forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 -brišite topić-
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

Djeno
Junior Member



South Sandwich Islands
311 Posts

Member since 20/10/2009

Posted - 25/02/2010 : 01:35:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Djeno's Homepage  Send Djeno a Private Message  Reply with Quote
@rico

u pitanju je miniserijal u šest nastavaka. koliko ja znam, tek su počeli pregovori sa izdavačima.

stej tjund.


@beva

popraviću se, obećavam. što se kolora tiče: bemliga, to je valjda stvar ukusa. meni je diđ'talno kolorisanje vrhstra kao i analogno.

nego cenim ako je kirbiju, mekfarlejnu i romiti džunjoru ovaj kolorista odgovarao ko sam onda ja da se bunim.


www.bogdanovic.deviantart.com
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5803 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 25/02/2010 : 08:58:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djeno

nego cenim ako je kirbiju, mekfarlejnu i romiti džunjoru ovaj kolorista odgovarao ko sam onda ja da se bunim.





Ne bih se ni ja bunio, naravno da je zanimljivo vidjeti svoj crtež obojen od strane profesionalca... Samo što se meni takav kolor ne sviđa, i to je to... 100 ljudi, 100 ćudi...

A evo i jednog primjera:



Meni se Francuski kolor, iako jednostavniji, više sviđa jer crtač bolje dolazi do izražaja... S američkim kolorom, imam dojam, malo koji bi crtač bio prepoznatljiv 'na prvu', jer boja zaguši originalni crtež...

A ovo je, recimo, po meni, kako bi kolor trebao izgledati:


Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213

Edited by - Beva on 25/02/2010 09:04:47
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9322 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 28/02/2010 : 19:38:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
ajme, koja cenzura...

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5803 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 28/02/2010 : 23:07:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

ajme, koja cenzura...



Ima još takvih slika po netu, potraži... Nema šanse da Ameri ono puste, pa kod njih je i Cat Claw išla sa oznakom 'Adults Only...'

Ali rekoh, lakio je za naći, da ne spamamo ovdje...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5829 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 09/03/2010 : 02:24:28  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Javili su mi da sam ovde prozvan...
Bojim se da nisam pravi onaj koji ce da komentarise Djenove crteze. Skroz drugi fah. Vec sam se sa Djenom zakacio oko toga da li su takvi stripovi prava stvar ili su samo ono sto neobrazovana publika trazi.
Ja smatram da su ti ''stilovi'' abortusi neukuh urednika po kojekakvim marvelima, disijima i ostalim ''svecki'' znacajnim kucama koji prosto nisu imali znanja da novim crtacima kazu: Idi, mali, pa jos malo vezbaj (i nemoj mi prodavati nepoznavanje anatomije kao stilizaciju).
Po potezu, vidi se da je Djeno vest, tusiranje je vec sasvim profi rutinsko. Kadriranje je veoma dobro, savremeno i efektno. Teksture su manje vise OK. I tu se zavrsava bright side. Na Dark sajdu je nedoslednost u likovima, nedoslednost u dinamici i ono najgore, tacno se vidi gde Djeno nije imao referens za ono sto radi. Tojest, velika je razlika izmedju crteza gde se ugledao na nekoga i crteza koje je sam vadio iz glave.
Posto sam ja klasicno obrazovan i jos pri tome zvocalo, smatram da je greota pored onog realisticnog (i odlicno nacrtanog) dupeta staviti onako bezveznu glavu uokvirenu drotom od fi dva santimetra. Ako se lice deteta nacrta korektno sto se realizma tice, onda ne moze da se kod one glavudze iz donjeg rakursa onako izivljava. Vise bi mi prijala neka sredina. Uvek sam se divio Zanu Gratonu kako picanski crta kola a nema snage da ijednu facu odradi kako treba. Ovo isto vazi i za Djenu. Ulickao je automobile, a face okolo su precesto neproporcionalne, iskrivljene i nedosledno obradjivane cak i kada su u istom planu.
Elem, ja volim stilizaciju kod autora, cak i ovako kockastu, ali volim kada stilizacija proizadje iz kompletnosti autora, a ne iz ugledanja na neke koji su sami dosli do toga.
Ako cemo pravo, Djeno je na vrlo visokom nivou onoga sto je sada u trendu. Zalosno je samo sto je taj trend sam po sebi bezvredan. Ultimejt spajdi je najobicnije izdrkavanje i uvek cu radije procitati stare Romitine epizode, a ove nove napade na estetiku cu i dalje da zaobilazim.
ps
Nemam bas obicaj da pricam sa nepoznatima. Ovo neka bude izuzetak.
Mislim da oni koji ulaze na forum cista srca ne moraju da skrivaju osnovne podatke.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26443 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/03/2010 : 03:21:04  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
[quote]Originally posted by Beva




Meni se Francuski kolor, iako jednostavniji, više sviđa jer crtač bolje dolazi do izražaja... S američkim kolorom, imam dojam, malo koji bi crtač bio prepoznatljiv 'na prvu', jer boja zaguši originalni crtež...


Oba su francuska


Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5803 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 09/03/2010 : 09:44:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Oba su francuska


OK, ali ovo drugo izdanje je za USA, ili sam barem ja tako negdje pročitao (moguće da je izdano i u Francuskoj, pojma nemam)... Uglavnom, Ameri su popularizirali takav kolor pa sam pretpostavio da je njihov...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213

Edited by - Beva on 09/03/2010 09:45:54
Go to Top of Page

Djeno
Junior Member



South Sandwich Islands
311 Posts

Member since 20/10/2009

Posted - 11/03/2010 : 18:51:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Djeno's Homepage  Send Djeno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw
Nemam bas obicaj da pricam sa nepoznatima. Ovo neka bude izuzetak.
Mislim da oni koji ulaze na forum cista srca ne moraju da skrivaju osnovne podatke.


slabo guglaš. evo da ti pomognem:

http://bogdanovic.deviantart.com/

imam čak i fejsbuk. samo ga slabo koristim.


quote:
Originally posted by cat claw

Javili su mi da sam ovde prozvan...
Bojim se da nisam pravi onaj koji ce da komentarise Djenove crteze. Skroz drugi fah.


moj fah se zove strip. kako se zove tvoj?


quote:
Originally posted by cat claw
Vec sam se sa Djenom zakacio oko toga da li su takvi stripovi prava stvar ili su samo ono sto neobrazovana publika trazi.
Ja smatram da su ti ''stilovi'' abortusi neukuh urednika po kojekakvim marvelima, disijima i ostalim ''svecki'' znacajnim kucama koji prosto nisu imali znanja da novim crtacima kazu: Idi, mali, pa jos malo vezbaj (i nemoj mi prodavati nepoznavanje anatomije kao stilizaciju).


svaka čas', legendo. u samo jednoj rečenici si opljun'o po čitavoj jednoj generaciji strip autora i izdavača. shvatili smo da ti je mrsko sve što je moderno i savremeno ali mogao bi ipak kolegama da ukažeš osnovno poštovanje i da na finiji način ispoljiš svoje "stručno" mišljenje. nazivati nekoga "neukim" i diskvalifikovati njegov rad kao "abortus" je blago rečeno kretenski. čak i za legendu yu-stripa.


quote:
Originally posted by cat claw
...tacno se vidi gde Djeno nije imao referens za ono sto radi. Tojest, velika je razlika izmedju crteza gde se ugledao na nekoga i crteza koje je sam vadio iz glave.


ček', ti to mene optužuješ za plagijat? samo zato što si ti svojevremeno krao od drugih ne mora da znači da to svi rade. da ne bude zablude: sve što vidiš na ovom topiću je moje moje i samo moje. tite mi. jedino što nije moje je ova debela s celulitom i džinovskim bradavicenima što ju je beva kačio.


quote:
Originally posted by cat claw
Ako cemo pravo, Djeno je na vrlo visokom nivou onoga sto je sada u trendu. Zalosno je samo sto je taj trend sam po sebi bezvredan.


a šta je to sada u trendu? aj nas prosvetli. koliko aktuelnih stripova trenutno pratiš? koliko novijih autora poznaješ? missim, jel si do te negativne procene sveCkog stripa došao sopstvenom podrobnom analizom ili 'nako napamet pričaš? dovoljno bi ti bilo i deset minuta guglanja da shvatiš da strip scena, barem u americi i evropi (japan slabo pratim), nikada nije bila raznovrsnija nego što je danas i da o nekakvom univerzalnom "trendu" nema ni govora. samim tim i tvoja teorija pada u vodu.


quote:
Originally posted by cat claw
Ultimejt spajdi je najobicnije izdrkavanje i uvek cu radije procitati stare Romitine epizode, a ove nove napade na estetiku cu i dalje da zaobilazim.


tebi romita, meni larsen. a da je ultimejt spajdi smor -- smor je.

i da ne bude da ne cenim tvoje kritike: zafaljujem od srceta na utrošenom vremenu i slažem se sa većinom negativnih primedbi. ću se popravim brzinom svetlosti. časna pionirska.



www.bogdanovic.deviantart.com
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5829 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 12/03/2010 : 00:41:45  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote

@djeno
slabo guglaš. evo da ti pomognem:
http://bogdanovic.deviantart.com/
imam čak i fejsbuk. samo ga slabo koristim.
------
A sto nisi odmah to stavio u profil? Fejsbuk, sta je to?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

moj fah se zove strip. kako se zove tvoj?
------
Isto strip. Ali ne strip na koji ti mislis.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

svaka čas', legendo. u samo jednoj rečenici si opljun'o po čitavoj jednoj generaciji strip autora i izdavača. shvatili smo da ti je mrsko sve što je moderno i savremeno ali mogao bi ipak kolegama da ukažeš osnovno poštovanje i da na finiji način ispoljiš svoje "stručno" mišljenje. nazivati nekoga "neukim" i diskvalifikovati njegov rad kao "abortus" je blago rečeno kretenski. čak i za legendu yu-stripa.
--------
Mislim da ta generacija i ne zasluzuje vise od jedne recenice i ne vidim zasto bi je mazio i pazio.
Nije mi mrsko moderno i pleonazalno savremeno, ali mi je mrsko kad se kojesta trpa u to.
A pobacaj je pobacaj, bez obzira koliko se neki trude da TO proglase genijalizmom.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ček', ti to mene optužuješ za plagijat?
-----
Ajde, ne pravi se blesav.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


samo zato što si ti svojevremeno krao od drugih
----
zao mi je, ali pobrkao si omaze i citate sa precrtavanjem.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ne mora da znači da to svi rade. da ne bude zablude: sve što vidiš na ovom topiću je moje moje i samo moje. tite mi.
--------
Pricaj to nekome drugom.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

a šta je to sada u trendu?
----
Beslovesni mutantostrumi ogavnih proporcija i siromasnog jezika sa blasterima i debilno dizajniranim oruzjem koji jedni drugima razmazuju mozgove i creva.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

aj nas prosvetli. koliko aktuelnih stripova trenutno pratiš?
----
dovoljno.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
...da strip scena, barem u americi i evropi (japan slabo pratim), nikada nije bila raznovrsnija nego što je danas i da o nekakvom univerzalnom "trendu" nema ni govora.
samim tim i tvoja teorija pada u vodu.
---
Pa i ne govorimo o vrednim stvarima savremenog stripa kojih naravno ima, nego o djubretu na koje se palis.
Eto, izronio sam.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

tebi romita, meni larsen. a da je ultimejt spajdi smor -- smor je.
----
naravno da jeste.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

i da ne bude da ne cenim tvoje kritike: zafaljujem od srceta na utrošenom vremenu i slažem se sa većinom negativnih primedbi. ću se popravim brzinom svetlosti. časna pionirska.
----
Uvek na raspolaganju, ali, hajde da se dogovorimo. Tema zahteva malo vise od forumskog prepucavanja. Ako dolazis u Makarsku, mozemo uz pivce da merimo ciji je veci, ok? Onda cu ti ispricati nesto o o tome kakve su bile radio emisije koje su radili urednici koji su rasli sa rokenrolom, i o emisijama koje su radili njihovi naslednici odrasli na Boney M.
Go to Top of Page

Djeno
Junior Member



South Sandwich Islands
311 Posts

Member since 20/10/2009

Posted - 12/03/2010 : 16:33:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Djeno's Homepage  Send Djeno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw


A sto nisi odmah to stavio u profil?


mrzelo me. a i slabo svraćam na ovaj kvorum.


quote:
Originally posted by cat claw


Isto strip. Ali ne strip na koji ti mislis.


ja mislim na strip koji je moderan i pleaonazalno savremen. a naravno da se ložim i na sve ono što ste vi matorci crtali u prošlom veku. volim čak i 90te koje niko ne voli. a romitu volim više nego ti.


quote:
Originally posted by cat claw


Mislim da ta generacija i ne zasluzuje vise od jedne recenice i ne vidim zasto bi je mazio i pazio.


zato što ti je stalo do stripa?


quote:
Originally posted by cat claw


zao mi je, ali pobrkao si omaze i citate sa precrtavanjem.


a tako se to zvalo kod vas.


quote:
Originally posted by cat claw


Pricaj to nekome drugom.


u tita sam se zakleo i tebi još nije dovoljno. težak si bre čovek.


quote:
Originally posted by cat claw


Beslovesni mutantostrumi ogavnih proporcija i siromasnog jezika sa blasterima i debilno dizajniranim oruzjem koji jedni drugima razmazuju mozgove i creva.


vazda su se makljali u stripovima. nisi ni ti crtao samo prolećne livade. naravno da se može raspravljati o tome koliko eksplicitnog nasilja je stvarno potrebno. za mene to zavisi od priče.

zamisli bilo koji samurajski film bez odsečenih udova -- smooooor.



quote:
Originally posted by Djeno


koliko aktuelnih stripova trenutno pratiš?
quote:
Originally posted by cat claw


dovoljno.


pričaj to nekome drugom.


quote:
Originally posted by cat claw


Pa i ne govorimo o vrednim stvarima savremenog stripa kojih naravno ima, nego o djubretu na koje se palis.


đubre na koje se palim je pokupilo ajsnerovu nagradu. imaš li ti ajsnera na polici?


[quote]Originally posted by cat claw


Uvek na raspolaganju, ali, hajde da se dogovorimo. Tema zahteva malo vise od forumskog prepucavanja. Ako dolazis u Makarsku, mozemo uz pivce da merimo ciji je veci, ok?


makarska u hrvatskoj? ja mislio da rezidiraš u neusatz-u. eto kako taj internet laže.

pivce ne odbijam. mož' i komparacija genitalija. nemam ja šta da krijem. jedino što živim u bazelu i ne znam kad će dupe da mi vidi put. poziv naravno važi i obratno pa ako kojim slučajem zalutaš u švicu (na primer na ovogodišnji fumetto ) -- javi se. možemo da divanimo i o radioemisijama ako te strip smorio.


www.bogdanovic.deviantart.com

Edited by - Djeno on 12/03/2010 16:35:57
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5829 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 12/03/2010 : 18:30:49  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Dobro si mislio, rezidiram u Ujvideku. Mislio sam na Mafest u Makarskoj. Tamo se svi nalazimo pa razglabamo naveliko.
Nemam Ajznera, a nemam ni Oskara. I to me ne sprecava da prepoznam da li su otisli u krive ruke.
Go to Top of Page

Djeno
Junior Member



South Sandwich Islands
311 Posts

Member since 20/10/2009

Posted - 12/03/2010 : 19:45:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Djeno's Homepage  Send Djeno a Private Message  Reply with Quote
...

www.bogdanovic.deviantart.com

Edited by - Djeno on 13/05/2011 02:32:59
Go to Top of Page

Djeno
Junior Member



South Sandwich Islands
311 Posts

Member since 20/10/2009

Posted - 25/03/2010 : 12:50:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Djeno's Homepage  Send Djeno a Private Message  Reply with Quote
...

www.bogdanovic.deviantart.com

Edited by - Djeno on 13/05/2011 02:33:15
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 05/04/2010 : 21:46:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Sa zakašnjenjem - odlična je Dallas, više mi se sviđa stil nego na prethodnim stvarima. Jesi li uradio neke table u tom fazonu?

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Djeno
Junior Member



South Sandwich Islands
311 Posts

Member since 20/10/2009

Posted - 06/04/2010 : 22:23:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Djeno's Homepage  Send Djeno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djole

Sa zakašnjenjem - odlična je Dallas, više mi se sviđa stil nego na prethodnim stvarima. Jesi li uradio neke table u tom fazonu?


nisam. izabrali su na kraju drugog da im crta. a baš mi se radilo nešto u tom fazonu. uaaaaa!

www.bogdanovic.deviantart.com
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 07/04/2010 : 09:42:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Šteta.

DISCLAIMER: Mišljenja izražena u mojim postovima mišljenja su jednog forumaša, a ne izdavackih kuca sa kojima saradjujem. Ko hoce da se raspravlja u vezi njih – može, naravno, ali raspravlja se sa forumašem Djoletom, ne sa „urednikom toga-i-toga” ili „prevodiocem toga-i-toga”. Za zvanicno mišljenje u vezi nekog izdanja, dogadjaja ili licnosti možete se obratiti izdavackim kucama putem njihovih zvanicnih kanala komunikacije. Hvala.
Go to Top of Page

Djeno
Junior Member



South Sandwich Islands
311 Posts

Member since 20/10/2009

Posted - 23/04/2010 : 22:40:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Djeno's Homepage  Send Djeno a Private Message  Reply with Quote
...

www.bogdanovic.deviantart.com

Edited by - Djeno on 13/05/2011 02:33:29
Go to Top of Page

Djeno
Junior Member



South Sandwich Islands
311 Posts

Member since 20/10/2009

Posted - 02/05/2010 : 23:42:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Djeno's Homepage  Send Djeno a Private Message  Reply with Quote
...

www.bogdanovic.deviantart.com

Edited by - Djeno on 13/05/2011 02:33:42
Go to Top of Page

Djeno
Junior Member



South Sandwich Islands
311 Posts

Member since 20/10/2009

Posted - 06/05/2010 : 01:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Djeno's Homepage  Send Djeno a Private Message  Reply with Quote
...

www.bogdanovic.deviantart.com

Edited by - Djeno on 13/05/2011 02:33:56
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2508 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 06/05/2010 : 19:49:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djeno

betko...




Maskirani Kran?

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page

Djeno
Junior Member



South Sandwich Islands
311 Posts

Member since 20/10/2009

Posted - 06/05/2010 : 22:37:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Djeno's Homepage  Send Djeno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tornadomaster


Maskirani Kran?


a??

www.bogdanovic.deviantart.com
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5803 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 07/05/2010 : 15:33:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djeno

quote:
Originally posted by Tornadomaster


Maskirani Kran?


a??



Nisam siguran, ali mislim da hoće reći kako je Batman malo 'jači' nego ga inače crtaju...

Edit: Bacih pogled, pa vidim da ga i inače jakog crtaju... Ali eto, valjda je ovo Kran, pa mislim da je Tornado na to mislio:


Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213

Edited by - Beva on 07/05/2010 15:37:16
Go to Top of Page

Djeno
Junior Member



South Sandwich Islands
311 Posts

Member since 20/10/2009

Posted - 07/05/2010 : 16:50:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Djeno's Homepage  Send Djeno a Private Message  Reply with Quote
slabo pratim te frankobelgijske kromanjonce. jedino znam za rahana. rahan je konza. valja l' taj kran išta?


www.bogdanovic.deviantart.com
Go to Top of Page

Djeno
Junior Member



South Sandwich Islands
311 Posts

Member since 20/10/2009

Posted - 07/05/2010 : 16:54:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Djeno's Homepage  Send Djeno a Private Message  Reply with Quote
ček', ček... ti čupavci što ih mlati sikirom... da to nisu... ma zar je moguće... da da... KRITERSI!


www.bogdanovic.deviantart.com

Edited by - Djeno on 07/05/2010 16:55:34
Go to Top of Page

Djeno
Junior Member



South Sandwich Islands
311 Posts

Member since 20/10/2009

Posted - 07/05/2010 : 16:54:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Djeno's Homepage  Send Djeno a Private Message  Reply with Quote



www.bogdanovic.deviantart.com

Edited by - Djeno on 07/05/2010 17:32:04
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000