forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Spasimo forum!!!!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 22/05/2010 : 09:03:44  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Meni nije jasno da se citav "entourage" povuce kad glavni (ljudi) ode/u. Podrska sigurno ili mozda oportunizam...
Isto tako mi nije jasno, kako je moguce da se neko iznervira kad jedan smrad pocne da te napada (pogotovo preko interneta, koji ima tonu trollica). Odgovori jednom na post i tu stani, nema smisla da se prepucavas s moronima. Javi se moderatoru ako ti smeta, zamoli da uradi nesto, objasni zasto i gotovo. Eh sada ako je moderator prijatelj s jednim ili drugim opet treba da uradi ono sto je tacno tj. postuj pravila foruma. Ako nije u stanju da to uradi onda nesto ne stima, sve postaje bezveze jer ocigledno da su neki forumasi "vise jednaki" od drugih...

Zasto napustiti forum zbog jednog ako ima 100 ostalih forumasa koji te respektuju i vole da citaju tvoje postove? No dobro, svako moze da dode kad hoce na ovaj forum i da ode kad mu se cefne.

Inace ovaj topic ti je "nako-vako" sawitchu, forum je ko forum, ne moze uvijek da bude zanimljiv. Takoder ne mozes da vratis ljude koji su otisli. Uvijek mogu da se vrate ako to zele. Save the cheerleader, save the forum(ase) :-)!

"I'm not saying I'm Batman. I'm just saying nobody has ever seen me and Batman in a room together."
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 22/05/2010 : 10:10:47  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message
Ja sam ovdje radi sebe a nikako radi drugih,znaci dosao sam iz svoje potrebe ,a ne radi toga sto je neko drugi(meni drag, recimo..)tu.Ne nikako!Pa iz tih razloga mi je bas svejedno ko je otisao i ko ce doci,dok meni god je tu lijepo ja cu biti,neovisno od toga dali je neki Libelusovac ili Dnevnikovac tu.To mi je kako kaze Svabo, ama bas egal.Tako bi trebali i drugi razmisljati,mislim!?Zasto da se ja sikiram sto se macka i mis nemogu,boli me cosak,jer macaka i miseva ce uvijek biti, a niko ih pomiriti nemoze
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 22/05/2010 : 11:35:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Vidim da je nekoliko ljudi spomenulo i mene kao dio ''pasivnih'' članova. Prije svega, drago mi je što smatrate da su moje poruke doprinosile kvalitetu foruma.:)
Razloga za moju pasivnost ima više. Kao prvo, već dva mjeseca imam mnogo problema sa kompjuterom, kome je oštećen hard-disk, tako da je moj pristup forumu bolno spor. Na moje tonjenje u pasivnost svakako je uticao i zastoj stripova u Crnoj Gori, koji, iako sada redovno stižu, kasne dva mjeseca u odnosu na Srbiju. I treći razlog je, ali ne i najmanje važan, obaveze. Na ljeto ću opet harati forumom u punoj snazi, nadam se.;) Nisam u trajnoj neaktivnosti i nijedan od naših strašnih moderatora me nije izbacio...
Inače, bilo mi je strašno žao kada sam vidio da je jedan od najboljih i najkvalitetnijih članova ovoga foruma (naravno, govorim o Infernu) zadnju poruku napisao prije dva mijeseca! Takve ljude ne smijemo izgubiti, a njihov spisak je podugačak.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/05/2010 : 13:10:11  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Dakle, Globinjo i Manhunter supermoderatori kojima moderatori (Ultras, Mladjo i King) podnose kazne na uvid



ovaj dio ce se sigurno dopasti "nepogresivim" moderatorima globi i manhunteru

sawitchu, prije nekih sedam dana si napisao jedan inteligentan post koji je sokirao cijeli forum, hajde dokazi da je moguce tako nesto ponoviti

ljudi, kontam da bi svaki od vas volio da forum izgleda onako kako vama kao pojedincima odgovara, ali, ovo nije forum sa desetak clanova da se forum moze prilagoditi pojedincima kako su oni to zamsilili, vec pojedinci treba da se prilagode forumu





sto se tice kontaktiranja clanova, pa to je stvar koju svako moze da uradi za sebe jer i do sada nije bilo drugacije, ljudi su i do sada kontaktirali clanove koji su postali manje aktivni a sa kojima su imali dobre odnose. Sto su nekome bili dobri clanovi, za druge su bili mozda spameri ili dosadni, sve stvar subjektivnog misljenja. Ja mislim da npr. Curunir nedostaje forumu, mada znam da se mnogi ne slazu sa mnom.
Kao sto se vidjelo na linku koji je postavio manhunter, svako nekoliko su se ponavljale iste stvari, neki ljudi su sa vremenom nestali i nedostajali su pojedincima i pricalo se o padu kvaliteta foruma. Danas se slabo ko tih sjeca, dosla nova generacija, ali iste stvari se ponavljaju. Za dvije , tri godine nece biti drugacije, a ove sada ce vjerovatno vrijeme progutati i slabo ko ce ih se i sjecati. Nista nadprirodno, tako je to u zivotu.

Kao sto sam rekao, imamo malo drugaciju situaciju jer su neki ljudi koji se bave stripom dosta ojacali i na primjeru stare Yuge, doslo je do rascijepa. Mislim da su se neke stvari mogle predvidjeti jos prije nekog vremena.
Najlakse bi bilo naci jednog krivca, uperiti prstom u njega i tako rijesiti problem, ukoliko neki uopste misle da ima neki problem. Stvar je u tome da je situcaija dosta kompleksnija nego sto to neki misle.

nego, svi oni koji misle da 1Euro pise samo gluposti na forumu, pogledajte malo sta je napisao ovdje i dobicete potvrdu da se ipak radi o inteligentnom covjeku

quote:
Originally posted by 1Euro

znam ja bolje od tebe kakav je ovaj forum bio prije nekih članova,koji sve članovi su napustili ovaj forum itd,......ali fora je u tome što forum gura naprijed istom brzinom.
Uvijek je tako da netko dođe,netko ide bilo je uvijek tako a i uvijek če biti tako.
Pa nije ovaj forum private party za 10 odabranih ljudi.Svatko od nas ovdje kao i u životu je nadomestljiv.Največa pogreška je kada ljudi misle kako su nenadomestljivi odnosno da se ne može bez njih.


da li se to nekima svidja ili ne, tako je.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39925 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/05/2010 : 13:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior
sawitchu, prije nekih sedam dana si napisao jedan inteligentan post koji je sokirao cijeli forum, hajde dokazi da je moguce tako nesto ponoviti



Moja je svaka pametna , a jedna knjizevnica je rekla da ljudi najradije gluposcu nazivaju ono sto sami ne razumeju...
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4671 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 22/05/2010 : 21:11:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
Zasto je steta ako neko ode?
Bilo ko od nas da ode, forum ce nastaviti po istom.

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 22/05/2010 : 21:13:30  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
quote:
Originally posted by kreŠa

Zasto je steta ako neko ode?
Bilo ko od nas da ode, forum ce nastaviti po istom.

Zato što je šteta, nema kvalitetne rasprave, mlati se prazna slama...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 22/05/2010 : 23:10:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Kvalitetne rasprave su se vodile (kako čujem) od 2001-2004 godine. Od kada sam se ja priključio 2004. forum je konstantno isti (dobar). Nije drugačiji ni sada. Ja čak sumnjam da je bio drugačiji od 2001-2004, ali dobro...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10026 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 22/05/2010 : 23:59:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message


Sawitch našao krivca(e)

Ako je forum postao lošiji zbog novih moderatora (tj. mene) ja mogu odmah da ti ustupim to mesto.
Ja sam prevashodno ovde zbog stripa a ne zbog internet karijere!


Hajde potakni novu strip temu ... dosta više ličnih komentara (za to su PM, FB).
Pohvali se da si pročitao puuuno recenzija umesto što si izjavio (i ostao živ) da:
"nisi pročitao niti jednu" "niti ćeš" "a još manje ćeš je napisati"


Ljudi se žale na moderatore...
Misliš li da se ljudi ne žale na tebe i tvoje HAHAHAHA postove ???
Misliš da ljudima to ne smeta ???
Možda ima među nama i novinara sa B92 a mi ovde od tebe čitamo da je treba zapaliti ?!!!
Kako se oni osećaju, da nisu oni napustili sajt čitajući to ? Ili ono o ismevanju smrti Tatona ???
Koliko ljudi se tada zgrozilo čitajući takve stvari ???
Daj da svi budemo taktičniji u izjavama, da ovde kod nas ne može da se čuje neka izjava tog tipa.


Kažeš da je Hanter kada je postao mod izbrisao gomilu spam postova... Pa da je otišao na grobarski topik morao bi ga bar prepoloviti... morao bi da radi u tri smene... oči bi mu ispale



Daj da pišemo o temama a ne da se ljubakamo po forumu i da se direktno u lice obraćamo ludima koji možda to i ne žele.
Ima ljudi koji vole da prokomentarišu strip, knjigu, film... bez da se intimiziraju sa ostalima...
Znam ljude na forumu sa 0 komentara koji znaju u dan kada je izašao ZS 13, koji imaju sva izdanja VČ, koji imaju komplet italijanskog Zagora i Texa, koji prate forum kao i mi samo ne postuju.
Dozvolimo i njima da se iskažu na forumu


1Euro je na primer mogao da se naljuti na tvoju šalu da je baba sera..
Ljudi su različiti.
Ja sam ti više puta rekao da me ne zoveš ciganinom a ti ne propuštaš priliku... ali dobro, verujem da si OK momak pa ti ne zameram previše


Kako to svi se slažu da je elfak nish banovan bez veze ?
Koga si pitao - njega ?

Ja odgovaram Markosu za to koga ću da banujem (a i on se ne meša u to) a ne javnoj raspravi...
elfak nish sam upozoravao više puta, dečko fura svoj fazon, meni to ne smeta...
Ja radim svoj posao najbolje što mogu, a on svoj...
Obojica doprinosimo sajtu na svoj način.
Banovan je, ali je stigao i tada da ostavi svoj pečat umišljenog buntovnika time što je potpis promenio i napisao da i dalje može drugima da zagorčava život.
Neka ga, verovatno misli da je to što radi - dobro.
Samo, sva je upozorenja potrošio, jer ne može večno prozvati i provocirati a da prođe bez posledica.

Odgovornost mora da postoji.

Ja sam za svoje greške spreman da odgovaram.
Imam i kome, Markosa ću kada istekne 100 dana mog rada pitati šta misli o tome...
Kako odluči tako će i biti.
Kome ćeš ti odgovarati - nikome, zato je i lako odapinjati otrovne strelice unaokolo.


Budimo realni pre nego što upremo prstom i krivicu prepišemo drugom.




Inače, i meni je žao što trenutno forum ne sija starim sjajem.
Razmišljao sam šta konkretno da napišem, većina stvari je već rečena, mnogi shvataju o čemu se radi...
Slažem se u većini stvari i sa tobom, treba kontaktirati sve ljude, svaki čovek je važan.
Možda si primetio kada smo se dali na organizaciju okupljanja forumaša kakva do sada nije viđena...
To neka bude naš odgovor na trenutnu krizu foruma.
Pogledajmo se u oči, zbijmo redove i ostanimo porodični forum sa svim svojim vrlinama i manama.
Biće novih foruma, ali teško da će neki imati ovakav internacionalni šmek.


Da nije onog tvog malicioznog posta verovatno ne bih ništa napisao, ovako sam digao glas protiv toga da je Ultras odgovoran što ljudi napuštaju forum.
To jednostavno nije tačno.

Moguće je i da grešim, naravno... u tom slučaju ću se povući sa mesta moderatora, jer ja sam samo mali šraf u gigantu kakav je stripovi.com



Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 23/05/2010 : 01:07:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
@ King

Jbg, trazio sam onaj post gde si rekao da su juznjaci organizovano napustili forum, pa ga ne nadjoh. To jednostavno nije istina, nego je istina da nas je Hunter organizovano izbacio. Cinjenica da su dvojica "nasih" vec bila u tamnici, kojima smo se prikljucili i nas jos trojica (spam na VC) + docA (koji je uvek janpi, pa tako izbegne ban ) naknadno, jer se osetio strasno malobrojan, pa je hteo ban , ne znaci da mi organizovano napustamo forum ili bojkotujemo ili statijaznam. Jednostavno, splet okolnosti. Ako ste se ponadali da cete se tek tako otresti spama, e pa : "Malo ste se zajebali!"
Samo je Tex odlucio da napusti forum (za Boba ne znam) i to je iskljucivo njegova odluka, kao sto je i moja da i dalje budem tu dok mi se svidja.

S moje strane ja za moj ban nista ne zameram moderatorima (tj Hunteru, koji me je i darovao istim ), jer znam da mi je pre toga 100 puta progledao kroz prste.Jedino mu zameram to sto me je prekinuo u sred dopisivanja sa Cronosom kada smo organizovali docI prevoz na patku (Pekinsku,proslava 30 godina), te je tako docA bio uskracen da vidi istu.

@ Savitch

Podrska za inicijativu. u znak zahvalnosti sam ti ostavio vesti o pljacki u "vasem" topicu.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 23/05/2010 : 02:02:44  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by Kit Carson


S moje strane ja za moj ban nista ne zameram moderatorima (tj Hunteru, koji me je i darovao istim ), jer znam da mi je pre toga 100 puta progledao kroz prste.Jedino mu zameram to sto me je prekinuo u sred dopisivanja sa Cronosom kada smo organizovali docI prevoz na patku (Pekinsku,proslava 30 godina), te je tako docA bio uskracen da vidi istu.





Ma dobicete i ti i cronos patku, samo polako!




Ne znam o cemu se ovde prica
Ja sam tu da i dalje spamujem! Cim me popusti kicma i mogu da satima sedim pored kompa - eto mene u nove pobede!


Ziveo forum.stripovi.com




Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/05/2010 : 06:46:33  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Odlicno!
Momci, drago mi je da ste opet tu i razjasnili situaciju.
Bez vas forum nije isti, barem po mom subjektivnom misljenju.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39925 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 23/05/2010 : 07:20:55  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
@Ultras
Brate, samo ti radi svoj posao... Malo si me pogresno skontao, ali nije to toliko ni bitno.. Videcemo se u KG-u pa cemo se ispricati...

Drago mi je da su se bar DocA i Carson vratili... Bar smo mrvu uspeli da postignemo...

I da kazem samo da se 1Euro nije naljutio na "baba seru" jer zna da nisam mislio nista lose... Zajebavao sam se... I da, ja Ultrasa ne zovem ciganinom vec ciganom... Ali ako ti bas smeta, izuzecu te...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39925 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 23/05/2010 : 09:29:20  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by Ultras
Pohvali se da si pročitao puuuno recenzija umesto što si izjavio (i ostao živ) da:
"nisi pročitao niti jednu" "niti ćeš" "a još manje ćeš je napisati"



Da odgovorim i na ovo.. Ja procitam strip i dozivim ga kako ga dozivim, da li dobro, da li lose... I uopste me ne zanima kako ga je neko drugi doziveo... Umesto 4-5 recenzija radije cu procitati neki novi strip... Hvala Bogu ima ih na bilione... To sto vecina smatra da vrednost ovog sajta lezi u recenzijama njihovo je pravo.. Ja ne... Ali necu da pljujem na ono sto me ne zanima a druge cini srecnim.. Samo neka se sibaju, ali mimo mene... Btw i ti si svasta izjavljivao pa ostajao ziv, tako cu i ja..
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 23/05/2010 : 09:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
U jednom delu moram da se složim sa Sawitch-em, moderatori su dobrim delom krivi za nezadovoljstvo dobrog dela forumaša, jednostavno u momentima reaguju nezrelo i pokazuju se nedoraslim situaciji, to sam znao da osetim i na svojoj koži. Nisu svi ljudi isti i takve postupke primaju lično i reaguju ljutnjom i napuštanjem foruma, ponavljam ja sam ovde zbog sebe na prvom mestu, a zatim i zbog meni dragih ljudi otuda me to i ne dotiče toliko.

Edited by - profesor-inz on 23/05/2010 09:51:07
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12440 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 23/05/2010 : 10:25:27  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch



I da kazem samo da se 1Euro nije naljutio na "baba seru" jer zna da nisam mislio nista lose... Zajebavao sam se... I da, ja Ultrasa ne zovem ciganinom vec ciganom... Ali ako ti bas smeta, izuzecu te...



pa naravno da se nisam naljutio kada ni ne znam šta to znači
ali naravno znam da sawitch nije mislio ništa loše.
Što se tiče moderatora pa meni su baš Ultras i Mladjo najbolji,mislim ono najkorektniji,čak možda King Warior postane "kind warior"
i jedini za koga mislim kako radi loše je manhunter,jer on dosta topica zaključa,ima neki svoj prag tolerancije na koliko če nekoga izbaciti pa onda ispada da nije pošten jednako prema svima i tako ali dobro svaki ima neke svoje razloge ko od moderatora mu je sposobniji
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9589 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 23/05/2010 : 10:25:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by Ultras
Pohvali se da si pročitao puuuno recenzija umesto što si izjavio (i ostao živ) da:
"nisi pročitao niti jednu" "niti ćeš" "a još manje ćeš je napisati"



Da odgovorim i na ovo.. Ja procitam strip i dozivim ga kako ga dozivim, da li dobro, da li lose... I uopste me ne zanima kako ga je neko drugi doziveo... Umesto 4-5 recenzija radije cu procitati neki novi strip... Hvala Bogu ima ih na bilione... To sto vecina smatra da vrednost ovog sajta lezi u recenzijama njihovo je pravo.. Ja ne... Ali necu da pljujem na ono sto me ne zanima a druge cini srecnim.. Samo neka se sibaju, ali mimo mene... Btw i ti si svasta izjavljivao pa ostajao ziv, tako cu i ja..



Sale, citas li Sportski Zurnal, ili slicne novine/casopise?

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10026 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 23/05/2010 : 10:36:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by Ultras
Pohvali se da si pročitao puuuno recenzija umesto što si izjavio (i ostao živ) da:
"nisi pročitao niti jednu" "niti ćeš" "a još manje ćeš je napisati"



Da odgovorim i na ovo.. Ja procitam strip i dozivim ga kako ga dozivim, da li dobro, da li lose... I uopste me ne zanima kako ga je neko drugi doziveo... Umesto 4-5 recenzija radije cu procitati neki novi strip... Hvala Bogu ima ih na bilione... To sto vecina smatra da vrednost ovog sajta lezi u recenzijama njihovo je pravo.. Ja ne... Ali necu da pljujem na ono sto me ne zanima a druge cini srecnim.. Samo neka se sibaju, ali mimo mene... Btw i ti si svasta izjavljivao pa ostajao ziv, tako cu i ja..




Ma, mislio sam da te potaknem da neku recenziju pročitaš.
Meni se više puta dešavalo da po pročitanoj recenziji promenim mišljenje o samom stripu
Da ne pričam o detaljima i zanimljivostima koje je neko primetio a ja nisam, pa mi strip dođe mnogo draži sa tim novim saznanjima...
Probaj, videćeš da su recenzije prava stvar.


Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39925 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 23/05/2010 : 10:36:25  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
@LV89
Ne! Ili retko.. Ali stvarno ne zelim da se upustam u tu raspravu jer niti ces ti mene ubediti da treba da citam recenzije ili da ih pisem niti ja tebe da mene ni jedno slovo osim radnje u stripu ne zanima... Niti o piscu, niti o scenaristi niti reci urednika, ama bas nista... Pardon, zanimalo me je uvek ono iza MM stripa o istinama i izmisljotinama u stripu... Ostalo nista...

Edited by - sawitch on 23/05/2010 10:37:03
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39925 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 23/05/2010 : 10:38:47  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by Ultras
Ma, mislio sam da te potaknem da neku recenziju pročitaš.
Meni se više puta dešavalo da po pročitanoj recenziji promenim mišljenje o samom stripu
Da ne pričam o detaljima i zanimljivostima koje je neko primetio a ja nisam, pa mi strip dođe mnogo draži sa tim novim saznanjima...
Probaj, videćeš da su recenzije prava stvar.



Veso brate, ja kada citam strip dozivljavam ga u sopstvenoj atmosferi, sam zamisljam delove koji nedostaju i to sto ce neko primetiti nesto sto ja nisam ce mi samo pokvariti dozivljaj... Ne mogu da me j...
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9589 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 23/05/2010 : 10:40:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

@LV89
Ne! Ili retko.. Ali stvarno ne zelim da se upustam u tu raspravu jer niti ces ti mene ubediti da treba da citam recenzije ili da ih pisem niti ja tebe da mene ni jedno slovo osim radnje u stripu ne zanima... Niti o piscu, niti o scenaristi niti reci urednika, ama bas nista... Pardon, zanimalo me je uvek ono iza MM stripa o istinama i izmisljotinama u stripu... Ostalo nista...



zanimljivo
a eto te, pak, na forumu na kom citas tudja misljenja o stripovima, i iznosis svoja

nebitno u sustini....da ne spamujemo

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39925 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 23/05/2010 : 10:46:33  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89
zanimljivo
a eto te, pak, na forumu na kom citas tudja misljenja o stripovima, i iznosis svoja

nebitno u sustini....da ne spamujemo



Ne spamujemo nista jer ovaj topic i jeste u svrhu poboljsanja kvaliteta foruma... Pokusavas da me ubedis u nesto sto smatras da je korisno... Inace, ja sam ovde prvenstveno zbog informisanja o novitetima u vezi stripova, rovanja po spiskovima, naslovnicama itd.. Pa onda zbog druzenja sa ljudima sa kojima imam zajednicku ljubav prema tom stripu i onda zbog kvalitetnih sagovornika na sportskom delu foruma... Retko kada ces mene uhvatiti u dubokoumnom filozofiranju o stripu.. Ne zato sto ne umem ili zato sto nemam nesto da kazem vec mi se stvarno ne upusta u te rasprave... Volim da sam informisan u vezi svega pa u vezi i stripa, ali vecinu topica ni ne procitam vise od prve strane... U Boneli podforum ni ne ulazim, ili retko kada a vecinu stripova sto imam cini bas Boneli... Valjda mi je u krvi da ne prihvatam tudje misljenje..
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9589 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 23/05/2010 : 10:59:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
naravno, tvoje misljenje, tvoj zakon.
htedoh, kao i Ultras sigurno, da malo apelujem na tebe da budes flexibilniji, ne znas nesto dok ne probas

uostalom, kao autor ovog topika, znas sigurno koje su pobude da nekome hoces da ukazes na nesto cega on mozda nije svestan.


nego....u poverenju mi rece goksi da se ljuti sto nisi procitao njegovu recenziju Karavana

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39925 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 23/05/2010 : 11:01:35  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Hahahaha... Kada odem u strip penziju onda cu citati samo recenzije.. Njegova je na vrhu..
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47008 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/05/2010 : 17:17:44  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
jebate,ja pročita spaLimo forum

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000