forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi & co
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 546

manhunter
Moderator



Switzerland
25146 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 01/02/2010 : 21:40:04  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SnotMan

nishta,samo shto je nerealno da che osvojiti to sve:D



Naravno da je nerealno, pošto će Štrumpfovi biti najbolji film, režiser ova riba sa patetičnom američkom patriot-story, a možda nešto bude među sporednim ulogama za IB...







quote:
Originally posted by stinky

a koji ti je najbolji? pakleni šund?



Da.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 01/02/2010 : 21:42:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by SnotMan

nishta,samo shto je nerealno da che osvojiti to sve:D



Naravno da je nerealno, pošto će Štrumpfovi biti najbolji film, režiser ova riba sa patetičnom američkom patriot-story, a možda nešto bude među sporednim ulogama za IB...







quote:
Originally posted by stinky

a koji ti je najbolji? pakleni šund?



Da.

Ako nisi upoznat sa fenomenom shitty patriotskih pricha,pogledaj moj posta na avatar topicu da si barem malo ublazhish pain

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 01/02/2010 : 21:43:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
meni je Hurt Locker LOŠ film
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/02/2010 : 01:40:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message  Reply with Quote
A ja ga taman skinuo. Isto cu bacit oko.
Nego, meni je 100 puta bolje skinut kakav blue ray rip i zavalit se u mir moje sobe, nego bilo koje posrano kino di me guzvaju, preskupo mi naplacuju sve, pilaju me pola sata sa reklamama i jos mi stave pauzu usred filma. Bljuv.
Samo Avatar se isplati gledat u kinu tj. MORA gledat u kinu.

Go to Top of Page

d.r.p
Senior Member

1598 Posts

Member since 09/08/2007

Posted - 02/02/2010 : 12:17:56  Show Profile Show Extended Profile  Send d.r.p a Private Message  Reply with Quote
IB mi je tek na četvrtom mjestu T. filmova.Petparačke priče,Ulični psi,Kil Bil su ispred!
Ne mogu mu oprostiti dosadu i razvučenost na momente.A i ono što valja Wolcovo je djelo(a njega je premalo).
Čisto moj doživljaj T. film(ov)a!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/02/2010 : 17:13:07  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
http://www.youtube.com/watch?v=iI8ciuj3QHg


depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/02/2010 : 17:15:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
http://www.youtube.com/watch?v=QszKC0S5www

ovaj je možda najdosadniji iako ima par dobrih baza

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
859 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 02/02/2010 : 17:43:03  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by SnotMan

ej chovjek se zatvorio sa preko deset cura u hotel na neodredjeno vrijeme i pisao IB,morash pogledati...



pa pogledat ću sigurno
veliki sam filmofil i gledam sve (osim azijata)



El vidiš da smo slični!!! Ja ne gledam azijate (ili veoma retko), ali mogu da odgledam skoro svako đubre...

IB NIJE tipičan Tarantinov film, ali je njegov drugi najbolji koji je uradio. Mislim da je najzad uspeo da svoj talenat usmeri u najboljem mogućem smeru.

Po meni najveći pretendent za najbolju režiju, najbolji film i najbolju mušku sporednu ulogu. Veoma subjektivno, pa šta??


A zašto vas dvojica filmofila ne gledate azijate?
Nemojte mi reći da ne volite Kurosawu, Yamadu, Wakamatsua, Kim Ki-duka...?
Možda njih volite jer su iza kamere, ali ne volite kosooke glumce i glumice?

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/02/2010 : 17:44:53  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
al nisi skužija da su rasisti?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
859 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 02/02/2010 : 17:53:12  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

al nisi skužija da su rasisti?


Okruglooki rasisti. :)

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 03/02/2010 : 09:59:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Zac Efron Is Spider-Man

Za cetvrti nastavak, novi glumac...hmmmm

http://io9.com/5461717/zac-efron-is-spider+man-really

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

drakulloni
Senior Member



1317 Posts

Member since 25/09/2009

Posted - 03/02/2010 : 10:47:56  Show Profile Show Extended Profile  Send drakulloni a Private Message  Reply with Quote
Kad smo vec kod novih glumaca u starim filmovima, pao je izbor za novog Konana. Rec je o Dzejsonu Momoi. Dodao bih i ovo "hmmmm"



Afro Konan, sa dredovima i bradicom, moze da prodje samo kod tinejdzerki. No, sminka i kostim cine cuda, pa cu sacekati film za konacni sud.

Lepo je promenniti se...Jos je lepse promeniti se zauvek.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 03/02/2010 : 17:47:05  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Ovaj Momoa je katastrofa. Meni se cini da ce novi Konan biti propast.
Volio bih da nisam u pravu...
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 03/02/2010 : 17:51:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message  Reply with Quote
Ne znam kad ce im postat jasno da se Conan ne radi za curice. Conan ni ne bi trebao biti nesto lijep. Ima komad nosa i bivolsku glavu.

Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 03/02/2010 : 17:58:33  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Maximuss

Ne znam kad ce im postat jasno da se Conan ne radi za curice. Conan ni ne bi trebao biti nesto lijep. Ima komad nosa i bivolsku glavu.



Go to Top of Page

ordell
Senior Member



Slovenia
1898 Posts

Member since 20/08/2006

Posted - 03/02/2010 : 18:01:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ordell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

Zac Efron Is Spider-Man

Za cetvrti nastavak, novi glumac...hmmmm

http://io9.com/5461717/zac-efron-is-spider+man-really



Da, i normalno da ce biti mladji glumac, jer ce snimiti prequel, Spidermana prije 1.filma. Toby Maguire je sam rekao da se cini sam sebi prestar za tu ulogu.
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 03/02/2010 : 18:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
Mala preporuka za film Imaginarium of Doctor Parnassus, dobar film sa dobrom glumačkom postavom i gilliamskom režijom u kojoj ima dosta pythonovskog i naravno ovozemaljske prljavštine (mislim na mjesta snimanja). Zadnji Ledgerov film u kojem su scene u kojima nije glumio odradili Johnny Depp, Jude Law i Colin Farrel.
eto:))

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 04/02/2010 : 00:34:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message  Reply with Quote
Evo jedan zanimljiv film - New York I love you!

Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3544 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 04/02/2010 : 02:29:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Maximuss

Evo jedan zanimljiv film - New York I love you!



Fino deluje, kolaz gradskih pricha na foru Paris je t'aime. Nisam uspeo da nadjem NY kad se tek pojavio, gotovo sam i zaboravio na taj film... Skidam sutra.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37795 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 04/02/2010 : 08:56:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
Yup, New York I love you je prilicno zanimljiv kolaz raznih redatelja. Par prica je izvrsnih.

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 04/02/2010 : 09:00:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
Kad sam prošli put bio u kinu vidio sam trailer za Moon gdje je bio prezentiran kao akcijski film

somebody is in for a nasty surprise

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

d.r.p
Senior Member

1598 Posts

Member since 09/08/2007

Posted - 04/02/2010 : 11:47:04  Show Profile Show Extended Profile  Send d.r.p a Private Message  Reply with Quote
Upravo pogledah "Into the Wild" Šon Pena i oduševih se.Tek na kraju saznah da je napravljen prema istinitoj priči.
btw. dobar je i "Moon"!

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 04/02/2010 : 17:07:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Ako volite uzivati u totalno ludom scenariju , u filmu punom najboljih glumaca svoje generacije, i ako zelite da vas sutra od smijeha bole trbusni misici , e onda je ovo definitivno film za vas.


THE MEN WHO STARE AT GOATS




http://www.youtube.com/watch?v=GC2TzspJn5A

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 04/02/2010 : 18:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
Kažu, preloš ovaj film iznad mene!
Kažu, netko se pokušao igrati braće Koen!
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 04/02/2010 : 18:39:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

Kažu, preloš ovaj film iznad mene!
Kažu, netko se pokušao igrati braće Koen!

Aludiras na big L ..varas se

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page
Page: of 546 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 2.47 seconds. Snitz Forums 2000