forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 DARKWOOD (Gea i Tarzan)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 04/02/2010 : 19:10:38  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by okiboki

quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by okiboki

Jel Gea ima ukupno 18 epizoda ili Italijanu to jos uvek izdaju?I koji je zanr?



Ukupno 18, zatvorena celina, kako je bilo i planirano od početka. (mada kruže priče da je bilo planirano 20 epizoda, ali su 2 cenzurisane zato što je Luka Enoh, autor serijala, u njima hteo da potkači Berluskonija, dobrog Bonelijevog prijatelja).

Žanr... teško za odrediti. Ima monstruma k'o Dilan, ima mitologije k'o Marti, a ima i humora i metafizike.

Hvala!


Hvala i od mene. Geu uzimam 100%, a Tarzana neću.
Nego nije sasvim jasno u kom će obliku(SC ili HC) ići Gea. Pitam naravno zbog cene. Mada, ako je Sloba rekao da će pokušati da je progura na kioske znači da se radi o većem tiražu, tako da ne bi trebalo da bude nešto skupo.

Edited by - dessa on 04/02/2010 19:11:19
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7595 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 04/02/2010 : 19:42:53  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Juče sam gledao prilog i bio prijatno iznenađen. To me podsetilo na moju listu želja - stripova za objavljivanje kod nas (na BP press topiku), kad mi je Marko rekao da će pola od toga što sam nabrojao, prema njegovim saznanjima, biti objavljeno.

Za sada, sa spiska, pojavio se samo integral Plave bluze, ali postoje i najave za još dva stripa - Ripa Kirbija Rejmondovog i evo, sada, Tarzana Hogartovog. Nadam se da će se trend nastaviti.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6138 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 04/02/2010 : 23:12:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

[quote]Originally posted by Sloba
Sve zavisi od stamparija i drugih okolnosti, jer Rommel i ja skoro sve sami radimo, pojacani u zadnje vreme i sa Magicom. Hogarth pod obavezno, kao i Foster, a za njima Manning i Kubert ako ostane prostora.


))

Pa ovo je fenomenalna vijest! Dajte samo molim vas crno-bijelo,jer bojati Fostera i Hogartha je zločin(pa i Kuberta).U svakom slučaju,pozdrav cijelo ekipi,siguran sam kupac.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Rick
Average Member

Serbia
900 Posts

Member since 21/01/2009

Posted - 04/02/2010 : 23:16:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Rick a Private Message  Reply with Quote
BRAVO! NEKO MOŽE BITI SREĆAN SAMO KAO JA, NE VIŠE OD MENE KADA JE O TARZANU REČ!!!!!!!

"Duh Sa Sekirom nikada nije zaista napustio Darkwood. I dalje pazi na svoje kraljevstvo i nasledje. I ponekad se javi, kao pozdrav, ili opomena, kako kome."
Go to Top of Page

Sekta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
768 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 05/02/2010 : 00:20:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Sekta a Private Message  Reply with Quote
Jedva čekam na to izdanje Tarzana!

???? ????? ???? 100, ??? ?? ?? ?????? ???
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 05/02/2010 : 11:19:12  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Otprilike : datum,mjesec ili godina najavljenih izdanja...?
Go to Top of Page

zorglub
Average Member



Serbia
529 Posts

Member since 02/09/2008

Posted - 05/02/2010 : 13:06:13  Show Profile Show Extended Profile  Send zorglub a Private Message  Reply with Quote
Citiran je Slobin post sa odgovorima na tvoja pitanja na prvoj strani.
Najavljena izdanja me ne zanimaju previše, ali možda uzmem Tarzana ako cena bude povoljna. Siguran sam da će u budućnosti biti naslova koji će me više zanimati. S obzirom na renome strip-kluba kvalitet budućih stripova se ne dovodi u pitanje.

Odjednom mi se život proširio.

Kupindo
Go to Top of Page

Sloba
stripovi.com suradnik

Serbia
490 Posts

Member since 22/11/2007

Posted - 05/02/2010 : 14:23:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Sloba's Homepage  Send Sloba a Private Message  Reply with Quote


Tarzan ce ici crno beli. Gea kiosk izdanje, meke korice i trudicu se da bude sto niza cena. Inace Gea ce biti eksperiment da li se uopste moze sa kioscima raditi, posebno kada si potpuno nebitan izdavac, kao sto cemo mi biti. Ne placaju, ne izlazu, pa ne moze ni da se proda kako treba, ostecuju... Ako to moze da prodje, moja ideja je da sve sto moze bude kiosk, da bi bilo jeftinije, a u pristojnom kvalitetu, da sto vise ljudi moze da kupi. Verovatno ovo sto pricam je cista utopija, jer znam pouzdano da se sem Zagora i Dilana na kioscima nista drugo skoro ni ne pokriva, a ozaradi nema govora, osim AF u HR.
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 05/02/2010 : 14:43:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
ko ce da radi prevod

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

sabko
New Member



Bosnia and Herzegovina
216 Posts

Member since 12/08/2008

Posted - 05/02/2010 : 14:45:28  Show Profile Show Extended Profile  Send sabko a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast Slobo! Molim te ne zaboravi ni na nas izvan granica Srbije, ako distribucija iako bude moguća za ta kiosk izdanja.
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 05/02/2010 : 19:56:03  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sloba



Tarzan ce ici crno beli. Gea kiosk izdanje, meke korice i trudicu se da bude sto niza cena. Inace Gea ce biti eksperiment da li se uopste moze sa kioscima raditi, posebno kada si potpuno nebitan izdavac, kao sto cemo mi biti. Ne placaju, ne izlazu, pa ne moze ni da se proda kako treba, ostecuju... Ako to moze da prodje, moja ideja je da sve sto moze bude kiosk, da bi bilo jeftinije, a u pristojnom kvalitetu, da sto vise ljudi moze da kupi. Verovatno ovo sto pricam je cista utopija, jer znam pouzdano da se sem Zagora i Dilana na kioscima nista drugo skoro ni ne pokriva, a ozaradi nema govora, osim AF u HR.




Puno srece!

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 05/02/2010 : 20:06:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sloba



Tarzan ce ici crno beli. Gea kiosk izdanje, meke korice i trudicu se da bude sto niza cena. Inace Gea ce biti eksperiment da li se uopste moze sa kioscima raditi, posebno kada si potpuno nebitan izdavac, kao sto cemo mi biti. Ne placaju, ne izlazu, pa ne moze ni da se proda kako treba, ostecuju... Ako to moze da prodje, moja ideja je da sve sto moze bude kiosk, da bi bilo jeftinije, a u pristojnom kvalitetu, da sto vise ljudi moze da kupi. Verovatno ovo sto pricam je cista utopija, jer znam pouzdano da se sem Zagora i Dilana na kioscima nista drugo skoro ni ne pokriva, a ozaradi nema govora, osim AF u HR.


Slobo, hoće li stizati u Crnu Goru?
Go to Top of Page

THEMICO
New Member



Kiribati
112 Posts

Member since 28/11/2008

Posted - 05/02/2010 : 20:28:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit THEMICO's Homepage  Send THEMICO a Private Message  Reply with Quote
A u MAkedoniji?
Posebno Tarzan?

www.themicos.blogspot.com
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 05/02/2010 : 20:36:16  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sloba



Tarzan ce ici crno beli. Gea kiosk izdanje, meke korice i trudicu se da bude sto niza cena. Inace Gea ce biti eksperiment da li se uopste moze sa kioscima raditi, posebno kada si potpuno nebitan izdavac, kao sto cemo mi biti. Ne placaju, ne izlazu, pa ne moze ni da se proda kako treba, ostecuju... Ako to moze da prodje, moja ideja je da sve sto moze bude kiosk, da bi bilo jeftinije, a u pristojnom kvalitetu, da sto vise ljudi moze da kupi. Verovatno ovo sto pricam je cista utopija, jer znam pouzdano da se sem Zagora i Dilana na kioscima nista drugo skoro ni ne pokriva, a ozaradi nema govora, osim AF u HR.

Svaka cast za ovo sa kiosk izdanjima,pretpostavljam da zato idete sa ovim serijalom posto je kratak a planirate sve da izdate.Puno srece,ici ce to samo polako.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 05/02/2010 : 21:04:37  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lex No1

Pogledajte ovo: http://www.live-e.tv/video-prilog/etv-31-01-2010/strip-tv-stripoteka-darkwood

Pa, sta mislite?

Pas mater!!!! Pa to je špilja Ali Babe i 40 hajduka !Moram nekak' u Beograd

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 05/02/2010 : 21:14:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by okiboki

Svaka cast za ovo sa kiosk izdanjima,pretpostavljam da zato idete sa ovim serijalom posto je kratak a planirate sve da izdate.


Koliko znam, Gea ide zato što je odličan strip, a ne zbog dužine serijala...

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 05/02/2010 : 21:15:52  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

quote:
Originally posted by okiboki

Svaka cast za ovo sa kiosk izdanjima,pretpostavljam da zato idete sa ovim serijalom posto je kratak a planirate sve da izdate.


Koliko znam, Gea ide zato što je odličan strip, a ne zbog dužine serijala...

I to svakako mada nisam upoznat sa ovim serijalom osim preko foruma.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

Sloba
stripovi.com suradnik

Serbia
490 Posts

Member since 22/11/2007

Posted - 05/02/2010 : 21:18:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Sloba's Homepage  Send Sloba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Born To Run

ko ce da radi prevod



Prevod, adaptacije -Rommel, Colt, Djole i ko jos bude trebao, a zna znanje.
Go to Top of Page

Sloba
stripovi.com suradnik

Serbia
490 Posts

Member since 22/11/2007

Posted - 05/02/2010 : 21:20:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Sloba's Homepage  Send Sloba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sabko

Svaka čast Slobo! Molim te ne zaboravi ni na nas izvan granica Srbije, ako distribucija iako bude moguća za ta kiosk izdanja.



Ja sta budem mogao, uradicu sigurno. Mnoge stvari koje bismo hteli, nekada jednostavno ne mogu biti ucinjene. Pokusacu, ali ne garantujem nista.
Go to Top of Page

Sloba
stripovi.com suradnik

Serbia
490 Posts

Member since 22/11/2007

Posted - 05/02/2010 : 21:21:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Sloba's Homepage  Send Sloba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by THEMICO

A u MAkedoniji?
Posebno Tarzan?



Po nekome cu poslati odredjenu kolicinu u Makedoniju, a javicu po kome i gde ce biti. Jos je rano, ima do izlaska prvih brojeva jos vremena
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20961 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/02/2010 : 21:23:05  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sloba

quote:
Originally posted by Born To Run

ko ce da radi prevod



Prevod, adaptacije -Rommel, Colt, Djole i ko jos bude trebao, a zna znanje.


Al se Colt razmahao.Prevodi za Mirabilis, za Darkvud.Kako stižeš sve to čoveče ?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6138 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 05/02/2010 : 21:23:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sloba



Tarzan ce ici crno beli.




Zbog ovoga kupujem i Geu radi podrške, a kad već odgovaraš na brojna pitanja ; Tarzan pretpostavljam u albumimima,ali po koliko strana i na kojem formatu?

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Sloba
stripovi.com suradnik

Serbia
490 Posts

Member since 22/11/2007

Posted - 05/02/2010 : 21:23:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Sloba's Homepage  Send Sloba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by Lex No1

Pogledajte ovo: http://www.live-e.tv/video-prilog/etv-31-01-2010/strip-tv-stripoteka-darkwood

Pa, sta mislite?

Pas mater!!!! Pa to je špilja Ali Babe i 40 hajduka !Moram nekak' u Beograd



Nije, tako deluje zahvaljujuci odlicnoj montazi. Stvarno su majstorski odradili posao iz E-TVa, prosto sam se sam odusevio sopstvenom radnjom ali deluje mnogo bolje nego sto jeste, najiskrenije. Mislim primarno na ponudu
Go to Top of Page

Sloba
stripovi.com suradnik

Serbia
490 Posts

Member since 22/11/2007

Posted - 05/02/2010 : 21:29:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Sloba's Homepage  Send Sloba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco

quote:
Originally posted by Sloba



Tarzan ce ici crno beli.




Zbog ovoga kupujem i Geu radi podrške, a kad već odgovaraš na brojna pitanja ; Tarzan pretpostavljam u albumimima,ali po koliko strana i na kojem formatu?




Oko formata se jos kolebam, vise zbog stamparija i enormne razlike u ceni ako bi bio kao sto ja zelim onaj poput Valijanta, ili A4 standardno. Verujem da ce ici taj A4 oversize. Strana ce biti u prve dve knjige isto kao i u originalima. A dalje, najverovatnije 3 amer.knjige u jednu nasu, znaci oko 150 strana, plus sta od uvodnika naskrabamo Rommel i ja.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20961 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/02/2010 : 21:30:33  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sloba



Tarzan ce ici crno beli. Gea kiosk izdanje, meke korice i trudicu se da bude sto niza cena. Inace Gea ce biti eksperiment da li se uopste moze sa kioscima raditi, posebno kada si potpuno nebitan izdavac, kao sto cemo mi biti. Ne placaju, ne izlazu, pa ne moze ni da se proda kako treba, ostecuju... Ako to moze da prodje, moja ideja je da sve sto moze bude kiosk, da bi bilo jeftinije, a u pristojnom kvalitetu, da sto vise ljudi moze da kupi. Verovatno ovo sto pricam je cista utopija, jer znam pouzdano da se sem Zagora i Dilana na kioscima nista drugo skoro ni ne pokriva, a ozaradi nema govora, osim AF u HR.


Ako ovo uspe, zadužićeš sve stripofile sa ovih prostora.
Koliko ljudi bi rado pročitalo ( i imalo u kolekciji, ali ne mogu zbog para) razne stripove, samo kada bi se mogli naći u jeftinijoj kiosk formi sa mekim koricama.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000