forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Svi junaci tozinog stripa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 52

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7699 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 10/02/2010 : 23:15:22  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
vidim da je novi font slova..
comic sans MS.
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 10/02/2010 : 23:17:02  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
evo i na ovoj strani :


http://community.webshots.com/album/576694345kuxWiz











pogledajte, pa ostavite sugestije, komentare, zamerke ... pomocicete mi da
ispravim slabe tačke pre nego odnesem na stampanje

interni junaci u ovom broju Okiboki, King Warrior, Dalibor i Vlada

Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 10/02/2010 : 23:17:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjelt

quote:
Originally posted by sawitch

Tozo, pocni A4 format da koristis... I stvarno, hiljaditi put gledam ovu tvoju naslovnicu, super je...




aaaa, pokusavam sad da razvijem tehniku farbanja crnobelih crteza , videces uskoro ... hvala ti na pohvalama druze



SVAKA CAST. Ja po prvi put otvaram ovaj topic, ali ti si covece STRAVA. Kako da dodzem do tvojih stripova???

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 10/02/2010 : 23:19:32  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

vidim da je novi font slova..
comic sans MS.



da, ovo je definitivno font koji cu od sad koristiti, text izgleda kao u onim starim ZS i LMS stripovima

jos jednom hvala ned_lynx koji mi je ukazao na to
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 10/02/2010 : 23:22:40  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
@rgorgiev druze hvala na podrsci, ovaj moj projekat je totalno ne komercijalan i stripovi predstavljaju poklon mojim drugarima koji su interni junaci u stripovima. Svaki strip ima 5 internih junaka i tiraz je 5 primeraka

ako se izrazio zelju u jednom od sledecih primeraka mozes biti "junak tozinog stripa" :)
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 10/02/2010 : 23:24:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjelt

@rgorgiev druze hvala na podrsci, ovaj moj projekat je totalno ne komercijalan i stripovi predstavljaju poklon mojim drugarima koji su interni junaci u stripovima. Svaki strip ima 5 internih junaka i tiraz je 5 primeraka

ako se izrazio zelju u jednom od sledecih primeraka mozes biti "junak tozinog stripa" :)



NP - reci sta trebas i imas

so it shall be written, so it shall be done

Edited by - rgorgiev on 10/02/2010 23:28:49
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7699 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 10/02/2010 : 23:28:00  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjelt

quote:
Originally posted by zlatan bihac

vidim da je novi font slova..
comic sans MS.



da, ovo je definitivno font koji cu od sad koristiti, text izgleda kao u onim starim ZS i LMS stripovima

jos jednom hvala ned_lynx koji mi je ukazao na to


jeste da sam ti ja još u novembru prošle godine rekao da možeš koristiti taj font ali nema veze....(vidi moj prvi post na trećoj strani ovog topica)
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 10/02/2010 : 23:30:16  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
@ zlatan bihac - izvinjavam se, tada nisam razmisljao mnogo o tome, razvijao sam tehniku .... izvinjavam se jos jednom

ali slazemo se da je taj font definitivno to
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7699 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 10/02/2010 : 23:35:03  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjelt

@ zlatan bihac - izvinjavam se, tada nisam razmisljao mnogo o tome, razvijao sam tehniku .... izvinjavam se jos jednom

ali slazemo se da je taj font definitivno to


nikakav problem druže...
prvih 10 stranica obećava...
idem dalje sa čitanjem...
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 11/02/2010 : 01:21:14  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
andjelt, nemas sta mnogo da ramisljas i razmatras, prijatelju, napravio si jako dobru stvar..jer, ovo je ODLICNO!
I font je definitivno TO! Naravno!
Svaka cast!
Go to Top of Page

Magico_Vento
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1181 Posts

Member since 10/01/2010

Posted - 11/02/2010 : 01:29:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Magico_Vento a Private Message  Reply with Quote
Druze svaka cast za ovo,prvi put otvaram topic ali ovo je maestralno Sigurno je trebalo dosta zivaca ali ideja ja vrhhh

Vidim odlicno baratas sa programima,prekul je

P.S. Samo jos nesto sto se tice naslovne mislim da ti ne treba crtica kod ovog kolekcionarsko izdanje - za sopstvene potrebe

Moze i bez toga

Nemam potpis...

Edited by - Magico_Vento on 11/02/2010 01:30:37
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 11/02/2010 : 02:09:40  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
Da moram i ja da pohvalim novi font,sada se bas lepo cita.Ranije je bilo dosta tesko za citati.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2340 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 11/02/2010 : 07:43:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message  Reply with Quote
Ma ovo je užitak pratiti, i sve bolje je i bolje; nego, nikako da pitam - koji su kriterijumi potrebni da se uđe u magnifisent fajv? Rado bih ubacio nekolike fotke lepooke drugarice Tozi na mail, no - ne znam; bih li time kršio neka pravila?

Piši propalo!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 11/02/2010 : 13:07:32  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
ha ha ha
mazno sam Zagoru trebu

"Hoces da ti pripremim nesto za veceru? Nesto lagano,hajde..."

bravo majstore, odlicno je

Edited by - King Warrior on 11/02/2010 13:09:25
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 11/02/2010 : 14:57:02  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

ha ha ha
mazno sam Zagoru trebu

"Hoces da ti pripremim nesto za veceru? Nesto lagano,hajde..."

bravo majstore, odlicno je

Imas najbolju ulogu.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 11/02/2010 : 15:13:12  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ned_lynx

Ma ovo je užitak pratiti, i sve bolje je i bolje; nego, nikako da pitam - koji su kriterijumi potrebni da se uđe u magnifisent fajv? Rado bih ubacio nekolike fotke lepooke drugarice Tozi na mail, no - ne znam; bih li time kršio neka pravila?



nema reda i pravila, posalji na andjelt@gmail.com , bude u jednom od narednih brojeva
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 11/02/2010 : 16:27:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message  Reply with Quote
Stari ovo je odlicno....bas me odusevis svaki put...sto se mene tice samo napred!!!!!! :))))))

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 11/02/2010 : 17:13:09  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message  Reply with Quote
Svaka cast, Tozo! Dobar strip, mala zamerka - tema, posto ja prezirem pecanje.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 11/02/2010 : 19:27:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
Kao i uvek SUPER!
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 11/02/2010 : 20:12:40  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote

ovo je mali koji mi je poslao ned_lynx i koji predstavlja kritiku onog sto radim :


Nezahvalnu si mi ulogu dodelio, forumski kolega; kako mi je potpuno jasno koliki si trud uložio, ne mogu ikakvu iskrenu kritiku dati, kad poštovanje za takav i toliki rad retko iko da shvata.

No, što mogu da primetim je da je izbor fonta naslova: pecaroške priče (Ariel koji je svuda prisutan), pogotovo efekti fotoshopa (valjda bevel i emboss) loš. Šta predlažem kao rešenje? www.dafont.com - riznica fontova; pravilno odabran font ne treba nikakav efekt, govori sam za sebe. Bojom i oblikom. Bez senki čak. I tako i najbolje izgleda.

Pozdrav, & sve najbolje,

Ned


hvala ti druze na konstruktivnoj kritici, potrudicu se
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 11/02/2010 : 20:59:54  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote

JOS JEDNOM HVALA DRUGARU ĆULFISU

Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2340 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 12/02/2010 : 07:42:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjelt

hvala ti druze na konstruktivnoj kritici, potrudicu se


Radi se, zapravo, o sugestijama; usput, nisam očekivo da ćeš obznaniti privatne poruke na Forumu. Ili mailove. Whatever.

Transparencija pre svega?
Fine with me;)

Keep on goin';)

Piši propalo!
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 12/02/2010 : 10:07:05  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message  Reply with Quote
Odlicno izgleda zadnja strana!

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 12/02/2010 : 14:54:55  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ned_lynx

quote:
Originally posted by andjelt

hvala ti druze na konstruktivnoj kritici, potrudicu se


Radi se, zapravo, o sugestijama; usput, nisam očekivo da ćeš obznaniti privatne poruke na Forumu. Ili mailove. Whatever.

Transparencija pre svega?
Fine with me;)

Keep on goin';)



ma ne , bezveze, odavno cekam da mi neko da konstruktivnu kritiku ... uvek pitam ljude za misljenje ... stavio sam tvoj mail da bude podstreh za ostale , nadam se da se ne ljutis

pozdrav od toze
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 20/02/2010 : 00:17:50  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote


KAD OTVORIŠ TO LADNO PIVO VLADO OLI DODAT MI GA TI




Danas sam konacno odstampao i ukoričio "Pecaroške priče" br. 5
i predstavljam vam prvog junaka iz tog broja
moj drug Vlada "foteljas" zrenjaninskog Delhema. Inace odmeren dečko predan svom poslu i
"Belo pero" u "Pecaroškim pričama"

uskoro i ostali junaci


Edited by - andjelt on 20/02/2010 00:19:38
Go to Top of Page
Page: of 52 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000