forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Conan u Hrvatskoj??
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Tomislav
Average Member

Croatia
815 Posts

Member since 23/08/2002

Posted - 12/12/2010 : 13:38:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomislav a Private Message  Reply with Quote
Da li netko zna ima li kakve šanse da se Conan pojavi u nekom izdanju u HR? Možda neki od izdavača sprema neko iznenađenje?
Gledam sva ova američka izdanja(pogotovo reprint Savage sword of Conan) i mislim si kako bi to bilo dobro imati na hrvatskom....
Kada bi takav Conan bio kod nas izdan i jos HC sa cijenom od cca 200 kuna milim da bi se naslo dovoljno kupaca da pokrije takvo izdanje :)

jaki
Advanced Member



Croatia
26469 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/12/2010 : 13:48:48  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
a šta bi ga plaća 200 kn kad ga možeš kupiti i za 100 kn?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9600 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 12/12/2010 : 13:51:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
imaces na srpskom od pocetka sledece godine, ako ti znaci ista ;)

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26469 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/12/2010 : 14:00:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
isto kao i za hr izdanje.jedino ako bude jeftinije i bolje(A-4,bolji otisak).

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9600 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 12/12/2010 : 14:15:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26469 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/12/2010 : 14:47:29  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9600 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 12/12/2010 : 14:57:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
ahhh....OK, in words

jel bi mogao da pojasnis sta si hteo da kazes onim postom gore

unapred ljubazno hvala

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26469 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/12/2010 : 15:11:37  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Pa da nema smisla kupovati domaće izdanje ako ne bude jeftinije od DH SSOC esencijala i ako ne bude imao bolji otisak,jer je kod USA izdanja neke epizode imaju loše skenove i da bude na A-4 formatu za razliku od USA izdanja.
Ako sve to ne bude čemu onda kupovati domaći kad već smo kupili 8-9 (pretpostavljam da smo kupili,jer ako nas zanima Conan onda sigurno nismo odlučili čekat na upitno domaće izdanje)esencijalnih Conana?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 12/12/2010 : 15:15:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ja virujen da će Darkwoodovo izdanje bit genijalno, isto ko i Tarzan koji je po meni jedan od najbolje uređenih stripova šta sam u životu vidija.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

kosmajac
Average Member

Serbia
751 Posts

Member since 07/09/2010

Posted - 12/12/2010 : 15:22:01  Show Profile Show Extended Profile  Send kosmajac a Private Message  Reply with Quote
za Lord Vader89
reci mi koje sve vrste mickeya i donalda imas za eventualnu razmenu???
godiste,ocuvanost itd...
pozdrav

Isuse Hriste sine Boziji,pomiluj me gresnog
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9600 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 12/12/2010 : 15:38:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
javi mi se na private message, tebi je iskljucen.

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3544 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 12/12/2010 : 15:38:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Pa da nema smisla kupovati domaće izdanje ako ne bude jeftinije od DH SSOC esencijala i ako ne bude imao bolji otisak,jer je kod USA izdanja neke epizode imaju loše skenove i da bude na A-4 formatu za razliku od USA izdanja.
Ako sve to ne bude čemu onda kupovati domaći kad već smo kupili 8-9 (pretpostavljam da smo kupili,jer ako nas zanima Conan onda sigurno nismo odlučili čekat na upitno domaće izdanje)esencijalnih Conana?



Ako ništa drugo, neće biti štampano na očajnom papiru kao essentiali. A ako bude izdanje na nivou Tarzana, odlično! Jedan originalni essential će biti podeljen na dve knjige, ali još ne znamo kakav će biti ritam izdavanja... Darkwood u početku daje onu pristupačnu cenu, ali čemu nagađanja, za koji mesec će se to pojaviti.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9600 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 12/12/2010 : 15:39:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Pa da nema smisla kupovati domaće izdanje ako ne bude jeftinije od DH SSOC esencijala i ako ne bude imao bolji otisak,jer je kod USA izdanja neke epizode imaju loše skenove i da bude na A-4 formatu za razliku od USA izdanja.
Ako sve to ne bude čemu onda kupovati domaći kad već smo kupili 8-9 (pretpostavljam da smo kupili,jer ako nas zanima Conan onda sigurno nismo odlučili čekat na upitno domaće izdanje)esencijalnih Conana?



OK, sad kapiram sta si hteo da kazes

nema sumnje sa Darkwoodom


a, BTW, mozda neki ne znaju engleski, pa su bili primorani da cekaju

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

zkne
Junior Member

487 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 12/12/2010 : 15:51:17  Show Profile Show Extended Profile  Send zkne a Yahoo! Message  Send zkne a Private Message  Reply with Quote
Imam prvih 7 ssoc, u prvih 3 je malo losiji sken ali samo nekih epizoda, ali za to je kriv papir, dok je kasnije promijenjen papir i tisak je odlican! Izvrsno dark horse-ovo izdanje i vrlo povoljno!
Go to Top of Page

torca
Average Member



744 Posts

Member since 24/03/2003

Posted - 12/12/2010 : 16:34:28  Show Profile Show Extended Profile  Send torca a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by jaki

Pa da nema smisla kupovati domaće izdanje ako ne bude jeftinije od DH SSOC esencijala i ako ne bude imao bolji otisak,jer je kod USA izdanja neke epizode imaju loše skenove i da bude na A-4 formatu za razliku od USA izdanja.
Ako sve to ne bude čemu onda kupovati domaći kad već smo kupili 8-9 (pretpostavljam da smo kupili,jer ako nas zanima Conan onda sigurno nismo odlučili čekat na upitno domaće izdanje)esencijalnih Conana?



OK, sad kapiram sta si hteo da kazes

nema sumnje sa Darkwoodom


kako nema sumnje kad njihovih 150 stranica tarzana košta 18 eura?
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26469 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/12/2010 : 16:43:36  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ako će biti podijeljen jedan SSOC u dva fancy izdanja tipa Tarzan nema šanse da bude jeftinije od Dark Horsovog Conana.
To će kupovati 99 kolekcionara i onih 23 šta ne znaju čitati na engleskom.
Nisam optimist da će taj darkwoodski Conan opstati ali želim im svu sreću.Ja ćui se držati jeftinijeg(pretpostavljam)USA izdanja.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9600 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 12/12/2010 : 16:45:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
videcemo za Konana....

Tarzan je veci format od A4, i nije bas bilo jednostavno nabaviti materijale. uostalom, i u Hrvatskoj i u Srbiji si prvih mesec dana mogao da ih kupis za oko 13 evra, ako se ne varam

mislim, kapiram sta hoces da kazes, ali relativno gledano, DW izdanja nisu skupa, a narocito u tom promotivnom periodu. ako budem stavljao na vagu jeftino ESSENTIAL izdanje, koje bas i ne odise nekim kvalitetom, i skuplje Darkwoodovo, za koje znam da ce da bude odradjeno do perfekcije, ne dvoumim se previse :)

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 12/12/2010 : 16:57:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
I ne zaboravi da Darkwoodovo izdanje Tarzana ima puno popratnoga teksta, gotovo ko neka enciklopedija o Tarzanu
Inače nisan ljubitelj tih nekih fancy kolekcionarskih izdanja i sličnoga ovoga i onoga, al Tarzan mi je genijalan, veliki format, super papir i otisak, popratni tekstovi... Uf!

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26469 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/12/2010 : 17:58:35  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Pa ja ne govorim protiv darkwoodovog Tarzana.Ne znam gdje ste to izvukli iz mojih rijeći?Kažem da između jeftinijeg DH Conana(vjerovatno duplo a možda i više) i skupljeg a kvalitetnijeg u izradi od DW biram jeftinije izdanje.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9600 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 12/12/2010 : 18:11:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
ja sam sa tvoje strane video samo pljuvacinu

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9600 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 12/12/2010 : 18:11:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 12/12/2010 : 19:03:07  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
dodajem i ovdje isto pitanje jer je ipak rijec o conanu:
dali su izdavaci Conana ( Slobodna Dalmacija ) bili debili u glavu mozda ? Sad malo gledam originalne Conane i ovo sto su oni izdavali nema nikakvoga smisla.... sad me stvarno zanima zasto i kako neki kreten dodje da ideju da izdaje strip nasumce ? istu stvar su radili i sa spidermanom koji je bio super... recimo ide prica o crvenoj lubanji, onda jednostavno prestane pa pocne neka druga, koja se naravno isto ne zavrsi i tako to...

uistinu me zanima koji je idiot bio zasluzan za to, full bi mu volio poslati pismo nekakvo...

nije ni cudno da su im strip izdanja propala, kakve kretencine
Go to Top of Page

Tomislav
Average Member

Croatia
815 Posts

Member since 23/08/2002

Posted - 12/12/2010 : 20:02:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomislav a Private Message  Reply with Quote
Nisam znao za Darkwoodovo izdanje! Odlicno, to mi je drago cuti.
Poceo sam kupovati americke ali mi je ipak draze imati ga na hrvatskom ili onda bar na srpskom.
Conan mi je jedan od najdrazih stripova i za njega mi nije bitno jel strip kosta 100 ili 200 kuna nego mi je puno bitnije kako je napravljen i kakav je kvalitet izdanja. Ako ce Darwoodov biti dobro napravlejn to sigurno kupujem bez obzira na cijenu!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26469 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/12/2010 : 23:38:09  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
OK.Još ih se traži 98

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 12/12/2010 : 23:44:13  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
hvala na informaciji jaki... potrudit cu se poslati pismo tome interesantnome gospodinu i upitati ga da mi razjasni svoje razmisljanje
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/12/2010 : 10:00:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

dodajem i ovdje isto pitanje jer je ipak rijec o conanu:
dali su izdavaci Conana ( Slobodna Dalmacija ) bili debili u glavu mozda ? Sad malo gledam originalne Conane i ovo sto su oni izdavali nema nikakvoga smisla.... sad me stvarno zanima zasto i kako neki kreten dodje da ideju da izdaje strip nasumce ?


Ja sam onda bio sretan što je onda uopće nešto izlazilo, i nije mi toliko smetalo što nije baš bilo potpuno od početka.

Pa kod Conana išla je jedna starija epizoda i jedna novija epizoda. Doduše, ispočetka su to šarali i s specijalima, ali kasnije je bilo sve po redu. Za stare epizode su i počeli od najboljeg razdoblja, možda im je netko preporučio da ne izdaju od onih prvih pretpotopnih epizoda. Eventualno bi se starije i novije epizode spojile, no tak dugo nije poživilo.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000