forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Carevo novo ruho
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 26

Markos
Webmaster



Croatia
29187 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/03/2010 : 12:40:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pa uglavnom ovisi o snazi servera i broju korisnika.

Trouble will find me
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 19/03/2010 : 02:32:27  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bvagner3

quote:
Originally posted by kerber

moj predlog za pogledati slike na aukciji bez da otvoras svaku zasebno.....
primer:
http://www.efilatelija.net/other_items.php?start=10&owner_id=100004&order_field=a.end_time&order_type=DESC

Da ideja je dobra sve ide solidno i brzo,ne znam zašto na nekim sajtovima(ne ovaj),sa manje slika i podataka sve ide znatno sporije,ponekad i presporo,mislio sam da se sajt koji ima više slika i podataka otvara sporije,a one koji imaju manje brže,ali vidim da to nije tako,čak ima i sasvim suprotnih primjera,zašto ?


Mozda zato sto su markice manje od stripove
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 19/03/2010 : 02:33:28  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rgorgiev

Varijanta nije losa, ali i ovako je dobro. Ti si izgleda zaboravio kakav je bio stari lik sajta??


Naravno da nisam zaboravio izgled na stare dobre aukcije.
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 19/03/2010 : 07:12:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kerber

quote:
Originally posted by rgorgiev

Varijanta nije losa, ali i ovako je dobro. Ti si izgleda zaboravio kakav je bio stari lik sajta??


Naravno da nisam zaboravio izgled na stare dobre aukcije.



Nemoj da zezas bre, ja sam doduse samo par dana uhvatio stari izgled, ali tada je trebalo da kliknes na aukciju da vidis dali uopste ima fotku ili nema. Ruhu dobro, sledeci update jos bolji.
@administracija
hrabro sa vase strane na pitanje:
"Kako vam se sviđa novi dizajn www.stripovi.com?"
da date i mogucnost:
"Katastrofa, vratite stari dizajn!"
Pogotovo uzevski u ubzir rezultate glasanja.

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2311 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 19/03/2010 : 10:18:06  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rgorgiev

quote:
Originally posted by kerber

quote:
Originally posted by rgorgiev

Varijanta nije losa, ali i ovako je dobro. Ti si izgleda zaboravio kakav je bio stari lik sajta??


Naravno da nisam zaboravio izgled na stare dobre aukcije.



Nemoj da zezas bre, ja sam doduse samo par dana uhvatio stari izgled, ali tada je trebalo da kliknes na aukciju da vidis dali uopste ima fotku ili nema. Ruhu dobro, sledeci update jos bolji.
@administracija
hrabro sa vase strane na pitanje:
"Kako vam se sviđa novi dizajn www.stripovi.com?"
da date i mogucnost:
"Katastrofa, vratite stari dizajn!"
Pogotovo uzevski u ubzir rezultate glasanja.

Razlog je vjerovatno što još mnogi imaju stari žični(dial up)pristup internetu,pa vjerovatno imaju problema kod otvaranja aukcija,ja imam adsl,ali osnovnu brzinu,i malo sporije otvara,ali ništa strašno,što se tiče samog dizajna i preglednosti smatram da je puno bolji,vjerujem da mnogi više nemogu otaviti ponudu na aukcijama u polovici stotinke zadnje sekunde pa ih to možda muči.

#!??
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 19/03/2010 : 11:45:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Bila je ranije oznaka ima li slika na aukciji ili nema.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 19/03/2010 : 15:38:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Bila je ranije oznaka ima li slika na aukciji ili nema.



Jest oznaka bila, ali slika se nije vidjela.

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9589 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 24/07/2010 : 09:18:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
da podignem malo topik

moram da kazem da mi se nov izgled recenzija nikako ne dopada, jer se tekstovi ne mogu sastavljati sa slikama i uklapati po slobodnom nahodjenju, nego onako kako prostor to dozvoljava. (dakle, zato sto zanimljivosti zauzimaju polovinu stranice po vertikalnoj liniji) i jos plus sto je margina za textove veoma uvucena sa obe strane.

drugim recima, ako hocu neku sliku tacno u text da uklopim, jedino sto nam ostaje je da stavljamo "*" i "**", pa tako ispod slika, jer postoji opasnost da ce slike biti premestene na neko levo mesto



kapiram da nema nazad, ali jbg, morao sam da kazem.

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29187 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/07/2010 : 09:44:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Piši manje zanimljivosti:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9589 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 24/07/2010 : 17:34:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
"....koje ne bih ni pominjao da nema onog osecaja da posao nije odradjen do kraja."

:)

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

sonic
Starting Member



51 Posts

Member since 09/11/2005

Posted - 07/08/2010 : 06:43:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonic's Homepage  Send sonic an ICQ Message  Send sonic a Private Message  Reply with Quote
Dali se u buduče sprema i novi oblik foruma, jer je ovaj jedan od najnepreglednijih?
Ili da se bar ukine signature. Bilo bi preglednije.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29187 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/08/2010 : 16:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Za sada ne. I iskreno, ne vidim što je to nepregledno na ovom forumu.

Trouble will find me
Go to Top of Page

sonic
Starting Member



51 Posts

Member since 09/11/2005

Posted - 08/08/2010 : 18:24:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonic's Homepage  Send sonic an ICQ Message  Send sonic a Private Message  Reply with Quote
Nemam namjeru mnogo se bunit. Ali svi postovi, quoti in potpisi su skoro jednaki, i teško se vidi što je što. Na drugim forumima je to mnogoo preglednije.
Ma nema veze. Ionako je značajniji sadržaj. ;)
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29187 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/08/2010 : 21:55:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
A ne znam, vjerojatno stvar navike.

Trouble will find me
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 09/08/2010 : 13:58:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
Meni je dosta bolji novi dizajn saita nego stari, jedino što su aukcije bile preglednije na starom nego na novom.
Jednim klikom imao si pregled ko je šta bidovao, čak imam osječaj da se više i kupovalo.:)

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

Aerendyl
Starting Member



35 Posts

Member since 16/08/2010

Posted - 16/08/2010 : 22:05:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Aerendyl a Private Message  Reply with Quote
Inače moj prvi post bude ili pohvale ili upoznavanje, ali ovdje ću odmah uputiti kritiku.

1. Nema anonimnih email adresa? Mislim u kojem smo mi stoljeću? I sada sam trebao staviti od stare e-mail i zvati je u Istru da se logira na svoja account i aktivira mi račun. I ajde mislim si, moći ću promjeniti kada se logiram, kada ono, nemožeš ni to. :/

2. Forumski sustav je živo sranje, zastarjelo i nikad ga nisam vidio u svojoj web karijeri.

Inače sajt je stvarno odličan.

Eto nekoliko dobro namjernih kritika. :)
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29187 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 16/08/2010 : 22:46:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aerendyl

Inače moj prvi post bude ili pohvale ili upoznavanje, ali ovdje ću odmah uputiti kritiku.

1. Nema anonimnih email adresa? Mislim u kojem smo mi stoljeću? I sada sam trebao staviti od stare e-mail i zvati je u Istru da se logira na svoja account i aktivira mi račun. I ajde mislim si, moći ću promjeniti kada se logiram, kada ono, nemožeš ni to. :/

2. Forumski sustav je živo sranje, zastarjelo i nikad ga nisam vidio u svojoj web karijeri.

Inače sajt je stvarno odličan.

Eto nekoliko dobro namjernih kritika. :)


Anonimne adrese su zbog prevaranata na aukcijama. S onemogucavanjem anonimnih adresa im otezavamo povratak, plus sto ih policija moze pronaci po IP adresi i sluzbenom emailu.

Forum je star preko 10 godina, ali ima svu potrebnu funkcionalnost. U čemu je točno problem i koji su to točno forumi tako značajno bolji, čisto da znam s čim mogu usporediti.

Dobrodošao:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 20/08/2010 : 18:41:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos
Forum je star preko 10 godina, ali ima svu potrebnu funkcionalnost. U čemu je točno problem i koji su to točno forumi tako značajno bolji, čisto da znam s čim mogu usporediti.



Ja imam jednu primedbu. Cini mi se da moderatori nemaju opciju da razdele temu na dve. Ponekad se desi da se diskusija povede u dva pravca, i onda se tema gusi, a lepo bi bilo da moderator moze samo da razdvoji te dve diskusije u 2 teme.
(ako ima, onda bi moderatori to trebalo cesce koristiti).
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10035 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 20/08/2010 : 20:29:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grujah.

Ja imam jednu primedbu. Cini mi se da moderatori nemaju opciju da razdele temu na dve. Ponekad se desi da se diskusija povede u dva pravca, i onda se tema gusi, a lepo bi bilo da moderator moze samo da razdvoji te dve diskusije u 2 teme.
(ako ima, onda bi moderatori to trebalo cesce koristiti).




To bi bila opcija "premesti post"
Dobra stvar, jer bi mogli (umesto zaključavanja topika) premestiti post u odgovarajući topik.
Ne znam koliko bi poteškoća Markosu predstavljalo uvođenje te opcije, ali bi ona bila još jedan plus za forum.



Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Aerendyl
Starting Member



35 Posts

Member since 16/08/2010

Posted - 20/08/2010 : 23:56:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Aerendyl a Private Message  Reply with Quote
Jel ima negdje da se napravi tipa "Mark all forums read". Ono nemogu nigdje naći. :/
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29187 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/08/2010 : 09:21:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pa i ne treba ti. Svaki put kad dodješ, svi postovi od zadnjeg posjeta su "pročitani".

Trouble will find me
Go to Top of Page

Aerendyl
Starting Member



35 Posts

Member since 16/08/2010

Posted - 21/08/2010 : 11:40:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Aerendyl a Private Message  Reply with Quote
Kk, ty.
Go to Top of Page
Page: of 26 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000