forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Novi moderatori
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

teller
Advanced Member



Slovenia
18746 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 05/03/2010 : 18:03:13  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
prave su persone odabrane,čestitke i mnogo strpljenja vam želim(i do mojih postova naravno).

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 05/03/2010 : 20:28:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message
Jel' se to meni čini ili je odjednom broj zaključanih topica i izbrisanih postova odjednom porastao?

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 05/03/2010 : 20:29:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
quote:
Originally posted by Opti

Jel' se to meni čini ili je odjednom broj zaključanih topica i izbrisanih postova odjednom porastao?




Bogumi jes.. A valjda je to u ljudskoj krvi kad se dočepa vlasti da voli pokazivat moć
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 05/03/2010 : 20:32:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message
A i zanimljivo je kako je moj komentar o ferrijevom crtežu i poderanoj tkanini neobjašnjivo iščezao...

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 05/03/2010 : 21:34:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
Evo primera za nove moderatore :

http://www.story.rs/vesti/svet-poznatih/7641-dejan-milic-priznao-da-je-otac-deteta-rade-radenovic.html
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25144 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 05/03/2010 : 21:47:25  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Colt

Evo primera za nove moderatore :

http://www.story.rs/vesti/svet-poznatih/7641-dejan-milic-priznao-da-je-otac-deteta-rade-radenovic.html






Iz prilozenog se da videti da ja bar dodjem i do seksa tu i tamo.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 05/03/2010 : 22:02:43  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
quote:
Originally posted by Opti

Jel' se to meni čini ili je odjednom broj zaključanih topica i izbrisanih postova odjednom porastao?





Go kneel and weep
Go to Top of Page

Archy
stripovi.com suradnik



Croatia
1448 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 05/03/2010 : 22:19:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Archy a Private Message
Svaka čast dečki, čestitam vam, ali onako iskreno, ne bi vam bio u koži. Kad opet počne navlačenje oko libellusa, moj vam je savjet odmah stavljati ključ u bravu.

No sikiriki
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 06/03/2010 : 07:20:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Colt

Evo primera za nove moderatore :

http://www.story.rs/vesti/svet-poznatih/7641-dejan-milic-priznao-da-je-otac-deteta-rade-radenovic.html






Iz prilozenog se da videti da ja bar dodjem i do seksa tu i tamo.



E sad si mi umislio "Novi moderatori", a ti pises ovo???
Aha, ukapirao sam, sad ce da sexas sve po spisku, jer imas vise slobodnog vremena I daj priberi to dete

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29206 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 06/03/2010 : 09:41:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Vjeko1980

quote:
Originally posted by Opti

Jel' se to meni čini ili je odjednom broj zaključanih topica i izbrisanih postova odjednom porastao?




Bogumi jes.. A valjda je to u ljudskoj krvi kad se dočepa vlasti da voli pokazivat moć


Ne, nego ljudi na početku imaju volje raditi i pokusavaju promijeniti neke stvari, koje su oduvijek trebale biti takve.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 06/03/2010 : 13:32:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Vjeko1980

quote:
Originally posted by Opti

Jel' se to meni čini ili je odjednom broj zaključanih topica i izbrisanih postova odjednom porastao?




Bogumi jes.. A valjda je to u ljudskoj krvi kad se dočepa vlasti da voli pokazivat moć


Ne, nego ljudi na početku imaju volje raditi i pokusavaju promijeniti neke stvari, koje su oduvijek trebale biti takve.



Pa i ne baš.. Kakva volja se pokazuje zaključavanjem topica o Zagoru.. Bez obzira što ih ima na tisuće, ako će bit dosadan i nepopularan topic potonut će u jednom danu.. A priori ih zaključat je, ajmo reć, represivno i bahato..
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22297 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 06/03/2010 : 13:53:21  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Vjeko1980

Pa i ne baš.. Kakva volja se pokazuje zaključavanjem topica o Zagoru.. Bez obzira što ih ima na tisuće, ako će bit dosadan i nepopularan topic potonut će u jednom danu.. A priori ih zaključat je, ajmo reć, represivno i bahato..


taj sam
ona dva topica su bila dupla tj. postojece teme, dao sam obrazolazenje kada sam ih zatvorio.
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=36700
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=36744&whichpage=2
Nego, ovdje mi se prebacuje da sam antizagorovac, u jednom drugom topicu upravo suprotno. Daj zdogovorite se vec jednom gdje cete nas modove strpati, pa nas napadnite svi zajedno kao ljudi

a rekao sam vec jednom:
quote:
Originally posted by King Warrior

tako je to uvijek

ako su mods aktivni = losi su, hoce da se dokazu, uvijek se nadju oni kojima se pojedine akcije ne svidjaju

ako nisu aktivni = losi su, jer sve ide po starom, dolaze primjedbe zasta se uopste primaju place


to je nesto sa cime moramo izaci na kraj

Edited by - King Warrior on 06/03/2010 13:58:24
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 06/03/2010 : 14:04:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Al' spamaju ovi novi!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 06/03/2010 : 14:14:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Vjeko1980

Pa i ne baš.. Kakva volja se pokazuje zaključavanjem topica o Zagoru.. Bez obzira što ih ima na tisuće, ako će bit dosadan i nepopularan topic potonut će u jednom danu.. A priori ih zaključat je, ajmo reć, represivno i bahato..


taj sam
ona dva topica su bila dupla tj. postojece teme, dao sam obrazolazenje kada sam ih zatvorio.
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=36700
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=36744&whichpage=2
Nego, ovdje mi se prebacuje da sam antizagorovac, u jednom drugom topicu upravo suprotno. Daj zdogovorite se vec jednom gdje cete nas modove strpati, pa nas napadnite svi zajedno kao ljudi

a rekao sam vec jednom:
quote:
Originally posted by King Warrior

tako je to uvijek

ako su mods aktivni = losi su, hoce da se dokazu, uvijek se nadju oni kojima se pojedine akcije ne svidjaju

ako nisu aktivni = losi su, jer sve ide po starom, dolaze primjedbe zasta se uopste primaju place


to je nesto sa cime moramo izaci na kraj




Ma ja valjda od kad sam na forumu nisam ostavio ni jedan post u topicima o Zagoru (u životu sam možda pročitao 5 Zagora, ako...), tak da me baš briga za takve topice.. Međutim zatvaranje bilo kakvih topica koji nisu "opasni" mi je besmisleno.. Radije modertorsku svježinu upotrijebite na čuvanje reda na forumu
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22297 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 06/03/2010 : 14:55:16  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Vjeko1980

Ma ja valjda od kad sam na forumu nisam ostavio ni jedan post u topicima o Zagoru (u životu sam možda pročitao 5 Zagora, ako...), tak da me baš briga za takve topice.. Međutim zatvaranje bilo kakvih topica koji nisu "opasni" mi je besmisleno


Ako se zatvori tako jedan topic, to je vecinom sto nema smisla imati dva identicna topica u kratkom vremenskom periodu. Zbog toga se vecinom ostavlja link, da bi se mogla nastaviti rasprava u vec postojecem topicu. Pogotovo kada se radi o Zagoru, ima dosta istih topica koji zatrpavaju podforum i bacaju rijetke topice nekih drugih junaka na druge stranice. To je kao da imamo 5 istih topica "novi moderatori". Naravno, izuzetak su topici sa novim idejama ili oni koji duze vremena nisu bili praktikovani.
To je princip kojim se koristi vecina drugih foruma sirom svijeta. Dupli topici/topici sa istom ili slicnom temom, rijetko na kojem forumu pozive vise od jednog dana.


quote:
Originally posted by Vjeko1980
Radije modertorsku svježinu upotrijebite na čuvanje reda na forumu


Druze, vjeruj mi da i to radimo, ali ako se nekome na nesto ukaze, taj vecinom ukljuci ego i drzi do toga da je u pravu do posljednjeg daha.
Nije lako sa nasim ljudima, ali dobro smo znali sta nas ceka.Kao mod dobijes automatski hrpu neprijatelja, ali i ima i onih koji te cijene. Treba biti istrajan i imati jake zivce.

Edited by - King Warrior on 06/03/2010 14:57:39
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 06/03/2010 : 22:06:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior
quote:
Originally posted by Vjeko1980
Radije modertorsku svježinu upotrijebite na čuvanje reda na forumu


Druze, vjeruj mi da i to radimo, ali ako se nekome na nesto ukaze, taj vecinom ukljuci ego i drzi do toga da je u pravu do posljednjeg daha.
Nije lako sa nasim ljudima, ali dobro smo znali sta nas ceka.Kao mod dobijes automatski hrpu neprijatelja, ali i ima i onih koji te cijene. Treba biti istrajan i imati jake zivce.


Zar nisi primjetio kako se ja tebi i Mladji i više ni ne obraćam.
Šalu na stranu, mislim da je napravljen dobar izbor što se tiče novih moderatora. Vas dvojica mi ne djelujete kao paljevine koje će zlouporabiti položaj. Malo ultra-entuzijazma na početku, no i to će vremenom splasnuti.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40007 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 06/03/2010 : 22:57:34  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
@King Warrior
Sad kada si moderator verovatno ce ti neprijatelj biti i ona sto si je spasao na autoputu
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22297 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 07/03/2010 : 13:41:04  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message

ovako izgledaju vasi moderatori kada izadju iz kuce:
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 07/03/2010 : 16:30:26  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
Mlađo izbaci van sf(av)ića sve dok ne pročita sabrana djela Isaka Asimova.

...
Go to Top of Page

Rock.Bob Rock
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 25/03/2009

Posted - 07/03/2010 : 19:16:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Rock.Bob Rock a Private Message
quote:
Originally posted by vope

Mlađo izbaci van sf(av)ića sve dok ne pročita sabrana djela Isaka Asimova.



Jel letim onda i ja?

.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40007 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 07/03/2010 : 19:18:11  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Ma pusti Crnogorce.. Kad su oni bili merodavni..

Jos sam napustio topic o knjigama zbog njihovog SF-a.. Ne mogu vise da podnesem..

Edited by - sawitch on 07/03/2010 19:18:39
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 08/03/2010 : 21:44:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by vope

Mlađo izbaci van sf(av)ića sve dok ne pročita sabrana djela Isaka Asimova.



Leti van na tjedan dana, toliko mu dajem da pročita sve od Asimova
Mislim, može i godinu, ako mu je ovo malo

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 08/03/2010 : 22:30:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by vope

Mlađo izbaci van sf(av)ića sve dok ne pročita sabrana djela Isaka Asimova.



Leti van na tjedan dana, toliko mu dajem da pročita sve od Asimova
Mislim, može i godinu, ako mu je ovo malo



Asikoliko???

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 08/03/2010 : 23:05:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by vope

Mlađo izbaci van sf(av)ića sve dok ne pročita sabrana djela Isaka Asimova.




Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40007 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 08/03/2010 : 23:07:38  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Ne smarajte me!!! Vi i SF.. Eno dao sam vam predlog da citate Puza, savrsenstvo...
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000