forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Negativni komentari
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 01/04/2010 : 15:19:01  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dr strangelove

Znam da nije baš topic za ovo, ali da vas pitam:
ako netko meni pošalje stripove (tj. kaže da je poslao), a oni nikad ne dođu - koji komentar bih ja trebao njemu ostaviti?
Nije slano preporučeno pa nema dokaza da je poslao.
Pozitivni? Stripove možda nije ni poslao...
Negativni? Možda je on stripove poslao, a pošta je negdje zajebala... To nije njegova krivica.
Još mi najpoštenije zvuči neutralni.




Ako kaže da je poslao, a ništa nije stiglo - ja mislim da te zajebo.
što god mislili o našoj pošti - sumnjam da je baš tako loša da svako malo izgubi paket(svako malo se netko žali da su mu rekli da je poslao, a ništa nije stiglo). može doći zgužvano, podrapano, savijeno - ali da svako malo nekome ne dođe - e to ne vjerujem. Znam jedan fakultet u Rijeci koji ima oko 300 studenata iz Zagreba i njih barem stotinjak mjesečno šalje indekse(!) poštom uz prijavnicu za prijaviti ispit i nikad, ali NIKAD se nije desilo da se netko žali da je Indeks zagubljen (frend mi je tamo studirao). Znači milion puta šalješ indeks i sve je u redu, a onda odjednom pošalješ stripove - i oni nestanu. Laže ziher...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 01/04/2010 : 15:29:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
Ergo: znači, ti si za negativni?
a što kad bi ja u tom slučaju dobio negativni iz osvete?

meni samo jednom nije došlo. fumettisti kad je slao neke gluposti koje sam platio negdje 100-150 kn.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 01/04/2010 : 15:49:09  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Zvizni mu negativni. Za osvetu se ne moraš bojati, svi će vidjeti iz tvojeg objašnjenja tko tu mulja. A, osim toga, zašto da mu ne daš ocjenu koju zaslužuje, zbog toga što se bojiš njegove reakcije? Ne zanima te, neka piše što želi.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 01/04/2010 : 16:27:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Slati indeks iz Rijeke u Zagreb nije isto kao ( pretpostavljam ) tiskanicu čiji je sadržaj vidljiv u Ameriku. Moguće i da bude problema. Ponekad traje transport duže jer u pravilu ide morskim putem. Druga je stvar što zbog malih količina znaju često poslati avionski mada se naplati brodska poštarina.

Sve ovo uz uvjet da gospodin zaista živi u Americi

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 01/04/2010 : 16:35:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Zvizni mu negativni. Za osvetu se ne moraš bojati, svi će vidjeti iz tvojeg objašnjenja tko tu mulja. A, osim toga, zašto da mu ne daš ocjenu koju zaslužuje, zbog toga što se bojiš njegove reakcije? Ne zanima te, neka piše što želi.



Onda ću mu zviznuti negativni ako do toga ikad dođe pa ako me zaskoči na ulici ti ćeš biti kriv


quote:
Originally posted by Renky

Slati indeks iz Rijeke u Zagreb nije isto kao ( pretpostavljam ) tiskanicu čiji je sadržaj vidljiv u Ameriku. Moguće i da bude problema. Ponekad traje transport duže jer u pravilu ide morskim putem. Druga je stvar što zbog malih količina znaju često poslati avionski mada se naplati brodska poštarina.

Sve ovo uz uvjet da gospodin zaista živi u Americi



"gospodin" ne živi u Americi
ne znam ni ja zašto sam to stavio

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 01/04/2010 : 16:46:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
I ja san budala ali na greškama se uči.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 01/04/2010 : 18:37:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
On ne zivi u Americi, nego samo zivi americki-san. Po cjeli dan drema pred kompjuterom.:)))
Nego moze se stvarno desiti da ne stigne, ali ipak verojatnost je mala.
Novac moze da ne stigne, jer to lako drpnu, a osim toga je kod nas i zabranjeno slanje novca u kovertu.
Ali tiskanica bi trebalo da stigne. Problem je sto se vidi sta ima u paketu, pa mozda neko.....
Najbolje vidi s njime, i komentar lupni po filingu.

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 01/04/2010 : 20:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Ajde, opet ću se ulovit...

Kod tiskanica nema nikakve obaveze da budemo obaviješteni o primitku. Poštar je dostavlja kao i pismo. Problem dostave u gradovima, odnosno u stambenim zgradama je što veća tiskanica ne stane u sandučić i poštar je može ostaviti na sandučiću čime je dostupna svima ( prolaznicima, drugim stanarima ). U manjim sredinama su i manji problemi jer poštari obično poznaju primatelja a kod isporuka primateljima koji žive u privatnim kućama obično nikad nema problema iz razumljivih razloga.
Dakle tiskanica od svih pošiljki ima najveću mogućnost NEdolaska na odredište i pri tome pošta ne mora biti ništa kriva.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 01/04/2010 : 21:23:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dr strangelove

Ergo: znači, ti si za negativni?
a što kad bi ja u tom slučaju dobio negativni iz osvete?

meni samo jednom nije došlo. fumettisti kad je slao neke gluposti koje sam platio negdje 100-150 kn.


Fumettisti je prije nekog vremena javio da ima zdravstvenih problema, počeo se sve rjeđe pojavljivati na forumu, a prije nekih pola godine je potpuno prestao. Nemam pojma zašto ti pošiljka nije došla.
Ako je paket, to se može i mora istjerati na čistac jer mora postojati potvrda i pošta odgovara za pakete.
Ako je tiskanica, niste dobro napravili, vrijednost iznad 100 kuna je ipak bolje slati kao paket što je on kao iskusan morao znati.
Inače, kako sam ti već rekao, slao sam stotinama puta i paket i tiskanice. Na paket imam 100% uspjeha. Na tiskanice 99% (recimo da dvije od 200 nisu stigle). No, nisam baš siguran da "nisu stigle", ako razumiješ vot aj min.

Naravno, nadam se da je sa fumettistijem sve u redu.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 01/04/2010 : 22:37:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by dr strangelove

Ergo: znači, ti si za negativni?
a što kad bi ja u tom slučaju dobio negativni iz osvete?

meni samo jednom nije došlo. fumettisti kad je slao neke gluposti koje sam platio negdje 100-150 kn.


Fumettisti je prije nekog vremena javio da ima zdravstvenih problema, počeo se sve rjeđe pojavljivati na forumu, a prije nekih pola godine je potpuno prestao. Nemam pojma zašto ti pošiljka nije došla.
Ako je paket, to se može i mora istjerati na čistac jer mora postojati potvrda i pošta odgovara za pakete.
Ako je tiskanica, niste dobro napravili, vrijednost iznad 100 kuna je ipak bolje slati kao paket što je on kao iskusan morao znati.
Inače, kako sam ti već rekao, slao sam stotinama puta i paket i tiskanice. Na paket imam 100% uspjeha. Na tiskanice 99% (recimo da dvije od 200 nisu stigle). No, nisam baš siguran da "nisu stigle", ako razumiješ vot aj min.

Naravno, nadam se da je sa fumettistijem sve u redu.



Ma to je bilo prije više od godine dana. U međuvremenu sam sve nabavio tako da je šteta ublažena

Samo da ne ispadne da sam fumea optužio da nije poslao! Samo sam ustvrdio da mi jedino njegova pošiljka nije došla. U razloge neću ulaziti

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 01/04/2010 : 22:39:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Ajde, opet ću se ulovit...

Kod tiskanica nema nikakve obaveze da budemo obaviješteni o primitku. Poštar je dostavlja kao i pismo. Problem dostave u gradovima, odnosno u stambenim zgradama je što veća tiskanica ne stane u sandučić i poštar je može ostaviti na sandučiću čime je dostupna svima ( prolaznicima, drugim stanarima ). U manjim sredinama su i manji problemi jer poštari obično poznaju primatelja a kod isporuka primateljima koji žive u privatnim kućama obično nikad nema problema iz razumljivih razloga.
Dakle tiskanica od svih pošiljki ima najveću mogućnost NEdolaska na odredište i pri tome pošta ne mora biti ništa kriva.



Ponekad na sekundu pomislim da si fulao bit
Nije stvar u tome zašto pošiljka nije došla nego što napraviti kad pošiljka ne dođe (koji god razlog)

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10042 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 01/04/2010 : 22:51:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
@ dr strangelove,

ajmo ovako (za desetak dana stvarno treba da posaljem paket za Cikago)...

Ja posaljem paket (preporucena tiskovina - imam priznanicu) paket ne stigne...

Sta bi ti uradio na mestu coveka koji je kupio (i platio) od mene stripove...


Ajmo neko ko je imao slican slucaj, neka se javi...
Uvek imam taj osecaj kada saljem "preko grane" - sta ako...

Srecom za sada je bilo sve u redu (slao sam u Ameriku, Italiju, Hrvatsku, Makedoniju...)

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 01/04/2010 : 23:00:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dr strangelove

quote:
Originally posted by Renky

Ajde, opet ću se ulovit...

Kod tiskanica nema nikakve obaveze da budemo obaviješteni o primitku. Poštar je dostavlja kao i pismo. Problem dostave u gradovima, odnosno u stambenim zgradama je što veća tiskanica ne stane u sandučić i poštar je može ostaviti na sandučiću čime je dostupna svima ( prolaznicima, drugim stanarima ). U manjim sredinama su i manji problemi jer poštari obično poznaju primatelja a kod isporuka primateljima koji žive u privatnim kućama obično nikad nema problema iz razumljivih razloga.
Dakle tiskanica od svih pošiljki ima najveću mogućnost NEdolaska na odredište i pri tome pošta ne mora biti ništa kriva.



Ponekad na sekundu pomislim da si fulao bit
Nije stvar u tome zašto pošiljka nije došla nego što napraviti kad pošiljka ne dođe (koji god razlog)


Ni na sekundu!
Čitaj i uzmi samo činjenice. Ako je poslano kao paket morala bi postojati priznanica, ako je bačena onda se može na pošti po datumu pronaći kopija. Znači paket se može pronaći ili utvrditi čiji je propust.
No izgleda da se radi o tiskanici. Krivnja može biti na pošiljatelju jedino ako je ON deklarativno tija slati kao tiskanicu. Kupac odlučuje i snosi odgovornost jer ako izabereš tiskanicu, izabrao si rizik. Neću spominjati šta se vi možete dogovarati u slučaju nedolaska tiskanice pa kompenzirati štetu ili slično.
Jel' sad vidiš bit. Ne može ti nitko odgovoriti bez poznavanja svih detalja a ranije sam napisa da kad tiskanica nestane nije kriv ni pošiljatelj ni pošta ( uglavnom ) a onda je lako pronaći trećeg u transakciji... Bin Laden naravno!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 02/04/2010 : 10:41:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ultras

@ dr strangelove,

ajmo ovako (za desetak dana stvarno treba da posaljem paket za Cikago)...

Ja posaljem paket (preporucena tiskovina - imam priznanicu) paket ne stigne...

Sta bi ti uradio na mestu coveka koji je kupio (i platio) od mene stripove...


Ajmo neko ko je imao slican slucaj, neka se javi...
Uvek imam taj osecaj kada saljem "preko grane" - sta ako...

Srecom za sada je bilo sve u redu (slao sam u Ameriku, Italiju, Hrvatsku, Makedoniju...)




Imaš dokaz da si poslao nešto i zaslužuješ pozitivan komentar.
Samo uslikaš priznanicu i pokažeš mu.
Odmah se vidi da se zagubilo u pošti.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 02/04/2010 : 10:50:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by dr strangelove

quote:
Originally posted by Renky

Ajde, opet ću se ulovit...

Kod tiskanica nema nikakve obaveze da budemo obaviješteni o primitku. Poštar je dostavlja kao i pismo. Problem dostave u gradovima, odnosno u stambenim zgradama je što veća tiskanica ne stane u sandučić i poštar je može ostaviti na sandučiću čime je dostupna svima ( prolaznicima, drugim stanarima ). U manjim sredinama su i manji problemi jer poštari obično poznaju primatelja a kod isporuka primateljima koji žive u privatnim kućama obično nikad nema problema iz razumljivih razloga.
Dakle tiskanica od svih pošiljki ima najveću mogućnost NEdolaska na odredište i pri tome pošta ne mora biti ništa kriva.



Ponekad na sekundu pomislim da si fulao bit
Nije stvar u tome zašto pošiljka nije došla nego što napraviti kad pošiljka ne dođe (koji god razlog)


Ni na sekundu!
Čitaj i uzmi samo činjenice. Ako je poslano kao paket morala bi postojati priznanica, ako je bačena onda se može na pošti po datumu pronaći kopija. Znači paket se može pronaći ili utvrditi čiji je propust.
No izgleda da se radi o tiskanici. Krivnja može biti na pošiljatelju jedino ako je ON deklarativno tija slati kao tiskanicu. Kupac odlučuje i snosi odgovornost jer ako izabereš tiskanicu, izabrao si rizik. Neću spominjati šta se vi možete dogovarati u slučaju nedolaska tiskanice pa kompenzirati štetu ili slično.
Jel' sad vidiš bit. Ne može ti nitko odgovoriti bez poznavanja svih detalja a ranije sam napisa da kad tiskanica nestane nije kriv ni pošiljatelj ni pošta ( uglavnom ) a onda je lako pronaći trećeg u transakciji... Bin Laden naravno!



Odmah na početku sam rekao da nema dokaza da je išta slao (jer da ima dokaz to je odmah pozitivni komenat stiglo ili ne - kao što rekoh ultrasu).
A sad da je kupac odgovoran jer se odabrao slati obično za što se ne dobiva priznanica... Obično kad završi aukcija ja pošaljem mail prodavaču koliko mu treba doplatiti zbog poštarine. On meni odgovori xy kn i ja njemu pošaljem. Ja ne vodim računa kako će slati (očito bih trebao!), ja sam platio svoje i očekujem da prodavač obavi svoj dio posla.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/04/2010 : 11:14:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Da trebao bi voditi računa o načinu isporuke. Završi aukcija i lipo u javljanju kažeš, dodaj i cifru za paket. I gotovo!
Što znači da je krivica tvoja jer za sigurnost pošiljke moraš tražiti sigurniji način isporuke, makar to značilo 5 kn skuplju poštarinu. Okrutno zvuči ali je tako

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 02/04/2010 : 11:23:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Da trebao bi voditi računa o načinu isporuke. Završi aukcija i lipo u javljanju kažeš, dodaj i cifru za paket. I gotovo!
Što znači da je krivica tvoja jer za sigurnost pošiljke moraš tražiti sigurniji način isporuke, makar to značilo 5 kn skuplju poštarinu. Okrutno zvuči ali je tako



Dobro, taj slučaj smo pokrili
A što ako
prodavač plaća poštarinu? Onda prodavač odlučuje kako će slat i ja nisam kriv ako on odluči poslat tiskanicom.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/04/2010 : 11:33:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Naravno da nisi kriv ali... ( kako san okrutan ovih dana )

... razlika između najjeftinije tiskanice i paketa do 5 kg je cilih 10 kn, maksimalno!
I onda jednostavno pitaš kako šalje, ako je paket, super. Ako je tiskanica, zamoliš slanje kao paket i ponudiš uplatu od par kuna razlike do cijene za paket.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 02/04/2010 : 11:36:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Naravno da nisi kriv ali... ( kako san okrutan ovih dana )

... razlika između najjeftinije tiskanice i paketa do 5 kg je cilih 10 kn, maksimalno!
I onda jednostavno pitaš kako šalje, ako je paket, super. Ako je tiskanica, zamoliš slanje kao paket i ponudiš uplatu od par kuna razlike do cijene za paket.





ajde dobro
javim se kad smislim pitanje na koje ne budeš imao odgovor

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/04/2010 : 11:38:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Važi

Odoh do rive popit kavu u međuvremenu.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 02/04/2010 : 11:41:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dr strangelove

quote:
Originally posted by Renky

Naravno da nisi kriv ali... ( kako san okrutan ovih dana )

... razlika između najjeftinije tiskanice i paketa do 5 kg je cilih 10 kn, maksimalno!
I onda jednostavno pitaš kako šalje, ako je paket, super. Ako je tiskanica, zamoliš slanje kao paket i ponudiš uplatu od par kuna razlike do cijene za paket.



ajde dobro
javim se kad smislim pitanje na koje ne budeš imao odgovor


Drži se ovoga:
Ako stripovi teže manje od 500 grama i vrijede manje od 70 kn., isplati se riskirati za tiskanicu.
Ako su teži od 500 grama ili vrijede više od 70 kn., treba slati kao paket.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000