forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Svi junaci tozinog stripa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 52

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 22/01/2010 : 08:35:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
pozdravvv na levoooo

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 22/01/2010 : 14:58:48  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ultras


Hvala ti Tozo






Svaka cast druze :)

Edited by - andjelt on 22/01/2010 15:03:33
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 22/01/2010 : 14:59:53  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
Uskoro novi broj TOZA COMICS "PECAROSKE PRICE" br 5.

Edited by - andjelt on 25/01/2010 23:24:19
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/01/2010 : 19:33:33  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
ej Ultras, ti pljunuti Markos
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10035 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 24/01/2010 : 00:55:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

ej Ultras, ti pljunuti Markos








Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 27/01/2010 : 16:17:30  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote





U pripremi sledeci broj TOZA COMICS STRIPA

Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 31/01/2010 : 21:41:42  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
Stiga strip i Barbari :





Priznacete da je slatko devojce ... ponosan sam sto mi je ortak :)



Edited by - andjelt on 31/01/2010 21:48:06
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2340 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 01/02/2010 : 02:02:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message  Reply with Quote
@andjelt: Pogledaj svoje poštansko sanduče na gmailu.

Piši propalo!
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 01/02/2010 : 07:15:37  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ned_lynx

@andjelt: Pogledaj svoje poštansko sanduče na gmailu.



Druze, hvala ti na podrsci i fontu koji si mi poslao. Format stripa je prepolovljeni A4. Sto ce reci standardni bonelijev format (kao stripovi Ludensa, VC...) s tim da svaki moj strip ima oko 40-50 stranica i tiraz je ogranicen na 5 primeraka (koji predstavljaju poklon svakom od internih junaka). Tih 5 primeraka zahvaljujuci mojim prijateljima mene izadju smesno malo, manje od 1000 din sve zajedno. Drugar jedan mi je sad ponudio mogucnost da odstampam jos kvalitetnije i po manjoj ceni ... Sto se tice fonta, odavno razmisljam da napravim svoj font. Sto u sustine ne bi trebalo da je komplikovano. Skeniram svoj rukopis, slova pretvorim u vektorsku grafiku i pomocu nekog font editora ubacim u jedan novi font. Nikad da pronadjem vremena ...
Hvala ti joj jednom na podrsci i pozdrav od Toze
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 02/02/2010 : 16:42:10  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote

AJD DA VAS VIDIM MANGUPI, JEL IMA NEKO VAKI LMS 17 ? :)



Prica se po Zrenjaninu da su konobari caffe-a "Tropical" sinoc ponovo primetili ona dva sumnjiva tipa. Nesto su se za stolom, u cosku, do vrata domundjavali i neku razmenu izvrsili ... sta li li je u paketima skriveno to moze samo da se nagadja .... :)

Zahvaljujuci Daliboru, Toza je postao ponosni i dozivotni vlasnik LMS-a 17.

DALIBORE CARE DO KOLENA TI NIJE NI ŽARE !!! :)

Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 02/02/2010 : 16:54:00  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
Svaka cast zemo,svaka cast.Kolika ti je kolekcija ZS,LMS.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 02/02/2010 : 17:11:47  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by okiboki

Svaka cast zemo,svaka cast.Kolika ti je kolekcija ZS,LMS.




Da kompletiram ZS fali mi 30 kom , da kompletiram LMS nekih 20 ... snalazimo se zemo, znas vec :)

P.S. Da li si ti pecaros ? oces da popunis petorku u ovom broju stripa ? ... nesto preko veze za mog zemu ? hoces ? :)
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 02/02/2010 : 19:06:29  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjelt

quote:
Originally posted by okiboki

Svaka cast zemo,svaka cast.Kolika ti je kolekcija ZS,LMS.




Da kompletiram ZS fali mi 30 kom , da kompletiram LMS nekih 20 ... snalazimo se zemo, znas vec :)

P.S. Da li si ti pecaros ? oces da popunis petorku u ovom broju stripa ? ... nesto preko veze za mog zemu ? hoces ? :)

Koji si ti kralj.Nisam pecaros,kad sam bio klinac pecao sam ali sada ne.Znas kako zena,dete,stripovi,filmovi a volim i poneku igricu da odigram tako da za pecanje nemam vremena,ali ucestvovacu zbog tebe ako hoces.
Nego hteo sam da ti poklonim nekog Zagora iz ZS,pa te zato pitam.Imam Raskrinkani vampir pa ako ti treba dacu ti,ja ne skupljam zs.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.

Edited by - okiboki on 02/02/2010 19:07:28
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 02/02/2010 : 19:57:19  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by okiboki

quote:
Originally posted by andjelt

quote:
Originally posted by okiboki

Svaka cast zemo,svaka cast.Kolika ti je kolekcija ZS,LMS.




Da kompletiram ZS fali mi 30 kom , da kompletiram LMS nekih 20 ... snalazimo se zemo, znas vec :)

P.S. Da li si ti pecaros ? oces da popunis petorku u ovom broju stripa ? ... nesto preko veze za mog zemu ? hoces ? :)

Koji si ti kralj.Nisam pecaros,kad sam bio klinac pecao sam ali sada ne.Znas kako zena,dete,stripovi,filmovi a volim i poneku igricu da odigram tako da za pecanje nemam vremena,ali ucestvovacu zbog tebe ako hoces.
Nego hteo sam da ti poklonim nekog Zagora iz ZS,pa te zato pitam.Imam Raskrinkani vampir pa ako ti treba dacu ti,ja ne skupljam zs.



Imam taj strip, ali nema veze "greota je da se odbije" ti meni taj strip ja tebi "besmrtnost" i jedan primerak TOZA COMICS :) moze ? :) ... posalji mi na andjelt@gmail.com par tvojih slika ispred belog zida ovih dana , vazi

znaci , anfas, profil , pogled preko ramena, slika sa ledja ... na slikama ne gledas u aparat i pricas nesto ....

Nema veze sto nisi skoro bio na pecanje u stripu pokusavam da dokazem da "jednom pecaros, uvek pecaros" :)

posalji mi slike, vazi ?

Edited by - andjelt on 02/02/2010 19:59:03
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 02/02/2010 : 20:12:04  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
Zagora za "Besmrtnost",ovog puta mislim da sam ja bolje prosao.Vazi zemo poslacu ti ovih dana neke moje slicice.Ha,ha vec vidim zenu kad joj kazem da me slika jer treba da posaljem slike da me stave u strip.Recice da sam skroz odlepio.Ok saljem ti pa cemo se cuti kad bude gotovo.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

Mr.Brooks
New Member



Serbia
205 Posts

Member since 02/08/2007

Posted - 04/02/2010 : 21:24:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr.Brooks a Private Message  Reply with Quote
Tozo mangupe, pa koja bitanga ti je uvalila taj LMS 17 ? Vidi kako je lose ocuvan a nesto mi se cini i da mu je unutrasnjost neuobicajna. Trazi ti od tog hokstaplera da ti vrati pare.
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 04/02/2010 : 21:28:08  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr.Brooks

Tozo mangupe, pa koja bitanga ti je uvalila taj LMS 17 ? Vidi kako je lose ocuvan a nesto mi se cini i da mu je unutrasnjost neuobicajna. Trazi ti od tog hokstaplera da ti vrati pare.



E SAD JE TOPIC "SVI JUNACI TOZINOG STRIPA" DEFINITIVNO POTPUN :)
SAD MOGU DA UMREM :) KAD SAM I MR. BROOKS-a I PRED ZAKLETVE NATERAO DA SE OGLASI :)

POZDRAV DRUZE :)

ps. obratite paznju :
Mr.Brooks
Starting Member
Serbia and Montenegro
68 Posts
Member since 02/08/2007

Edited by - andjelt on 04/02/2010 21:33:01
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 04/02/2010 : 21:40:07  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
Gle i Mr Brooks je Zrenjaninac.Pozdrav za jos jednog zemu.Tozo uskoro ti saljem slike.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 04/02/2010 : 21:43:28  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by okiboki

Gle i Mr Brooks je Zrenjaninac.Pozdrav za jos jednog zemu.Tozo uskoro ti saljem slike.



važi druze, zakazujem svečanu predaju stripa Okiboki-ju dole u "tropikal" , obavezno da prisustvuje i Mr Brooks ... ako navatamo
Surfer lolu i on je pozvan :)

Edited by - andjelt on 04/02/2010 21:44:37
Go to Top of Page

Mr.Brooks
New Member



Serbia
205 Posts

Member since 02/08/2007

Posted - 04/02/2010 : 21:49:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr.Brooks a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav za The Zrenjanin Crew.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 04/02/2010 : 22:05:29  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjelt

quote:
Originally posted by okiboki

Gle i Mr Brooks je Zrenjaninac.Pozdrav za jos jednog zemu.Tozo uskoro ti saljem slike.



važi druze, zakazujem svečanu predaju stripa Okiboki-ju dole u "tropikal" , obavezno da prisustvuje i Mr Brooks ... ako navatamo
Surfer lolu i on je pozvan :)

Upravo sam se islikao,proveri mejl kasnije uskoro cu ti poslati.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 04/02/2010 : 22:24:47  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Tek sad sam ušao na ovaj topic i požalio što ne vidjeh ovo ranije.
Bravo majstore!

Wtf?
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 04/02/2010 : 22:29:38  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

Tek sad sam ušao na ovaj topic i požalio što ne vidjeh ovo ranije.
Bravo majstore!



pa dobro dosao druze, :) drugari, da ga primimo za mangupa ko mi sto smo ? :)

hvala na podršci druze
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 04/02/2010 : 22:40:19  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjelt

quote:
Originally posted by bagi

Tek sad sam ušao na ovaj topic i požalio što ne vidjeh ovo ranije.
Bravo majstore!



pa dobro dosao druze, :) drugari, da ga primimo za mangupa ko mi sto smo ? :)

hvala na podršci druze

Pa ne znam razmislicemo.Salim se.Dobrodosao.
Tozo poslao sam ti mail.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 05/02/2010 : 10:00:01  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjelt

quote:
Originally posted by bagi

Tek sad sam ušao na ovaj topic i požalio što ne vidjeh ovo ranije.
Bravo majstore!



pa dobro dosao druze, :) drugari, da ga primimo za mangupa ko mi sto smo ? :)

hvala na podršci druze




Eh,sad...Ja mislim da imam pedigre za mangupa na kvadrat (jes da nije neka vrlina za pohvaliti se ali šta je tu je...)

Wtf?
Go to Top of Page
Page: of 52 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000