forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Libellus - Novi projekti
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 06/04/2010 : 12:10:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message  Reply with Quote
Šerloka Holmsa crta Vladimir Krstić iz Niša, jedan od najboljih srpskih autora svoje generacije. Ove godine će mu izaći album u izdanju novosadskog Komika.


________________________
Remember, remember the fifth of November,
The gunpowder, treason and plot,
I see of no reason why gunpowder treason should ever be forgot.
Go to Top of Page

Babilon
Advanced Member



Croatia
3083 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 06/04/2010 : 12:27:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Babilon's Homepage  Send Babilon a Private Message  Reply with Quote
Fantastic!!!

Strip knjižara Babilon / Web shop : www.babilon-strip.com
info@babilon-strip.com / Mob. 098-776-766
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 06/04/2010 : 12:31:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
Odlicne vijesti ali meni povlace novi problem
Gdje sve posloziti
Morat' cu jos novih polica napraviti

Be yourself; everyone else is already taken.

Edited by - ponki on 06/04/2010 12:32:22
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 06/04/2010 : 12:38:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rommel

quote:
Originally posted by Tex Willer

Sad bez sale,cudi me da ovo nije i ranije neko odradio i bas me raduje sto ce DD Color Fest i ovi one shot DD&MM
Ali,ovaj Sherlock ne da izgleda dobro nego rastura i jos samo sto je krenuo serijal,bas premijera.IRS mi deluje privlacnije od Skorpiona,cini mi se da vuce na krimi zanr a toga ima malo.
Skorpion mi deluje previse nalickan,mozda gresim. Ne bi bila losa jos neka informacija o sadrzaju na razumljivom jeziku.


pa ne samo da se s texom nadjem na texu nego i na sherlocku



I jos sad ova informacija - da ga crta Nishlija,pa nema sile da ga ne uzimam
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22294 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 06/04/2010 : 12:40:28  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Cestitke na izboru izdanja.
Imam osjecaj da ce ovaj DDCF biti nesto najbolje od Bonellija sto je ikad izaslo.
Slazem se da zasluzuje perfektno izdanje, a kad se radi o perfekciji , tja, tu je Libellus najbolji izbor.
Bojao sam se vec da ce biti samo nekvalitetno kiosk izdanje, ovo zasluzuje vise. Odlicna vijest.
Skorpiona sam citao, mislim da ce naci svoju publiku.
Podrska za integrale. Debelo i masno, to se danas cijeni.
Raduje me sto ce Libellus nastaviti sa izdanjima koja nisu samo Bonelli, tako ce se sa vremena na vrijeme naci nesto i za Kinga.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 06/04/2010 : 12:41:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by marlowe

Šerloka Holmsa crta Vladimir Krstić iz Niša, jedan od najboljih srpskih autora svoje generacije. Ove godine će mu izaći album u izdanju novosadskog Komika.



Odusevila me ova informacija,koja sam ja neznalica,zemljak mi rastura kako crta a ja i ne znam da je iz Nisha
Nadam se da Libellusovci nece zameriti na malom spamu.Kad ce neka informacija vise o tom albumu?
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2172 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 06/04/2010 : 13:04:50  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior


Imam osjecaj da ce ovaj DDCF biti nesto najbolje od Bonellija sto je...

Bojao sam se vec da ce biti samo nekvalitetno kiosk izdanje, ovo zasluzuje vise.



Mene vise zanima kakve su to price! A to sto je u boji, vise-manje!
Ne znaci da su sva kiosk izdanja nekvalitetna... nece tvrde korice, i bolji papir poboljšati kvalitetu scenarija!

No, raduje me ovo izdanje, ne vjerujem da bi Libellus to izabrao da nije super!
Ostala izdanja nisam citao! Čekam
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 06/04/2010 : 13:26:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rommel

quote:
Originally posted by Tex Willer

Sad bez sale,cudi me da ovo nije i ranije neko odradio i bas me raduje sto ce DD Color Fest i ovi one shot DD&MM
Ali,ovaj Sherlock ne da izgleda dobro nego rastura i jos samo sto je krenuo serijal,bas premijera.IRS mi deluje privlacnije od Skorpiona,cini mi se da vuce na krimi zanr a toga ima malo.
Skorpion mi deluje previse nalickan,mozda gresim. Ne bi bila losa jos neka informacija o sadrzaju na razumljivom jeziku.


pa ne samo da se s texom nadjem na texu nego i na sherlocku


Jos samo da se nadjete na pivo...

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 06/04/2010 : 13:38:59  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by rommel

quote:
Originally posted by Tex Willer

Sad bez sale,cudi me da ovo nije i ranije neko odradio i bas me raduje sto ce DD Color Fest i ovi one shot DD&MM
Ali,ovaj Sherlock ne da izgleda dobro nego rastura i jos samo sto je krenuo serijal,bas premijera.IRS mi deluje privlacnije od Skorpiona,cini mi se da vuce na krimi zanr a toga ima malo.
Skorpion mi deluje previse nalickan,mozda gresim. Ne bi bila losa jos neka informacija o sadrzaju na razumljivom jeziku.


pa ne samo da se s texom nadjem na texu nego i na sherlocku


Jos samo da se nadjete na pivo...



i krompirići čak i tebe primamo ...onda si djelujemo mladji
Go to Top of Page

Elesar
New Member



Serbia
261 Posts

Member since 14/03/2009

Posted - 06/04/2010 : 13:48:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Elesar a Private Message  Reply with Quote
Dado, posto je i Nathan od 1.broja neka vrsta novog projekta , a primice se izlazak prve knjige, da li nam mozes okvirno reci neke tehnicke detalje – cije naslovnice su na kraju izabrane, da li ce se izgled rikni poklapati sa aktuelnim knjigama, hoce li taj 1.broj imati i neke tekstualne dodatke....? Da li ce izaci za Mafest?
Hvala puno!

strenvvm et virtvte
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 06/04/2010 : 13:54:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Ah kad čujete novosti povodom Nathana, fanovi ( i ne samo oni ) ima da se upiške

Edit;
Pa i nije baš novi projekt jer im je želja da se jednog dana stari i novi brojevi spoje. Znači dizaj je u tom smijeru. Bit će tekstualnog dijela u kecu. Ups! Nisan ja Dado

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter

Edited by - Renky on 06/04/2010 13:57:19
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 06/04/2010 : 13:58:22  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Ah kad čujete novosti povodom Nathana, fanovi ( i ne samo oni ) ima da se upiške

??????????? de malo spojlera....šta je sa naslovnicama?mislim da je to najbitniji dio....

Edited by - bubo on 06/04/2010 14:00:02
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/04/2010 : 14:04:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
O Nathanu cemo za koji tjedan kad budemo i konkretnije mogli sve prezentirati.
Ali da, prva knjiga se planira za Mafest.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Elesar
New Member



Serbia
261 Posts

Member since 14/03/2009

Posted - 06/04/2010 : 14:07:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Elesar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Ah kad čujete novosti povodom Nathana, fanovi ( i ne samo oni ) ima da se upiške

Edit;
Pa i nije baš novi projekt jer im je želja da se jednog dana stari i novi brojevi spoje. Znači dizaj je u tom smijeru. Bit će tekstualnog dijela u kecu. Ups! Nisan ja Dado



Na jednom od topica Dado pohvaljen kako menja pelene, ti spominjes upish...e, mozda je bolje da LL menja koncepciju, npr. proizvodnja baby-opreme
Hehehehe, naravno da NN GR nije novi projekat, ali rekoh da probam da izvucem neke odgovore koje nas zanimaju, a ceo ovaj topic je pun otkrovenja povodom planova, ideja, predstojecih izdanja oko Mafesta i sl...
Btw, odlican teaser, ali hocemo jos!

strenvvm et virtvte

Edited by - Elesar on 06/04/2010 14:08:21
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 06/04/2010 : 15:48:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Ah kad čujete novosti povodom Nathana, fanovi ( i ne samo oni ) ima da se upiške

Edit;
Pa i nije baš novi projekt jer im je želja da se jednog dana stari i novi brojevi spoje. Znači dizaj je u tom smijeru. Bit će tekstualnog dijela u kecu. Ups! Nisan ja Dado



ovo je topik o novim (NOVIM) LB projektima! molim moderatore da izbace ovog spamera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 06/04/2010 : 16:09:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Jbte, pa puknit ću! Mora san malo, neću više

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 06/04/2010 : 16:14:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
On topic...
Sva tri najavljena BDeja su mi crtački super. Viđoh ih u Angoulemeu. Škorpija mi i od ranije poznata, koncept priče o poreznicima mi Gaston prepriča dok san lista originale i vuče na kombinaciju XIII i Larga što je dobra preporuka a Šerlok je... Sherlock!

Ako su ove table gori prikaz kvalitete CF onda je to fan-ta-sti-čno!!!!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 06/04/2010 : 16:22:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
fan-tas-tič-no... ah ti nadanovci, ovaj, natanovci...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 06/04/2010 : 16:23:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Ma da??? Stvarno????

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 06/04/2010 : 16:47:31  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

Tvrdoukoričeno DD & MM izdanje je očigledno ubilo bilokakve nade da će Ludens to reprintirati na kioske... možda VČ?


DD&MM bi VČ trebao izbaciti u okviru super book-a.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 06/04/2010 : 16:52:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Ma da??? Stvarno????



ha, koja slucajnost! taman radim jednog od najboljih pilota, anangu... pogledaj kadar 127/4 kad je budes drzao na mafestu
(plus minus 2 stranice ako dosje do preslagivanja)
inace, nema tu stroga pravila... zna se sto se nikako ne smije, a ostalo je dopusteno sve (samo, uvijek imas bolje i losije)...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 06/04/2010 : 16:57:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Ček! Krivo me učili ili može ali može i bolje

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 06/04/2010 : 17:05:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ponki

Odlicne vijesti ali meni povlace novi problem
Gdje sve posloziti
Morat' cu jos novih polica napraviti



Imas dokazanog dizajnera na sajtu
@feka - pratio sam ti novog musteriju. Vidis ja zadovoljan, pa odmah proradi usna propaganda.

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 06/04/2010 : 17:23:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Ček! Krivo me učili ili može ali može i bolje



ovo drugo. katkad oblacici diktiraju. ali svakako ne moze fa-nta-st-ic-no npr

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Magico_Vento
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1181 Posts

Member since 10/01/2010

Posted - 06/04/2010 : 17:31:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Magico_Vento a Private Message  Reply with Quote
samo stancajte

Nemam potpis...
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000