forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Novi moderatori
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 15/03/2010 : 02:46:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
Da se i ja slozim sa ovim. Mislim da Lwood nista lose nije rekao, niti uvredio nekog, samo je javno iskazao misljenje (cak i potvrdjeno u knjigama) i zbog toga dobio ban. Mislim jedno je pricati (svadjati se ) o politici o ovom ili onom politicaru, a drugo izneti kriticki stav prema drustvenom uredjenju neke zemlje uopste. Mozda gresim, ali to je moje misljenje.

Naravno, vazi i za Osima.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 15/03/2010 : 11:14:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
To je ko ona igra "leti, leti"... Nikad ne znaš ko ide sljedeći!

Što se tiče novih moderatora;, s vremenom svi popuštaju, za sada im je sve to novo, svježe, zanimljivo, a kad odu malo u kolotečinu nadzor i strogoća će opasti. Optimalni radni vijek moderatora kad funkcionira u potunosti po meni bi bio do pola godina, a onda ih mijenjati!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22297 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/03/2010 : 12:35:45  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Jucer nisu bili izbaceni neki clanovi od "novih moderatora", vec podjednako od novih i starih. Osim mene, svi drugi, novi kao i stari mods, su izbacili najmanje jednog clana. Nije se radilo o maniji moderatora, vec o maniji nekih clanova koji su jucer otisli predaleko. Podrzavam sve i jednu odluku mojih kolega i jedini razlog zasto ja nisam skinuo jungfer je taj da su oni jednostavno bili brzi od mene kada je haos poceo.
Nekoliko clanova je izbaceno na odredjeno vrijeme, nekoliko opomenuto, ali isto tako u toku jucerasnjeg dana je bilo nekoliko stotina drugih forumasa koji nisu psovali, vrijedjali, pricali o politici i manijacki spamovali u odredjenim topicima pored nekoliko upozorenja.
Jos jednom za moje kolege: Bravo momci, uradili ste odlican posao.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/03/2010 : 13:30:13  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior


Nekoliko clanova je izbaceno na odredjeno vrijeme, nekoliko opomenuto, ali isto tako u toku jucerasnjeg dana je bilo nekoliko stotina drugih forumasa koji nisu psovali, vrijedjali, pricali o politici i manijacki spamovali u odredjenim topicima pored nekoliko upozorenja.



Tako je. To je bit svega
I hvala na podršci:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 15/03/2010 : 15:01:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

To je ko ona igra "leti, leti"... Nikad ne znaš ko ide sljedeći!

Što se tiče novih moderatora;, s vremenom svi popuštaju, za sada im je sve to novo, svježe, zanimljivo, a kad odu malo u kolotečinu nadzor i strogoća će opasti. Optimalni radni vijek moderatora kad funkcionira u potunosti po meni bi bio do pola godina, a onda ih mijenjati!


zasto mi se cini da sebe vidis u toj ulozi

Be yourself; everyone else is already taken.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 15/03/2010 : 15:10:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Ja sam moderator na drugom segmentu, i to mi se više dopada... NE treba nikoga izbacivati, sve sami volonteri!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 15/03/2010 : 18:50:31  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
novi moderatori bi ipak trebali malo smirit konje... zaključavanje topica i izbacivanje ipak bi trebale biti poslednje mere
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22297 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/03/2010 : 19:19:14  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by jang

novi moderatori bi ipak trebali malo smirit konje... zaključavanje topica i izbacivanje ipak bi trebale biti poslednje mere



quote:
Originally posted by King Warrior

Jucer nisu bili izbaceni neki clanovi od "novih moderatora", vec podjednako od novih i starih. Osim mene, svi drugi, novi kao i stari mods, su izbacili najmanje jednog clana. Nije se radilo o maniji moderatora, vec o maniji nekih clanova koji su jucer otisli predaleko. Podrzavam sve i jednu odluku mojih kolega i jedini razlog zasto ja nisam skinuo jungfer je taj da su oni jednostavno bili brzi od mene kada je haos poceo.
Nekoliko clanova je izbaceno na odredjeno vrijeme, nekoliko opomenuto, ali isto tako u toku jucerasnjeg dana je bilo nekoliko stotina drugih forumasa koji nisu psovali, vrijedjali, pricali o politici i manijacki spamovali u odredjenim topicima pored nekoliko upozorenja.
Jos jednom za moje kolege: Bravo momci, uradili ste odlican posao.

Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 15/03/2010 : 19:29:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Slušajte, stvarno nemam ništa protiv novih moderatora, ali i ja mislim da ste bili malo previše oštri prema crnom Iwoodu. Kao prvo, umjesto da je odmah bio izbačen, jednostavna opomena bi postigla isti učinak. Kao drugo, znate da mnoge od ''kontroverznih'' rasprava same zgasnu posle nekog vremena mlake rasprave.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22297 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/03/2010 : 22:17:29  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
ovaj topic je ispunio svoju svrhu predstavljanja novih moderatora, nadam se da cemo nastaviti ljudski da se druzimo.
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000