forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Radna akcija - cpt. SINISA ft. cnt. NERA (WTF!?)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 72

cat claw
Advanced Member



5829 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 13/05/2010 : 18:57:58  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
A što ''ubogi''? Ja mislim da je to lepo zanimanje, osim kad gazda ne greje radionicu a napolju -20). Zato treba što pre otvoriti svoj servis.
Evo ti Bagi teme: Psajlok gleda pod haubu, a ti ležiš ispod prednjeg trapa i slučajno gledaš šta ima iznad tebe.



Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9589 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 13/05/2010 : 19:00:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
to, hoces da kazes, ako ne nosi pantalone

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 13/05/2010 : 19:00:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

A što ''ubogi''? Ja mislim da je to lepo zanimanje, osim kad gazda ne greje radionicu a napolju -20). Zato treba što pre otvoriti svoj servis.
Evo ti Bagi teme: Psajlok gleda pod haubu, a ti ležiš ispod prednjeg trapa i slučajno gledaš šta ima iznad tebe.






Bane, ajmo napravit majicu zajedno. Svak po iljadu baksi, nije loše!!!!!
Ovo je dobitna kombinacija, 100 %

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 13/05/2010 : 19:01:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
možemo ovdje online step by step

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5829 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 13/05/2010 : 19:46:25  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
??????
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 13/05/2010 : 19:53:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
Mogu li upotrijebit ovu tvoju skicu s dupetom i likom ispod auta za dizajniranje? ja bih je dovrsio uz tvoje ispravke pa je stavimo na glasanje na Threadless com, mislim da je izvrsna baza i da ima sanse za pobjedu.

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5829 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 13/05/2010 : 19:59:50  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Ah, to? Naravno da mozes... Gruvaj.
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 13/05/2010 : 20:08:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
Cooool, aj, pa ćemo to odradit ovako u živo. Krećem sura:))))) Thanks! I naravno, ide u slučaju nagrade fifti fifti

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5829 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 13/05/2010 : 20:12:01  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Moze fifti-fifti pod uslovom da sve spickamo u Makarskoj!
Posto me sutra ceka kolorisanje Zagora, dakle bice duga i mucna sesija, bicu za kompom pa mozemo da se docrtavamo....
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 13/05/2010 : 20:18:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

Moze fifti-fifti pod uslovom da sve spickamo u Makarskoj!


Mozemo u Makarskoj, ali tek na lito:))), onaj vikend od Mafesta imam Krizmu ćeri, tako da sam u Splitu.
quote:
Originally posted by cat claw
Posto me sutra ceka kolorisanje Zagora, dakle bice duga i mucna sesija, bicu za kompom pa mozemo da se docrtavamo....


Super, bumo se igrali:)

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 13/05/2010 : 20:27:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message  Reply with Quote
Evo jedna nova, i za danas dosta:)


https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 14/05/2010 : 00:22:54  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Evo šta se desilo nakon što je Met Murdok isključio struju dok je Omega Red pokušavao povaliti Psajlok (vidi lošiji crtež gore)...



Wtf?

Edited by - bagi on 14/05/2010 00:44:48
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5829 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 14/05/2010 : 00:55:11  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
hm... i nije mi bas smesno. Takve stvari sam prerastao u 6. razredu osnovne skole. Ne znam sta tebe navodi da se u 34. godini bavis ovakvim detinjarijama?
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 14/05/2010 : 07:49:22  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Ah,čujte...Vjerovatno sam zaostao u razvoju.Isto kao i 90 % forumaša ovdje koji kidaju vene na Zagora i ostalu bratiju.Ovo moram dodati,nedavno naletih na topic sa temom,pazite,OZBILJNOM temom- "odnos Zagora spram crkve".WTF????...A vi se čudite meni čika Bane....

Wtf?

Edited by - bagi on 14/05/2010 09:19:34
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8095 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 14/05/2010 : 08:16:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
redovito pratim ovaj topik, ali se do sada nisam javio
momci, svaka vam čast, ovo što radite je najbolje što je ovaj forum izrodio u zadnjih par godina i pravo ste osvježenje u poplavi svađa i podmetanja
samo tako i vidimo se u makarskoj

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5829 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 14/05/2010 : 11:43:38  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

Ah,čujte...Vjerovatno sam zaostao u razvoju.Isto kao i 90 % forumaša ovdje koji kidaju vene na Zagora i ostalu bratiju.Ovo moram dodati,nedavno naletih na topic sa temom,pazite,OZBILJNOM temom- "odnos Zagora spram crkve".WTF????...A vi se čudite meni čika Bane....


Dobro, de, nemoj se ljutiti. Meni je, jedino, prdenje i ostala fekaloidnost nivo One more silly teenage comedy, i ne vidim tu nista zanimljivo pa redovno zaobilazim. Ovaj topik ipak pretenduje da bude nesto malo ozbiljniji tako da ovo ispada kao spam.
Ako cemo pravo, pretpostavljam da postoji desetak onih kojima je ovakvo tretiranje junaka carsko, ali se bojim da je daleko vise onih kojima takve stvari ne leze. Ko sto rekoh, lepa je zabava za klince, ali malo njih zalazi na ovu radnu akciju, valjda ih odbija ono ''radna''.
Uostalom, zar nije greota skrnaviti nesto ovako lepo?

Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 14/05/2010 : 12:18:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

Bagi se ne sali, al to je zato sto ne poznaje stvari. Omega Red nosi cipele 37 i tako mora da se crta.
Crtez je radjen u vreme ekspanzije Jim Leeja i trazeno je da se crta slicno njemu. Izmedju ostalog i mala korejska stopala. A sake su velike zato sto su u prvom planu a i odlika TE marvelovske ere su ogromna tela a male glave tako da sake uvek izgledaju velike (mocne, kako oni pametno kazu).
Kobra je ionako proizasao iz Flasa Gordona kao i Met Merdok pa odatle i slicnost.
Muskulatura je tipicna marvelovska: netacna i predimenzionirana.



Kad sam naveo da se Bagi šali zaboravio sam staviti smajlića koji namiguje (mislio sam da ćeš skontati "aluziju" -šali, naravno da se ne šali ali da voli da podjebaje očito mu ide od ruke, dokle vidjećemo.
@Bagi, ti imaš veliki problem, ko kakvo razmaženo derište tražiš našu pažnju. Druga stvar, nemaš ni malo poštovanja i respekta za jednog Baneta koji to uistinu zaslužuje od svih forumaša nego još misliš preko njegovih leđa izigravati nekog mangupa. Takvo ponašanje nije ni m od mangupa, nego više ono najprimitivnije "klošarsko" uličarsko. Ako hoćeš na fin način da daš svoj doprinos u našem topiku ok, no problem, ali ako nastaviš sa ovakvim neslanim šalama nije ti ovdje mjesto i tražićemo zvanično od moderatora da te isključi.
Tek kad se uozbiljiš možeš dobiti komentar na svoj rad.


C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 14/05/2010 : 12:57:37  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Nije problem,neću više postati "primitivne i klošarske" ilustracije.Nedaj bože,može još i all ba zovnuti svoga tatu da me povuče za uho.Za čika Kerca primjedbe ne stoje,možda to nisam pokazao,ali ipak je on legenda i moje izvinjenje za neprikladno postanje mada mi to nije bila namjera niti izbliza,očigledno je poltronski advokat al bano čitao između redova.Nemam namjeru ni s njim polemisati dalje,mada me debelo povukao za jezik.Ne želim da topic ode u neželjenu smjeru više nego što jest zato jer je ovaj čitav forum u zadnje vrijeme otišao u kurac.
Idemo dalje...

Wtf?

Edited by - bagi on 14/05/2010 13:10:13
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5829 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 14/05/2010 : 13:46:38  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Ajte, mante se...
Bagi prica tako kako prica, ok. Moje je dal cu da se strecam na to ili necu. Posto sam u prirodi pomirljivi Lala, potrebno je mnogo vise da bih se ja nasekiro.
Ali, ako Bagi misli dalje da ucestvuje, morao bi bar da precrta ovu Psajlok sto sam je malopre postovao. Da mi vidimo ume li on da crta ili se samo zeza.
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 14/05/2010 : 14:04:41  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

Ajte, mante se...
Bagi prica tako kako prica, ok. Moje je dal cu da se strecam na to ili necu. Posto sam u prirodi pomirljivi Lala, potrebno je mnogo vise da bih se ja nasekiro.
Ali, ako Bagi misli dalje da ucestvuje, morao bi bar da precrta ovu Psajlok sto sam je malopre postovao. Da mi vidimo ume li on da crta ili se samo zeza.



Jao,jao al mi je žao...Hahaha,Bane,da niste strip crtač dobro bi ste prošli kao pedagog sa tim forama za domaću zadaću.Da vam pravo kažem,slabo mi ide "ozbiljan" crtež pošto odavno preferiram karikaturu te sam se u njoj "izgubio".Ako uhvatim vremena probaću nešto ali nemojte biti odveć kritični mogu se naći uvrijeđen ....

Wtf?
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8095 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 14/05/2010 : 14:08:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
eto, i mene zanima kako bagi crta bez zajebancije
ne sumnjam da će to biti dobro, jer čovjek ima stila, a to nije lako

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 14/05/2010 : 14:08:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

Nije problem,neću više postati "primitivne i klošarske" ilustracije.Nedaj bože,može još i all ba zovnuti svoga tatu da me povuče za uho.Za čika Kerca primjedbe ne stoje,možda to nisam pokazao,ali ipak je on legenda i moje izvinjenje za neprikladno postanje mada mi to nije bila namjera niti izbliza,očigledno je poltronski advokat al bano čitao između redova.Nemam namjeru ni s njim polemisati dalje,mada me debelo povukao za jezik.Ne želim da topic ode u neželjenu smjeru više nego što jest zato jer je ovaj čitav forum u zadnje vrijeme otišao u kurac.
Idemo dalje...


Nije mi namjera s tobom uopće polemizirati, no moj "rahmetli" otac je umro (preselio) ima pola godine i ostavi čovjeka na miru!!! Što se godina tiče ja sam za tebe "tata", i nisam ja nikakav poltronski advokat samo sam stao u zaštitu Baneta u ovom slučaju. (Stao je i on u jednom drugom topiku u moju zaštitu jer nisam s jednim balavcem htio dalje polemizirati). Stao bih i ja na tvoju stranu ako si u pravu i ako bude bilo potrebe. Što si se odmah našao uvređen, i nisam rekao da su ti ilustracije primitivne i klošarske nego tvoje ponašanje.
Naprotiv, što se samoga rukopisa tiće ima tu štofa. I ti si ravnopravan s nama samo poštuj osnovna pravila komunikacije.

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/

Edited by - all_ba on 14/05/2010 14:56:21
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5829 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 14/05/2010 : 14:10:53  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
No problemo. Probaj da svedes ovu Psajlok na neki svoj stil (mislim na crtanje, ne na razmisljanje) ali da uvazis sve elemente kao sto su proporcije, kosa, kostim itd... Da vidimo sta ce ispasti.
btw, kao pedagog sam skroz promasen. Moji klinci nece ni po cigare da mi odu.
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5829 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 14/05/2010 : 14:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
U medjuvremenu, nastavljamo sa onim kako NE TREBA raditi...
Dakle, COVEK SA TRI (3) JAJETA!



Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5829 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 14/05/2010 : 14:19:11  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
A posle ovoga ovde
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=37365&whichpage=2
zaista nemam pravo da bilo kome bilo sta kazem u vezi crtanja.
Go to Top of Page
Page: of 72 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000