forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Svi junaci tozinog stripa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 52

Ultras
Advanced Member



Serbia
10035 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 20/02/2010 : 00:19:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote

Odlicno izgleda !

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 20/02/2010 : 00:28:36  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
evo i na ovoj strani :



KAD OTVORIŠ TO LADNO PIVO VLADO OLI DODAT MI GA TI




Danas sam konacno odstampao i ukoričio "Pecaroške priče" br. 5
i predstavljam vam prvog junaka iz tog broja
moj drug Vlada "foteljas" zrenjaninskog Delhema. Inace odmeren dečko predan svom poslu i
"Belo pero" u "Pecaroškim pričama"

uskoro i ostali junaci

Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 21/02/2010 : 19:19:08  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
NEDELJNO POPODNE U ZRENJANINU



Nekom je danasnji dan bio jedan od obicnih radnih dana. Nadam se da sam mu ga
ja, ovim poklonom bar malo ispunio. Moj drug Dalibor, radnik prodavnice
široke potrosnje "Gomeks" u Zrenjaninu. Valda se nije naljutio zbog dodejene
mu uloge. Uleteo sam napravio par fotki, tutnuo mu strip u ruke i pobegao :)



Pobegao sam,sto da ne osetim na svojoj kozi Daliborov gnev, sto da stignem
na sastanak sa Okibokijem. Usput sam sreo i Piperskog (pisca uvodne reci) pa smo
svi zajedno zavrsili u "Tropical"-u na pivu



Okiboki, decko iz Zrenjanina koga do sad nisam znao i koga sam upoznao ovde na
forumu ... čudni su putevi gospodnji :) ... za uzvrat mi je poklonio
ZS "Raskrinkani vampir" i platio piće , hvala ti druze



Sale piperski, pisac uvodne reci za ovaj broj stripa i jedan od junaka u
mom stripu br. 3



ovo je njegova uvodna rec


ostao je jos jedan junak

@King Warrior druze, ostalo je jos tebi da urucim strip, cujemo se na PM


Pozivam sve stripofine iz Zrenjanina da se jave i da organizujemo ponekad
druzenja poput ovog , Mr. Brooks, Okiboki, Sawich ,ja smo se slozili oko toga
ako vas ima jos, javite se pa jednom mesecno se mozemo ovako sresti i malo druziti

Edited by - andjelt on 21/02/2010 19:22:25
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 21/02/2010 : 19:26:03  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
Extra je druze svaka cast.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39945 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 21/02/2010 : 20:14:56  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Samo javite kada da dodjem i eto me.. :))
Go to Top of Page

Mr.Brooks
New Member



Serbia
205 Posts

Member since 02/08/2007

Posted - 21/02/2010 : 21:45:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr.Brooks a Private Message  Reply with Quote
okiboki je antialkoholicar ? `Ajde videcemo nesto da se jednom eventualno organizujemo...mozda...eventualno...videcemo

Edited by - Mr.Brooks on 21/02/2010 21:47:56
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 21/02/2010 : 22:03:34  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr.Brooks

okiboki je antialkoholicar ? `Ajde videcemo nesto da se jednom eventualno organizujemo...mozda...eventualno...videcemo


Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/02/2010 : 07:23:31  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
majstorski odradjeno!
Okiboki ima fizicke slicnosti sa avatarom.Pored mene jedan od rijetkih.
Kad dobijem strip slikacu se i ja za forum.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 22/02/2010 : 11:32:01  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

majstorski odradjeno!
Okiboki ima fizicke slicnosti sa avatarom.Pored mene jedan od rijetkih.
Kad dobijem strip slikacu se i ja za forum.

Hvala King.Inace Toza mi je otkrio kako je dosao na ideju za tvoju ulogu u stripu.Svaka cast.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 22/02/2010 : 17:28:01  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
NIJE TO ŠTO MISLITE





Jutros, iduci na posao, pade mi na pamet ideja ... pitao sam prodavacicu u prvom kiosku
na koji sam naisao (kupujući cigarete), da li mogu svoj strip da slikam pored njenih pravih i uvazenih stripova,
novina , DVD-ova, žvaka i kurtona. Nije htela da mi da ... a ja nisam hteo da idem na varijantu
svršenog čina ... neka se davi u svojoj površnoj malodušnosti do kraja zivota. šta ću joj ja ...

... ali zato dobra moja Mira (radnica u kiosku pored lokala u kome radim) ne samo da je dozvolila
da "uporedim svoj strip" sa onim pravima na njenom pultu, nego se i slikala sa njim ... kao i Seka
(prodavacica iz lokalne prodavnice) ... Devojke , carice ste :))





priznace te,ne primeti se da je moj strip delo "naivnog i slobodnog umetnika", bar ne iz daleka :)

p.s.
cela prica je time simpaticnija što sam na tom kiosku primetio reklamu za novi ribolovački časopis...
da , da ... sličajno, slucajno ... :)

ko tu kome krade ideje, kažite vi meni :)

e da, King Warrior-u sa zrenjaninskog kioska strip uskoro direktno putuje u tvoje sanduče :)

Edited by - andjelt on 22/02/2010 17:35:10
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39945 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/02/2010 : 17:58:04  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Demoni ludila
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/02/2010 : 18:07:31  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Dobro je da nisi taj strip slikao pored nekog izdanja od VC.
Da jesi, oni tamo bi imali cega da se postide.
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 22/02/2010 : 19:06:39  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message  Reply with Quote
DOBAR STRIP, NEPRETENCIOYAN, VIDI SE DA IMAŠ SMISLA, MOŽDA BI MOGAO DA RAZVIJEŠ SERIJAL U TESNU VEZU SA LJUDIMA SA FORUMA ODNOSNO DA IH VIŠE ISKORISTIŠ KAO JUNAKE U TVOJIM STRIPOVIMA.
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 22/02/2010 : 19:25:37  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by profesor-inz

DOBAR STRIP, NEPRETENCIOYAN, VIDI SE DA IMAŠ SMISLA, MOŽDA BI MOGAO DA RAZVIJEŠ SERIJAL U TESNU VEZU SA LJUDIMA SA FORUMA ODNOSNO DA IH VIŠE ISKORISTIŠ KAO JUNAKE U TVOJIM STRIPOVIMA.



drago mi je da ti se svidja, znas da postujem tvoje misljenje , sto se tice serijala o ljudima sa foruma, razmisljao sam o tome da pokrenem seriju kratkih prica (1 strana prica) koji ce ici iza mog stripa o zagoru, kao ranije u ZS i LMS onaj drugi strip posle glavnog junaka. Mogle bi to biti anegdote sa stvarnim likovima odavde sa foruma i sa zrenjaninskog malog pijaca ... steta bi bilo da gomila tih dogadjaja ode u zaborav :)
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 22/02/2010 : 20:17:04  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjelt

quote:
Originally posted by profesor-inz

DOBAR STRIP, NEPRETENCIOYAN, VIDI SE DA IMAŠ SMISLA, MOŽDA BI MOGAO DA RAZVIJEŠ SERIJAL U TESNU VEZU SA LJUDIMA SA FORUMA ODNOSNO DA IH VIŠE ISKORISTIŠ KAO JUNAKE U TVOJIM STRIPOVIMA.



drago mi je da ti se svidja, znas da postujem tvoje misljenje , sto se tice serijala o ljudima sa foruma, razmisljao sam o tome da pokrenem seriju kratkih prica (1 strana prica) koji ce ici iza mog stripa o zagoru, kao ranije u ZS i LMS onaj drugi strip posle glavnog junaka. Mogle bi to biti anegdote sa stvarnim likovima odavde sa foruma i sa zrenjaninskog malog pijaca ... steta bi bilo da gomila tih dogadjaja ode u zaborav :)

UPRAVO TO...
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 22/02/2010 : 21:43:40  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
Super!Izgleda bolje nego veseli cetvrtak!

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 23/02/2010 : 16:28:02  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
Danas mi je stigao strip od ULTRASA makedonski zagor 503 - Mrtvata suma. Hvala ti druze, dace bog pa cemo se i mi jednom sresti i popiti nesto


Edited by - andjelt on 23/02/2010 16:29:50
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 23/02/2010 : 16:32:34  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjelt

NIJE TO ŠTO MISLITE





Jutros, iduci na posao, pade mi na pamet ideja ... pitao sam prodavacicu u prvom kiosku
na koji sam naisao (kupujući cigarete), da li mogu svoj strip da slikam pored njenih pravih i uvazenih stripova,
novina , DVD-ova, žvaka i kurtona. Nije htela da mi da ... a ja nisam hteo da idem na varijantu
svršenog čina ... neka se davi u svojoj površnoj malodušnosti do kraja zivota. šta ću joj ja ...

... ali zato dobra moja Mira (radnica u kiosku pored lokala u kome radim) ne samo da je dozvolila
da "uporedim svoj strip" sa onim pravima na njenom pultu, nego se i slikala sa njim ... kao i Seka
(prodavacica iz lokalne prodavnice) ... Devojke , carice ste :))





priznace te,ne primeti se da je moj strip delo "naivnog i slobodnog umetnika", bar ne iz daleka :)

p.s.
cela prica je time simpaticnija što sam na tom kiosku primetio reklamu za novi ribolovački časopis...
da , da ... sličajno, slucajno ... :)

ko tu kome krade ideje, kažite vi meni :)

e da, King Warrior-u sa zrenjaninskog kioska strip uskoro direktno putuje u tvoje sanduče :)







Lijepo bi stajalo

Go kneel and weep
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 03/03/2010 : 20:26:56  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote


LEPŠEM POLU ZA OSMI MART






Bliži nam se osmi mart, evo od mene jedan poklon za sve pripadnice
ženskog pola.

Strip "A kojeg nisam ?" je 6 broj u nizu mojih stripova i predstavlja
moj poklon Barbari za rodjendan. Iz tog razloga ona je jedini "interni
junak tozinog stripa" u ovo broju.

Voleo bih da pročitate strip i ovde napišete utiske :). Ovaj broj je
meni lično ispao interesantan fenomen. Nekim prijateljima sam pokazao
strip i nakon čitanja imali su različite poglede na njega.
Neki od njih su mi baš bili interesantni. voleo bih da što više vas
napise svoj utisak odmah nakon čitanja (na prvu loptu) ako osetite
potrebu za tim.

Strip možete skinuti ovde:
http://community.webshots.com/album/576897351NcWRCj


nadam se da će vam se svideti

pozdrav od Toze

Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 03/03/2010 : 20:48:58  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
Posto sam ga premijerno procitao,evo reci cu i ovde.Odlican je,preporucujem svima jer znam da ce im se svideti.Pozdrav druze i samo napred!

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 03/03/2010 : 22:02:36  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
ova djevojka stvarno fino izgleda, a i ti Tozo si pravi laf.
Mislim da bi vas dvoje bili bas fin par, ako vec niste.
Unaprijed izvinjenje ako ste u familijarnim odnosima.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 03/03/2010 : 22:20:45  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

ova djevojka stvarno fino izgleda, a i ti Tozo si pravi laf.
Mislim da bi vas dvoje bili bas fin par, ako vec niste.
Unaprijed izvinjenje ako ste u familijarnim odnosima.

To sam i ja pomislio ali ni ti nisi pogodio.Stvarno prica deluje autobiografski.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 03/03/2010 : 22:25:42  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
:) u sustini "cudni su putevi gospodnji" sto bi rekla ciganka u mom stripu "Putevi sudbine ne znaju kada i ko ce se gde po noci sresti"

Ali iskren da budem, ja stvarno ne poznajem nikog ko joj je sličan i jedno je sigurno uvek ce biti moj ortak
Go to Top of Page

culfis
Advanced Member



6738 Posts

Member since 01/12/2006

Posted - 03/03/2010 : 23:44:03  Show Profile Show Extended Profile  Send culfis a Private Message  Reply with Quote
toza sklavi!

Jel to štos iz Minhena?
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 03/03/2010 : 23:48:10  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
Alal vera Tozo,do kog broja dogura tvoja edicija???


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page
Page: of 52 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000