forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 Tintin 1, 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

mrmada
Junior Member



Serbia
440 Posts

Member since 05/04/2009

Posted - 01/02/2010 : 23:12:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mrmada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sekta

quote:
Originally posted by mrmada

Takav odgovor sam dobio iz IPS-a.Na moje pitanje da li mozemo ocekivati nove knjige ove godine,dobio sam odgovor ZA SADA NE!
I ja sam se razocarao.

Hiljadu mu tvrdo ukoričenih izdanja! PROKLETSTVO!!!



Sto mu gromova,nemoj da se nerviras.
Mene malo ipak raduje ovo ZA SADA.Sve se nesto mislim,ZA SADA nemamo u planu nove knjige tintina,ali do sajma knjiga se nesto mozda i promeni
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 02/02/2010 : 12:02:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message  Reply with Quote
Dovraga ,otkud sad ovo?????

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

Sekta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
768 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 02/02/2010 : 13:37:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Sekta a Private Message  Reply with Quote
Sad mi je lakše. Do sajma mogu sačekati.

???? ????? ???? 100, ??? ?? ?? ?????? ???
Go to Top of Page

Obelix
Average Member



Serbia
537 Posts

Member since 06/04/2009

Posted - 02/02/2010 : 14:17:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Obelix a Private Message  Reply with Quote
Za sada ne je opet bolji odgovor od ne znam, koji sam ja dobio kada sam ih pitao

Teorije nam pomazu da podnesemo nepoznavanje cinjenica
Go to Top of Page

mrmada
Junior Member



Serbia
440 Posts

Member since 05/04/2009

Posted - 02/02/2010 : 14:19:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mrmada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sekta

Sad mi je lakše. Do sajma mogu sačekati.



Nemoj samo previse da se nadas.To je moje vidjenje stvari.Mozda i ne bude tako.No,nada nam ipak ostaje.Dobro da ima jos lju di koji iscekuju tintina.Uplasio sam se da sam samo ja zainteresovan za naredne knjige

Ako ima jos ljudi,znaci da se knjige kako tako prodaju,pa ce valjda izdavac naci za shodno da otstampa jos koju.Al kako fino izgledaju,evo mozes sve da vidis na ovoj adresi,pa ako imas nekog u australiji,moze i da ti kupi

Ima i tintin figurica

http://www.pinkbear.com.au/shopping-cart/the-tintin-adventures/?Page=3
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3544 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 02/02/2010 : 15:23:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
Od najave za Tintina do trenutka kada je izašao prošlo je godinu dana, možete da pročešljate i ovaj stari topic:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=29207&whichpage=1

IPS će izdati Tintina do kraja. Ne bih ulazio u detalje zašto ritam nije brži, jer ovaj forum nije mesto za to. U ostalom, niko ništa i nije najavljivao za tad i tad, pa da neko kaže odustali su...

I s Konanom su kasnili, trebalo je još krajem leta da izađe, pa je izašao tek nedavno. A možda vrlo brzo bude još jedno sjajno iznenađenje od njih...

Go to Top of Page

Cancerman
New Member



106 Posts

Member since 03/05/2009

Posted - 02/02/2010 : 15:28:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Cancerman a Private Message  Reply with Quote
mene zanima koliko ima uopste Tintin-a, odnosno jesu li ovih 8 knjiga sto ima da se kupe u australiji komplet svih prica?
Go to Top of Page

mrmada
Junior Member



Serbia
440 Posts

Member since 05/04/2009

Posted - 02/02/2010 : 15:32:47  Show Profile Show Extended Profile  Send mrmada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cancerman

mene zanima koliko ima uopste Tintin-a, odnosno jesu li ovih 8 knjiga sto ima da se kupe u australiji komplet svih prica?



Koliko ja znam,to je sve.Bar sto se tice albuma.Mozda ima jos nekih kracih prica,nisam siguran.
Go to Top of Page

mrmada
Junior Member



Serbia
440 Posts

Member since 05/04/2009

Posted - 02/02/2010 : 15:35:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mrmada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gil-galad

Od najave za Tintina do trenutka kada je izašao prošlo je godinu dana, možete da pročešljate i ovaj stari topic:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=29207&whichpage=1

IPS će izdati Tintina do kraja. Ne bih ulazio u detalje zašto ritam nije brži, jer ovaj forum nije mesto za to. U ostalom, niko ništa i nije najavljivao za tad i tad, pa da neko kaže odustali su...

I s Konanom su kasnili, trebalo je još krajem leta da izađe, pa je izašao tek nedavno. A možda vrlo brzo bude još jedno sjajno iznenađenje od njih...





Nije niko ni rekao da su odustali,samo za sada nema novih knjiga.Ja se licno nadam da ce ih biti.I malo me je razveselio tvoj post

I za to iznenadjenje isto
Go to Top of Page

Sekta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
768 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 02/02/2010 : 18:50:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Sekta a Private Message  Reply with Quote
Tin Tina imam u Zabavniku, pa nisam zainteresovan za neke uvozne knjige. Radije čekam da Ips nastavi.

???? ????? ???? 100, ??? ?? ?? ?????? ???
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 23/02/2010 : 18:17:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
Od tintina ni traga

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste

Edited by - Born To Run on 23/02/2010 18:32:17
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 23/02/2010 : 18:23:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message  Reply with Quote
U Nisu, u oba Mamuta, ima bar 10 primerka oba broja. Jednostavno, prodaja ne ide kako treba... Svaki put sam se mislio da li da uzmem ili ne, i onda se setim da je strip bezvezan i da mi ne treba da skuplja prasinu

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.

Edited by - Bob Rok on 23/02/2010 18:24:14
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 23/02/2010 : 18:29:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Negde procitah da ce nastaviti Tintina ako bude bilo interesovanja. To nije dobro. Cisto sumnjam da postoji interesovanje za ovaj strip mimo uskog kruga ljudi koji vole strip.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4706 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 23/02/2010 : 18:30:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bob Rok

U Nisu, u oba Mamuta, ima bar 10 primerka oba broja. Jednostavno, prodaja ne ide kako treba... Svaki put sam se mislio da li da uzmem ili ne, i onda se setim da je strip bezvezan i da mi ne treba da skuplja prasinu



Tintin je mesavina Spirua i Alan Forda.

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 23/02/2010 : 18:33:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raspucin

Negde procitah da ce nastaviti Tintina ako bude bilo interesovanja. To nije dobro. Cisto sumnjam da postoji interesovanje za ovaj strip mimo uskog kruga ljudi koji vole strip.



Ja nisam kupio ove prve epizode ali bi rado kupovao kad krenu neke bolje.

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 23/02/2010 : 19:18:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Born To Run

quote:
Originally posted by Raspucin

Negde procitah da ce nastaviti Tintina ako bude bilo interesovanja. To nije dobro. Cisto sumnjam da postoji interesovanje za ovaj strip mimo uskog kruga ljudi koji vole strip.



Ja nisam kupio ove prve epizode ali bi rado kupovao kad krenu neke bolje.


Meni su se mnogo dopali. Prvi put sam sada citao Tintina. Mozda su te fore sada malo naivne, ali sve je to zaista sarmantno i napisano i nacrtano.
Samo izdanje mi se, takodje mnogo dopalo. Meni licno ne smeta sto je mali format, nekako mi je jos sladje sto je tako malecki.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 23/02/2010 : 19:56:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raspucin
Meni su se mnogo dopali. Prvi put sam sada citao Tintina. Mozda su te fore sada malo naivne, ali sve je to zaista sarmantno i napisano i nacrtano.
Samo izdanje mi se, takodje mnogo dopalo. Meni licno ne smeta sto je mali format, nekako mi je jos sladje sto je tako malecki.



2000-ti post

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 23/02/2010 : 20:00:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Ne pučaj šinko dok im ne vidiš beonjače.

U prijevodu: Ne kupuj ništa dok ne vidiš broj 3.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 23/02/2010 : 22:19:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kreŠa

quote:
Originally posted by Bob Rok

U Nisu, u oba Mamuta, ima bar 10 primerka oba broja. Jednostavno, prodaja ne ide kako treba... Svaki put sam se mislio da li da uzmem ili ne, i onda se setim da je strip bezvezan i da mi ne treba da skuplja prasinu



Tintin je mesavina Spirua i Alan Forda.


I ja sam to mislio dok ga nisam procitao Naivno da naivnije ne moze biti, Mikijev zabavnik je manje naivan. Citao sam, ne pricam napamet. Nema to veze sa starim Alanom (mozda sa Spiruom, ali prvim brojevima )

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 23/02/2010 : 23:23:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bob Rok

quote:
Originally posted by kreŠa

quote:
Originally posted by Bob Rok

U Nisu, u oba Mamuta, ima bar 10 primerka oba broja. Jednostavno, prodaja ne ide kako treba... Svaki put sam se mislio da li da uzmem ili ne, i onda se setim da je strip bezvezan i da mi ne treba da skuplja prasinu



Tintin je mesavina Spirua i Alan Forda.


I ja sam to mislio dok ga nisam procitao Naivno da naivnije ne moze biti, Mikijev zabavnik je manje naivan. Citao sam, ne pricam napamet. Nema to veze sa starim Alanom (mozda sa Spiruom, ali prvim brojevima )



kakve veze ima, tintinova vrednost se ne ogleda u tome.

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 23/02/2010 : 23:31:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message  Reply with Quote
OK, ja ne mogu ni prve Spiruove brojeve da citam, ne mogu ni danasnjeg Alana. Jednostavno mi ne pase i ne zelim da imam nesto sto necu procitati, nista drugo Jeste on svetski poznat strip, ali ne ide. Isto mi je i za strip Vejn Selton, strasno slabo. Meni nikad crtez nije bio primaran, prica igra najbitniju ulogu Ne kudim, jednostavno ne mogu da kupim, stvarno. Ne mogu ni Pavica ili Cosica da svarim, ali to ne znaci da nisu citani pisci

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 23/02/2010 : 23:59:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bob Rok

OK, ja ne mogu ni prve Spiruove brojeve da citam, ne mogu ni danasnjeg Alana. Jednostavno mi ne pase i ne zelim da imam nesto sto necu procitati, nista drugo Jeste on svetski poznat strip, ali ne ide. Isto mi je i za strip Vejn Selton, strasno slabo. Meni nikad crtez nije bio primaran, prica igra najbitniju ulogu Ne kudim, jednostavno ne mogu da kupim, stvarno. Ne mogu ni Pavica ili Cosica da svarim, ali to ne znaci da nisu citani pisci



gle, nije dobar parametar. i (jadan vise) Zagor je isto citan strip, al se ne moze nikad svrstati u isti kos, u ovom slucaju, sa Tintinom. pa i Spajdermen je, kontam, isto citan strip

a uostalom, normalno je da nam ne moze svima sve odgovarati. Bogu hvala.

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

mrmada
Junior Member



Serbia
440 Posts

Member since 05/04/2009

Posted - 25/02/2010 : 15:01:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mrmada a Private Message  Reply with Quote
Pa vidim da je mnogima Tintin naivan.Ne kazem ovo zato sto se meni Tintin mnogo svidja,ali zar nije recimo i zagor naivan?I tex?Ma dajte,oni uvek sve pobede,sve rese,nikad im nista ne fali,i tako u krug...Pa to je sve strip.Ko ne zeli da cita nesto naivno,neka uzme Dostojevskog.Ili Sjenkjevica...
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 25/02/2010 : 17:06:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mrmada

Pa vidim da je mnogima Tintin naivan.Ne kazem ovo zato sto se meni Tintin mnogo svidja,ali zar nije recimo i zagor naivan?I tex?Ma dajte,oni uvek sve pobede,sve rese,nikad im nista ne fali,i tako u krug...Pa to je sve strip.Ko ne zeli da cita nesto naivno,neka uzme Dostojevskog.Ili Sjenkjevica...


Hteo sam da odgovorim, ali nebitno. Mozes i Den Brauna sto se mene tice.

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

mrmada
Junior Member



Serbia
440 Posts

Member since 05/04/2009

Posted - 19/03/2010 : 10:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mrmada a Private Message  Reply with Quote
Krešo,daj neku informaciju o tintinu :)
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000