forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Striparnice
 Darkwood
 New Topic  Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 40

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 19/02/2010 : 21:09:22  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sloba

quote:
Originally posted by radulovic marko

quote:
Originally posted by Sloba

quote:
Originally posted by radulovic marko

Igor...... je najaci lik koji je radio u darkwoodu.



Ubedljivo! Nema koga nije nokautirao, od vozaca autobusa, pa do musterija

Iskreno da ti kazem i ti si bio blizu nokauta od nekih musterija,jedan od onih dana kad si nervozan i kad ti musterije nisu vazne.




Nisu trebali da propuste priliku. Ali na raspolaganju sam za nokaute svakom nadrkanom kurtonu, sredom posle 18h u Darkwoodu, ili po zakazivanju.

Ne secam se da sam kada bio neljubazan prema bilo kome, ko prethodno bahatoscu nije nesto isprovocirao i dobio zaslugom adekvatan odgovor. Inace nema te nervoze kod bilo koga od nas koja se iskaljuje na musterijama, jer smo sa vecinom prijatelji.
Ti si ovde sa namerom da provociras, ili ima i nekog viseg cilja?


a moze li cetvrtkom u 19h.kafanu ti biras,pijenje tvoje.
Go to Top of Page

Sloba
stripovi.com suradnik

Serbia
490 Posts

Member since 22/11/2007

Posted - 19/02/2010 : 21:17:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Sloba's Homepage  Send Sloba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

a moze li cetvrtkom u 19h.kafanu ti biras,pijenje tvoje.



E to je prava stvar, pivo, vino, kafana. Dogovoreno
Go to Top of Page

radulovic marko
Senior Member



Saint Vincent and Grenadi
2826 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 19/02/2010 : 23:30:05  Show Profile Show Extended Profile  Send radulovic marko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sloba

quote:
Originally posted by cronos six

a moze li cetvrtkom u 19h.kafanu ti biras,pijenje tvoje.



E to je prava stvar, pivo, vino, kafana. Dogovoreno

Uopste te ne provociram ne znam odakle to ,imam par prijatelja koji ocima ne mogu da te vide a kupuju kod tebe(jer kupuju nova izdanja)ja inace retko kupujem jel volim stare stripove a u darkwoodu su vecinom lose ocuvani a sto se igora tice ne znam sto se tangiras decko je za mene bio najbolji lik i na aukcijama je ostao dosledan za vecinu ljudi,ja sam samo to prokomentarisao a ti si ga ispljuvao.Sto se mene licno tice uvek si bio ljubazan,a par ljudi mi je prokomentarisalo da im je doslo da te zestoko napuse.I jos jednom ako je ono sto sam rekao da je igor najbolji decko koji je radio u darkwoodu provokacija neka drugi ljudi prosude ,pozdrav i sve najbolje najboljoj stripoteci u srbiji.

Nema,nema niko tako lepe dragane.
Go to Top of Page

Sloba
stripovi.com suradnik

Serbia
490 Posts

Member since 22/11/2007

Posted - 19/02/2010 : 23:48:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Sloba's Homepage  Send Sloba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by radulovic marko

quote:
Originally posted by Sloba

quote:
Originally posted by cronos six

a moze li cetvrtkom u 19h.kafanu ti biras,pijenje tvoje.



E to je prava stvar, pivo, vino, kafana. Dogovoreno

Uopste te ne provociram ne znam odakle to ,imam par prijatelja koji ocima ne mogu da te vide a kupuju kod tebe(jer kupuju nova izdanja)ja inace retko kupujem jel volim stare stripove a u darkwoodu su vecinom lose ocuvani a sto se igora tice ne znam sto se tangiras decko je za mene bio najbolji lik i na aukcijama je ostao dosledan za vecinu ljudi,ja sam samo to prokomentarisao a ti si ga ispljuvao.Sto se mene licno tice uvek si bio ljubazan,a par ljudi mi je prokomentarisalo da im je doslo da te zestoko napuse.I jos jednom ako je ono sto sam rekao da je igor najbolji decko koji je radio u darkwoodu provokacija neka drugi ljudi prosude ,pozdrav i sve najbolje najboljoj stripoteci u srbiji.




Uopste se ne tangiram, niti sam popljuvao Igora??? Svasta od tebe, gde si to video da sam ga popljuvao. Samo ne volim da se prica o stvarima o kojima se nema pojma.
Vidi ovako, Igor je i moj drug, ono sto je receno je bila sala koju i on i ostali Darkwoodovci znaju i koja je nasa interna, medju nama, a odnosi se na pomenuto, a mogu i javno da je ispricam i to radim cesto i svi se slatko nasmejemo.

Opet, sa druge strane, to je na zalost i istina i bez obzira sto je on meni licno prijatelj, desetine ljudi se zalilo na njegov odnos prema njima kao kupcima. Tako da jedno je to u kakvim smo mi licno odnosima sa nekima, a drugo je kako realno imaju odnos sa musterijama. Sta mislis ti ili tvoji uvredjeni prijatelji, ako su musterije tako dobre, zasto je onda Igor pizdeo na mnoge od njih, pa neki cak i batine dobili? To ti je u redu?


Ja sam u radnji vrlo retko od otvaranja, tako da ne znam ko je mogao da stekne tolike averzije a da su opravdane. Zanm da ima ljudi, srecom ne puno, koji vole da stvaraju u svojoj glavi negativce i da ih mrze, sebe valjda svrstavaju u pozitivce, ali vrlo je valjano imati razloge, objektivne svakako.

Ako ti prijatelji nisi smrdezi, nego ljudi, slobodno neka me pozovu, ili dodju, kazu sta ih muci, pa ako su u pravu, rado cu im se oduziti, ali cisto sumnjam da jesu u pravu. Jednostavno neko voli da mrzi, upoznao sam takve, ali ima nas raznih.

U ostalom bas me briga, to veze sa istinom nema, Kakva sve mi maltretiranja trpimo u radnji i preko maila od bahatih pojedinaca. A retko da su u pravu, uglavnom su to pokusaji lecenja licnih frustracija, nagomilanog besa usled raznih nezadovoljstava u zivotu i slicno, pa sta sad da se radi, ima i takvih. Necemo valjda da svakog pojedinacno napljuvavamo.

Srecom mnogo, mnogo vise je onih normalnih.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20961 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 20/02/2010 : 00:13:37  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Ima ona :
"Najgore je raditi sa ljudima"

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Sloba
stripovi.com suradnik

Serbia
490 Posts

Member since 22/11/2007

Posted - 20/02/2010 : 00:18:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Sloba's Homepage  Send Sloba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Ima ona :
"Najgore je raditi sa ljudima"



Bas vala. Ali opet, srecom te je ovo nam zajednicko interesovanje, ipak vecinski vezano za valjan svet. Filmovi, knjige, stripovi, ostale "sitnice", sve su zajednicke za vecinu, pa se fino i druzimo. No ona manjina ume da ti ogadi i zagorca s vremena na vreme sve to.

Nego, dobro da si se javio. Cujemo se sutra, stize mi otkup Torpeda, pa mozda bude neki od brojeva koji ti fale.

Edited by - Sloba on 20/02/2010 00:19:09
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9600 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 20/02/2010 : 00:21:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sloba

quote:
Originally posted by anto

Ima ona :
"Najgore je raditi sa ljudima"



Bas vala. Ali opet, srecom te je ovo nam zajednicko interesovanje, ipak vecinski vezano za valjan svet. Filmovi, knjige, stripovi, ostale "sitnice", sve su zajednicke za vecinu, pa se fino i druzimo. No ona manjina ume da ti ogadi i zagorca s vremena na vreme sve to.

Nego, dobro da si se javio. Cujemo se sutra, stize mi otkup Torpeda, pa mozda bude neki od brojeva koji ti fale.



toliko fino, da se ponekad zaboravimo i po 3-4 sata
zamisli da nemamo samo ovih nekoliko interesovanja, nego citav spektar

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20961 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 20/02/2010 : 00:22:45  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
O druže, pa to su lepe vesti, a mogu da se pretvore u fenomenalne.A taman i žena treba da ponovo skoči do Beograda (pa da je malo uposlim he,he)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
859 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 20/02/2010 : 00:25:14  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sloba

quote:
Originally posted by anto

Ima ona :
"Najgore je raditi sa ljudima"



Bas vala. Ali opet, srecom te je ovo nam zajednicko interesovanje, ipak vecinski vezano za valjan svet. Filmovi, knjige, stripovi, ostale "sitnice", sve su zajednicke za vecinu, pa se fino i druzimo. No ona manjina ume da ti ogadi i zagorca s vremena na vreme sve to.

Nego, dobro da si se javio. Cujemo se sutra, stize mi otkup Torpeda, pa mozda bude neki od brojeva koji ti fale.


Radio sam ja s "ljudima" 5 godina.
Do tada sam naslućivao kakvih nas sve ima, kad sam počeo raditi, vjerovao nisam kakvih "ih" sve ima.
Fuj.
Nema goreg posla.Tu nikad ne moš biti čist.
I dovoljan ti je jedan smrad da ti zagorča dan.
Sljedećih 20 vrhunskih ljudi ne mogu ispraviti štetu koju ovaj napravi.

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page

radulovic marko
Senior Member



Saint Vincent and Grenadi
2826 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 20/02/2010 : 00:25:54  Show Profile Show Extended Profile  Send radulovic marko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sloba

quote:
Originally posted by radulovic marko

quote:
Originally posted by Sloba

quote:
Originally posted by cronos six

a moze li cetvrtkom u 19h.kafanu ti biras,pijenje tvoje.



E to je prava stvar, pivo, vino, kafana. Dogovoreno

Uopste te ne provociram ne znam odakle to ,imam par prijatelja koji ocima ne mogu da te vide a kupuju kod tebe(jer kupuju nova izdanja)ja inace retko kupujem jel volim stare stripove a u darkwoodu su vecinom lose ocuvani a sto se igora tice ne znam sto se tangiras decko je za mene bio najbolji lik i na aukcijama je ostao dosledan za vecinu ljudi,ja sam samo to prokomentarisao a ti si ga ispljuvao.Sto se mene licno tice uvek si bio ljubazan,a par ljudi mi je prokomentarisalo da im je doslo da te zestoko napuse.I jos jednom ako je ono sto sam rekao da je igor najbolji decko koji je radio u darkwoodu provokacija neka drugi ljudi prosude ,pozdrav i sve najbolje najboljoj stripoteci u srbiji.




Uopste se ne tangiram, niti sam popljuvao Igora??? Svasta od tebe, gde si to video da sam ga popljuvao. Samo ne volim da se prica o stvarima o kojima se nema pojma.
Vidi ovako, Igor je i moj drug, ono sto je receno je bila sala koju i on i ostali Darkwoodovci znaju i koja je nasa interna, medju nama, a odnosi se na pomenuto, a mogu i javno da je ispricam i to radim cesto i svi se slatko nasmejemo.

Opet, sa druge strane, to je na zalost i istina i bez obzira sto je on meni licno prijatelj, desetine ljudi se zalilo na njegov odnos prema njima kao kupcima. Tako da jedno je to u kakvim smo mi licno odnosima sa nekima, a drugo je kako realno imaju odnos sa musterijama. Sta mislis ti ili tvoji uvredjeni prijatelji, ako su musterije tako dobre, zasto je onda Igor pizdeo na mnoge od njih, pa neki cak i batine dobili? To ti je u redu?


Ja sam u radnji vrlo retko od otvaranja, tako da ne znam ko je mogao da stekne tolike averzije a da su opravdane. Zanm da ima ljudi, srecom ne puno, koji vole da stvaraju u svojoj glavi negativce i da ih mrze, sebe valjda svrstavaju u pozitivce, ali vrlo je valjano imati razloge, objektivne svakako.

Ako ti prijatelji nisi smrdezi, nego ljudi, slobodno neka me pozovu, ili dodju, kazu sta ih muci, pa ako su u pravu, rado cu im se oduziti, ali cisto sumnjam da jesu u pravu. Jednostavno neko voli da mrzi, upoznao sam takve, ali ima nas raznih.

U ostalom bas me briga, to veze sa istinom nema, Kakva sve mi maltretiranja trpimo u radnji i preko maila od bahatih pojedinaca. A retko da su u pravu, uglavnom su to pokusaji lecenja licnih frustracija, nagomilanog besa usled raznih nezadovoljstava u zivotu i slicno, pa sta sad da se radi, ima i takvih. Necemo valjda da svakog pojedinacno napljuvavamo.

Srecom mnogo, mnogo vise je onih normalnih.

Sto se mene tice ovde zavrsavam i ne bih ulazio u dalju rapravu,ali termini koje si upotrebio kao gazda najvece stripoteke u srbiji u dva posta NADRKANI KURTONI,SMRADEZI daju mi za pravo da moje sumlje i nisu bez osnova ali ne vaznoo... Voleo bih da u darkwoodu ima vise starih stripova bolje ocuvanosti pa i nek cena bude veca i onako izadje isto kad kupis iz inostranstva,Pozdrav tebi i ekipi sve najbolje.

Nema,nema niko tako lepe dragane.
Go to Top of Page

Sloba
stripovi.com suradnik

Serbia
490 Posts

Member since 22/11/2007

Posted - 20/02/2010 : 00:26:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Sloba's Homepage  Send Sloba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

toliko fino, da se ponekad zaboravimo i po 3-4 sata
zamisli da nemamo samo ovih nekoliko interesovanja, nego citav spektar



Da je 3, 4, nego nama prosli put prodje skoro citav dan, koliko smo se zaneli u filozofiranju
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 20/02/2010 : 00:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
@ il cattivo
Zato je najbolje biti ucitelj i raditi sa decom. Neiskvarene duse.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!

Edited by - Kit Carson on 20/02/2010 00:27:17
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9600 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 20/02/2010 : 00:29:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sloba

quote:
Originally posted by Lord Vader89

toliko fino, da se ponekad zaboravimo i po 3-4 sata
zamisli da nemamo samo ovih nekoliko interesovanja, nego citav spektar



Da je 3, 4, nego nama prosli put prodje skoro citav dan, koliko smo se zaneli u filozofiranju



video si kako je proletelo vreme. tako, prema toj analogiji, vidimo se uskoro ponovo!
ima tad JA da donesem cevape, posto su neki ljudi neozbiljni previse

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20961 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 20/02/2010 : 00:31:29  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Da se ne ohlade dok ne doputuješ iz Osla ?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9600 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 20/02/2010 : 00:37:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
ma kaki, zamotacu ih u aluminijumsku foliju i najlonsku kesu

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Sloba
stripovi.com suradnik

Serbia
490 Posts

Member since 22/11/2007

Posted - 20/02/2010 : 00:38:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Sloba's Homepage  Send Sloba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by radulovic marko


Sto se mene tice ovde zavrsavam i ne bih ulazio u dalju rapravu,ali termini koje si upotrebio kao gazda najvece stripoteke u srbiji u dva posta NADRKANI KURTONI,SMRADEZI daju mi za pravo da moje sumlje i nisu bez osnova ali ne vaznoo... Voleo bih da u darkwoodu ima vise starih stripova bolje ocuvanosti pa i nek cena bude veca i onako izadje isto kad kupis iz inostranstva,Pozdrav tebi i ekipi sve najbolje.
[/quote]

Nije rasprava, razgovor je, sto je ok :). Nemoj se uhvatiti uvek za najgore, ima tu jos po nesto u tekstu sto mozda ima smisla, osim ako ne zelis da vidis samo lose.

Jbg, stvarno i nisu bas prikladni, priznajem, ali ne znam da li sam imao gori dan u zivotu od danasnjeg, te mi je prag tolerancije znatno manji, samim tim i uvijanje da prave stvari nazovem lepsim imenom.

Priznajem upotrebio neke ne bas prikladne, ali veruj mi primerene termine, grubo zvuce, ali dobro opisuju. Ipak, slazem se nisu prikladni.

Najgora stvar u zivotu su sumnje, ili zakljucci izvedeni iz necijih prica, koje formiraju misljenje, stav, ili bilo sta drugo. Najbolje stvari su direktnost, oci u oci sa covekom. Kazes sve, sednes, porazgovaras i onda ti tek zasita bude sve jasno i tek tada imas pravo da mislis, formiras, zakljucujes .

Nemamo nista starih stripova, odavno sam digao ruke od toga. Samo ako nalete usputno, kupim ih, a bolje ocuvane dajem Misi za aukciju. Ima ih u vecoj kolicini Pedja, pa mozes njega da kontaktiras.

Sve najbolje i tebi. Opusti se i uzivaj
Go to Top of Page

Sloba
stripovi.com suradnik

Serbia
490 Posts

Member since 22/11/2007

Posted - 20/02/2010 : 00:40:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Sloba's Homepage  Send Sloba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

O druže, pa to su lepe vesti, a mogu da se pretvore u fenomenalne.A taman i žena treba da ponovo skoči do Beograda (pa da je malo uposlim he,he)



Tesko meni, evo ga opet

Samo ti meni javi kada ce ona, pa da ne budem tamo, ne mogu ponovo to podneti.
Go to Top of Page

Sloba
stripovi.com suradnik

Serbia
490 Posts

Member since 22/11/2007

Posted - 20/02/2010 : 00:43:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Sloba's Homepage  Send Sloba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by il cattivo

Radio sam ja s "ljudima" 5 godina.
Do tada sam naslućivao kakvih nas sve ima, kad sam počeo raditi, vjerovao nisam kakvih "ih" sve ima.
Fuj.
Nema goreg posla.Tu nikad ne moš biti čist.
I dovoljan ti je jedan smrad da ti zagorča dan.
Sljedećih 20 vrhunskih ljudi ne mogu ispraviti štetu koju ovaj napravi.



Sve si opisao kako jeste. Samo, ipak mozes da se vadis sa onih 20. Tesis se sto nije obrnuto
Go to Top of Page

Sloba
stripovi.com suradnik

Serbia
490 Posts

Member since 22/11/2007

Posted - 20/02/2010 : 00:48:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Sloba's Homepage  Send Sloba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

@ il cattivo
Zato je najbolje biti ucitelj i raditi sa decom. Neiskvarene duse.



To je ziva istina. Zato ja sve sto mi od slobodnog vremena preostane, provodim sa mojim klincima. To tako oplemeni, napuni baterije coveku i natera te da shvatis neke stvari. Da zaista nista nije vredno nerviranja i trosenja energije, posebno ne mali, ali uvek prisutni broj hejtera zlonamernika.
Go to Top of Page

Sloba
stripovi.com suradnik

Serbia
490 Posts

Member since 22/11/2007

Posted - 20/02/2010 : 00:51:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Sloba's Homepage  Send Sloba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by Sloba

quote:
Originally posted by Lord Vader89

toliko fino, da se ponekad zaboravimo i po 3-4 sata
zamisli da nemamo samo ovih nekoliko interesovanja, nego citav spektar



Da je 3, 4, nego nama prosli put prodje skoro citav dan, koliko smo se zaneli u filozofiranju



video si kako je proletelo vreme. tako, prema toj analogiji, vidimo se uskoro ponovo!
ima tad JA da donesem cevape, posto su neki ljudi neozbiljni previse




Haha, Dule se izvinjavao, ali uzalud. Provalili smo ga. Ali da mu damo jos jednu sansu. Obecao je za sledecu priliku kule i gradove
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9600 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 20/02/2010 : 00:53:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sloba

quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by Sloba

quote:
Originally posted by Lord Vader89

toliko fino, da se ponekad zaboravimo i po 3-4 sata
zamisli da nemamo samo ovih nekoliko interesovanja, nego citav spektar



Da je 3, 4, nego nama prosli put prodje skoro citav dan, koliko smo se zaneli u filozofiranju



video si kako je proletelo vreme. tako, prema toj analogiji, vidimo se uskoro ponovo!
ima tad JA da donesem cevape, posto su neki ljudi neozbiljni previse




Haha, Dule se izvinjavao, ali uzalud. Provalili smo ga. Ali da mu damo jos jednu sansu. Obecao je za sledecu priliku kule i gradove



uuuu, znaci sa lukom!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 20/02/2010 : 00:54:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message  Reply with Quote
Vaderu, pokaza li ona cuda od Asteriksa Slobi i kompaniji?

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
859 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 20/02/2010 : 00:55:13  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sloba

quote:
Originally posted by il cattivo

Radio sam ja s "ljudima" 5 godina.
Do tada sam naslućivao kakvih nas sve ima, kad sam počeo raditi, vjerovao nisam kakvih "ih" sve ima.
Fuj.
Nema goreg posla.Tu nikad ne moš biti čist.
I dovoljan ti je jedan smrad da ti zagorča dan.
Sljedećih 20 vrhunskih ljudi ne mogu ispraviti štetu koju ovaj napravi.




Sve si opisao kako jeste. Samo, ipak mozes da se vadis sa onih 20. Tesis se sto nije obrnuto


Onda bi bilo : "Got my finger on a trigger, I'm gonna bull!"

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
859 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 20/02/2010 : 00:56:02  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sloba

quote:
Originally posted by Kit Carson

@ il cattivo
Zato je najbolje biti ucitelj i raditi sa decom. Neiskvarene duse.



To je ziva istina. Zato ja sve sto mi od slobodnog vremena preostane, provodim sa mojim klincima. To tako oplemeni, napuni baterije coveku i natera te da shvatis neke stvari. Da zaista nista nije vredno nerviranja i trosenja energije, posebno ne mali, ali uvek prisutni broj hejtera zlonamernika.


Odo ja pobacati sve kondome iz stana.

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page

Sloba
stripovi.com suradnik

Serbia
490 Posts

Member since 22/11/2007

Posted - 20/02/2010 : 00:59:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Sloba's Homepage  Send Sloba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bob Rok

Vaderu, pokaza li ona cuda od Asteriksa Slobi i kompaniji?



Kakve Asterixe? Na to sam vrlo slab, govorite odmah
Go to Top of Page
Page: of 40 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.32 seconds. Snitz Forums 2000