forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Veseli četvrtak Zagor Kolekcionarsko izdanje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 212

tenay
New Member

115 Posts

Member since 02/04/2010

Posted - 09/07/2010 : 19:21:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tenay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by okiboki

Video sam kod tebe u kesicama,ne svidja mi se.
Da u novine pa u kutiju pa na neko mracno i suvo mesto.Pa sta ce nam onda stripovi ako ih ne gledamo i ne citamo.



U potpunosti se slazem . Necemo mi ziveti vecno ,stripovi su za uzivanje , sta mi vredi ako ih zapakujem i stavim u podrum. Meni ovi hrbati uopste nisu losi ,na pocetku mi je bilo bljak ,ali navikne se covek ,pa mu dodje i lepo
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 09/07/2010 : 19:23:52  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tenay

quote:
Originally posted by okiboki

Video sam kod tebe u kesicama,ne svidja mi se.
Da u novine pa u kutiju pa na neko mracno i suvo mesto.Pa sta ce nam onda stripovi ako ih ne gledamo i ne citamo.



U potpunosti se slazem . Necemo mi ziveti vecno ,stripovi su za uzivanje , sta mi vredi ako ih zapakujem i stavim u podrum. Meni ovi hrbati uopste nisu losi ,na pocetku mi je bilo bljak ,ali navikne se covek ,pa mu dodje i lepo

Zato sam i postavio i meni su ok,malo mi izbor slika smeta ali ok.Evo mojoj zeni koja bas ne zna mnogo o stripovima su extra.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2416 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 09/07/2010 : 19:29:23  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by okiboki

Video sam kod tebe u kesicama,ne svidja mi se.
Da u novine pa u kutiju pa na neko mracno i suvo mesto.Pa sta ce nam onda stripovi ako ih ne gledamo i ne citamo.


Pa onda u sef ko ima a ko nema da zakopa pod zamlju. Ako ih čiatmo obavezno rukavice i odelo za astronaute i maska za usta. po mogućnosti pincetom okretati stranice.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 09/07/2010 : 19:38:35  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
mozda je uvez popravljen,ali su rikne definitivno nesto najruznije sto sam video.
neka je i nebitno sto je pr.mortimer na rikni,ali je toliko neusaglaseno,nesrazmerno..uporedite rikne kod demiana(libelus),i ovo.
kod 9 knjiga demiana,slika na rikni je odradjena perfektno.pravi mali poster,dok je kod zagora,izmuvano,tako da slika od slike varira,i nema nikakav sklad.
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 10/07/2010 : 00:12:26  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by legaz

quote:
Originally posted by okiboki

Video sam kod tebe u kesicama,ne svidja mi se.
Da u novine pa u kutiju pa na neko mracno i suvo mesto.Pa sta ce nam onda stripovi ako ih ne gledamo i ne citamo.


Pa onda u sef ko ima a ko nema da zakopa pod zamlju. Ako ih čiatmo obavezno rukavice i odelo za astronaute i maska za usta. po mogućnosti pincetom okretati stranice.



pa cekaj, pa kako ? ... pa kako cemo 2060 prodati ih ako ne budu glanceri ?
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17231 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 10/07/2010 : 05:08:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da je treca naslovnica na riknama "Civek koji je dosao sa istoka". Kakav ocajan izbor, na toj naslovnici je Zagor ocajno nacrtan
Go to Top of Page

pajawizard
New Member



Serbia
107 Posts

Member since 23/08/2006

Posted - 12/07/2010 : 19:05:58  Show Profile Show Extended Profile  Send pajawizard a Private Message  Reply with Quote
Pre nekoliko dana sam kupio KIZ br.8, i na kraju knjige(str.405)nepise kraj ili sl. Prodavacica mi je iznela jos jedan primerak i bilo je isto, pa me zanima kako je kod ostalih koji imaju osmicu?
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11381 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 12/07/2010 : 19:59:02  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
I ja sam bas pre par dana kupio tu knjigu i isti je slucaj.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 12/07/2010 : 21:43:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message  Reply with Quote
Ma obicna aljkavost,ili ono neka citaju ovako kako im je za bolje i nisu.Cini mi se u nekim trenutcima da ih bas zabole da li nam valja ili ne.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 12/07/2010 : 21:46:52  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pajawizard

Pre nekoliko dana sam kupio KIZ br.8, i na kraju knjige(str.405)nepise kraj ili sl. Prodavacica mi je iznela jos jedan primerak i bilo je isto, pa me zanima kako je kod ostalih koji imaju osmicu?

I kod mene isto.Verovatno tako treba.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10035 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 12/07/2010 : 22:01:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote




Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 12/07/2010 : 22:04:39  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
Verovatno naslovna za kolekcionarsko kad bude epizoda Pub Pik.Ma Laurenti razbija!

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 12/07/2010 : 22:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
Ova je sledeca
Bas mi dobro izgleda
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 12/07/2010 : 22:05:44  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
odlicna naslovnica!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 12/07/2010 : 22:08:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

odlicna naslovnica!



Prelepa
Bas razbijacka
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 12/07/2010 : 22:10:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ultras








E, zbog ovakvih naslovica, dođe mi da ponovo krenem sa KI
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 12/07/2010 : 22:18:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen


E, zbog ovakvih naslovica, dođe mi da ponovo krenem sa KI



Ako ti nije doslo zbog one crnke Pirocanke iz Trafike, onda nemoj padas na Laurentija.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 12/07/2010 : 22:20:48  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen


E, zbog ovakvih naslovica, dođe mi da ponovo krenem sa KI



Ako ti nije doslo zbog one crnke Pirocanke iz Trafike, onda nemoj padas na Laurentija.


lele,ne gu pominji!
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 12/07/2010 : 22:22:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen


E, zbog ovakvih naslovica, dođe mi da ponovo krenem sa KI



Ako ti nije doslo zbog one crnke Pirocanke iz Trafike, onda nemoj padas na Laurentija.


lele,ne gu pominji!


Pirocanka, mozda ti ne bi dala, bije ih glas da su skrzavi.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 12/07/2010 : 22:24:01  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen


E, zbog ovakvih naslovica, dođe mi da ponovo krenem sa KI



Ako ti nije doslo zbog one crnke Pirocanke iz Trafike, onda nemoj padas na Laurentija.


lele,ne gu pominji!


Pirocanka, mozda ti ne bi dala, bije ih glas da su skrzavi.


ova je ufatila od svi pomalo,ne bi reko da je takva.
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10035 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 12/07/2010 : 22:54:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen
E, zbog ovakvih naslovica, dođe mi da ponovo krenem sa KI


Ako ti nije doslo zbog one crnke Pirocanke iz Trafike, onda nemoj padas na Laurentija.



jel nju bese Tex zvao na veceru

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 12/07/2010 : 22:56:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ultras



jel nju bese Tex zvao na veceru



Ne secam se, znaci nisam
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 12/07/2010 : 22:56:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ultras

quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen
E, zbog ovakvih naslovica, dođe mi da ponovo krenem sa KI


Ako ti nije doslo zbog one crnke Pirocanke iz Trafike, onda nemoj padas na Laurentija.



jel nju bese Tex zvao na veceru


Aha! "Mi smo tu u kafanu odma' iza ugla, pa ti kad zavrsis smenu u 11 slobodno navrati."

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 12/07/2010 : 22:57:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson


Aha! "Mi smo tu u kafanu odma' iza ugla, pa ti kad zavrsis smenu u 11 slobodno navrati."



To ste se Ultras i ti dogovorili da me zezate
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 12/07/2010 : 22:59:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Kit Carson


Aha! "Mi smo tu u kafanu odma' iza ugla, pa ti kad zavrsis smenu u 11 slobodno navrati."



To ste se Ultras i ti dogovorili da me zezate



A ja mislio ti si kulturan, pa je pozvao.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page
Page: of 212 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000