forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 iPad
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 02/02/2010 : 10:00:22  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Apple-Chef Steve Jobs nedavno je predstavio kako bi neki u sali rekli "najveci I-phone na svijetu"
Radi se ustvari o alternativi klasicnog notebooka sa vecim funn potencialom i vec neizbjeznim touchscreenom.
Sto vi mislite o ovom novom produktu?



link

http://www.apple.com/ipad/

Edited by - manhunter on 08/06/2010 09:37:45

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 02/02/2010 : 10:03:42  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
Ispali su smiješni sa svim tim pizdarijama oko Flasha....daj molim te, pa nemoš mi izdat notebook bez te podrške....to mi je koda odem do Cinestara i kazu mi da oni ne zele Surround u njihovom kinu........
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39980 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 02/02/2010 : 13:26:17  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ja sa mojim Iphoneom 3G prezadovoljan, ovo mi ni na kraj pameti nije da nabavljam...
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/02/2010 : 19:25:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message  Reply with Quote
Ma to mi je preveliko. Radije cu laptop nosat okolo.

Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 03/02/2010 : 09:21:58  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Samo 500 $ , jeftinije nego neke druge stvarčice kao na primjer moj htc - 5000 kn

Go kneel and weep
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 03/02/2010 : 10:01:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
Ipad - još jedno novije, još sofisticiranije, podmuklije iluminatsko oružje u borbi protiv naših umova?

Što će mi to? Kako bi u svakom trenutku, na svakom mjestu, u bilo koje doba znao gdje se Lady Ga-Ga nalazi na muzičkoj ljestvici? Kako bi me se u svakom trenutku, na bilo kojem mjestu i u bilo koje vrijeme podsječalo za koga moram glasati?

Ipad - konačna stepenica prije ugradnje ćipova u ljudsko tijelo?
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 03/02/2010 : 10:16:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
Hm, pa ako bi se mogao ufurat fotošop unutra dobiješ najjeftiniji monitor tablet na svijetu. Može'l to?

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

Panon
Senior Member



2656 Posts

Member since 16/08/2007

Posted - 03/02/2010 : 10:23:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Panon a Private Message  Reply with Quote
hm, svijet je baš postao jadan s tom 'fancy' tehnologijom. Zar je baš tolika potreba ići uokolo s time i svaki minut surfat netom zbog trivijalnosti!?
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 03/02/2010 : 10:31:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
MI te ionako već navodimo daljinskim upravljačem
svaka tvoja stanica će biti naučena kako da misli
zato ti je bolje da čitaš moje zapovijedi
i poredaš ih oko sebe poput vojnika

vražja blackberry nacija!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/02/2010 : 16:55:57  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
šta mislin o novom ipadu? ništa ka ni o staron.
ne triba mi ,ne bacan pare na takve stvari,iman isti mob već gotovo 4 godine.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 04/02/2010 : 17:34:26  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
danas bas razgovarah sa menaderom iz Apple -store -Swiss , koji mi kaze da imaju ogroman broj narudbi za iPad , koji na ovo trziste dolazi tek na ljeto.
Svega sto se Steve Jobs u zadnje vrijeme dotakne, prodaje se kao ludo.
Smatram da je Steve Jobs IT pretvorio u modu i da iz toga enormno profitira .

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 04/02/2010 : 21:41:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je to potpuno nepotrebni gadget kao i većina takvih sranja koja nam serviraju..
Go to Top of Page

Nostromo
Junior Member



Croatia
476 Posts

Member since 16/12/2008

Posted - 05/02/2010 : 21:12:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Nostromo a Private Message  Reply with Quote
http://gizmodo.com/5463681/comic-books-will-look-incredible-on-the-ipad?skyline=true&s=i
A evo, bit će nešto i za nas na iPadu.
Ni ja ne volim čitati stripove na ekranu ali teško ćemo to izbjeći u budućnosti.

There Is a Light That Never Goes Out
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 05/02/2010 : 21:40:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

šta mislin o novom ipadu? ništa ka ni o staron.
ne triba mi ,ne bacan pare na takve stvari,iman isti mob već gotovo 4 godine.



Mene su tjerali da mi kupe mobilni, ali nisam htio. Onda mi je stari dao jedan od svojih 6 Nokia sve sa kamerom i ostalim sranjima. Ja sam ga odmah dao ženi, a od nje sam dobio njenu staru Nokiu koju ima 5-6 godina. Služi mi za buđenje ujutro, da gledam na sat (koliko još ima do kraja smjene) i da me žena nazove na posao (čisto da mi čuje glas). Čim izađem s posla, ja ga ugasim. Baterija tog starog telefona mi drži 3 tjedna bez punjenja...

Od tih novih tehnologija, nešto se palim na onaj kindle. Mogao bih sa kojekakvih cd-a skinuti gomilu sf knjiga koje je danas teško nabaviti. A čini mi se dobra stvar, velik ekran, možeš ležati dok čitaš, kažu stane gomila knjiga na njega. Jedino mi je još pomalo skupo, ali neće ni to dugo...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 05/02/2010 : 21:52:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan
Od tih novih tehnologija, nešto se palim na onaj kindle. Mogao bih sa kojekakvih cd-a skinuti gomilu sf knjiga koje je danas teško nabaviti. A čini mi se dobra stvar, velik ekran, možeš ležati dok čitaš, kažu stane gomila knjiga na njega. Jedino mi je još pomalo skupo, ali neće ni to dugo...


Mene nimalo ne privlači, toliko sam se loših stvari naslušao plus što je onaj interface kao u starim Doctor Who serijama, sve nekakvi dugmići.
Strpi se još godinu dana, tek će onda navrti sve novi čitači elektronskih knjiga, iPad je samo prvi.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000