forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor u izdanju Veselog četvrtka
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 89

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 04/10/2010 : 22:08:04  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

Izasao Fantast (cus Fantast) Ciko. Bez stranica u koloru (naravno), stampa malo razmrljana, iliti ivice i nisu bas toliko jasne u pojedinim segmentima stripa. Najavljen kolekcionarac 13, gde naslovnica ne odgovara Celicnoj nemani (sto je samo po sebi bizarno), a ni Blagu Crvene planine. Nemam scan, tako da je ne mogu pablikovati, al ukratko neki besni Indijanac na konju jurisa na Zagora (ako vec pripada Blagu, onda sam tu scenu zaboravio).



To se Laurenti izgleda malo bacio u pjesničku slobodu.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10848 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 04/10/2010 : 22:14:26  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

To se Laurenti izgleda malo bacio u pjesničku slobodu.



Voleo bih da gresim ovo oko naslovnice, al se stvarno ne mogu setiti date scene u oba stripa. Ne secam se Indijanaca Jednookog Dzeka na konjima.

Edited by - kasper on 04/10/2010 22:17:08
Go to Top of Page

srle
Starting Member

Serbia
16 Posts

Member since 03/04/2004

Posted - 05/10/2010 : 15:05:09  Show Profile Show Extended Profile  Send srle a Private Message  Reply with Quote
Sta je najava za sledeci cetvrtak?
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10035 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 05/10/2010 : 15:22:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srle

Sta je najava za sledeci cetvrtak?





Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10848 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 05/10/2010 : 15:23:58  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
Ovo mi mirise na dobru epizodu.
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10035 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 05/10/2010 : 15:24:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

Nemam scan, tako da je ne mogu pablikovati, al ukratko neki besni Indijanac na konju jurisa na Zagora ...




Zahvaljujući članu cgmiki imamo sken:





Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10848 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 05/10/2010 : 15:26:35  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ultras

Zahvaljujući članu cgmiki imamo sken:



Jel bi mogla javnost da protumaci KIZ naslovnicu?


Edited by - kasper on 05/10/2010 15:26:52
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 05/10/2010 : 15:43:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Kaj je ovo, Srce i mač na hrptu?
Sve neke slike gdje je Zaggy "nagnut" na levo ili desno

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 05/10/2010 : 15:45:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
A i pomalo je čudno da se prva slika na hrptu sastoji od pet komada a druga od šest...Koliko će ova slika biti "dugačka"? Sedam brojeva ili četiri?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Svarog
Junior Member

444 Posts

Member since 03/06/2010

Posted - 05/10/2010 : 19:46:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Svarog a Private Message  Reply with Quote
BRAVOOOOOOOOOOO za KIZ 13
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20960 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/10/2010 : 22:09:13  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Zagor,Zagor,Čiko,Zagor,Dilan Dog,Zagor,,, - do qurca!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 06/10/2010 : 08:31:50  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message  Reply with Quote

da, hvala svima koji nisu kupovali druge junake, svi koji nisu zeleli da kupuju zagora 3 nedelje zaredom vam sada aplaudiraju.

http://www.youtube.com/watch?v=RA06Z5e1ZFc

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 06/10/2010 : 08:59:36  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
aplauz :)

feka
Go to Top of Page

sergio gardini
New Member



Serbia
226 Posts

Member since 18/07/2009

Posted - 06/10/2010 : 09:10:23  Show Profile Show Extended Profile  Send sergio gardini a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Zagor,Zagor,Čiko,Zagor,Dilan Dog,Zagor,,, - do qurca!

Go to Top of Page

mikado
Senior Member



Serbia
1710 Posts

Member since 01/06/2009

Posted - 06/10/2010 : 16:45:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit mikado's Homepage  Send mikado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Zagor,Zagor,Čiko,Zagor,Dilan Dog,Zagor,,, - do qurca!


Nisi pogodio, pravilan redosled sledećih nedelja je: Zagor, Dilan, Bred Beron, Dilan (SB), Zagor, Dilan.

https://religiopedija.blogspot.com/
https://bonelistripovi.blogspot.com/
Go to Top of Page

torgalgames
New Member



Serbia
136 Posts

Member since 05/08/2010

Posted - 07/10/2010 : 01:37:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit torgalgames's Homepage  Send torgalgames a Private Message  Reply with Quote
PA JEL TAJ FANTA CIKO IZASAO JA TO NISAM VIDEO NIGDE
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 07/10/2010 : 10:26:34  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by torgalgames

PA JEL TAJ FANTA CIKO IZASAO JA TO NISAM VIDEO NIGDE



jeste, ja sam juce kupio na kiosku
Go to Top of Page

psycho
New Member



212 Posts

Member since 12/08/2009

Posted - 07/10/2010 : 20:07:58  Show Profile Show Extended Profile  Send psycho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by torgalgames

PA JEL TAJ FANTA CIKO IZASAO JA TO NISAM VIDEO NIGDE


Izasao, ja uzeo danas.
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 07/10/2010 : 20:18:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
Prije dva-tri dana sam od striparnice ''Mister No'' (kojoj upućujem pohvalu, kao i obično) naručio i, bogami, dobio ove sjajne Odabrane priče! Kakav strip, pravi ''kapitalac''!
Oduševljen sam. Zaista. Ove malo starije Zagore sam čitao samo u Zlatnoj seriji, sa svim manama i kvalitetima tog izdanja. E, sada zaista mogu uživati u najmoćnijim Ferijevim crtežima, koji su sve bolji i bolji kako im se ponovo vraćam, dok protiču godine... Da ne spominjemo koliko moćno strip izgleda i dok se lista i dok ponosito stoji na polici. Da li je moguće da smo već dogurali do desetog broja? Ne mogu reći da mi se čini da je ''Crni gospodar'' juče izašao, ali ipak... Jedina zamjerka koju imam je što ovu ediciju ne bi trebalo ''skrnaviti'' prosječnim epizodama, tipa ''Sjekira i sablja'' i ''Zasjeda mutanta''. Razumijem da su izdate radi novijih čitaoca, koji treba da uhvate nit ''umiranja'' i pojavljivanja starih zlikovaca, ali mene ne raduju pretjerano.
Zamislite kako će tek izgledati ''Divovi dobra i zla'' sa svojih 500 i kusur strana! Daleko, predaleko mi se čini ta 2011 koju spominjete...
P.S Znam da se malo kasno uključujem u raspravu, ali shvatite me, braćo stripofili - moram sa nekim podijeliti ovo silno oduševljenje (dosta mojih prijatelja bi se radije podvrglo lobotomiji nego da slušaju još mojih priča i prepričavanja Zagora :P)!
P.S.S Stvarno me nije briga što naslovnica malo prelazi na hrbat; ja, recimo, to nisam ni primjetio na prvi mah.

Edited by - Mhejl on 07/10/2010 20:27:41
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20960 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 07/10/2010 : 22:00:49  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mikado

quote:
Originally posted by anto

Zagor,Zagor,Čiko,Zagor,Dilan Dog,Zagor,,, - do qurca!


Nisi pogodio, pravilan redosled sledećih nedelja je: Zagor, Dilan, Bred Beron, Dilan (SB), Zagor, Dilan.


super, BB za sajam knjiga!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zok
New Member



Bosnia and Herzegovina
121 Posts

Member since 02/10/2010

Posted - 08/10/2010 : 12:27:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Zok a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by torgalgames

PA JEL TAJ FANTA CIKO IZASAO JA TO NISAM VIDEO NIGDE

E prijatelju dragi,mi u R. Srpskoj moramo cekati tamo negdje do kraja janura,da kod nas stignu Odabrane price 10 i Fanta Ciko i to ako bude remitende jer vidim da su svi odusevljeni i polako sumnjam da ce ista od toga da ostane i da zapadne i nas.Zato polako i bez zurbe.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 09/10/2010 : 00:51:44  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mhejl

Prije dva-tri dana sam od striparnice ''Mister No'' (kojoj upućujem pohvalu, kao i obično) naručio i, bogami, dobio ove sjajne Odabrane priče! Kakav strip, pravi ''kapitalac''!
Oduševljen sam. Zaista. Ove malo starije Zagore sam čitao samo u Zlatnoj seriji, sa svim manama i kvalitetima tog izdanja. E, sada zaista mogu uživati u najmoćnijim Ferijevim crtežima, koji su sve bolji i bolji kako im se ponovo vraćam, dok protiču godine... Da ne spominjemo koliko moćno strip izgleda i dok se lista i dok ponosito stoji na polici. Da li je moguće da smo već dogurali do desetog broja? Ne mogu reći da mi se čini da je ''Crni gospodar'' juče izašao, ali ipak... Jedina zamjerka koju imam je što ovu ediciju ne bi trebalo ''skrnaviti'' prosječnim epizodama, tipa ''Sjekira i sablja'' i ''Zasjeda mutanta''. Razumijem da su izdate radi novijih čitaoca, koji treba da uhvate nit ''umiranja'' i pojavljivanja starih zlikovaca, ali mene ne raduju pretjerano.
Zamislite kako će tek izgledati ''Divovi dobra i zla'' sa svojih 500 i kusur strana! Daleko, predaleko mi se čini ta 2011 koju spominjete...
P.S Znam da se malo kasno uključujem u raspravu, ali shvatite me, braćo stripofili - moram sa nekim podijeliti ovo silno oduševljenje (dosta mojih prijatelja bi se radije podvrglo lobotomiji nego da slušaju još mojih priča i prepričavanja Zagora :P)!
P.S.S Stvarno me nije briga što naslovnica malo prelazi na hrbat; ja, recimo, to nisam ni primjetio na prvi mah.



Jebote, još ćeš me natjerati da ovo kupim, iako Ludens nedavno izdade sve!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20960 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 09/10/2010 : 09:20:48  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Po meni, najlošije odrađeno kiosk izdanje VČ (Cici fantast - debilan prevod)- crna boja je prejaka,prosto se razliva, face koje su sitnije crtane se uopšte ne prepoznaju.
Upoređivao sam sa fanta Čikom gde je otisak iako dosta bled bolji nego u Cicu fantast.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Svarog
Junior Member

444 Posts

Member since 03/06/2010

Posted - 09/10/2010 : 10:58:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Svarog a Private Message  Reply with Quote
Ne znam da u srpskom jeziku postoji reč fantast, mogli su da ostave original ili da prevedu fantastični Čiko, ovo fantast je budalaština, nije čak ni na engleskom, gde izvukoše ovo samo da mi je da znam
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10806 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 10/10/2010 : 17:12:41  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
To ti je reklama za Chikine sarme,znas onu reklamu iz bivse drzave "Fant,fant,fantasticno!!!"

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page
Page: of 89 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000