forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Najgori strip spakovan u tvrde korice?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 25/02/2010 : 20:34:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message  Reply with Quote
Buduci da je malo tržište dovelo do mikro tiraža, pa se prave luksuzna izdanja stripova zamišljenih za najširu potrošnju, zanima me koji je od svih ovih silnih "bisera" najsmešniji - koji je to najgori strip koji je doživeo luksuzno izdanje, a da to verovatno ni sami autori ne mogu da veruju niti su ikada mogli da se nadaju? Gde to imamo najveću nesrazmeru očajnog, bezvrednog sadržaja u lepom pakovanju? Koji je to barski žabac završio u kraljevskoj kočiji?


________________________
Remember, remember the fifth of November,
The gunpowder, treason and plot,
I see of no reason why gunpowder treason should ever be forgot.

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 25/02/2010 : 20:37:35  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Dampir i Nik Rajder, po meni!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 25/02/2010 : 20:39:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj

Dampir i Nik Rajder, po meni!



Sta im fali???

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4706 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 25/02/2010 : 20:41:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
Mark, Blek, Zagor, Dampir, Teks, Nik Rajder, Mister No, Demian, Ken Parker...

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 25/02/2010 : 20:41:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Ken Parker?!
Go to Top of Page

Collector
Junior Member



Serbia
338 Posts

Member since 12/06/2007

Posted - 25/02/2010 : 20:43:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Collector a Private Message  Reply with Quote
Maria Dolares...
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4706 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 25/02/2010 : 20:46:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Ken Parker?!



Da su ga hteli staviti u kolekcionarsko izdanje, verovatno bi jos neko van Hrvatske to ucinio.

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 25/02/2010 : 20:48:09  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rgorgiev

quote:
Originally posted by srdjandj

Dampir i Nik Rajder, po meni!



Sta im fali???


Ne fali im ništa, ali nisu za HC.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

VJ
Advanced Member



Croatia
5945 Posts

Member since 19/10/2001

Posted - 25/02/2010 : 20:52:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit VJ's Homepage  Send VJ an ICQ Message  Send VJ a Private Message  Reply with Quote
Sembrovi!
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4706 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 25/02/2010 : 20:59:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
I skoro svi Teksovi giganti.

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 25/02/2010 : 21:03:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message  Reply with Quote
Ovaj... A ko izdaje sve te stripove?

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4706 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 25/02/2010 : 21:14:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bob Rok

Ovaj... A ko izdaje sve te stripove?



Strip-Agent, Beli Put, Libellus, Bookglobe, Ludens, Veseli Cetvrtak.

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 25/02/2010 : 21:31:29  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message  Reply with Quote
Da se razumemo...Ja licno zivim za Bonelli...to volim i to skupljam...ali mislim da Bonelli stripovi NIKAKO ne idu u formu HC-a...
Da neko ne pomisli pogresno...ovom konstatacijom nisam nista lose mislio za nijednog izdavaca sa ovih prostora koji izdaju HC Bonelli stripove...

Ostale stvari ne citam i ne skupljam pa tako da nemam ni komentara...

"Bijah uhvacen u zamku,I pozvan da se predam,Al taj nisam ja,Stuc u ruke i crta.
Kako gordo teku suze,Skrivao sam mnoge ljude,Kao i imena,A sad i ona ginu sa mnom

Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11445 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 25/02/2010 : 21:34:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kreŠa

I skoro svi Teksovi giganti.




Meni su Tex giganti skroz dobri općenito Super mi je ideja mijenjanja crtača za svaku epizodu, a i volim uvodne tekstove u stripovima (kad imaju veze sa temom).

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 25/02/2010 : 21:36:25  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by kreŠa

I skoro svi Teksovi giganti.




Meni su Tex giganti skroz dobri općenito Super mi je ideja mijenjanja crtača za svaku epizodu, a i volim uvodne tekstove u stripovima (kad imaju veze sa temom).


Takođe i meni, lepi su mi svi stripovi u HC varijanti, bilo Boneli ili svi ostali.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11445 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 25/02/2010 : 21:40:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by kreŠa

I skoro svi Teksovi giganti.




Meni su Tex giganti skroz dobri općenito Super mi je ideja mijenjanja crtača za svaku epizodu, a i volim uvodne tekstove u stripovima (kad imaju veze sa temom).


Takođe i meni, lepi su mi svi stripovi u HC varijanti, bilo Boneli ili svi ostali.



E tu bi se samo djelomično složija s tobom. Meni se sviđaju HC jedino giganti i slični velikog formata, dok mi npr. standardni Bonelli ili Alan Ford nikako ne pašu u HC. Na takvim romanima sam navika vidit meke korice i više mi se sviđa.
Ipak, za gigante moram reć da izgledaju puno bolje u tvrdim (Tex,Never) nego u mekim (Zagor). Tako mi daju osjećaj da sam dobija nešto stvarno posebno, veliki format, lipo upakovano, sve!

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 25/02/2010 : 21:41:03  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sdragan@

Da se razumemo...Ja licno zivim za Bonelli...to volim i to skupljam...ali mislim da Bonelli stripovi NIKAKO ne idu u formu HC-a...



Idu idu i te kako idu...
Ali ovde treba da kažemo koji je najgori Strip u HC verziji.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 25/02/2010 : 21:42:54  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01
E tu bi se samo djelomično složija s tobom. Meni se sviđaju HC jedino giganti i slični velikog formata, dok mi npr. standardni Bonelli ili Alan Ford nikako ne pašu u HC. Na takvim romanima sam navika vidit meke korice i više mi se sviđa.
Ipak, za gigante moram reć da izgledaju puno bolje u tvrdim (Tex,Never) nego u mekim (Zagor). Tako mi daju osjećaj da sam dobija nešto stvarno posebno, veliki format, lipo upakovano, sve!



OK, svako ima svoje mišljenje i meni su lepši strip albumi, pogotovo u boji, ali jako volim i ostale stripove u HC varijanti, a posebno me oduševio Tex kolor.

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11445 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 25/02/2010 : 21:45:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:

OK, svako ima svoje mišljenje i meni su lepši strip albumi, pogotovo u boji, ali jako volim i ostale stripove u HC varijanti, a posebno me oduševio Tex kolor.



I mene je oduševija ovaj preview šta sam vidija na internetu, al nažalost, kupovina toga izdanja mi je idalje nedostižna, jednostavno nemam toliko novaca možda jednom, pa šta bude... Inače, nemam puno HC izdanja, al svako koje sam dosada uzea mi je odlično (1 MN, 1 PiBD, 3 NNgigant, 1 Texgigant) i to je to

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13431 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 25/02/2010 : 22:10:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Bonelli nikako ne ide u HC.
Go to Top of Page

broj jedan
Junior Member



Croatia
325 Posts

Member since 13/07/2009

Posted - 25/02/2010 : 22:22:56  Show Profile Show Extended Profile  Send broj jedan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

Bonelli nikako ne ide u HC.




Bolje živjeti sto godina kao bogataš nego sedam dana u bijedi!
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 25/02/2010 : 22:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kreŠa

I skoro svi Teksovi giganti.



to su jedina izdanja koja zasluzuju hc.dobro poznato da je tu bilo mase legendarnih crtaca poput magnusa,berneta........
meni najomiljenija edicija.prelepo,sjajno,ama uzivancija!!!
da se nadovezem.uopste mrzim hc boneli,ali podrzavam libelus,iz razloga jer ulazu maxsimalni trud,i vole to sto rade!

Edited by - cronos six on 25/02/2010 22:41:12
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17760 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 25/02/2010 : 22:38:24  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
nažalost moram reći iako mi je drag... Nik rajder je stvarno loš :(

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

weljko94
Advanced Member



Serbia
3015 Posts

Member since 08/02/2008

Posted - 25/02/2010 : 22:38:32  Show Profile Show Extended Profile  Send weljko94 a Private Message  Reply with Quote
Shto se mene tiche, sve shto mozhe u SC bolje da ide u SC. A i cena je nizha.

Tebi pripada kraljevstvo zaborava na cijim
granicama padaju sve maske,pa se tako prema tvojoj palati približavamo lišeni secanja, godina i kao bezimena bica ulazimo u božanski putir,nalik na kakvu vatrenu hostiju
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2313 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 25/02/2010 : 22:44:44  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
Nick Raider i Nathan Never,ali Nathan ne zato što je loš,dobar je to strip nego što sam ga do nema dugo kupovao na kiosku u SC varijanti,i što mu je falilo...ah da,sjetih se-kupci...

#!??

Edited by - bvagner3 on 25/02/2010 22:45:06
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 25/02/2010 : 22:44:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message  Reply with Quote
Ništa što je zamišljeno i izlazilo kao kiosk izdanje mi se ne sviđa u HC...
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000