forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Zagor topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 489

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 06/01/2010 : 22:41:42  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wele

http://www.youtube.com/watch?v=yr9vpP1UsuU&feature=related

Massalargia mi je subscribeao na youtubeu
čovjek ima odlične videe

Go kneel and weep

Edited by - drogsy on 06/01/2010 22:43:11
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 06/01/2010 : 23:10:52  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
ko je taj?nas covjek?
Go to Top of Page

drakulloni
Senior Member



1317 Posts

Member since 25/09/2009

Posted - 13/01/2010 : 21:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Send drakulloni a Private Message  Reply with Quote
Samo da izrazim moje veliko zadovoljstvo pricom "Legenda o skitnici Ficiju". Prica dinamicna, nema puno bezciljnih dijaloga, kraj nabijen akcijom, e to ti je

Zanimljiva prica o prokletstvu otetog zlata. Ima i neka legenda u mom kraju koja kaze, kako je u nekom grobu sakriveno pet cupova zlata. Ali niko se ne usudjuje ni da pridje, jer svi znaju za "zlatno prokletstvo". E tek sad mi nece pasti na pamet da se petljam sa tim stvarima

Najjaci utisak mi je ostavila ona scena gde banditi ubijaju konje doseljenika iz evrope, te ona gde Fici ocitava zivotnu pricu starog zlatara, koja samo potvrdjuje da smo mi zivotinje. Kad se u nama probudi onaj animalni nagon u stanju smo svasta da uradimo. Kod nekog se alarm pali nakon gladovanja u sumi, a kod nekog, opet, posle 2L rakije

Lepo je promenniti se...Jos je lepse promeniti se zauvek.
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 23/01/2010 : 23:26:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drakulloni

Samo da izrazim moje veliko zadovoljstvo pricom "Legenda o skitnici Ficiju". Prica dinamicna, nema puno bezciljnih dijaloga, kraj nabijen akcijom, e to ti je

Zanimljiva prica o prokletstvu otetog zlata. Ima i neka legenda u mom kraju koja kaze, kako je u nekom grobu sakriveno pet cupova zlata. Ali niko se ne usudjuje ni da pridje, jer svi znaju za "zlatno prokletstvo". E tek sad mi nece pasti na pamet da se petljam sa tim stvarima

Najjaci utisak mi je ostavila ona scena gde banditi ubijaju konje doseljenika iz evrope, te ona gde Fici ocitava zivotnu pricu starog zlatara, koja samo potvrdjuje da smo mi zivotinje. Kad se u nama probudi onaj animalni nagon u stanju smo svasta da uradimo. Kod nekog se alarm pali nakon gladovanja u sumi, a kod nekog, opet, posle 2L rakije




Za ljubitelja Zagora Prica, ovo je stvarno sustinska prica

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10852 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 29/01/2010 : 22:08:56  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
Specijalac o Ficiju je jedan bespotrebni mucak. Prazno, suplje i glupo.
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 31/01/2010 : 13:15:23  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message  Reply with Quote
ne vredi trositi reci na nesto toliko beskorisno kao sto je taj specijalac

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 31/01/2010 : 13:31:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

Specijalac o Ficiju je jedan bespotrebni mucak. Prazno, suplje i glupo.


Slažem se. Popunjavanje stranica bezveznim banditima i ''dirljivom'' pričom o Grogiju ne bi trebalo oduševiti nikoga. Fici je uvijek bio prilično zanimljiv i dubok lik, pa je grehota da ga tako upropaštavaju.
Najbolji VČ specijali koji su dosada izašli su ''Princ vilenjaka'', ''Crna duša'' i, naravno, ''Darkvud godine nulte''. Zlatna malina pripada zlosrećnim pričama ''Grad iznad svijeta'' i ''Legendi o skitnici Ficiju''.
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 31/01/2010 : 13:46:46  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mhejl

quote:
Originally posted by kasper

Specijalac o Ficiju je jedan bespotrebni mucak. Prazno, suplje i glupo.


Slažem se. Popunjavanje stranica bezveznim banditima i ''dirljivom'' pričom o Grogiju ne bi trebalo oduševiti nikoga. Fici je uvijek bio prilično zanimljiv i dubok lik, pa je grehota da ga tako upropaštavaju.
Najbolji VČ specijali koji su dosada izašli su ''Princ vilenjaka'', ''Crna duša'' i, naravno, ''Darkvud godine nulte''. Zlatna malina pripada zlosrećnim pričama ''Grad iznad svijeta'' i ''Legendi o skitnici Ficiju''.


sta hvali crnom plamenu?
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 31/01/2010 : 13:51:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by Mhejl

quote:
Originally posted by kasper

Specijalac o Ficiju je jedan bespotrebni mucak. Prazno, suplje i glupo.


Slažem se. Popunjavanje stranica bezveznim banditima i ''dirljivom'' pričom o Grogiju ne bi trebalo oduševiti nikoga. Fici je uvijek bio prilično zanimljiv i dubok lik, pa je grehota da ga tako upropaštavaju.
Najbolji VČ specijali koji su dosada izašli su ''Princ vilenjaka'', ''Crna duša'' i, naravno, ''Darkvud godine nulte''. Zlatna malina pripada zlosrećnim pričama ''Grad iznad svijeta'' i ''Legendi o skitnici Ficiju''.


sta hvali crnom plamenu?


Ništa. Dao bih mu sedmicu.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 31/01/2010 : 19:04:06  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Crni plamen , čista osmica kad se uzme u obzir da je jedna od onih odlučujućih epizoda

Go kneel and weep
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4725 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 31/01/2010 : 19:05:43  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wele

ko je taj?nas covjek?

ne , Talijan je

Go kneel and weep
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 31/01/2010 : 19:11:55  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
mhejl,zaboravio si zlatnu malinu za TAJNU KRISTOFERA KOLUMBA
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 01/02/2010 : 23:55:05  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
Samo za okibokija i weleta par slicica brace Espozito:

#
#

Uzivajte!!!

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 02/02/2010 : 00:04:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote

Uzivajte!!!
[/quote]

e ja nikako da se naviknem na vakav crtez FLOP.

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 02/02/2010 : 00:42:37  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
Extra mi je crtez,extra,steta sto ne crtaju vise za Zagora.Hvala Kandraks!

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 02/02/2010 : 00:49:49  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by okiboki

Extra mi je crtez,extra,steta sto ne crtaju vise za Zagora.Hvala Kandraks!




Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7700 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 02/02/2010 : 01:33:15  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rgorgiev


Uzivajte!!!



e ja nikako da se naviknem na vakav crtez FLOP.
[/quote]
u svakom slučaju mi izgleda puno bolje nego što crta pesce u čovjek sa istoka i srce i mač.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 02/02/2010 : 17:46:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kandraks

Samo za okibokija i weleta par slicica brace Espozito:

#
#

Uzivajte!!!



Ovo ili nisu braca Esposito, ili im je jako pozlilo dok su ovo crtali... treba pogledati neke druge table od Esposito bros pa videti zasto ovo kazem
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 02/02/2010 : 18:05:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
Na primer:












Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18747 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 02/02/2010 : 18:30:00  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
e ovo je odlično po meni. Bravo Bros.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10852 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 02/02/2010 : 19:10:01  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
A ljudi moji.... ova pljacka voza je smece kakvo se retko srece . Klasicna monotona 1000 puta ispicana prica.I jos ce ovaj retard da vrati Vampiricu . Nisam ovo nemaravao da uzmem posle katastrofalno odstampanog Hjurona, al mi neki djavao nije dao mira.
Inace ovi crtezi gore su OK.

Espozito +

Edited by - kasper on 02/02/2010 19:10:54
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 02/02/2010 : 19:12:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message  Reply with Quote
Ta prica sa Vargom je prilicno dobra.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 02/02/2010 : 19:14:02  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
Pazi ove cice kako su nacrtane...Jako dobar crtez.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 02/02/2010 : 23:47:34  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
odlicno
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10042 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 02/02/2010 : 23:56:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

A ljudi moji.... ova pljacka voza je smece kakvo se retko srece . Klasicna monotona 1000 puta ispicana prica.I jos ce ovaj retard da vrati Vampiricu




Kakav sam "odron" ja ocekivao ovo je jos i dobro ispalo
Sedioli crta promenljivo, neke vinjete dobro - neke uzasno (ovo uzasno prednjaci), ono sto me zgrazava je crtanje istih pratecih likova (u razlicitim pricama)...
Svuda neke suvonjave brkajlije

Raucu prelazna ocena, Sedioliju ne

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page
Page: of 489 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.06 seconds. Snitz Forums 2000