forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Oceni strip: Rio Negro
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 27

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 18/04/2010 : 16:59:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by profesor-inz

Ovaj strip sam zamalo kupio pre mesec dana u plato-u, odustao sam jer nije bilo prvog dela, mislim da je izdao blic i to u dva nastavka, ali prvom prilikom uzeću...




Amin boze.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 18/04/2010 : 17:14:21  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raspucin

quote:
Originally posted by profesor-inz

Ovaj strip sam zamalo kupio pre mesec dana u plato-u, odustao sam jer nije bilo prvog dela, mislim da je izdao blic i to u dva nastavka, ali prvom prilikom uzeću...




Amin boze.

Samo zamalo, ali prvom prilikom zaista nameravam da ga uzmem, zainteresovala me tematika...
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 18/04/2010 : 17:17:26  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by profesor-inz

Ovaj strip sam zamalo kupio pre mesec dana u plato-u, odustao sam jer nije bilo prvog dela, mislim da je izdao blic i to u dva nastavka, ali prvom prilikom uzeću...


Nije Blic, nego Samizdat - http://shop.b92.net/index.php?view=item&item_id=197

Cena im je po 650 dinara, ali će verovatno sad na sajmu(NBG) moći da se uzme po 500.

Edited by - dessa on 18/04/2010 17:18:01
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 18/04/2010 : 17:20:10  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dessa

quote:
Originally posted by profesor-inz

Ovaj strip sam zamalo kupio pre mesec dana u plato-u, odustao sam jer nije bilo prvog dela, mislim da je izdao blic i to u dva nastavka, ali prvom prilikom uzeću...


Nije Blic, nego Samizdat - http://shop.b92.net/index.php?view=item&item_id=197

Cena im je po 650 dinara, ali će verovatno sad na sajmu(NBG) moći da se uzme po 500.

Da ja sam se zabunio Samizdat je u pitanju.
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 18/04/2010 : 17:26:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by profesor-inz

quote:
Originally posted by dessa

quote:
Originally posted by profesor-inz

Ovaj strip sam zamalo kupio pre mesec dana u plato-u, odustao sam jer nije bilo prvog dela, mislim da je izdao blic i to u dva nastavka, ali prvom prilikom uzeću...


Nije Blic, nego Samizdat - http://shop.b92.net/index.php?view=item&item_id=197

Cena im je po 650 dinara, ali će verovatno sad na sajmu(NBG) moći da se uzme po 500.

Da ja sam se zabunio Samizdat je u pitanju.



Uzmi ti Fibru. Juce mi je stigao iz Beograda. Vrhunski je uradjen i vredi svake pare. Inace, strip je odlican. Sve desetke od mene. Kad ga budem procitao ponovo u novom ruhu napisacu jos po koju.

Ako se resis da uzmes Mausa uzmi i Ofucani holivudski film, meni je to mozda najbolji strip u dosadasnjem stripovskom stazu. I taj ce sigurno da ti se dopadne, tu nema promasaja.

Dobro dosao kuci, stari druze.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18741 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 18/04/2010 : 17:27:14  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
najprvo preberi Fibrin previu profesore,tematika je zanimljiva ali za crtež nisam siguran da če ti se dopasti...
ipak ti imaš ukus.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 18/04/2010 : 17:44:00  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

najprvo preberi Fibrin previu profesore,tematika je zanimljiva ali za crtež nisam siguran da če ti se dopasti...
ipak ti imaš ukus.

Ma ok, crtež jeste karikaturan, imao sam prilike da prelistam, ali svi kažu da je priča vrhunska...
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 18/04/2010 : 17:44:46  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raspucin

quote:
Originally posted by profesor-inz

quote:
Originally posted by dessa

quote:
Originally posted by profesor-inz

Ovaj strip sam zamalo kupio pre mesec dana u plato-u, odustao sam jer nije bilo prvog dela, mislim da je izdao blic i to u dva nastavka, ali prvom prilikom uzeću...


Nije Blic, nego Samizdat - http://shop.b92.net/index.php?view=item&item_id=197

Cena im je po 650 dinara, ali će verovatno sad na sajmu(NBG) moći da se uzme po 500.

Da ja sam se zabunio Samizdat je u pitanju.



Uzmi ti Fibru. Juce mi je stigao iz Beograda. Vrhunski je uradjen i vredi svake pare. Inace, strip je odlican. Sve desetke od mene. Kad ga budem procitao ponovo u novom ruhu napisacu jos po koju.

Ako se resis da uzmes Mausa uzmi i Ofucani holivudski film, meni je to mozda najbolji strip u dosadasnjem stripovskom stazu. I taj ce sigurno da ti se dopadne, tu nema promasaja.

Dobro dosao kuci, stari druze.

koja je cena fibrinog izdanja, i na koliko je stranica, 200 ili 400?
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 18/04/2010 : 18:48:27  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by profesor-inz

koja je cena fibrinog izdanja, i na koliko je stranica, 200 ili 400?


292 stranice i košta 130 kuna, ne znam koliko je u Darkwoodu i Alan Fordu.

Ne vidim razlog zašto bi bilo bolje da uzmeš Fibrino izdanje.
Go to Top of Page

Raspucin
Senior Member



Barbados
2411 Posts

Member since 17/10/2006

Posted - 18/04/2010 : 19:10:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Raspucin's Homepage  Send Raspucin a Yahoo! Message  Send Raspucin a Private Message  Reply with Quote
Meni je Fibrino lepse od B 92. U Fibrinom su oba albuma. Za cenu nemam pojma.

JUUUUUGOOOSLAAAAVIIIIJOO NA NOGE
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20962 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 18/04/2010 : 19:17:29  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Ja sam uzeo Mausa od Fibre jer je ovo stvarno specijalan strip i definitivno vredi da se ima u HC izdanju a + je kompletna priča.
I kao što kaže Raspućin vredi uzeti i Ofucani Holivudski Film ali, dodaću ja i Eternaut.Svi su stripovi remek dela, a isplati se uzeti se i iz razloga što daju sate i sate i užitka i čitanja (danas sam baš napisao ovo za Eternaut).
Na primer Linkoln je sjajan strip ali svih pet albuma se može pročitati za sat do sat i dvadeset minuta (uz piš pauzu), dok za OHF a naročito za Eternaut treba mnogoooo više vremena

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 18/04/2010 19:18:24
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 18/04/2010 : 19:18:14  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raspucin

Meni je Fibrino lepse od B 92. U Fibrinom su oba albuma. Za cenu nemam pojma.


Moguće da je stvarno lepše(HC za početak), ali je i 60-70% skuplje.
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 18/04/2010 : 20:43:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Raspucin

Uzmi ti Fibru. Juce mi je stigao iz Beograda. Vrhunski je uradjen i vredi svake pare. Inace, strip je odlican. Sve desetke od mene. Kad ga budem procitao ponovo u novom ruhu napisacu jos po koju.




Nikako uzimati Fibru !!!!!
Ne sumnjam da je fibrino izdanje besprekorno i da vredi svake pare ali izdanje samizdata ima neverovatan prevod, sto je u Mausu jako bitno. Koliko god da je fibrin prevod dobar od ovoga ne moze bolje.

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

Digging Bill
Junior Member



Croatia
418 Posts

Member since 29/06/2004

Posted - 18/04/2010 : 21:23:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Digging Bill's Homepage  Send Digging Bill a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Born To Run

quote:
Originally posted by Raspucin

Uzmi ti Fibru. Juce mi je stigao iz Beograda. Vrhunski je uradjen i vredi svake pare. Inace, strip je odlican. Sve desetke od mene. Kad ga budem procitao ponovo u novom ruhu napisacu jos po koju.




Nikako uzimati Fibru !!!!!
Ne sumnjam da je fibrino izdanje besprekorno i da vredi svake pare ali izdanje samizdata ima neverovatan prevod, sto je u Mausu jako bitno. Koliko god da je fibrin prevod dobar od ovoga ne moze bolje.



Bez ljutnje, ali malo ti je smješan komentar, nije li? Pošto je iz tvog posta očito da nisi pročitao Fibrino izdanje, nisi li mogao jednostavno bez apsoluta reći npr. da preporučuješ izdanje Samizdat-a jer te naprosto oduševio, te da bi se stvarno začudio da postoji bolja adaptacija?
Mada, možda to i nije toliko bitno.
Osobno, još nisam pročitao Mausa, tako da ne mogu komentirati.

I sometimes even tried to catch her, but never even caught her name
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 18/04/2010 : 21:50:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
Nisam procitao Fibrinog mausa ali jesam preview na fibrinom sajtu.
Na osnovu toga sam izveo zakljucak, ne samo na osnovu moje odusevljenosti prevodom Ane Uzelac. Taj prevod ima nesto toliko zarazno da cete posle danima pricati kao stari Spigelman.

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25136 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 18/04/2010 : 22:09:31  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Thorgal- Sin zvezda




Ne znam ko koliko voli serijal Thorgal, ali ovo je jedna od onih epizoda koje mogu da se pročitaju bez nekog predznanja, a i bez interesa za čitanjem drugih epizoda.

Odlično ispričana bajka za odrasle. Preporuke.

Od mene 10.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 18/04/2010 22:10:23
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/04/2010 : 22:12:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Bio je to početak jednog krasnog prijateljstva koje, zahvaljujući Stripoteci, još traje i koje će, zahvaljujući BP, još duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo trajati.


"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter

Edited by - Renky on 18/04/2010 22:13:57
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 18/04/2010 : 22:12:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Vrhunski strip, kao i cijeli serijal.

10/10
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 18/04/2010 : 22:37:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Jeste da je oftopik, ali kako najlakse mogu nabaviti bas ovaj broj Thorgala?
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 18/04/2010 : 22:44:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Stripoteka 945, sigurno najlakše!

Uostalom pogledaj recenziju gdje su ponuđene ostale mogućnosti:

http://www.stripovi.com/index.asp?page=reviews-view&StoryID=834
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 19/04/2010 : 09:52:25  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

najprvo preberi Fibrin previu profesore,tematika je zanimljiva ali za crtež nisam siguran da če ti se dopasti...
ipak ti imaš ukus.



jasta crtez je ocajan i ja volim vise kada je to sve fino iscrtano
crtez mi je osnovni mada i prica treba da pije vodu

feka
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10849 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 19/04/2010 : 10:29:42  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
7.5/10

Edited by - kasper on 19/04/2010 10:37:36
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 19/04/2010 : 11:53:28  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Thorgalovo djetinjstvo.

10

Edited by - King Warrior on 19/04/2010 11:54:39
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 19/04/2010 : 13:48:41  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Bio je to početak jednog krasnog prijateljstva koje, zahvaljujući Stripoteci, još traje i koje će, zahvaljujući BP, još duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo trajati.





Toliko duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu go
da još čekam da počnem da čitam taj đavolji strip,
stoje mi one dvije knjižurine nedirnute. Merak
mi da čitam po redu al će mi BP zajebati
merak sve su prilike.

...
Go to Top of Page

mikado
Senior Member



Serbia
1710 Posts

Member since 01/06/2009

Posted - 19/04/2010 : 15:34:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit mikado's Homepage  Send mikado a Private Message  Reply with Quote
Odlično, bar ovih nekoliko epizoda koje sam čitao. 10/10

https://religiopedija.blogspot.com/
https://bonelistripovi.blogspot.com/
Go to Top of Page
Page: of 27 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000