forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Najbolji Grouchovi vicevi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5804 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 29/12/2009 : 17:30:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by elfak nish

Odlicna mu je ona fora sa sivim slonovima u danskom...Ako se ne varam sd 55/56 Ananga :)



To je onaj mađioničar prvi izveo, tako da se ne pika :)

A uz ingeniozan Ludensov prijevod gdje nepoznavateljima engleskog jezika nije jasno zašto stoji 'E' uz slona, fora postaje još bolja...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 29/12/2009 : 17:35:02  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by elfak nish

Odlicna mu je ona fora sa sivim slonovima u danskom...Ako se ne varam sd 55/56 Ananga :)



To je onaj mađioničar prvi izveo, tako da se ne pika :)

A uz ingeniozan Ludensov prijevod gdje nepoznavateljima engleskog jezika nije jasno zašto stoji 'E' uz slona, fora postaje još bolja...

Da ,izvodi madjionicar,ali zadnju recenicu govori gruco Dilanu,sto znaci da je i on znao foru
Pa stvarno ne znam kako prevesto ovu foru,jedino uz detaljno objasnjenje dole u zaglavlju stranice


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

ismolc34
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 29/12/2009 : 20:33:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit ismolc34's Homepage  Send ismolc34 a Private Message  Reply with Quote
...

...majka kretena je uvijek trudna...
Go to Top of Page

Lucy Liu
Average Member



Croatia
704 Posts

Member since 14/09/2007

Posted - 30/12/2009 : 01:52:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Lucy Liu an AOL message  Send Lucy Liu an ICQ Message  Send Lucy Liu a Yahoo! Message  Send Lucy Liu a Private Message  Reply with Quote
Meni su svi Grouchovi vicevi sjajni,a sjećam se da je neki išao ovako:

"Brak je kao ispit-počinje s kemijom,pa onda biologija,i sve ostalo je povijest."(iz "Treća polovica medalje",što je u biti jedina dobra stvar u tom košmaru)
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1862 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 30/12/2009 : 22:19:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
-Mama, postoje li vukodlaci?
-Naravno da ne, sine... A sad počešljaj lice, idemo u trgovinu.

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 11/03/2010 : 16:56:03  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
najjača Gručova fora:
''naslov današnjeg Tajmsa:Oluja na Lamanšu;kontinent je odsiječen''
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 11/03/2010 : 17:33:35  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Evo jedne izreke iz posljednjeg Lud broja: Ne mislite li da bi mrtvo jezero trebalo pustiti neka počiva ?

Go kneel and weep
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 11/03/2010 : 18:30:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
http://www.brainyquote.com/quotes/authors/g/groucho_marx.html


Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 27/06/2010 : 17:47:05  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote


Na zabavi prilazi djevojci i govori: Želim da mi podarite sina! Ukoliko nemate sina zadovoljit ću se s nećakom...

Postoje dva slučaja kada čovjek ne treba trošiti novce: kad ih nema i kada ih ima.

D. D. : Potres, van odavde! G. M. : Zašto? Vani ga nema?



Znate li da su 1922. našli Tutankamovo blago? Drago mi je radi njega. Sigurno je bio zadovoljan.

Imaš čelično zdravlje. Jedino moraš izbjegavati kupanje jer bi mogao zahrđati. Misli na one kojima je još gore. Čitao sam u novinama o tipu koji se htio objesiti, a kada je stavio glavu u omču, pogodio ga je infarkt i umro je. To se zove nesreća.

Rano jutro, otvarajući vrata: Ako tražite Dylana Doga, u kretvetu je. Ako tražite krevet, moj se upravo ispraznio. Oprostite što vas danju dočekujem u noćnoj košulji. Obično primam u dnevnoj košulji. Iako... Katkad mi se događa da u dnevnoj košulji gosta dočekam noću, a u noćnoj danju.



Bit ću pravi bljesak, kako kaže struja kad zatvori strujni krug.

Što je mama rekla Crvenkapici prije nego se zaputila baki? Sreća in fabula.

Ili onaj o tipu koji ode kod liječnika i kaže: "Doktore, gdje god se nađem, uzmem nešto i odem. Što ću?" Doktor odgovara: "Sve je jasno. Vi ste kleptoman." A, čovjek: "Dobro, onda mi dajte potvrdu. Moji prijatelji govore da sam lopov."

Znate li što je zeleno i skače dvadeset puta u miniuti? Skakavac s štucavicom.

Savjetovao sam Vam da se protiv prehlade oboružate konjakom i toplom kupkom. Jeste li to učinili? Pokušao sam doktore ali nisam uspio popiti cijelu kupku.



Kako nije mogao naći posao u gradu, jedan je čovjek pokušao pronaći nešto na selu. Farmer ga je htio iskušati. Dao mu je kantu i stolčić i rekao mu neka ode u štalu pomusti kravu. Nakon dva sta, čovjek se vratio s kantom punom mlijeka i razbijenim stolčićem. "Pomosti kravu je bilo lako", rekao je. "Ali nikako je nisam mogao nagovoriti da sjedne na stolac."

Već si na nogama, šefe? Na televiziji je sjajan film. "Brzi rat braće Marx". Odlični glumci. Pogotovo onaj s brkovima.

Zdravo, šefe. Bio sam na trkama. Stavio sam sav sitniš ššto smo ga imali u zdjelu i dobio je. Drugi konj.

Puni smo dugova. Kad bi se dugovi mogli isplatiti dugovima, još uvijek bi nam ostalo dugova.

Kokoš odlazi k veterinaru i tamo snese jaje. Dođe veterinar i upita: "Tko je od vas došao prvi?

Inspektore Bloch! Kakva čast! Za vas, naravno.

U razgovoru s jednom ženom: Imate li svoje gole slike? Nemate? Želite li ih kupiti?

Jedan punašni škot stoji ispod suncobrana pred košarom punom lijepih debelih sendviča. I škot taman da će zagristi prvi, ispred njega se stvori mršavi bradonja. Taj izgleda kao da nije jeo sedam dana i počne gledati punu košaru sa slinom u ustima, bez riječi. I tako na kraju, škot ugrize sendivč i reče: "Hej, prijatelju? Jesi li jeo?" a on će: "Ne." Škot ga pogleda i odgovori: "E onda možeš uživati u kupnju. Blago tebi! Ja umirem od vrućine!"


Tip se šeće Times Squareom i prosipa bijeli prah. Zastavi ga pozornik i upita: "Hej gospodine, što to radite?, a on: prosipam otrov a dinosaure." "Ali nema dinosaura na Times Squareu", odgovori pozornik. Tip ga zadovoljno pogled i objasni: "Vidite? Moj otrov savršeno djeluje!"

Dječak se vraća kući s užasnom svjedodžbom. Otac, zatečen, vikne: "E, ovo zaslužuje oštru kaznu." A mali odvrati: "Imaš pravo, tata. Dat ću ti adresu učiteljice."

Ah, djeca! Obitelj! A kad pomisliš kako je lako održati obitelj na nogama. Dovoljno je prodati stolice.

Što se stvari više mijenjaju, to postaje sve luđe. Ako gledaš na sat, ne provre nikad. Ako jedeš jednu jabuku na dan, pojedeš ih tristo šezdeset i pet na godinu.

Imate sreće vi ovdje što ste u provinciji. Londonskim policajcima uvijek su mokre noge. Opuške bacaju u Temzu i gase ih petom...

Škot se vrati kući i kaže ženi: "Draga, sjetio sam se dati je dans rođendan, a i naša godišnjica braka, pa sam ti odlučio dati dva dara!" I da joj rukavice.

Trik gutača mačeva. Prije gutanja samog mača progutaju futrolu kako ne bi ozljedili želudac i crijeva.

Što? Dylan Dog? Ne, ovdje centar za obuku pasa. Za tri tjedna naučit ćemo vas da bacite štap svaki put kad vam ga pas donese natrag.

G. M. : Mislim da ću na spavanje. Želim sanjati kako se tuširam s Naomi Campbell, kao moj brat... D. D. : Što tvoj se brat tuširao s Naomi Campbell? G. M. : Ne... Ali to sanja svake večeri.

Ima nas šest milijardi na zemlji, a svatko od nas ima mamu. Pa gdje se sakrilo šest milijardi mama? Moja je voljela kinesku kuhinju. Tjerala nas je da jedemo štapićima. Govorila je da juha tako dulje traje.



Ne mogu zaspati... Valjda zato što mi je upravo pala na pamet misao stoljeća: Ljepilo na poštanskim markama nije sprijeda, nego otraga. Želim negdje otići, a ne znam gdje... Možda mjesečarim u budnome stanju... Ili je moja priča djelovala na mene... Jednom sam obavio pokus hipnoze na kokoši. Gledao sam je u oči cijeli sat. Pokus je savršeno uspio. Hipnotizirala me.

Neki tip drugome tipu: "Znaš li da nevjerovatno sličiš mojoj ženi? Osim brkova, naravno"... "Ali... ja nemam brkova". "Ti nemaš ali moja žena ima".

Ubojica se uvijek vraća na mjesto zločina. Pogotovo ako nije uspio prvi put.

Znate li da je jednom jedan slikar izložio sliku pod naslovom "Portret imbecila"? Bilo je to zrcalo.



P. S. Tko trči ne hoda!

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 27/06/2010 : 19:09:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Iz DD 27 (Video Sam Kako Umires)
Groucho: Mozete li pogoditi gdje sam tetoviran?
Zena: Gdje?
Groucho: Pokazacu vam veceras.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 27/06/2010 : 20:02:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message  Reply with Quote
Gruco je izmislio viceve pre svih.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

Lucy Liu
Average Member



Croatia
704 Posts

Member since 14/09/2007

Posted - 28/06/2010 : 01:44:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Lucy Liu an AOL message  Send Lucy Liu an ICQ Message  Send Lucy Liu a Yahoo! Message  Send Lucy Liu a Private Message  Reply with Quote
Iz "Misterij Ramblyna":

"Baš mi je drago...što odlazim,hoću reći.A ako ikad mislite skoknuti do Londona,nadam se da ćete s Big Bena."
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 28/06/2010 : 09:48:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
hahahaahahhhahah

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 13/11/2010 : 09:02:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Zgrada u plamenu, Groucho: Imate li vatre? :)) (Da umreš od ljepote)

"Zeleni, strašan si, morat ću otpustiti Dylana i zaposliti tebe za šefa" (jedan od Grouchovih dodataka specijalima)

Tip: "Imam prijatelje na visokim pložajima!"
Groucho: "Spuštaju li se često na vaš nivo"?
(Gospodar tišine)


Sorry na dizanju topica

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!

Edited by - Opti on 13/11/2010 09:03:38
Go to Top of Page

Patrix
Junior Member

Croatia
411 Posts

Member since 17/12/2010

Posted - 02/03/2011 : 14:24:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Patrix a Private Message  Reply with Quote
"Znate kako se zove vepar s tri noge?"-"Nepar!"

Edited by - Patrix on 19/05/2011 14:28:15
Go to Top of Page

Solid Snake
Senior Member



Djibouti
2359 Posts

Member since 30/12/2003

Posted - 08/12/2011 : 18:08:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Solid Snake a Private Message  Reply with Quote
Iz broja 300

(Pokvarilo se auto)
Groucho:Beh,da je moj teca ovde.On je bio genije za automobile.Jednom je uzeo karoseriju od ferarija,motor od porsea,gume od mercedesa...
Dylan D:I sta je dobio?
Groucho:dve godine zatvora.

-------------

-Znas sta je deinicija vecnog kretanja? škot koji trci sa drugim škotom koji mu duguje novac.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5240 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 11/12/2011 : 15:35:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Novinar radi intervju sa stogodišnjakom:
Kako ste uspjeli doživjeti 100 godina?
Stogodišnjak mu odgovara:
Paaaaa,trebalo mi je puno vremena!

Ludens gigant broj 6.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 30/12/2011 : 15:32:52  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Kao što je jednom rekla moja baka: Bože, uzmi moje prijatelje da ne gledaju kako se patim

Ako mene pitate, ja najviše sumnjam na tipa što leži tamo na zemlji u lokvi krvi. Uvek je ubica onaj na koga namjmanje sumnjas (Kada zavesa pada)


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 30/12/2011 : 21:18:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ako se mačka uvijek dočeka na noge, a šnita kruha s paštetom uvijek pada na stranu namazanu paštetom, što će se desiti ako mačkina leđa namažemo paštetom i bacimo ju s vrha zgrade.

Sakrijte me, jedan me čovijek lovi
- Zašto
-Jer sam ga učinio milijunašem
- Pa zašto vas onda lovi
- bio je milijarder.


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7645 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 30/12/2011 : 21:34:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Što se tiče ovoga prvog što si napisao, mislim da je netko postavio jednu zanimljivu animaciju opisanu baš u toj tvojoj rečenici. Čini mi se da je bila u topicu s vicevima, ali stvarno bi je bilo teško pronaći.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7645 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 30/12/2011 : 21:42:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by elfak nish

Odlicna mu je ona fora sa sivim slonovima u danskom...Ako se ne varam sd 55/56 Ananga :)



To je onaj mađioničar prvi izveo, tako da se ne pika :)

A uz ingeniozan Ludensov prijevod gdje nepoznavateljima engleskog jezika nije jasno zašto stoji 'E' uz slona, fora postaje još bolja...

Koja je to fora??

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8231 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 30/12/2011 : 22:04:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Tko nađe prijatelja, našao je blago, to se zna.
A tko nađe blago, našao je puno prijateljica

DD Maxi br.6 "Nesavršena budučnost"

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985

Edited by - split85 on 30/12/2011 22:07:32
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8231 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 30/12/2011 : 22:05:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton
Sakrijte me, jedan me čovijek lovi
- Zašto
-Jer sam ga učinio milijunašem
- Pa zašto vas onda lovi
- bio je milijarder.



ovo je VRH

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

tantus
Senior Member

Slovenia
1651 Posts

Member since 10/09/2003

Posted - 30/12/2011 : 23:29:24  Show Profile Show Extended Profile  Send tantus a Private Message  Reply with Quote
U broju 300 gledaju Dylan i Groucho zalazak sunca na pučini i Groucho kaže:
"Ovo bi bio savršen prizor da je jedan od nas dvojice Angelina Jolie." :)
Go to Top of Page

marko15532
New Member



United Kingdom
139 Posts

Member since 18/12/2011

Posted - 31/12/2011 : 13:18:55  Show Profile Show Extended Profile  Send marko15532 a Private Message  Reply with Quote
Ono "bura na la manšu - kontenent odsečen" je istinito!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.77 seconds. Snitz Forums 2000