forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 -brišite topić-
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

cat claw
Advanced Member



5829 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 15/02/2011 : 14:16:22  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Nije mcn zajedljiv, samo je primetio da manje-više uvek moraš objašnjavati nešto što bi trebalo da se vidi bez objašnjenja.
Rekao si da lebdi ka nama, ali se to na tvom crtezu ne vidi.
Hocu reci, vise izgleda kao pogresno nacrtan supermen nego pogresno nacrtan lebdač.
Manitu je rekao, howgh.
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5829 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 15/02/2011 : 19:46:42  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
I? Cini li ti se bolje ili si prepravio samo nama za volju.

Usput, ispustio si iz vida da sam ja rekao DOBAR crtac
Go to Top of Page

Jur
New Member



Slovenia
179 Posts

Member since 31/05/2010

Posted - 15/02/2011 : 20:09:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Jur a Private Message  Reply with Quote
Nemam nekih vecih primedbi ali u oko mi zapao jedan detajl, koji je jos tako postavljen, da ga ne mogu odmisliti. Kako to, da curi ne ispadne papuča?

-----------------------------------------------
Composition Assistant
http://jugilus.com/composition_assistant/ca.php
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 15/02/2011 : 20:22:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>čemu taj zajedljivi ton?

Jer nisam bio siguran jesi li svjestan kako tvoj ton zvuči.

Mislim, ti si crtač koji puno umije i dosta radi. Kad griješiš, griješiš uglavnom zbog brzine (ako uzmemo da je nepažljivost element karaktera, dakle stila). Sad, uzevši tko su ti bili uzori (Ameri od sredine devedesetih do sredine nultih), nije ni čudo da griješiš u stvarima u kojima griješiš (sve ono što Bane klasičar korigira). Ali meni, recimo, uopće ne prija tvoj ton razgovora ... a kako je topik tvoj, jedino je pošteno da se uklonim.

Ispričavam se što sam zalazio.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7538 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 15/02/2011 : 20:24:02  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Ne treba menjati stvari u nedogled da bi se postizalo savršenstvo. Ali ovako jeste bolje i normalnije, kompozicijski, odnosno režijski u smislu hvatanja pravog trenutka ili postavljenja kamere u odnosu na likove - dešavanje.
Go to Top of Page

Djeno
Junior Member



South Sandwich Islands
311 Posts

Member since 20/10/2009

Posted - 16/02/2011 : 01:35:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Djeno's Homepage  Send Djeno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

I? Cini li ti se bolje ili si prepravio samo nama za volju.

...


rekao sam da ste bili u pravu. bolje je u svakom pogledu.


quote:
Originally posted by mcn


Jer nisam bio siguran jesi li svjestan kako tvoj ton zvuči. Ali meni, recimo, uopće ne prija tvoj ton razgovora ...


ja sam tebi prvi zamerio na tonu.

nego, jel moguće da ti to mene mešaš s nekim? ne sećam se da smo se upoznali a na kvorumu nismo razmenili ni tri reči. ako je to bilo dovoljno da te nagazim onda ti se ovom prilikom izvinjavam. evo po treći put priznajem da ste ti i kerac bili u pravu. ne moraš se demonstrativno povlačiti s topića. sve je ok.


www.bogdanovic.deviantart.com
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4487 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 19/02/2011 : 10:49:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
Ne poznam curu te kako bi odreagovala,tako da mi pada na pamet vise mogucih reakcija na ono sta je snaslo,ukljucujuci i grc usled asfiksije nastale usled bla bla...pri cemu noge ne bi bile ni malo atraktivno upolozene,a znajuci papuce veoma je moguce da papuca ostane zaglavljena.

Edited by - Sneaksie Thiefsie on 19/02/2011 10:49:54
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37746 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 19/02/2011 : 12:51:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jur

Nemam nekih vecih primedbi ali u oko mi zapao jedan detajl, koji je jos tako postavljen, da ga ne mogu odmisliti. Kako to, da curi ne ispadne papuča?



Verjetno so to tiste šlape, ki se držijo "okrog stopala", pod gležnjem (kot čevelj). Je pa potem vprašanje, kako to, da je izgubila prvo. Ob silnem ruvanju?


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 19/02/2011 : 20:34:59  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by Jur

Nemam nekih vecih primedbi ali u oko mi zapao jedan detajl, koji je jos tako postavljen, da ga ne mogu odmisliti. Kako to, da curi ne ispadne papuča?



Verjetno so to tiste šlape, ki se držijo "okrog stopala", pod gležnjem (kot čevelj). Je pa potem vprašanje, kako to, da je izgubila prvo. Ob silnem ruvanju?





Poli,mojne furati te fazone na kineskom hehehe...


Wtf?

Edited by - bagi on 19/02/2011 20:36:51
Go to Top of Page

milandj3
Average Member



Serbia
614 Posts

Member since 17/08/2006

Posted - 19/02/2011 : 22:35:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit milandj3's Homepage  Send milandj3 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by Jur

Nemam nekih vecih primedbi ali u oko mi zapao jedan detajl, koji je jos tako postavljen, da ga ne mogu odmisliti. Kako to, da curi ne ispadne papuča?



Verjetno so to tiste šlape, ki se držijo "okrog stopala", pod gležnjem (kot čevelj). Je pa potem vprašanje, kako to, da je izgubila prvo. Ob silnem ruvanju?





Poli,mojne furati te fazone na kineskom hehehe...





i to neki provincijski dijalekt a ne onaj mandarinski
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4487 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 21/02/2011 : 00:01:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
Valja koristiti reference
Go to Top of Page

kenan92
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
388 Posts

Member since 26/01/2010

Posted - 21/02/2011 : 00:22:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit kenan92's Homepage  Send kenan92 a Yahoo! Message  Send kenan92 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

Valja koristiti reference


auuuuuuuuu.....

Here at last, dear friends, on the shores of the Sea, comes the end of our fellowship in Middle-earth. Go in peace! I will not say: do not weep;for not all tears are an evil."
Go to Top of Page

Djeno
Junior Member



South Sandwich Islands
311 Posts

Member since 20/10/2009

Posted - 21/02/2011 : 07:44:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Djeno's Homepage  Send Djeno a Private Message  Reply with Quote
Dosta spamovanja. Otvorite topić "revija guzica" pa tamo kačite ovo.

www.bogdanovic.deviantart.com
Go to Top of Page

milandj3
Average Member



Serbia
614 Posts

Member since 17/08/2006

Posted - 21/02/2011 : 08:14:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit milandj3's Homepage  Send milandj3 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Djeno

Dosta spamovanja. Otvorite topić "revija guzica" pa tamo kačite ovo.




ima već: volim dobre guze
Go to Top of Page

nolo contendre
Junior Member



Serbia
411 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 03/03/2011 : 19:25:11  Show Profile Show Extended Profile  Send nolo contendre a Private Message  Reply with Quote
Malo si nam smanjio planetu.
Inače, vrhstra k'o i uvek.
Go to Top of Page

Djeno
Junior Member



South Sandwich Islands
311 Posts

Member since 20/10/2009

Posted - 04/03/2011 : 00:27:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Djeno's Homepage  Send Djeno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nolo contendre

Malo si nam smanjio planetu.
...


???

www.bogdanovic.deviantart.com
Go to Top of Page

nolo contendre
Junior Member



Serbia
411 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 04/03/2011 : 18:22:46  Show Profile Show Extended Profile  Send nolo contendre a Private Message  Reply with Quote
Znaš onu teoriju o 10 000 m visine, vedrom letnjem danu i zakrivljenju horizonta? E, kod tebe se to vidi na 10 metara. Na prvom kadru ove druge table likovi i drvo iza njih "vuku" na levo a onaj kućerak i drvo pored na desno.Ako se taj trend nastavlja i van kadra, onda ovaj debeli pandur može da optrči polove i vrati se na mesto odakle je krenuo za 10 min.
Go to Top of Page

david
New Member

Croatia
237 Posts

Member since 19/01/2003

Posted - 04/03/2011 : 18:35:11  Show Profile Show Extended Profile  Send david a Private Message  Reply with Quote
koje je "opravdanje" za samo dva kadra na zadnjoj stranici? to je jedna od stvari koja me zivcira kod americkih stripova, a kako njih ne mogu to pitati onda mi molim te ti odgovori - radnja u ova dva kadra stala bi i obicne kadrove kakvih pet sest stane na stranicu, nema masovne scene ili cilog grada ili tako nesto... je su li stranice (u americkom stilu) s jednim ili ovako dva kadra propisane svakih toliko stranica ili sta?

http://dpetrina.deviantart.com
Go to Top of Page

Djeno
Junior Member



South Sandwich Islands
311 Posts

Member since 20/10/2009

Posted - 04/03/2011 : 23:49:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Djeno's Homepage  Send Djeno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by david

koje je "opravdanje" za samo dva kadra na zadnjoj stranici? to je jedna od stvari koja me zivcira kod americkih stripova, a kako njih ne mogu to pitati onda mi molim te ti odgovori - radnja u ova dva kadra stala bi i obicne kadrove kakvih pet sest stane na stranicu, nema masovne scene ili cilog grada ili tako nesto... je su li stranice (u americkom stilu) s jednim ili ovako dva kadra propisane svakih toliko stranica ili sta?


naravno da nisu.

ali ovakvi kadrovi su vrlo korisni da se podvuče dramatičnost, da se naglasi važnost neke scene ili da se promeni ritam u pripovedanju. ima puno mogućnosti da se efektno upotrebe veliki paneli pogotovo kad znaš da ti je svaki parni broj strane uvek na sledećoj levoj strani pa shodno tome možeš da plasiraš određenu scenu.

a sad ti meni objasni zašto tebe to "živcira".


www.bogdanovic.deviantart.com
Go to Top of Page

david
New Member

Croatia
237 Posts

Member since 19/01/2003

Posted - 05/03/2011 : 10:13:26  Show Profile Show Extended Profile  Send david a Private Message  Reply with Quote
ne volim ih jer su mi najcesce "praznije" (manje radnje, manje likova) od obicnih kadrova, a taj zeljeni dramaturski efekt osobno ne dozivim, da ne ispadne da te napadam iskreno se nadam da ces zavrsit i objavit ovaj strip, tvoj stil ne volim ali svejedno moram priznati da crtas jednako dobro ili bolje od crtaca koji objavljuju (dojam na racun citanja skenova nekih "amerikanaca")

http://dpetrina.deviantart.com
Go to Top of Page

Djeno
Junior Member



South Sandwich Islands
311 Posts

Member since 20/10/2009

Posted - 05/03/2011 : 15:08:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Djeno's Homepage  Send Djeno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by david

ne volim ih jer su mi najcesce "praznije" (manje radnje, manje likova) od obicnih kadrova, a taj zeljeni dramaturski efekt osobno ne dozivim...


onda si čitao pogrešne autore.


www.bogdanovic.deviantart.com
Go to Top of Page

Patrix
Junior Member

Croatia
411 Posts

Member since 17/12/2010

Posted - 16/03/2011 : 17:39:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Patrix a Private Message  Reply with Quote
WWWWWWWWWWWOOOOOOOOOOOOWWWWWWWWWWWW!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bolje crtaš od Picatta,Brindisija,Stana,M&G-a,i to zajedno!!!
Go to Top of Page

Djeno
Junior Member



South Sandwich Islands
311 Posts

Member since 20/10/2009

Posted - 18/03/2011 : 16:07:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Djeno's Homepage  Send Djeno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Patrix

WWWWWWWWWWWOOOOOOOOOOOOWWWWWWWWWWWW!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bolje crtaš od Picatta,Brindisija,Stana,M&G-a,i to zajedno!!!


Ne znam za te legende ali po 'talijanskim imenima bih rekao da crtaju za govnelli?


www.bogdanovic.deviantart.com
Go to Top of Page

MisterYES
Average Member



Bosnia and Herzegovina
559 Posts

Member since 01/10/2003

Posted - 29/03/2011 : 10:51:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit MisterYES's Homepage  Send MisterYES a Private Message  Reply with Quote
Ovo je super, sve.
Svaka čast, pravi comic style. Ukusno, precizno, dopadljivo...samo nastavi.

Podsjecas me stilom na Tony Moore-a (crtež u prvih 7 epizoda stripa The Walking Dead) - mada mi je pravo ruzno što se uvijek nesta sa necim porediti ali...bice da nam je to u genima, shvati kao kompliment svakako, to je samo neka moja "na prvu" impresija, upitno je i koliko je tacna :)
Go to Top of Page

Djeno
Junior Member



South Sandwich Islands
311 Posts

Member since 20/10/2009

Posted - 30/03/2011 : 17:21:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Djeno's Homepage  Send Djeno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MisterYES

...

Podsjecas me stilom na Tony Moore-a (crtež u prvih 7 epizoda stripa The Walking Dead)...


Hvala. Dobar je Moore. Mada sam počeo i Adlarda da cenim.




www.bogdanovic.deviantart.com
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000