forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Svi junaci tozinog stripa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 52

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 14/07/2010 : 20:33:49  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote

TCS br 7

SKLADIŠTE "DRUNKARD FISHERMAN"



http://community.webshots.com/album/578128701uvtTOv


UKOLIKO VAM OVDE BUDU SITNA SLOVA MOZETE DOWNLOAD-OVATI U PUNOJ REZOLUCIJI:

http://rapidshare.com/files/405926706/toza_comics_br7.zip




uručen je prvi strip ovog broja internom junaku, mom drugaru Joletu tzv JOLČETINI


Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39942 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/07/2010 : 21:41:59  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Dejo sto drzi Magus je moj drugar... Bio mi asistent na faksu..
Go to Top of Page

kitaric
Average Member



Serbia
975 Posts

Member since 20/11/2004

Posted - 17/07/2010 : 13:55:26  Show Profile Show Extended Profile  Send kitaric a Private Message  Reply with Quote
Dobio primerak juce. Hvala Tozo, strip je odlican!

You tell anyone about this and I'll fucking kill you. I'm kidding, I'm kidding, we'll have him home by midnight.
Go to Top of Page

kitaric
Average Member



Serbia
975 Posts

Member since 20/11/2004

Posted - 17/07/2010 : 13:56:50  Show Profile Show Extended Profile  Send kitaric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Dejo sto drzi Magus je moj drugar... Bio mi asistent na faksu..



A zato si ti zavrsio faks

You tell anyone about this and I'll fucking kill you. I'm kidding, I'm kidding, we'll have him home by midnight.
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 17/07/2010 : 15:18:31  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
@ kitaric - e da, zaboravio sam da ti kazem... do usavrsavanja tehnologije materijalizacije TV likova strip namenjen Fox Molderu predat je tebi na čuvanje ... tako da vodi računa da ostane u "glanc" stanju :) :)

budi mi dobar druze moj :)
Go to Top of Page

kitaric
Average Member



Serbia
975 Posts

Member since 20/11/2004

Posted - 17/07/2010 : 19:43:36  Show Profile Show Extended Profile  Send kitaric a Private Message  Reply with Quote
Nema da brines, bice pod staklenim zvonom :)

You tell anyone about this and I'll fucking kill you. I'm kidding, I'm kidding, we'll have him home by midnight.
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10035 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 17/07/2010 : 19:49:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Risar_69

Čestitke i sa moje strane i ja sam ljubitelj DD-ja.
Znam da imaš samo za odabrane, ali ako budeš imao koju "remitendu", onda se preporučujem




Takođe
Tozo, ovo je super ispalo

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 17/07/2010 : 21:18:31  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
@ULTRAS ... pada mi na pamet nesto ... ostalo mi je dva (mozda i tri) stripa, namenjenih VIP licnostima ...

Mogli bismo organizovati nagradnu igru u kojoj bi tri forumasa dobila ta tri stripa ... pomocices mi u tome ?
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10035 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 17/07/2010 : 21:31:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjelt

@ULTRAS ... pada mi na pamet nesto ... ostalo mi je dva (mozda i tri) stripa, namenjenih VIP licnostima ...

Mogli bismo organizovati nagradnu igru u kojoj bi tri forumasa dobila ta tri stripa ... pomocices mi u tome ?




JA

HOĆU JA DA DOBIJEM

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 19/07/2010 : 21:56:51  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
Dobio i ja danas primerak Tozinog stripa broj 7.Nije mi rekao u cije ime sam ga dobio ali mislim da je u pitanju Del Boy.Hvala Tozo u Delovo ime!
Ovo je vec drugi primerak koji imam5 i 7.Ne znam da li neko ima vise komada.
Sve u svemu odlicno odradjeno,otisak bolji nego kod VC,prica super.Tozo samo tako nastavi,sve je extra.Jos da organizujemo nagradnu igru pa jos neko da se usreci.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 20/07/2010 : 23:25:23  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote

NAGRADNA IGRA



Posto je tiraž kod ovog broja bio malo veći (11 kom) :), jer sam pripremio i za svaku VIP ličnost po jedan broj.
Tri primerka jos uvek nemaju vlasnika.

Pade mi na pamet da od toga naravimo interesantnu igru u kojoj se moze dobiti (dobro sad, ne tako vredan :) ) poklon :


1. NAGRADNO PITANJE : "KOLIKO JE REDOVNIH EPIZODA IZAŠLO U OKVIRU EDICIJE "ZLATNA SERIJA" ? "

2. ODAVDE SKINUTI WORD-ov DOKUMENT : http://uploading.com/files/6c2m1em2/nagradna%2Bigra.doc/

3. Odgovor na nagradno pitanje je šifra koja otvara dokument. U dokumentu se nalazi email adresa na koju ćete poslati svoju kućnu adresu



Igra će trajati 14 dana, nakon toga jedan od administratora će reći tri broja i ljudima čiji su mailovi stigli po
redosledu ta tri boja poslaću stripove. Da bi stvar bila zanimljivija neću objaviti dobitnike, nego ce se oni sami javiti
kad im stigne "tiskovina" ... naravno postarinu ja plaćam

pridružite se ... biće zanimljivo
Go to Top of Page

Magico_Vento
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1181 Posts

Member since 10/01/2010

Posted - 20/07/2010 : 23:44:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Magico_Vento a Private Message  Reply with Quote
Mogao si neko teze pitanje

Nemam potpis...
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 20/07/2010 : 23:46:22  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
Svaka cast na nagradnoj igri.Steta sto ne mogu da ucestvujem posto sam vec dobio strip.
Zelim svima puno srece.Navalite,strip vredi imati.Imacete jedan od cini mi se 7 stampanih.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

kandraks
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3912 Posts

Member since 16/03/2009

Posted - 21/07/2010 : 00:00:49  Show Profile Show Extended Profile  Send kandraks a Private Message  Reply with Quote
Super stvar ova nagradna igra, poslao sam i ja svoje podatke! Nek pobjede najbolji (i najsretniji)...

Dagda, Gospodaru Noci, obasjaj svoga slugu jer on ce zlatnim srpom Druida ubrati Svetu Imelu koja otvara Vrata Nadnaravnog Svijeta...Vrata koja vode do Bogova!!!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 21/07/2010 : 00:06:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ludilo
tko ne voli nagradne igre?
:)
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2340 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 21/07/2010 : 01:10:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kandraks

Super stvar ova nagradna igra, poslao sam i ja svoje podatke!

I ja, i ja...
quote:
Nek pobjede najbolji (i najsretniji)...

;)

Piši propalo!
Go to Top of Page

alanford
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1169 Posts

Member since 31/03/2009

Posted - 21/07/2010 : 13:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Send alanford a Yahoo! Message  Send alanford a Private Message  Reply with Quote
I ja sam posl'o
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 21/07/2010 : 15:45:09  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
Danas je moj drugar (codename) Sova konačno dobio svoj primerak stripa :)



Edited by - andjelt on 21/07/2010 15:54:09
Go to Top of Page

Mr.Brooks
New Member



Serbia
205 Posts

Member since 02/08/2007

Posted - 21/07/2010 : 17:20:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr.Brooks a Private Message  Reply with Quote
Tozo, hvala na ovom fenomenalnom stripu koji na naslovnici ima Zagora, a od Zagora u stripu ni traga ni glasa... osim na nekim naslovnicama... ovaj...da...

Edited by - Mr.Brooks on 21/07/2010 17:24:56
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 21/07/2010 : 17:53:41  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
@Mr.Brooks Dalibore, moram da te pitam nešto ... kad piješ "Lav pivo" da li ti se nekad desilo da nadješ lava u flaši ?

:) :)
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 21/07/2010 : 21:07:59  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote

NAGRADNA IGRA - 1 dan






1. NAGRADNO PITANJE : "KOLIKO JE REDOVNIH EPIZODA IZAŠLO U OKVIRU EDICIJE "ZLATNA SERIJA" ? "

2. ODAVDE SKINUTI WORD-ov DOKUMENT : http://uploading.com/files/6c2m1em2/nagradna%2Bigra.doc/

3. Odgovor na nagradno pitanje je šifra koja otvara dokument. U dokumentu se nalazi email adresa na koju ćete poslati svoju kućnu adresu



Igra će trajati 14 dana, nakon toga jedan od administratora će reći tri broja i ljudima čiji su mailovi stigli po
redosledu ta tri boja poslaću stripove. Da bi stvar bila zanimljivija neću objaviti dobitnike, nego ce se oni sami javiti
kad im stigne "tiskovina" ... naravno postarinu ja plaćam

nakon 24h imamo 9 kandidata ... priključite se ljudi biće zanimljivije ...

SKLADIŠTE "DRUNKARD FISHERMAN"

http://community.webshots.com/album/578128701uvtTOv

UKOLIKO VAM OVDE BUDU SITNA SLOVA MOZETE DOWNLOAD-OVATI U PUNOJ REZOLUCIJI:

http://rapidshare.com/files/405926706/toza_comics_br7.zip


Edited by - andjelt on 23/07/2010 07:08:30
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 24/07/2010 : 08:45:09  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote

NAGRADNA IGRA - 4 dan




1. NAGRADNO PITANJE : "KOLIKO JE REDOVNIH EPIZODA IZAŠLO U OKVIRU EDICIJE "ZLATNA SERIJA" ? "

2. ODAVDE SKINUTI WORD-ov DOKUMENT : http://uploading.com/files/6c2m1em2/nagradna%2Bigra.doc/

3. Odgovor na nagradno pitanje je šifra koja otvara dokument. U dokumentu se nalazi email adresa na koju ćete poslati svoju kućnu adresu



Igra će trajati 14 dana, nakon toga jedan od administratora će reći tri broja i ljudima čiji su mailovi stigli po
redosledu ta tri boja poslaću stripove. Da bi stvar bila zanimljivija neću objaviti dobitnike, nego ce se oni sami javiti
kad im stigne "tiskovina" ... naravno postarinu ja plaćam


Evo mala pomoc oko odgovora ako je uopste moguce jos napraviti pitanje laksim ... :)


Ovo je poslednji zagorov strip u ZS ediciji, nakon njega izasla su jos samo dva broja (jedan K. Marka i jedan T. Vilera)

nakon 4 dana posalto je 12 mail-ova ... priključite se ljudi biće zanimljivije ...


Edited by - andjelt on 25/07/2010 09:30:53
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 25/07/2010 : 15:10:13  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote

PARANOJA OBJEKTIVNOG SPLETA OKOLNOSTI :)




Nemam običaj da nedeljom ujutru pijem kafu u neko kafiću, nemam običaj generalno da pijem kafu, ali jutros sam imao
razlog za to ...
Sreo sam se sa Daliborom (MR Brooks) kako bi izvršili tzv. razmenu "tante za kukuriku" :)
U subotu mi se posrećio ulov na pijaci i praktično za kutiju cigareta sam kupio Alan Ford (super strip biblioteka) "san jedne zimske noći" i "u strahu su velike oči" ... ne treba da vam pričam koliko je teško pronaći te brojeve iz sedamdeset i neke ...
Ja i Dalibor se brzo dogovorimo i to (posle kafe) zalijemo pivom tako da na kraju svi budu srećni i zadovoljni

Dolazeći do "TROPIKALA" zavirio sam kroz staklo, Dalibor je već bio tu, pa sam požurio da zaključam bicikli i sjurim se niz stepenice. Čekaj , hmm...
na trenutak mi privuče pažnju interesantan detalj...na simsu ograde od mosta (uredno ostavljen) stajao je lep (čini mi se ne jeftin) ženski ručni sat. Kajšiće nije imao, kao da su pažljivo skinuti,
čak ni one pređice koje ih drže nisu bile tu.
Da nije tako (da je imao kajšiće) mislim da bi brzo stekao novog vlasnika, bez obzira sto je nedeljom ujutru centar Zrenjanina pust ... ;)
Nije bio oštećen čak ni izgreban, a kazaljke su pokazivale tačno 9:00 h

- Neka romantična i ponosna duša skinula ga je sa ruke, izvadila bateriju i ostavila poruku onom ko joj je zakazao sastanak tu malo gore od glavne apoteke i sinoć se nije pojavio ?

- Pažljivo izabran orijentir i uputstvo u nekoj operaciji neke "službe" ... :) ?

- ... ili nešto što se zapravo desilo ? ;)

Ne bi mi to bilo toliko interesantno da se prošle nedelje ujutru nije nešto slično desilo, naime... :

Zorica, (ne znate je vi ...) moj prijatelj sa msn-a, inače junak u ovom broju stipa (UNA, agent MI5) ispričala mi je neverovatnu priču.
Strip je i njoj uredno dostavljen, samo što poslovna žena poput nje nema baš vremena da ostavi komentar i sliku ovde, ali hoće ... znam je ja, ljudina je ona :)
Evo sta se desilo, ona je radoholik (ovo predpostavljam) i večiti putnik ... kasno veče prošlog petka zateklo ju je na putu
između Novog Sada i Zrenjanina. Devojka je rešila da prespava u Zrenjaninu. Kaže, u nekom malom hotelu koji je do skora bio bolnica ... hmm ?
kada je spomenula ime bolnice ... ostao sam zapanjen ... ne zato sto ja zrenjaninac nisam znao da to više nije bolnica (dobro, od skora),
već zato što se nalazi u ulici Ive Lole Ribara (DRUNKARD FISHERMAN) i što je praktično i bukvalno prvi komšija skladištu mog
druga Rake na koje sam aludirao u stripu (WAREHOUSE "DRANKARD FISHERMAN") ...


... znam , znam slučajnosti i podudarnosti spleta okolnosti su tu svuda oko nas... ako želimo da ih vidimo i povežemo... ali ipak, za svaki slučaj, više neću praviti stripove sa ovakvom temom, jer postoji mogućnost da stvorim čudovište koje će se otrgnuti tim crno belim sličicama, napustiti "kutije" i početi da živi realni život, a to mi ne sluti na dobro :) :)

e da , "nešto džaba dele ljudi ..." :) ...igrajte nagradnu igru ... biće zanimljivije ... još samo 9 dana do isteka :)


1. NAGRADNO PITANJE : "KOLIKO JE REDOVNIH EPIZODA IZAŠLO U OKVIRU EDICIJE "ZLATNA SERIJA" ? "

2. ODAVDE SKINUTI WORD-ov DOKUMENT : http://uploading.com/files/6c2m1em2/nagradna%2Bigra.doc/

3. Odgovor na nagradno pitanje je šifra koja otvara dokument. U dokumentu se nalazi email adresa na koju ćete poslati svoju kućnu adresu



Edited by - andjelt on 26/07/2010 02:04:37
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39942 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 25/07/2010 : 15:18:37  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Kako ti i Brooks obavljate brzo razmene..
Go to Top of Page

ddeki
Advanced Member



3371 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 26/07/2010 : 21:55:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ddeki a Private Message  Reply with Quote
Ovo je stvarno fenomenalno!!!

Upravo sam procitao Pecaroske Price i slatko se ismejao. Stavio sam ovo na rapid pa ko hoce moze da skine ceo strip:

http://rapidshare.com/files/409236478/Pecaroske_Price.zip.html

Ima li sanse da se i ostale price uploaduju?

PS. Postavicu ovaj strip i na SZ da ga malo izreklamiramo...

http://ddeki.deviantart.com/gallery/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009518400153
Go to Top of Page
Page: of 52 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.11 seconds. Snitz Forums 2000