forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog u izdanju Veselog četvrtka
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 72

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 03/06/2010 : 16:05:42  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message  Reply with Quote
Ukronija crtež odličan, priča malo slabija od očekivanja, ali zadovoljava...
Go to Top of Page

Sandman.
New Member



Serbia
209 Posts

Member since 21/10/2008

Posted - 03/06/2010 : 18:26:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Sandman. a Private Message  Reply with Quote
Upravo procitah Ukroniju,odlicna epizoda,klasican Sklavi(i po elementima i po kvalitetu).
Crtez mi je osrednji,mogli su i boljeg crtaca da nadju ali i Saudeli prolazi.
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4674 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 03/06/2010 : 20:19:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by profesor-inz

Ukronija crtež odličan, priča malo slabija od očekivanja, ali zadovoljava...

Hiljadu mu darkwoodskih bubnjeva..!Profo,koja ti je to ocekivanja izneverio cika Sklavi?!
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 04/06/2010 : 12:47:58  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message  Reply with Quote
Eh da, sto se crteza tice, Saudeli je pre za ovo izdanje:




"Ukronija" je bio pravi posao za Brindizija.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

Sandman.
New Member



Serbia
209 Posts

Member since 21/10/2008

Posted - 04/06/2010 : 16:08:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Sandman. a Private Message  Reply with Quote
To za Brindisija stoji,ali je on sigurno tada vec krenuo rad na 241/242.
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 04/06/2010 : 20:57:10  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pajtos

quote:
Originally posted by profesor-inz

Ukronija crtež odličan, priča malo slabija od očekivanja, ali zadovoljava...

Hiljadu mu darkwoodskih bubnjeva..!Profo,koja ti je to ocekivanja izneverio cika Sklavi?!

Ne bi ti to razumeo ni kada bi ti objasnio, kompleksno je to za tebe!
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4674 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 04/06/2010 : 21:38:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by profesor-inz

Ne bi ti to razumeo ni kada bi ti objasnio, kompleksno je to za tebe!

"Ooo,profesore,pa i ti znas da ga zavuces onako...profesorski!" Cemu ta ogorcenost i negativnost,samo me interesuje tvoje opsirnije misljenje o epizodi?
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 04/06/2010 : 23:07:14  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pajtos

quote:
Originally posted by profesor-inz

Ne bi ti to razumeo ni kada bi ti objasnio, kompleksno je to za tebe!

"Ooo,profesore,pa i ti znas da ga zavuces onako...profesorski!" Cemu ta ogorcenost i negativnost,samo me interesuje tvoje opsirnije misljenje o epizodi?

šalim se ja malo naravno...šta znam, očekivanja su bila veća zbog Sclavijevog povratka posle duže pauze, očekivao sam ipak neki bum, mada kažem nije loše...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20963 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/06/2010 : 23:09:41  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Meni je Ukronija teško sranje, ovakvog Sklavija ne podnosim; njegovo filozofiranje mi je potpuno nerazumljivo i konfuzno.
Drago mi je što se povukao u penziju.
Jedino ova manekenka donekle "vadi" priču.

Ali dobro, meni je i "preko praga" ništa - specijno - epizoda.Izgleda da mi ne leže ove "pametne DD priče"

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Checee
Advanced Member



China
3004 Posts

Member since 17/11/2008

Posted - 05/06/2010 : 02:06:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Checee a Private Message  Reply with Quote
Ukronija je solidna, ama nista joj ne fali! :)
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4674 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 05/06/2010 : 09:06:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by profesor-inz

...zbog Sclavijevog povratka posle duže pauze, očekivao sam ipak neki bum, mada kažem nije loše...

Onda je jedino resenje citati je sledeci put uz odvijenu plinsku bocu i dobru kubansku cigaru!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20963 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/06/2010 : 09:49:03  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Checee

Ukronija je solidna, ama nista joj ne fali! :)


Pa ja i pretpostavljam da će se svideti većini.
Ali ja jednostavno ne volim ovakve epizode, da iskreno kažem, ne razumem ih, niti pokušavam da ih razumem.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4674 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 05/06/2010 : 10:26:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Checee

Ukronija je solidna, ama nista joj ne fali! :)

Tako je,El komandante! Da me neko sad pita da mu prepricam pricu objasnio bih mu da kasnim na autobus ,ali ne moze se poreci da je ludo zabavna!Sklavijev Gruco je duplo blesaviji a,koliko god nam on(Sklavi) servirao svoje vidjenje besmisla,radnja je uvek zasladjena odlicnim humorom(stanar koji gazdu,galamljivu cistacicu i pozornika ceka protivpesadijskim minama ispod tepiha?! Neprocenjivo!Ludilo!(rece neko u Sparti ) )...Crtez je simpatican i pravo osvezenje,razumem da se nekom i ne dopada...ali,parafrizirajuci(uvek zamisljam neki besni kultivator) ideju price,POSTOJI LI dobar crtez?...i da,i ne.
P.S.Ukronija mi je bila "duboko" na listi za citanje,ali sam je izgustirao preko reda.I stvarno,citajuci najnovijeg DD- marke "Veseli Cetvrtak" sa pricom marke "Sklavi",lezeci na duseku marke"Sloboda-Bujanovac",osecao sam se kul,bas kul...
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4674 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 05/06/2010 : 10:30:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto


Pa ja i pretpostavljam da će se svideti većini.
Ali ja jednostavno ne volim ovakve epizode, da iskreno kažem, ne razumem ih, niti pokušavam da ih razumem.

Antitju,nisi ti bas"u vinklu"!(parafriziram ti jedan post )
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20963 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/06/2010 : 11:09:52  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Ali sam zato kul; nosim gaće kupljene na pijaci, na nogama imam papuče, kupljene na pijaci i baš sam kul-kul

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 05/06/2010 11:10:14
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4674 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 05/06/2010 : 11:15:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
Hahahahaha...
(by Sawitch )
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 05/06/2010 : 13:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message  Reply with Quote
Ne kapiram sta vam nije jasno? Dovoljno je znati o cemu se radi u navedenom eksperimentu pa da se sklope kockice...

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

kitaric
Average Member



Serbia
975 Posts

Member since 20/11/2004

Posted - 05/06/2010 : 19:45:05  Show Profile Show Extended Profile  Send kitaric a Private Message  Reply with Quote
Stari dobri majstor Sclavi. Konacno strip uz koji mi se nije prispavalo na pola, vec sam ga procitao u jednom dahu. Ko trazi smisao, ovo nije za njega, jednostavno treba uzivati u Sclavijevoj majstoriji pisanja, Gruco u originalu, a plus i za Naomi. Kul-kul Sledeci Ksabaras, nisam se nadao da cemo ga docekati u papirnatom izdanju.

You tell anyone about this and I'll fucking kill you. I'm kidding, I'm kidding, we'll have him home by midnight.

Edited by - kitaric on 05/06/2010 19:46:08
Go to Top of Page

drakulloni
Senior Member



1317 Posts

Member since 25/09/2009

Posted - 06/06/2010 : 14:58:12  Show Profile Show Extended Profile  Send drakulloni a Private Message  Reply with Quote
Super Book 11 - Zvakac pokrova

Meni je ova prica konstantno mamila osmeh. Nekako sam je doziveo potpuno komicno. Od susreta profesora Hoga sa Stokerom, pa sve do price o tome kako postoje vampiri koji uzivaju u zvakanju pokrova. cak postoji i naziv za takva stvorenja?!Nahcerer Jos jednom me je odusevila ljudska masta U stanju je da smisli svakave lucidnosti, koje koliko god bile banalne, opet su nekako zanimljive, i u odredjenom sledu dogadjaja postanu savim korektne i prihvatljive.

Crtez je odlican. Sto se mene tice, ova konstatacija vazi za sve Roijeve epizode. Verujem da bi mogao i najdosadniju pricu da ucini zanimljivom. Posebno bih naglasio one stranice na kojima je predstavljena proslost profesora Hoga i inicijacija mladog Dzefrija. Inace mi je uvek super fora kada crtaci u nekom delu "preseku", pa promene malo crtez. To uvek da neku posebnu draz epizodi.
Nisam naklonjen tome da trszim greske u crtezu, ali ovde mi je jedna bas zapala za oko. Strana 22, kada neko od glumaca polomi samostrel, a vec u kadru ispod, isti se nalazi na plocniku u jednom komadu.

Ne mogu, a da ne spomenem Gruca U onoj vinjeti kada se vampir pojavljuje na zadnjem sedistu bube, a Gruco mu kaze " O, ziv bio"

Lepo je promenniti se...Jos je lepse promeniti se zauvek.
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4674 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 06/06/2010 : 18:41:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
A kad je izvukao "antivampirski pancir" sa krsticima...?!Koja fora!
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4646 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 08/06/2010 : 12:04:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Sticajem okolnosti, cistom slucajnoscu ili pak kvantnom skoku svejedno, Ukronija se dva meseca ranije nasla u mojim rukama! :)
I reci da se ovde samo Sclavijev potpis vratio je totalno suludo, jer priznacete, citanje ide kao od sale, strip se primice kraju a nemamo pojma sta, kako i gde, ali nije ni bitno, vazno je uzivanje u nacinu kako nam je sve to saopsteno. Ok, priznajem ovo je daleko od maestralnosti 3x0, kao i od halucinantnoscu jedne Njujork, Njujork, ali opet, uz rizik da zazvucim hardkor fanovski, vrednije je procitati Sclavijev potpis popisan u snegu nego Rujuov/Manfredijev/Masierov u zlatotisku ;)

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

misterx381
Average Member



Serbia
918 Posts

Member since 17/02/2007

Posted - 08/06/2010 : 19:43:16  Show Profile Show Extended Profile  Send misterx381 a Private Message  Reply with Quote
Ukronija nije kul, nije kul, nije kul.
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 08/06/2010 : 19:47:13  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Barker

....Ok, priznajem ovo je daleko od maestralnosti 3x0, kao i od halucinantnoscu jedne Njujork, Njujork, ali opet, uz rizik da zazvucim hardkor fanovski, vrednije je procitati Sclavijev potpis popisan u snegu nego Rujuov/Manfredijev/Masierov u zlatotisku ;)



Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4646 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 09/06/2010 : 06:37:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
a nakon procitanih naslednika zone sumraka trazim da se jos jednom overi ovaj moj post!
fala druze doco ;)

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

kitaric
Average Member



Serbia
975 Posts

Member since 20/11/2004

Posted - 09/06/2010 : 11:35:30  Show Profile Show Extended Profile  Send kitaric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Barker


..., jer priznacete, citanje ide kao od sale, strip se primice kraju a nemamo pojma sta, kako i gde, ali nije ni bitno, vazno je uzivanje u nacinu kako nam je sve to saopsteno....



Upravo tako

You tell anyone about this and I'll fucking kill you. I'm kidding, I'm kidding, we'll have him home by midnight.
Go to Top of Page
Page: of 72 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000