Poll Question:
Što biste od navedenog htjeli da ponovno izlazi u novom ruhu,ili za neke zaustavljene serijale da nastave s izlaženjem.Nisam stavio stripove kao što su Napoleone i Brendon ili Nathan Never Maxi,jer oni praktički nisu ni izlazili iako sam primjetio da ih mnogi priželjkuju(kao i ja),Dakle stavio sam neke vrlo stare stripove(koji su davno izlazili,a nikad nisu reprintani),kao i neke koji su relativno nedavno izlazili no iz nekog(kako za kojeg)razloga su prerano zaustavljeni.Stoga sam htio da ovaj pool bude malo drugačiji od onih tipa ovaj ili onaj strip od prvog broja,iako već postoji hrpa reprinta istih.Naravno drugačije ideje,mišljenja i prijedlozi su dobrodošli.
Choices:
Lazarus Ledd
Julia
Gordon Link (sa zadnjim neobjavljenim)
Družina od vješala
Uranela
Billy Bis
Alan Ford Special (po redu od prvog do zadnjeg)
Diabolik (od prvog broja,mali format)
Martin Mystere & Dylan Dog (team up epizode)
Satanik
Dylan Dog (preskoceni brojevi)
Martin Mystere Special (od prvog broja)
Kapetan Miki
Kriminal
Tim i Dasti
Who Can Vote? Only Members can vote. You need to register or be logged in to vote.
Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Dao glas LAzarusu, barem da se riješi ona priča koju je SA započeo. A Zašto Martin Mystere specijal? On ti još izlazi u RH...
Martin Mystere prvi brojevi (7 kom),prva tri koja su izmješana sa redovnim Dnevnikovim izdanjima,onda druga dva koja su tada izašla kao prvi i drugi specijani broj,i zadnja dva koja su izašla kao ZS specijalni br.-14,17,jedino neznam da li još koji fale nakon njih do novih specijalaca.
Glas za DoV, uz napomenu da ne treba praviti grešku kao sa Maxmagnusom nego uzeti prevod iz Superstripa (mislim ja je ovo prevodila ona Marija Jerela - ili tako nekako... pomozite mi, ista koja je prevodila AF nakon Brixijeve smrti - genijalan prevod) U tom slučaju bi prodaja bila puno bolja - siguran sam, ali ima tu još interesantnih stvari: Lazarus - uključujući i preskočene epizode, SD je čini mi se išla po redu, a Ludens je nešto preskakao, jer im brojevi ne odgovaraju talijanskim. Kriminal i Satanik, naravno... Možda u nekom drugom formatu, sa više epizoda, da cijena bude pristupačnija, iako bih radije vbidio u originalu (ali eto... ako se ne isplati, možda ovako) AF Special od početka u izdanju SA... Kad su sve ostalo preuzeli red je da i ovo preuzmu.
malo drugačiji od onih tipa ovaj ili onaj strip od prvog broja,iako već postoji hrpa reprinta istih.Naravno drugačije ideje,mišljenja i prijedlozi su dobrodošli. [/quote]
I ako Vagneru ne smeta, ja cu jos pitati dali biste to vise voleli u klasicnoj ili HC varijanti???
Nisam glasao za Lazarusa, jer sam morao odabrati, ali bi svako bio jedan od slijedećih na listi, pa se osjećam prozvanim :D. Zadnji put sam ga čitao prije mjesec do mjesec i po dana. Negdje oko Nove godine. Jako dobar strip i drago mi je što nije Bonelli, jer bi ga to sputavalo, iako ga trpaju tamo (valjda što ga je izdavala SD).