forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Slanje albuma i slicica
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 28/01/2010 : 00:27:56  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
Treba da saljem prazan album i nelepljene slicice Risaru u sloveniju.najpouzdaniji nacin je??


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 28/01/2010 : 01:59:26  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Sta sad mudrujes?
Klasika; zapakovati lepo, zaseci malo na rubu da viri (da se vidi sta je unutra) zbog onog "tiskovina" i naravno - preporuceno! Adresa, potvrda o slanju i cao paketic!

preporucena tiskovina je definitivno sigurno bezbedan (za inostranstvo), a i jevtiniji nacin od drugih. Obicna je tiskovina jeftinija, ali nesigurna a ostali nacini preskupi!

Sta, da se nesto nije promenilo u proteklih nekoliko meseci..nisam imao 7-8 meseci iskustva sa inostranstvom?
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 28/01/2010 : 02:47:06  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
Mrk.a slicice u sta da stavim?naravno,album bi mogao kao tiskovinu a sta sa NELEPLJENE SLICICE?


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 28/01/2010 : 02:53:03  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elfak nish

Mrk.a slicice u sta da stavim?naravno,album bi mogao kao tiskovinu a sta sa NELEPLJENE SLICICE?



Pa lepo rasporedis kesice (ili u sta su vec) po duzini povrsine albuma! Naredjaj nekako! Sta je tu problem?!
Go to Top of Page

Magico_Vento
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1181 Posts

Member since 10/01/2010

Posted - 28/01/2010 : 03:27:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Magico_Vento a Private Message  Reply with Quote
Pa stavis ih u album pobogu :)

Nemam potpis...
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 28/01/2010 : 08:34:52  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elfak nish

Mrk.a slicice u sta da stavim?naravno,album bi mogao kao tiskovinu a sta sa NELEPLJENE SLICICE?


Šalješ normalno kao tiskovinu, ja takođe i CD-ove šaljem kao tiskovinu, bez problema već više od 7 godina!
U skoro sve zemlje sveta!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 28/01/2010 : 08:38:15  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by docA

Sta sad mudrujes?
Klasika; zapakovati lepo, zaseci malo na rubu da viri (da se vidi sta je unutra) zbog onog "tiskovina" i naravno - preporuceno! Adresa, potvrda o slanju i cao paketic!

preporucena tiskovina je definitivno sigurno bezbedan (za inostranstvo), a i jevtiniji nacin od drugih. Obicna je tiskovina jeftinija, ali nesigurna a ostali nacini preskupi!

Sta, da se nesto nije promenilo u proteklih nekoliko meseci..nisam imao 7-8 meseci iskustva sa inostranstvom?


Ništa se nije promenilo, sve je isto i dalje što se tiče slanja tiskovina, kako unutar Srbije, tako i za inostranstvo!
Neke velike razlike između obične i preporučene tiskovine nema, tako su mi objasnili na pošti, jedino ti imaš dokaz da si poslao kad šalješ preporučeno, a stigne bez problema na bilo koji način da šalješ, ja recimo preporučeno šaljem u okviru Srbije, a u inostranstvo samo ponekad preporučenu tiskovinu, u 95% slučajeva šaljem običnu. I uvek stigne na odredište!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 28/01/2010 : 11:19:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elfak nish

Treba da saljem prazan album i nelepljene slicice Risaru u sloveniju.najpouzdaniji nacin je??



Zdravo, glavno da si dobio moju poštu, nadam se neotvaranu sa strane pošte.
Najlakšiji način ti je samo prebaciš u moju šuškajuču kuvertu, ako albumi stane i po njima porasporediš paketiče, prelijepiš tvoju adresu, napišeš moju, fino zalijepiš i samo neseš na poštu,šalješ preporučeno, a na kuvertu neka ostane napis tiskovina-evo to je to, pozdrav!!

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 28/01/2010 11:21:36
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 28/01/2010 : 19:54:34  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by elfak nish

Treba da saljem prazan album i nelepljene slicice Risaru u sloveniju.najpouzdaniji nacin je??



Zdravo, glavno da si dobio moju poštu, nadam se neotvaranu sa strane pošte.
Najlakšiji način ti je samo prebaciš u moju šuškajuču kuvertu, ako albumi stane i po njima porasporediš paketiče, prelijepiš tvoju adresu, napišeš moju, fino zalijepiš i samo neseš na poštu,šalješ preporučeno, a na kuvertu neka ostane napis tiskovina-evo to je to, pozdrav!!



Ma nista se ne sikiriki, Risar! Stize sve vec tamo do srede-cetvrtka...Ce opravim ja ovog alafaku kako treba!

Onaj Alan Ford pirat je odlican!

Edited by - docA on 28/01/2010 19:55:22
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 02/02/2010 : 14:03:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by docA

quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by elfak nish

Treba da saljem prazan album i nelepljene slicice Risaru u sloveniju.najpouzdaniji nacin je??



Zdravo, glavno da si dobio moju poštu, nadam se neotvaranu sa strane pošte.
Najlakšiji način ti je samo prebaciš u moju šuškajuču kuvertu, ako albumi stane i po njima porasporediš paketiče, prelijepiš tvoju adresu, napišeš moju, fino zalijepiš i samo neseš na poštu,šalješ preporučeno, a na kuvertu neka ostane napis tiskovina-evo to je to, pozdrav!!



Ma nista se ne sikiriki, Risar! Stize sve vec tamo do srede-cetvrtka...Ce opravim ja ovog alafaku kako treba!

Onaj Alan Ford pirat je odlican!





Zdravo, Doca, je si li video tog Forda?Odličan je.
A kad zasniježi sa sličicama, to ču znati da je došao poštar, a da za razliku da jedan dan napokon ne pada sneg.To mi je več nočna mora, da umjesto snega padaju sličice svih vrsta.

--


Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 02/02/2010 14:05:38
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 02/02/2010 : 19:43:14  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
Druze poslao sam ti danas.stavio sam ti jos neke slicice,pa sad ima oko 90 a 50 su razlicite.javi kad stigne


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 02/02/2010 : 23:57:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
Puno ti hvala, jel ste več popili pare? To je več za PM

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 02/02/2010 23:58:32
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 03/02/2010 : 03:33:20  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
; D
javi kad stigne


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 05/02/2010 : 13:17:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
Evo, nije još.Javim. Možda baš sad poštari gledaju, koja sličica im fali

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 05/02/2010 13:18:34
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 05/02/2010 : 18:01:54  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
Evo ja rasklapam selo Strumfova :)
ako ti treba album Smrkci(slovenski),kesice neotvorene,ili slicice,javi se.i javi kad stigne


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000