forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 LAVIRINTarije: ZZCP 14 + SS 08 + Zorka 07!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 17/03/2010 : 11:30:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Nova tura Lavirintarija u prodaji!









ZZCP 14 - by Vladimir Tadic & Darko Macan + Maxim Simic

Sergej Strip 08 - by Maxim Simic, Renato Vladimir, Filip Kelava, Sebastijan Camagajevac i opet Darko Macan

Neustrasiva Zorka 07 by samo Steve Mannion

Tri sveCke premijere po ustaljenim domatjim cenama. Grupni privju imate ovde.

U Darkvudu od srede (što #263;e re#263;i danas) popodne, Tardis, Alan Ford, Dragon i ostali(koji ostali?) tokom sutrasnjeg dana.

Libellus i Stripovi Na Kvadrat su svoju turu SS#08 dobili josh poodavno pa zagreptjani navalite kolko odma.

fala na paznji.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.

Markos
Webmaster



Croatia
29208 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 17/03/2010 : 11:53:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
http://www.youtube.com/watch?v=hfjOmE81yDc

Trouble will find me
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 17/03/2010 : 11:54:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message  Reply with Quote
Dobar vam onaj češki Tennant u zadnjem broju ZZCP :D

"All deaths horrible. Also inevitable. Nod. Get treat."
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 17/03/2010 : 12:03:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Ti sam Tenanta vidiš. ;)

Sličnost je slučajna, u scenariju Tenant nije stavljen kao uzor, a Kuzmanov, ako se ne varam, nije fan Doktora. Jedino ako Dekara nije, unbeknownst to me, upleo prste... ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 17/03/2010 : 12:44:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message  Reply with Quote
Dekara je dao opću uputu, ubaciti Tennanta gdje god se može. :p

>Ti sam Tenanta vidiš. ;)

Priznajem - I have a man crush on him :D


"All deaths horrible. Also inevitable. Nod. Get treat."

Edited by - Witchblade on 17/03/2010 12:46:54
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 17/03/2010 : 13:45:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Sam da poboldam kaj treba biti poboldano:

Sergej Strip 08 - by Maxim Simic, Renato Vladimir, Filip Kelava, Sebastijan Camagajevac i opet Darko Macan

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 17/03/2010 : 14:31:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

Sam da poboldam kaj treba biti poboldano:

Sergej Strip 08 - by Maxim Simic, Renato Vladimir - Renky, Filip Kelava, Sebastijan Camagajevac i opet Darko Macan

mcn



Samo da dodam sto treba biti dodano.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
859 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 17/03/2010 : 14:44:53  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message  Reply with Quote
Naslovnica ZZCP 14 je premoćna.
Kao da ju je Burton radio :)

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 17/03/2010 : 14:52:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message  Reply with Quote
Ode Renky u scenariste? Mislim, u crtače nije sigurno

"All deaths horrible. Also inevitable. Nod. Get treat."
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 17/03/2010 : 16:53:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
U Banja Luci mi nije vjerovao da je već njegov Sergej izašao, ja reko, ama bolan jeste, Dekara donio prošle sedmice, ma nije, Macan bi meni javio sigurno, treba izaći u desetom broju Sergeja...
Eh eto sad vidiš da jest.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 17/03/2010 : 17:11:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 17/03/2010 : 17:59:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky





Hi hi hi
Kad mi stigne S08 usledice ostri komentari
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 17/03/2010 : 18:03:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Renky





Hi hi hi
Kad mi stigne S08 usledice ostri komentari


Toga se i bojin! Neću imati više obraza kritizirati Ferrija

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 17/03/2010 : 18:15:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky


Toga se i bojin! Neću imati više obraza kritizirati Ferrija



Ma salim se,nemam zamerki na Lavirint - najjaci STE

@Djole
Sloba mi danas rece da donosis s dopunom i Karmu. Samo da te podsetim da ne zaboravis
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 17/03/2010 : 19:37:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Dopunjeno sve, svega ima u Darkwoodu. :)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 17/03/2010 : 23:26:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

Dopunjeno sve, svega ima u Darkwoodu. :)



Super,vec mi je krenuo paket ali cu da mu javim da mi izdvoji sve na stranu pa sa sledecim
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 20/03/2010 : 14:54:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Ček, ček... Jel' ono Macan dva puta u istom misecu pokopa Zagora????
Prvo sa Banetom u Stripoteci a sad u ZZCP. Čini mi se da je g.Smith čak zastao pored groba?????????!!!!!!!!!!!!!!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 20/03/2010 : 16:43:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>Ček, ček... Jel' ono Macan dva puta u istom misecu pokopa Zagora????

A?

mcn


Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 20/03/2010 : 16:50:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Pa zar na jednom grobu ne stoji "sekirče"? Bar tako izgleda na skenu.

Ili se sad povlačiš zbog straha od "duhovih" sljedbenika?

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 20/03/2010 : 17:06:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>Pa zar na jednom grobu ne stoji "sekirče"?

Noup. ZZCP je jedan ozbiljan strip i drug urednik Dekara mi uopchsste nije dao da se zajebavam.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn

Edited by - mcn on 20/03/2010 17:06:35
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 20/03/2010 : 17:31:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
Čestitke Izdavaču, cijeloje ekipi, a posebno Renkiju na prvencu kao scenariste.

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 20/03/2010 : 17:45:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by all_ba

Čestitke Izdavaču, cijeloje ekipi, a posebno Renkiju na prvencu kao scenariste.


Hvala, no i crtež je moj. To neki provokatori zajebavaju okolo.

Čak je i upis "ručni" pa šta bude. Hrabro ću podnit kritike... dok oštrim sablju.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 20/03/2010 : 17:47:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

>Pa zar na jednom grobu ne stoji "sekirče"?

Noup. ZZCP je jedan ozbiljan strip i drug urednik Dekara mi uopchsste nije dao da se zajebavam.

mcn



Uh! Moj grijeh! Zaboravija san da je Deki urednik!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 20/03/2010 : 19:46:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
STROG urednik. Ali pravedan. Uglavnom. ;)

Inače, za one koji ne idu na homepage:

http://www.stripovi.com/index.asp?page=hero-view&Hero=ZZCP

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22299 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 20/03/2010 : 20:55:00  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by

U Banja Luci ...


Banjoj Luci ili Banjaluci

@Topic: Je li ima sanse za jedan limitirani HC integral? (zzcp)

Edited by - King Warrior on 20/03/2010 20:56:36
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 20/03/2010 : 21:00:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Absolute izdanje, signed & numbered, tiratura limitata a 100 coppie, kreće čim završimo serijal, tamo negde 2024. ;)

Ili možda kad se rasprodaju sveske, tamo 2050., videćemo. ;)

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000