forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Najomiljena komedija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

manhunter
Moderator



Switzerland
25128 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 30/12/2010 : 13:16:26  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rommel

quote:
Originally posted by manhunter



Rommel, filmovi i ja u istoj rečenici. Koja uvreda za Rommela.


uopće ne




Ma zezam se, meni je cast da kao filmska neznalica budem pored tebe u jednoj recenici. ;).

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25128 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 30/12/2010 : 13:24:08  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

@Menchjagger
Znaci, prakticno si zakinut i za Dave Allena....



Jesam, ali nije da mi je nesto zao...Britanski humor mi je negde na cetvrtom mestu.


quote:

Keriju svaka cast, u Maski je blistao, ali se bojim da su neki od njegovih filmova ili previse prizemni ili su previse pretenciozni. Inace, meni je olaksavajuca okolnost da sam se nagledao Dzeru Luisa koji je Kerijev najverovatniji uzor.


Ok, Maska je takodje dobar film, ali mi je D&d malcice bolji. Mozda zbog Danijelsa???
Ja sam takodje gledao sve o Luisa, i naravno da je on bio uzor Keriju. Secam se onih cuvenih "ciklusa" na RTB, svake nedelje u 17h, pa su i Luisa tako zakacili.



quote:
Nikad nisam dozivljavao Brajana kao sprdanje sa religijom... Vise kao neozbiljno o ozbiljnom...


A dobro, to je samo drugaciji naziv. Kao kad za neku zenu ne kazes da je debela, nego elegantno popunjena. :))

quote:

Nego, za Noises Off (i meni jedna od najdrazih komedija - pored predstave Buba u Uhu - obozavam ulaske, izlaske i kriva vrata) imam bedni divX sa odlicnim tonom, i fenomanalni divX sa ruskim tonom. Znas li neki izvor za dobar devederip?



Ja imam originalni dvd, pogledacu da li ima neceg na torentima..Mada, i na tim torentima imas glupe nove hitove koje mozes da skines za 15min, ali nekih filmova nema pa nema...

Ja se izlomih da skinem sve sezone Ellen, mucim se vec mesec dana...

Javicu ti ako nesto nadjem.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 30/12/2010 13:25:02
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 30/12/2010 : 13:45:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan


maska je meni jedini odličan carreyev film. on se u većini svojih filmova (primjerice glup i gluplji i lažljivac) uglavnom samo krevelji, ništa drugo...



maska je i meni dobar film, ali promašio si poantu
pa baš je u maski carreyevo kreveljenje na maksimumu, dok glup i gluplji se uopče ne oslanjaju na carreya već na scenarij
pa sve najbolje šale iz filma su takve: samsonite aktovka (njih dvojica misle da je to prezime)
dvostruke rukavice (kad carrey daje svoje druge rukavice nakon sto se daniels smrzavao pola filma)
zadnja šala na kraju filma kad pokazuju polugolim ženskama gdje mogu naći frajere za masažu
kad se voze 200 km u krivom smjeru, pa kad kupuju onaj mali motorčić
kad daniels pokušava dobiti broj od cure na benziskoj
kad carrey stavlja onom nasilniku u restoranu na račun i vlastiti ručak...
cijeli film nema veze sa carreyvim kreveljenjem
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 30/12/2010 : 13:46:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
The gold rush, The great dictator, Modern times
Some like it hot
Airplane
The big Lebowski
Balkanski špijun
Something about Mary
Meet the parents
The little miss Sunshine
ima toga dosta.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25128 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 30/12/2010 : 13:48:22  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
@supermark
Meni je najžešća fora u tom filmu kad stižu u brda smrznuti na onom mopedu, i kad Danijels guši Kerija a ovaj viče: "Aaa, hladne su ti ruke!" ;)

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 30/12/2010 13:49:09
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 30/12/2010 : 13:54:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

@supermark
Meni je najžešća fora u tom filmu kad stižu u brda smrznuti na onom mopedu, i kad Danijels guši Kerija a ovaj viče: "Aaa, hladne su ti ruke!" ;)



ma ima ih bezbroj, samo tko će ih sve sjetiti
ali kao što rekoh, rijetko koja legendarna šala ima veze sa carreyevim kreveljenjem
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 30/12/2010 : 14:26:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark



maska je i meni dobar film, ali promašio si poantu
pa baš je u maski carreyevo kreveljenje na maksimumu, dok glup i gluplji se uopče ne oslanjaju na carreya već na scenarij



yes, u pravu si, maska je recimo onaj film koji ti je na iritantan način zanimljiv

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5804 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 30/12/2010 : 14:48:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Od dosad nespomenutih, Napoleon Dynamite

Inače, Life of Brian mi je uvjerljivo najbolja komedija koju sam gledao...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9599 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 30/12/2010 : 14:53:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by milandj3

....ili filmovima tipa Posetioci gde se cela komika vrti oko nekog primitivca koji ceo film prdi....


ako si samo ovo video u Posetiocima, nije ni cudo sto ti se nisu svideli....

nemoj ponovo da ih gledas

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Del10Piero
Average Member



Croatia
818 Posts

Member since 09/11/2007

Posted - 30/12/2010 : 15:06:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Del10Piero's Homepage  Send Del10Piero a Private Message  Reply with Quote
Severance
Dr. Strangelove
Harvey
Arsenic and Old Lace
Bad Santa
Groundhog Day
The 51st State
The Bachelor and the Bobby-Soxer
The Sting
.
.
.

“ I had nothing to offer anybody except my own confusion. ”
Go to Top of Page

milandj3
Average Member



Serbia
614 Posts

Member since 17/08/2006

Posted - 30/12/2010 : 15:12:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit milandj3's Homepage  Send milandj3 a Private Message  Reply with Quote
Jeste li gledali Idiocracy i šta mislite o tom filmu?
http://www.imdb.com/title/tt0387808/
Go to Top of Page

Sandman.
New Member



Serbia
209 Posts

Member since 21/10/2008

Posted - 30/12/2010 : 15:26:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Sandman. a Private Message  Reply with Quote
Gledao ja na Avali pre par dana.
Zanimljivo,ali bih od Mike Judge-a pre preporucio legendarni Office Space. :)
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9599 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 30/12/2010 : 17:06:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
inace, Nacho libre je isto sjajna stvar :D

kakva idiotarija, nevidjeno :D

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

ordell
Senior Member



Slovenia
1898 Posts

Member since 20/08/2006

Posted - 30/12/2010 : 17:54:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ordell a Private Message  Reply with Quote
Podsjetio bi i na "This is Spinal Tap". Film koji sam od sebe napravi komediju. Obavezno za pogledati!

http://www.imdb.com/title/tt0088258/

http://www.youtube.com/watch?v=DBllPEwjEJ4&feature=related

Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 30/12/2010 : 19:00:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
ljudi, molim vas, jednom sa svagda: "Groundhog Day" NIJE CHRISTMAS FILM!
ok, samo sam htjeo to da rascistim ;)
U onom Christmas movies topicu neko ga je stavio kao film o Bozicu, pa zato kazem...

http://www.acestroke.blogspot.com

Edited by - acestroke on 30/12/2010 19:33:01
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5804 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 30/12/2010 : 19:38:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
E da, Fargo je odličan....

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

milandj3
Average Member



Serbia
614 Posts

Member since 17/08/2006

Posted - 30/12/2010 : 23:16:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit milandj3's Homepage  Send milandj3 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ordell

Podsjetio bi i na "This is Spinal Tap". Film koji sam od sebe napravi komediju. Obavezno za pogledati!

http://www.imdb.com/title/tt0088258/

http://www.youtube.com/watch?v=DBllPEwjEJ4&feature=related





e a od istog autora je takodje fenomenalan Waitting for Guffman! Inace bravo za Napoleon Dynamite. Otkaceno do daske. Isto kao i malopre pomenuti Office space.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5804 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 31/12/2010 : 01:07:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by milandj3

Inace bravo za Napoleon Dynamite. Otkaceno do daske. Isto kao i malopre pomenuti Office space.



Napoleon mi je jedan od najdražih filmova, možda ne najboljih, ali najdražih svakako... Predobri likovi koji nose film, Napoleon koji ti, ma koliko bio čudan, mora biti simpatičan na kraju...

A uncle Rico mi je jedan od uvjerljivo najsmješnijih likova ikad...

Legendarna scena iz filma (istinita anegdota iz života redatelja):

http://www.youtube.com/watch?v=MG91VCdK_vw&feature=related

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 31/12/2010 : 01:41:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
Jos jedna tako, tako odlicna komedija:

Kick-ass. Obavezno stivo.
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4487 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 01/01/2011 : 13:15:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote



Go to Top of Page

alanford
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1169 Posts

Member since 31/03/2009

Posted - 01/01/2011 : 17:20:17  Show Profile Show Extended Profile  Send alanford a Yahoo! Message  Send alanford a Private Message  Reply with Quote
Meni je Balkanski Spijun daleko najbolja komedija... Svaki put kada ga gledam nadjem nesto novo
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7099 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 02/01/2011 : 05:57:18  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Ne znam tocno koja mi je najbolja komedija, vec je spomenuto dosta mojih favorita, ALI meni apsolutno najsmjesnija filmska scena koju sam ikada vidio je ona sa Hitlerovim autom iz filma Rat Race (iz 2001):

http://www.youtube.com/watch?v=41imMO7XpFg

Nacin na koji je ovo slozena da bi zavrsilo kako zavrsi je meni genijalno!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 02/01/2011 : 13:49:51  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Theres something about Mary
Meet the parents
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 02/01/2011 : 14:52:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Ne znam tocno koja mi je najbolja komedija, vec je spomenuto dosta mojih favorita, ALI meni apsolutno najsmjesnija filmska scena koju sam ikada vidio je ona sa Hitlerovim autom iz filma Rat Race (iz 2001):

http://www.youtube.com/watch?v=41imMO7XpFg

Nacin na koji je ovo slozena da bi zavrsilo kako zavrsi je meni genijalno!



yeah, sjećam se tog filma i te scene, Jon Lovitz kad u jednom momentu izgleda i zvuči kao hitler hahahaha
najbolje scene iz tog filma su one s Rowanom Atkinsonom, pogotovo one gdje on samo iznenada zaspi, ili ona gdje se vozi s waynom knightom pa mu ispadne srce iz kombija

"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 02/01/2011 14:56:01
Go to Top of Page

milandj3
Average Member



Serbia
614 Posts

Member since 17/08/2006

Posted - 02/01/2011 : 18:29:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit milandj3's Homepage  Send milandj3 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan


yeah, sjećam se tog filma i te scene, Jon Lovitz kad u jednom momentu izgleda i zvuči kao hitler hahahaha
najbolje scene iz tog filma su one s Rowanom Atkinsonom, pogotovo one gdje on samo iznenada zaspi, ili ona gdje se vozi s waynom knightom pa mu ispadne srce iz kombija




ma bre najjača je keti bejts i ona fora "you should have bought a squirell" koju su posle maznuli u "vratiće se rode" i pretvorili u "da ti operem šajbu?"
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000