forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Nestali su mi smajliji(osim jednog)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

1Euro
Advanced Member



12441 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/06/2010 : 12:41:06  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Zanima me gdje su mi nestali smajliji?
Ako recimo nešto napišem pa onda želim staviti neki smajli mogi staviti samo ovog

a drugih nema....Nema onih drugih zeleni,crveni,...ma ništa osim ovog
kada stisnem Edit Smile list ništa se ne dešava ili kada stisnem Show Entire Smile List opet ništa........

Tamo gdje piše Smilues ima samo ovaj

gdje su drugi nestali?
I kako da ih vratim?
Ne može se preživjeti ovdje na forumu samo sa ovim

1Euro
Advanced Member



12441 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/06/2010 : 12:42:36  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
to je istina,nisam ovo napisao kao spam,ili zezanciju nego stvarno imam samo ovaj plavi smajli a drugih nema..........
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10035 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 27/06/2010 : 12:59:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message



Dobro došao

Sa leve strane (gde se nalaze smajliji) klikneš na Show Entire Smile List i onda se snađeš sam

Možeš da napraviš i svoju listu smajlija (neke da ukloniš ako ti se ne sviđaju) ako klikneš na Edit Smile List

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12441 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/06/2010 : 13:02:48  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Ultras




Dobro došao

Sa leve strane (gde se nalaze smajliji) klikneš na Show Entire Smile List i onda se snađeš sam

Možeš da napraviš i svoju listu smajlija (neke da ukloniš ako ti se ne sviđaju) ako klikneš na Edit Smile List



pa o tome pričam....
kod mene kada ja kliknem edit smile list ili show entire smile list ništa se ne desi,....kao da ne mogu to otvoriti.....
a kada sam ti htio kvotati prvi post ovo mi je napisalo


Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator to inform of the time the error occurred and of anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Web Server at stripovi.com
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12441 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/06/2010 : 13:04:07  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
izgleda da imam neki error pa mi n eotvara on eliste sa smajlijima i svi su nestali osim ovog plavog.........
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37754 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 27/06/2010 : 13:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
pa taj ti je i najjaci

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10035 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 27/06/2010 : 13:22:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
quote:
Originally posted by Poli

pa taj ti je i najjaci





Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 27/06/2010 : 13:54:57  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

izgleda da imam neki error pa mi n eotvara on eliste sa smajlijima i svi su nestali osim ovog plavog.........


vjerovatno trenutna greska.
Ako koristis IE probaj sa google chromom.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12441 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/06/2010 : 14:49:54  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by 1Euro

izgleda da imam neki error pa mi n eotvara on eliste sa smajlijima i svi su nestali osim ovog plavog.........


vjerovatno trenutna greska.
Ako koristis IE probaj sa google chromom.



hej ti si car!!!!!!!!!!!!!
radi!!!!!!!!!!!!!!!! it works!!!! it is alive!!!!!!!!!!!!!

stvarno sam namjestio ovaj chroome,prije sam imao firefox,no još uvijek ga imam ali sam sada otvorio taj chroome i radi.No smajlije još uvijek nemam tamo gdje piše smilies ali bar mi otvori kada kliknem na show entire smile list pa onda radi!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hvala!!!

hm sada opet ne radi....htio sam staviti još neki smajli a nij ese više dalo.A vidiš i sam u tom postu da sam stavio ove nove smajlije ali sada opet ne ide iako sam još uvijek u istom postu....
znači nema pod smilies ništa osim onog plavog a kada kliknem show entire smile list prije je pokazalo sve ove smajlij ekoj esam neke i dao u ovaj post ali sada n eide više....
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12441 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/06/2010 : 14:54:09  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Poli

pa taj ti je i najjaci



dobar je i ovaj
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12441 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/06/2010 : 14:55:48  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by 1Euro

izgleda da imam neki error pa mi n eotvara on eliste sa smajlijima i svi su nestali osim ovog plavog.........


vjerovatno trenutna greska.
Ako koristis IE probaj sa google chromom.



sada izgleda opet radi,iako još uvijek nema smajlija pod smilies ali ako kliknem show entire smile list radi.
Pokušaču i sa firefoksom da vidim otvara li tamo
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12441 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/06/2010 : 14:59:10  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by 1Euro

izgleda da imam neki error pa mi n eotvara on eliste sa smajlijima i svi su nestali osim ovog plavog.........


vjerovatno trenutna greska.
Ako koristis IE probaj sa google chromom.



radi i sada ako otvorim firefox ali ista fora nema smajlija ali radi taj show smile list,....bilo kako bilo izgleda da če to raditi,pa hvala na savetima,ovo može sada DELETE!!!!



a jel je sve ok ako imam ja i firefox i taj google croom na kompu ili se ta dva programa " ne klapaju" pa da jednog izbacim sa kompa!???
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12441 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/06/2010 : 15:05:59  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Poli

pa taj ti je i najjaci



dobar je i ovaj





eto samo provjeravam,radi.

Samo me još zanima jel se smije imati i firefox i google chrome na kompu ili je bolje da jednog izbacim da mi se ne bi nešto programi pobrkali i to ili to nema veze sa tim?
Prije sam imao samo firefox iako sam tražio putem googla,ali nisam znao z aovaj google chroome,....

onda kasnije može ovaj topic DELETE
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 28/06/2010 : 12:10:50  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

Samo me još zanima jel se smije imati i firefox i google chrome na kompu ili je bolje da jednog izbacim da mi se ne bi nešto programi pobrkali i to ili to nema veze sa tim?


to nema veze. Funkcionisu paralelno bez konflikta.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12441 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 28/06/2010 : 12:26:38  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
ok što se mene tiče može ovo DELETE
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000