forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Šta ste kupili na sajmu knjiga?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

srleb
Average Member



Serbia
634 Posts

Member since 08/11/2006

Posted - 07/11/2010 : 20:13:10  Show Profile Show Extended Profile  Send srleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

Sherman je cool ali mu fale ona plava kanta za zalivanje i zvucnici

http://scahms.kitmaker.net/modules.php?op=modload&name=SquawkBox&file=index&req=viewtopic&topic_id=125151&page=1



Dzabe mu kante i zvucnici kad naleti na Tigra!!

Pozdrav!!!
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5838 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 07/11/2010 : 23:18:16  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Dzabe tigru sivonjska snaga kad dobije kolor granatu s guza!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 07/11/2010 : 23:53:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
...all the burnin' bridges that are falling after me,
all the lonely feelings and a burnin' memories,
everyone i left behind each time i closed the door
burnin' bridges lost 4ever more...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

---dp---
Advanced Member

17232 Posts

Member since 26/10/2001

Posted - 10/11/2010 : 02:28:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ---dp--- a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

Moze jos malo off, posto je topic ocigledno zamro?
Autor makete Tigra je Aleksandar - Sasa Stojanov
koji se ponovo aktivirao pre 5 godina kao maketar. Njegovi tenkovi redovno uzimaju zlato ili srebro a ima i 2 bronze.
Ucestvovace na takmicenju u muzeju vazduhoplovstva 12.12.2010. Taj Lavirint kup je prosle godine bio dobar, nadamo se da ce i ove pa, ako ste ikako u mogucnosti, posetite ga da vidite WW2 Live.



Tigar je u razmeri 1/35, da je u razmeri 1/48 dugacak bi bio negde otp.15-tak cm a 1/72 negde za jos 5 cm kraci,oko cevi nema sta puno da se radi malo ogrebotina i garezi od baruta a prasine nema zbog trzanja cevi,neznam da li ste videli kako Tigar koji ima oko 30 tona i top od 88mm skoci od zemlje pri opaljivanju, to je strasno da se gleda a protivnicke tenkove je cep'o po pola. Na Tigru iz Kelijevih heroja, nije original samo suspenzija ugradili su je za potrebe filma cini mi se iz T 34.




Jbt, tamas sam hteo da napisem "...jeste li sigurni da je ovo maketa od plastike, to jest da nije od metala i da je bila u nekom blatu...", kad ono, covek je profesionalac. Ludilo!!!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7105 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 11/11/2010 : 20:22:15  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Joj nemojte me jos podsjecati i na moj drugi hobi iz djetinjstva--maketarstvo! Iako su velika vecina maketa koje sam napravio bili moderni vojni avioni, moj apsolutno najomiljeniji favorit je bio Sd.Kfz.167 Sturmgeschütz IV (zaboravio sam mu ime i sad sam se podsjetio ). To mi je jos uvijek najljepsi tenk/oklopno vozilo iz WWII.
Izgleda ovako:



www.epicentercomics.com

Edited by - D.J. on 11/11/2010 20:23:03
Go to Top of Page

drakulloni
Senior Member



1317 Posts

Member since 25/09/2009

Posted - 11/11/2010 : 22:35:45  Show Profile Show Extended Profile  Send drakulloni a Private Message  Reply with Quote
Svasta

...ali stvarno svasta. Trudio sam se da mi kupovina bude sto raznovrsnija. Nesto sam uzeo planski, a za neke stvari sam se opredelio zbog odlicnih popusta. Balcsad, Grad greha, Put u Tulum, Novi srpski strip, Stripolis, Bili D () Pljuc, Hogar, one prave Mister No-ove maksije i par komada Alaln Forda super klasik. I jos neke knjige i knjizice Sve u svemu, zima ce biti duga i hladna

Lepo je promenniti se...Jos je lepse promeniti se zauvek.
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5838 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 11/11/2010 : 23:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Tenkisti, idemo u svastaru. Otvoricu tamo topik za ovakve razgovore.

Da ne ostane off, na sajmu sam dobio prvi broj Tima Tajlora iz 1951. godine (dakle, starije cak i od mene) i bas sam uzivao citajuci te sada pomalo naivne ali blesavo drage avanture.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000