forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Oceni strip: Rio Negro
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 27

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 28/04/2010 : 22:06:12  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bob Rok

Ja se ne slazem sa deshom


Ti ćuti!!
Samo ti je krivo što ne čitaš Zagora i ostale, pa niko neće da se druži sa tobom.
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 28/04/2010 : 22:12:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
Pročitao samo Blacktown nedavno. Na lageru su i ostala 3. Vrlo ugodno iznenađenje.
8/10

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20962 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 29/04/2010 : 09:07:34  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Za ovaj strip sam čuo pre 5,6 godina od jednog prijatelja koji je skupljao elektronske stripove i koji mi je pokazivao Zekanove albume kao novi talas BD produkcije i široko nahvaljeno delo već renomiranog Trondhajma.Znam da mi se na prvi pogled nimalo nije dopao i začudio sam se kako takav strip sa takvim "neozbiljnim" crtežom može da bude nekakav "vrh".
Prošle godine sam rešio da odrešim kesu i krenem sa skupljanjem albuma, i kako nisam znao odakle da počnem, uzeo sam od gore spomenutog prijatelja nekoliko skeniranih stripova kao određenu smernicu za kupovinu i počeo baš od Zekana.Krenuo sam sa Atomskim ubrzivačem , pročitao stranicu, dve , nije mi se dopalo i otišao dalje.Kasnije sam ipak dao Zekanu još jednu šansu, pročitao ceo Blacktown, "provalio" koliko je strip mnoooogo dobar , sljuštio Slalome,Frkafuljke i Atomski i normalno poričio stripove.
Poenta kod stripa je što je tako jednostavan a tako genijalan (isto kao i knjige Bukovskog).Što ga više čitam sve mi je bolji.Jedno od najduhovitijih dela (strip,knjiga,film) koje sam konzumirao.Iako su likovi karikature, strip ima i priličnu dozu ozbiljnosti, a tu mislim na karakterne opise likova u Slalomima koji je nekakav strip o običnom životu četvorice momaka koji su pošli na zezanje na planinu (skijanje, diskoteke,..).Ima tu i parodije .Blackotwn - na vesterne, Atomski ubrzivač - na Spirouve avanture, Frkafuljci - na misteriju.
Moram da pohvalim i Fibrin trud da izgura serijal do kraja (10 epizoda), a ovaj Markov potez sam po sebi dovoljno govori o kakvom se stripu radi
Čista desetka!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 29/04/2010 09:10:16
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20962 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 29/04/2010 : 09:17:14  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Samo još da dodam, iako se ponavljam.
Mislim da Zekan nije dobio zasluženu šansu na ovim prostorima.Šta vas košta da odvojite "pišljivih" 80 kuna na jedan album i da vidite kako vam strip "leži".
Verujte mi nećete zažaliti.
Pa Zagor Maxi bezmalo košta kao jedan Z. album

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4703 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 29/04/2010 : 10:11:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
Mene je razocarao.
Mozda 4/10.
Ocekivao sam remek-delo, ali me je smesan crtez i pomalo dosadna prica odbila.

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20962 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 29/04/2010 : 10:23:21  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kreŠa

Mene je razocarao.
Mozda 4/10.
Ocekivao sam remek-delo, ali me je smesan crtez i pomalo dosadna prica odbila.


Pa i logično sa 14 godina.
Mislim da je ovo baš tipičan primerak stripa za "malo starije"

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 29/04/2010 : 10:24:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dessa

quote:
Originally posted by Bob Rok

Ja se ne slazem sa deshom


Ti ćuti!!
Samo ti je krivo što ne čitaš Zagora i ostale, pa niko neće da se druži sa tobom.


Pih... Ako je to merilo, onda ja necu sa njima, a ne oni sa mnom

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10207 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 29/04/2010 : 11:12:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Slažem se s Antom da je Zekan više za odrasle.

Meni su osobno nešto draži albumi koji nisu parodije, a to su Slalomi i Ljubav i zamjena.

Ocjena (ovisno o albumu od 8 do 10)/10.
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 29/04/2010 : 11:43:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>Meni su osobno nešto draži albumi koji nisu parodije, a to su Slalomi i Ljubav i zamjena.

Srechom, od 4 preostala, 3 nisu parodije (a i od ovih 6, Frkafuljci zapravo nisu).

A svi se uklapaju u opchu priccu.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20962 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 29/04/2010 : 16:22:27  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Da,da u pravu si Frkafuljci nisu parodija, ne znam zašto sam napisao da su nekakva parodija na dela misterije; ovaj mi je strip prvi do Slaloma po kvalitetu.
I još nešto u vezi Zekana.
U moru današnjih albuma sa osrednjim i lošim prevodom, u Zekanu je odrađen besprekorno - još jedan + za strip.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Nostromo
Junior Member



Croatia
476 Posts

Member since 16/12/2008

Posted - 29/04/2010 : 18:17:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Nostromo a Private Message  Reply with Quote
Zekan je jedna divota :). Ljubav i zamjenu sam ovih dana iskoristio za jedan rođendanski poklon osobi koja uopće ne čita stripove. I kontam da je dobro prošlo :).
E, da: plus 9. Jer još ne postoji Deset.

There Is a Light That Never Goes Out
Go to Top of Page

Djuro
New Member

Serbia
273 Posts

Member since 29/03/2006

Posted - 30/04/2010 : 21:05:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Djuro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter


Uči engleski. Ovo ima da se kupi u Srbiji, a makar ništa ne razumeo, vredno je samo da gledaš slike.


Dje to ima Arkham Asylum da se kupi u Srbiji?
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25137 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 30/04/2010 : 21:07:28  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ja videh primerak u Stubovima Kulture (ili bese u Platou?).

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25137 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 30/04/2010 : 21:11:30  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote


Mene je ovaj strip svojevremeno oduševio. Još jedan za čistu 10-ku.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 30/04/2010 : 21:24:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Brojke su uvik relativne Dosta davno san ovo čita ali se sićan da mi se svidilo. Kad je Hallo otvorija onaj pesimistički topic najviše mi je ( bilo ) ža ovoga. Preporuka.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 30/04/2010 : 23:02:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Odličan strip kojeg nitko nije kupio...
9/10

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25137 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 30/04/2010 : 23:06:16  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Kako nije? Ja sam ga kupio iako odavno imam englesku verziju. :)

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 30/04/2010 : 23:08:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Kako nije? Ja sam ga kupio iako odavno imam englesku verziju. :)


Ja sam kupio dva. Jedan umjesto engleske verzije.
To je već 3 prodana. Ne znam kako je hello uspio propasti uz takvu prodaju...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

bisley
Senior Member



Croatia
1191 Posts

Member since 08/06/2005

Posted - 01/05/2010 : 08:48:30  Show Profile Show Extended Profile  Send bisley a Private Message  Reply with Quote
osamoddeset
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4646 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 03/05/2010 : 01:32:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
vrlo obecavajuce, samo fali nam i ostatak price :(

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9331 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 03/05/2010 : 14:59:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
9/10

stvar koja ti opali takvu šamarčinu a ipak dolaziš tražiti još

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 03/05/2010 : 17:09:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Odličan strip, barem ova prva knjiga koju je hello objavio... Crtež i samo kadriranje dosta "primitivno" i simplificirano, no zato su priče instantni udarac u glavu. Žestoke, brze i brutalne...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2172 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 14/05/2010 : 08:48:16  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
Odlican strip!
Koji su to samo likovi...
Crtez maestralan-velicanstveno odgovara ovakvom tipu stripa.
Jest, da se malo brzo cita. Pravi mračni triler.
Jedimo naslovnica malo šteka.

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 14/05/2010 : 11:39:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Izvrstan strip i izdanje

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8099 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 14/05/2010 : 12:41:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
odličan strip
jbte, ispast će da se to rasprodalo i da nam helou laže :-)))

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page
Page: of 27 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000