forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 promjena username-a
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

vknez
Average Member



Croatia
598 Posts

Member since 02/09/2009

Posted - 15/01/2010 : 14:14:26  Show Profile Show Extended Profile  Send vknez a Private Message  Reply with Quote
da li je moguce promjeniti ime username-a
zasto to pitam? jer sam se davno registrirao na ovaj forum pod nekim kretenskim imenom. (kada je jos bio zatvoren za neregistrirane clanove). i relativno nedavno sam se ponovno registrirao pod sadasnjim userom (taj inace koristim vise manje na svim forumima) jer mi je stari user bio sugav.
ja bi u stvari htio da onaj stari ima ovo ime, a ovaj da se izbrise. jeli to moguce?

Moje aukcije:
https://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=vknez

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/01/2010 : 14:27:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
ne.

Trouble will find me
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 17/01/2010 : 10:18:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
Sta bre ne??? I ja se vec nekoliko dana mucim da smenim user, jer kad sam se registrirao pre 6 godina uzeo sam sam user i e-maila (sto uvek radim), ali sad kad sam poceo da koristim forum "rgorgiev" mi zvuci blesavije nego "dveribad" :-)).
Ili mi kazite kako ili mi bar dajte mogucnost da vi smenite moj user.

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2312 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 17/01/2010 : 15:35:46  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
A što bi ja rekao,greškom sam upisao svoj (kada još nisam kužio kako se služiti sajtom),poslje sam prokužio,(pa me na drugim sajtovima možete naći pod imenom Ksabaras),no ovdje sam osuđen na ovaj besmisleni greškom upisani username,a ovaj sajt najviše posjećujem,a šta ću,tak je kak je,moglo je i biti gore.

#!??

Edited by - bvagner3 on 17/01/2010 15:37:33
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 17/01/2010 : 15:42:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
Ma Vagner i dobro zvuci!!! Bar zvuci tako, da kad kupujes nesto svi ti opale vecu cenu, za razliku od Ksabarasa, gde bi se svi pomislisi :-)))!

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 17/01/2010 : 16:04:20  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote
Promjena korisnickog imena po meni nebi trebao biti apsolutno nikakav problem,ali kao sto rece neko gore,sto je tu je.
Dakle,mijenjas ime koliko puta zelis, i od momenta kad si ga promjenio,pored tog imena treba da stoji neki simbol koji bi oznacavao da je korisnicko ime promijenjeno i jednu opciju napraviti koja bi se zvala"sva korisnicka imena clana"ili tako nekako.I tu se prica zavrsava i svi zadovoljni:)
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 17/01/2010 : 19:03:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
Ja sam se isto registrirao na ovaj forum pod kretenskim imenom.
Ali me je, eto, označilo, a mnogim forumašima rasplamsalo maštu.
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 24/01/2010 : 16:35:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

ne.



Markoseeeee, daj molim te promeni TI moj user, hocu da bude Rudi

so it shall be written, so it shall be done

Edited by - rgorgiev on 24/01/2010 16:35:59
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 24/01/2010 : 17:50:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
Pazite sledeci put. Sad promeni jednom od vas, i onda ce svako malo neko da trazi da mu se menja ime. A iskreno, mislim da Markos ima pametnija posle nego da se bahce sa menjanjem vasih imena.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39996 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/01/2010 : 17:54:44  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
A dobro, ja sam za to da se ljudima moze promeniti nick samo jednom... Jer vecina ima svakakve ludosti... Kada vidis nik sa nekim golemim e-mailom sve ti je jasno... Sto da ne... Ne verujem da je to Bog zna kakav posao... Normalno ne treba maltretirati administratora, ali napraviti sada jednu akciju da se jave svi koji hoce da promene nick i to je to... Jednom godisnje se malo to sredi i svi zadovoljni... Ovako malo malo pa neko trazi promenu....
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/01/2010 : 18:46:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Nema mijenjanja nicknamea.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/01/2010 : 18:46:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
A tebi, rgeorgiev, malo pristojnosti ne bi škodilo.

Trouble will find me
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 24/01/2010 : 20:32:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

A tebi, rgeorgiev, malo pristojnosti ne bi škodilo.



Obrisao reply, nego samo sam htio reci da se ne mesa svaki gde mu nije mesto. Zahtev je iso do tebe i od tebe sam ocekivao odgovor, ne od nekog drugog. U gornjem postu si ga dao, i to je to. cool-cool. A ako pogledas kako si me gore oslovio, znaces i zasto sam htia smeniti user

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2312 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 24/01/2010 : 21:25:28  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
Neznam,ako je jedina mogućnost "promjene"username-a,trajna odjava,ili zaključavanje(kao člana),i ponovna prijava,to ću i učiniti,no kad podmirim dug,i riješim još neke stripove,mada ću u tom slučaju biti kao novi član,izgubiti sve postove,sve pozitivne komentare,i krenuti praktički ispočetka,no dobro ako se može,a nevidim razloga zašto ne,to ću i učiniti,već će forumaši brzo shvatiti tko sam,"okačim" stari user u profilu i to je to.To ću gledati učiniti za par mj.do godinu dana,jer mi to dijeluje kao jedina mogučnost.Pa neki su izbačeni članovi to napravili,pa zašto nebih i ja i to još "legalno"

#!??

Edited by - bvagner3 on 24/01/2010 21:30:56
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 24/01/2010 : 22:02:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Pa imali smo nedavno jedan takav slučaj. Čovik je lipo obavijestija kupce na aukcijama i udri Jovo nanovo

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/01/2010 : 22:04:34  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
a zašto ne možemo birat pod državom i dodatnu podjedinicu?
npr. Brazil- Amapa
Hrvatska-Splitsko-dalmatinska županija
USA - Alabama
Australia - New South Wales

i slično?



depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu

Edited by - lwood on 24/01/2010 22:04:47
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/01/2010 : 22:05:44  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
i btw promjena username-a nema smisla pogotovo za članove šta su duže na forumu

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 24/01/2010 : 22:33:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

a zašto ne možemo birat pod državom i dodatnu podjedinicu?
npr. Brazil- Amapa
Hrvatska-Splitsko-dalmatinska županija
USA - Alabama
Australia - New South Wales

i slično?






Ili bar Serbia and Montenegro - Srbija/Crna Gora ... :D
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29201 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/01/2010 : 22:36:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ako tu i tamo nekome toleriram namjerno mijenjanje nicka, ne znaci da cu svima.

Trouble will find me
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39996 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/01/2010 : 23:05:35  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
A jel' ti to stvarno toliki problem promeniti im nick?
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 25/01/2010 : 00:38:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
Na ovom je topiku receno sve sto je bilo potrebno (i nepotrebno) reci i potreba da topik produzi da stoji otvoren ne postoji.
Schluss

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 25/01/2010 : 22:05:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gand

Meni je totalna misterija zasto uopce odabirete nickove koji vam se ne svidaju?


Nestrpljivi da pristupe forumu, izaberu prvo šta im padne na pamet jer računaju da će kasnije moći promjeniti nick.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 25/01/2010 : 22:06:04  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

Ja sam se isto registrirao na ovaj forum pod kretenskim imenom.
Ali me je, eto, označilo, a mnogim forumašima rasplamsalo maštu.


nick ti je sasvim ok, markalan. Vise me zabrinjava tvoj avatar.

quote:
Originally posted by rgorgiev

"rgorgiev"


Ovaj tvoj ni Indijci nema sanse da izgovore.
Neka ti speruju ovaj nick pa prijavi se ponovo kao covjek sa novim.
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2312 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 25/01/2010 : 22:09:51  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gand

Meni je totalna misterija zasto uopce odabirete nickove koji vam se ne svidaju?

Ja sam svoj odabrao greškom ,prvi sajt na koji sam se "učlanio"je bio ovaj,i nisam uopće kužio što je i kako upisati username,(eto kasno sam kupio komp.i nitko mi nije ništa objasnio),to je moja priča,a za druge neznam.

#!??
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 25/01/2010 : 23:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gand

Meni je totalna misterija zasto uopce odabirete nickove koji vam se ne svidaju?



jer sam se do sada "tada" uvek prijavljivao userom e-mail adrese i nikad nisam bog zna kako koristio forume.
Ali....
Ma nije problem bre, na pocetku si ni ime nisam volio, pa me to obelezilo i mi doslo ko kec na desetku u poslu.

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 25/01/2010 : 23:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by kiky

Ja sam se isto registrirao na ovaj forum pod kretenskim imenom.
Ali me je, eto, označilo, a mnogim forumašima rasplamsalo maštu.


nick ti je sasvim ok, markalan. Vise me zabrinjava tvoj avatar.

quote:
Originally posted by rgorgiev

"rgorgiev"


Ovaj tvoj ni Indijci nema sanse da izgovore.
Neka ti speruju ovaj nick pa prijavi se ponovo kao covjek sa novim.




E iznasmejao si me posteno.
Veoma lako - rgorgiev = Rudi Gorgiev, tako sam doso i do maila, pa da ne zaboravim nik uzeo to i za nik. E sad jebi ga... Stvar navike.
Uskoro ces da kazes - uh evo ga tip za cije ima nam treba njegov kolega iz darkwooda

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.06 seconds. Snitz Forums 2000