forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Novi moderatori
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 13/03/2010 : 20:07:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message
opravdavas svoj avatar

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

Rock.Bob Rock
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 25/03/2009

Posted - 13/03/2010 : 21:03:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Rock.Bob Rock a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Ne smarajte me!!! Vi i SF.. Eno dao sam vam predlog da citate Puza, savrsenstvo...



Dobro da smo te uspjeli ugušiti novim SF-raspravama

.
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 13/03/2010 : 21:42:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
Daj recite sta mislite o novim moderatorima nakon nekoliko dana rada?
Ja licno mislim da je forum postao bolje mesto, ali isto i da su (svi i novi i iskusniji) preblagi.
Puno je ljudi zadnjih dana proslo bez banova, a imali su puuuuuuuno opomena.

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 14/03/2010 : 00:12:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Ja mislim da ovi novi moderatori rade odličan posao!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 14/03/2010 : 10:05:04  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Pa,primjetio sam vec neke radove za koje je trebalo puno truda.Novi moderatori su se prilicno dobro uklopili u svoj posao.

Go kneel and weep

Edited by - drogsy on 14/03/2010 10:06:38
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 14/03/2010 : 21:07:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
Jedino mi nije jasno šta je s glavom?!? To je neka fora izbacivati ljude sa foruma ili kaj?!?
Pod to ne mislim na mikozino izbacivanje, on ga je ipak prećero, ali ovi drugi su totalno bez veze izbačeni, valjda da se pokaže sila.. Iskreno, ne vidim drugi razlog (bar ne razuman)..
Joj joj, deca, deca...

Edited by - Vjeko1980 on 14/03/2010 21:07:48
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29206 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/03/2010 : 21:11:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
da sam ja na njihovom mjestu, sad bi ti pokazao silu.
o odlukama moderatora se ne raspravlja.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 14/03/2010 : 21:13:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
Ma hajde..
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10042 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 14/03/2010 : 21:32:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
quote:
Originally posted by Vjeko1980

Jedino mi nije jasno šta je s glavom?!? To je neka fora izbacivati ljude sa foruma ili kaj?!?
Pod to ne mislim na mikozino izbacivanje, on ga je ipak prećero, ali ovi drugi su totalno bez veze izbačeni, valjda da se pokaže sila.. Iskreno, ne vidim drugi razlog (bar ne razuman)..
Joj joj, deca, deca...




Krsenje pravila foruma je veoma ozbiljan razlog za "ban"

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 14/03/2010 : 21:44:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Vjeko1980

Ma hajde..


ne pizdi
svi banovi su s pravom...osim možda kikiyjvog...jer mi je gušt čitat njegove postove

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 14/03/2010 : 22:07:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
@moderatori
bas sam sad pogledao 736. Kad sam predlozio da imamo bolji info o tome ko zasto je iskljucen, mislio sam upravo na takvo nekakvo upucivanje. Inace je sve isto zvucalo. Bravo. TOP

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 14/03/2010 : 23:49:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Vjeko1980

Ma hajde..


ne pizdi
svi banovi su s pravom...osim možda kikiyjvog...jer mi je gušt čitat njegove postove

Bio ti gusht ili ne,treba da shvatish koja mu je namjera prije nego mu ishta 'presudish',ti ili bilo koji moderator...

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 14/03/2010 : 23:52:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Vjeko1980

Ma hajde..


ne pizdi
svi banovi su s pravom...osim možda kikiyjvog...jer mi je gušt čitat njegove postove



Ma uopće ne pizdim.. Samo mi nije jasno kak je u 2 dana izbačeno 5 članova.. A čisto sumnjam da su ljudi odjednom poludili i počeli kršiti pravila..
"60 godina živim normalno, a sad sam odjednom poludeo kad sam tebe sreo"

Ma uostalom puca mi k***c
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 14/03/2010 : 23:54:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
meni ne puca jer inache nemam sa kime da se raspravljam(a chlanovi sa kojima volim da to radim su odstranjeni iz kurtoazije).na kraju che ovo lichiti na Bonton komunu,zajebi to.

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 15/03/2010 : 00:02:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
quote:
Originally posted by SnotMan

meni ne puca jer inache nemam sa kime da se raspravljam(a chlanovi sa kojima volim da to radim su odstranjeni iz kurtoazije).na kraju che ovo lichiti na Bonton komunu,zajebi to.



Pa puca mi iz tog razloga što se ne želim više boriti sa vjetrenjačama.. Ispadam tu neki bunđija, a tog epiteta mi je previše i u stvarnom životu..
Makar nema gore stvari nego bit ravnodušan prema nepravdi, a sve vodi u tom smjeru
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 15/03/2010 : 00:02:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
Sta znam. Da meni neko kaze da mu popusim kurac i da se posle na isti ladim - ma koliko bio priseban zaboravio bih da sam inace stalozeni tip i otstranio bih ga ne na godinu dana, nego do daljneg.
Uopste mi se ne cini da je forum neka bonton komuna, ali ako pogledamo vidjecemo da vecinom kurceve, palceve i slicne stvari dolaze od par likova. Jedini koji ne psuje, a bude cesto banovan je profesor, koji vise vodi inat i meni je licno taj lik simpatican (mada je juce preterao) i forumu daje draz, tj. sjetis se da nije sve seriozno.
Zezanja nisam video da neko banuje. Bar ne do sada.

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 15/03/2010 : 00:05:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
quote:
Originally posted by rgorgiev

Sta znam. Da meni neko kaze da mu popusim kurac i da se posle na isti ladim - ma koliko bio priseban zaboravio bih da sam inace stalozeni tip i otstranio bih ga ne na godinu dana, nego do daljneg.
Uopste mi se ne cini da je forum neka bonton komuna, ali ako pogledamo vidjecemo da vecinom kurceve, palceve i slicne stvari dolaze od par likova. Jedini koji ne psuje, a bude cesto banovan je profesor, koji vise vodi inat i meni je licno taj lik simpatican (mada je juce preterao) i forumu daje draz, tj. sjetis se da nije sve seriozno.
Zezanja nisam video da neko banuje. Bar ne do sada.



Mislim da nitko nije ni osporavao ispravnost izbacivanja člana koji je izjavio te gadarije..
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 15/03/2010 : 00:09:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
Nemojte me bukvalno shvatiti,mislio sam vishe na to da se forum 'chisti' od likova nepodobnih za komunikaciju koji su u sushtini inspiracija za dalju raspravu jer o njima postira masa ljudi nakon njihova banovanja,tipa;aj ,nek si ga kick,trebao si ga nisi itd...wtfak,daj da radijemo pokushati razgovorom to pushenje kite smanjiti na neku zdravu raspravu i sushtinu poruke koji je dotichni htio a ne ga u korjenu srezati i odbaciti sve shto je radio da bi mi na kraju zakljuchili da svu pazhnju koju smo dali odredjenome ode u pripizdinu zbog niskih afekata...

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 15/03/2010 : 00:13:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by Vjeko1980

quote:
Originally posted by rgorgiev

Sta znam. Da meni neko kaze da mu popusim kurac i da se posle na isti ladim - ma koliko bio priseban zaboravio bih da sam inace stalozeni tip i otstranio bih ga ne na godinu dana, nego do daljneg.
Uopste mi se ne cini da je forum neka bonton komuna, ali ako pogledamo vidjecemo da vecinom kurceve, palceve i slicne stvari dolaze od par likova. Jedini koji ne psuje, a bude cesto banovan je profesor, koji vise vodi inat i meni je licno taj lik simpatican (mada je juce preterao) i forumu daje draz, tj. sjetis se da nije sve seriozno.
Zezanja nisam video da neko banuje. Bar ne do sada.



Mislim da nitko nije ni osporavao ispravnost izbacivanja člana koji je izjavio te gadarije..



Ma njega sam samo naveo kao krajnost. Necu das da ja sudim o postupcima drugih, ali neki stvarno pretjeruju. Nisam ja uopste za bonton varijantu. Dovoljno je sto u stvarnom zivotu moramo da pazimo gde i sta kazemo, pa kako se odnosimo i sl. Ali reda mora biti. Meni je najcudnije da uvek neko nekog oslovi, a covjeka uopste i ne poznaje, samo se (najcesto ne slaze s njime).
Ali vidimo li da se banuje bez potrebe, onda revolucija.
Vlast mora da slusa sta narod ima da kaze. (bar ovdje).
Ipak smo svi mi i klijenti, ne samo citaci i autori postova.
Ali mislim da do toga nece doci.

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 15/03/2010 : 00:16:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by SnotMan

Nemojte me bukvalno shvatiti,mislio sam vishe na to da se forum 'chisti' od likova nepodobnih za komunikaciju koji su u sushtini inspiracija za dalju raspravu jer o njima postira masa ljudi nakon njihova banovanja,tipa;aj ,nek si ga kick,trebao si ga nisi itd...wtfak,daj da radijemo pokushati razgovorom to pushenje kite smanjiti na neku zdravu raspravu i sushtinu poruke koji je dotichni htio a ne ga u korjenu srezati i odbaciti sve shto je radio da bi mi na kraju zakljuchili da svu pazhnju koju smo dali odredjenome ode u pripizdinu zbog niskih afekata...



Ma dobro se razumemo, i mislim da idemo u istu nasoku.
A i siguran sam da nakon par vakvih vikenda, sve ce da bude bolje.
Neki clanovi nikad ne nauce, ali su simpaticni, i mislim da se za takve treba uvesti dvotretisnko mnozinstvo glasanja (u redu moderatora) da bi bili banovani.

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 15/03/2010 : 00:17:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
Ja stvarno nism hippie,niti zagovaram,volimo se!Samo budite realni a ne iskljuchivi kao pojedini moderatori,ok nije po pravilima ali zajebesh pravila ako pozadina priche nema veze sa zhivotom.pusti neka se razvije daj da vidimo poentu,sam sam lik koji misao razvija kroz postoVE ne post.

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.

Edited by - SnotMan on 15/03/2010 00:18:26
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 15/03/2010 : 00:26:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
quote:
Originally posted by rgorgiev

quote:
Originally posted by SnotMan

Nemojte me bukvalno shvatiti,mislio sam vishe na to da se forum 'chisti' od likova nepodobnih za komunikaciju koji su u sushtini inspiracija za dalju raspravu jer o njima postira masa ljudi nakon njihova banovanja,tipa;aj ,nek si ga kick,trebao si ga nisi itd...wtfak,daj da radijemo pokushati razgovorom to pushenje kite smanjiti na neku zdravu raspravu i sushtinu poruke koji je dotichni htio a ne ga u korjenu srezati i odbaciti sve shto je radio da bi mi na kraju zakljuchili da svu pazhnju koju smo dali odredjenome ode u pripizdinu zbog niskih afekata...



Ma dobro se razumemo, i mislim da idemo u istu nasoku.
A i siguran sam da nakon par vakvih vikenda, sve ce da bude bolje.
Neki clanovi nikad ne nauce, ali su simpaticni, i mislim da se za takve treba uvesti dvotretisnko mnozinstvo glasanja (u redu moderatora) da bi bili banovani.

Ako konstantno neko pravi problem jer mu je dosadno u zhivotu(a mislim da per say stinky i kiky nisu likovi kojima je dangubljenje svrha zhivota)pa psuje pljuje,shiri neistine,blalalalalal etcetera,banuj ih trajno(moje mishljenje,ne zhelim se mjeshati u pravila foruma da bi mjenjao postojecha prema svom ukusu)primjera radi jer nemaju nishta shto odrzhava pazhnju niti kredibilitet,sve mi ovo tada ima smisla,do tad,ajmo svima kick(ponovo,ovo je moj osjechaj)

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 15/03/2010 : 00:26:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
Meni jedino sto smeta je kad u nekom topicu (radi topica) se razvije neka diskusija koja nije direktno povezana sa topicom i procitas da je to spamovanje. E tu se ne mogu suzdrzati. Pricam koliko i kako hocu. I ako sam naked nekog uvredio na forumu. Uopste mi nije bila namera. A sad bzzzzzzzzzzzzzz

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 15/03/2010 : 00:29:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
da,to sam primjetio da mladjo radi,suptilno,zezali se mi na njegov junf na topicu o knjigama* chovjek da bi 'spasio prichu'puche link os albertu camusu -stranac kao da ne bi otishli previshe oftopic(moj dozhivljaj).ako je tako bilo,ma daaj.

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.

Edited by - SnotMan on 15/03/2010 00:35:47
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 15/03/2010 : 02:24:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Malo prestrogo izlete Lwood
Nista uvredljivo covek nije napisao. Kako razgraniciti istoriju od politike
Evo,sledeci AF extra se zove Heil Hitler
A vec smo imali "Cudo" koje govori o Staljinu.
A to su stripovi.
Mislim da treba imati malo vise tolerancije kad se prica o nekim dogadjajima od cijeg desavanja je proteklo dovoljno vremena i da bi to trebalo posmatrati kao istoriju a ne politiku.
Naravno,ukoliko se to cini bez vredjanja,a cini mi se da Lwood nije imao nikakvu nameru da pokrece neku raspravu ili da vredja.
Ovako ispada da se o tim temama ne sme uopste ili se sve svodi na slobodno sudijsko uverenje?
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000