forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 "Nemogući" topic - epizode Martija Misterije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/03/2011 : 16:18:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Dao sam ti na prošloj stranici neka izdanja koje možeš naći kod nas a koja se bave sličnom tematikom. Ne znam jesi li nabavio Priče iz baze, mada je to isto MM univerzum. Miks žanrova koji koristi MM u Bonelliju se i nije baš ponavljao. Vjerojatno ime kod manjih talijanskih izdavača koji MM klon, no ionako nemamo tih domaćih izdanja.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

mikado
Senior Member



Serbia
1710 Posts

Member since 01/06/2009

Posted - 01/03/2011 : 18:05:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit mikado's Homepage  Send mikado a Private Message  Reply with Quote
A Graystorm? Nisam ga čitao ali mi vuče na to što Davor traži.

https://religiopedija.blogspot.com/
https://bonelistripovi.blogspot.com/
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 01/03/2011 : 18:07:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Jebenti mikado, ja taman uspija zaboravit na taj strip i ti me opet podsjetiš Ko će sad dočekat da ga izbace domaći izdavači...

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 01/03/2011 : 19:23:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mikado

A Graystorm? Nisam ga čitao ali mi vuče na to što Davor traži.



Ne bih baš rekao, Greystorm je više steampunk avanturistički strip, pun anakronističkih invencija. Više kao Jules Verne u stripu. Nije to otkrivanje misterija ko u MM, možda više kao Priče iz baze Drugdje.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

qboy
Starting Member

76 Posts

Member since 04/10/2010

Posted - 03/03/2011 : 11:47:43  Show Profile Show Extended Profile  Send qboy a Private Message  Reply with Quote
Vidim kako na ovom forumu s vremena na vrijeme neko najavljuje Martija od prvog broja po principu "debeljuca" Texa i MNo od Veselog. Na jednom od topica jedan od forumaša npr. kaže:" imamo texa, mrnoa i zagora u mekanom izdanju, a uskoro ide i marti... Jesu li ovo samo špekulacije i proizvod ličnog zaključivanja ili neko stvarno ima info. Ja sam kontaktirao VČ i lijepo su me obavijestili da ništa ne planirauju više od Martija da izdaju te da ću preko njihovih izdanja biti blagovremeno obaviješten. Ako neko ima informaciju pa makar i aluziju al' da je konkretna neka nas obavijesti. Meni bi lično odgovaralo da izađe ovakav Marti jer njega najviše pratim a jedva stižem uganjati Libellus i to samo redovnu seriju.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22286 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 03/03/2011 : 12:23:16  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by qboy

Vidim kako na ovom forumu s vremena na vrijeme neko najavljuje Martija od prvog broja po principu "debeljuca" Texa i MNo od Veselog. Na jednom od topica jedan od forumaša npr. kaže:" imamo texa, mrnoa i zagora u mekanom izdanju, a uskoro ide i marti... Jesu li ovo samo špekulacije i proizvod ličnog zaključivanja ili neko stvarno ima info. Ja sam kontaktirao VČ i lijepo su me obavijestili da ništa ne planirauju više od Martija da izdaju te da ću preko njihovih izdanja biti blagovremeno obaviješten. Ako neko ima informaciju pa makar i aluziju al' da je konkretna neka nas obavijesti. Meni bi lično odgovaralo da izađe ovakav Marti jer njega najviše pratim a jedva stižem uganjati Libellus i to samo redovnu seriju.



ima info. Evo odgovora redakcije VC u vezi KI MM:

Kao što sigurno znate, mi nismo skloni praznim pričama i lažnim ili nesigurnim najavama, pa nikad ne najavljujemo bilo kakve novosti sve dok eventualni cilj nije blizu realizacije. Za sada nema takvih planova za vid izdanja koji ste pomenuli.
Go to Top of Page

qboy
Starting Member

76 Posts

Member since 04/10/2010

Posted - 03/03/2011 : 13:42:26  Show Profile Show Extended Profile  Send qboy a Private Message  Reply with Quote
Meni su slično odgovorili na mail al' me zbunjuju izjave nekih na forumu, kao biće uskoro, neko je spominjao i jesen (doduše samo u aluziji).
Go to Top of Page

qboy
Starting Member

76 Posts

Member since 04/10/2010

Posted - 03/03/2011 : 13:48:49  Show Profile Show Extended Profile  Send qboy a Private Message  Reply with Quote
Konkretno na topicu Mister no Knjiga 1 Veseli cetvrtak... na strani 17 neki momci spominju otvaranje šampanjca povodom izlaska MM od prvog broja i to na jesen otprilike.
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4323 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 11/03/2011 : 12:37:14  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
dali ce i bis epizode izaci u izdanju libelusa?.....a specijalni brojevi?
Go to Top of Page

dikens
Starting Member

19 Posts

Member since 16/11/2009

Posted - 12/03/2011 : 11:56:14  Show Profile Show Extended Profile  Send dikens a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzoni

dali ce i bis epizode izaci u izdanju libelusa?.....a specijalni brojevi?



Bisevi sigurno izlaze, a specijalcima se ja još uvijek potiho nadam iako su rekli da ne mogu dobit prava jer ih ima Bernard.
Malo mi je to čudo jer i za redovne epizode Bernard ima prava pa ih libellus svejedno izbacuje.
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4323 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 12/03/2011 : 13:12:22  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
pa ok je to..bernard ima prava na specijalce..verovatno na sve specijalce i svi ce biti objavljeni..dok se kod redovne serije prava kupuju od nekog broja pa na dalje..libelus je krenuo od pocetka...ok je to
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 16/03/2011 : 21:16:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Evo i ja napokon kupija jučer Grendela Nakon odličnog giganta broj 6, ova priča mi je skroz dobro legla i stvarno mi se sviđa kad Recagno radi u kombinaciji sa Espositovcima. Jedino mi je ža šta epizoda Lokijeva Osveta nije objavljena, a kako je krenilo sve se čini da je nećemo ni dočekat u izdanju Ludensa nažalost. Sad bi poslije Grendela po nekakvom redoslijedu tribale ić epizode Crno Sunce i gigant 11?

E i zanima me još jedna stvar, koji je tempo izlaženja MM od Veselog Četvrtka?

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1355 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 17/03/2011 : 08:18:16  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message  Reply with Quote
Izlazi na 3 meseca,mada broj koji je trebalo da izadje danas,nije izasao. Pomeren je za nova 3 meseca.
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4323 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 17/03/2011 : 09:36:43  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
ne kupujem novi opus martija misterije..volim samo onaj stari opus i srednji..negde do broja 200 u originalu...to volim,ostalo ne...ali me zanima zasto nije izasao novi marti?...ako je tacna informacija?
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2341 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 17/03/2011 : 11:45:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
da, zasto nije danas izasao marti?
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11373 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 17/03/2011 : 11:52:02  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Zbog nekih tehnickih problema. Izlazi tek za 3 meseca.
Ove nedelje izlazi MN knjiga 2.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

nolo contendre
Junior Member



Serbia
411 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 17/03/2011 : 13:34:20  Show Profile Show Extended Profile  Send nolo contendre a Private Message  Reply with Quote
Da nisu ti "tehnički problemi" neka zarazna boljka?
Bojim se da i Dampir ne navuče isto to, pošto u zadnje vreme prilično kašljuca..
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 17/03/2011 : 14:13:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Čekaj, i sad Martija neće biti sve skupa 6 mjeseci?
Hm...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10846 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 17/03/2011 : 14:28:48  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Čekaj, i sad Martija neće biti sve skupa 6 mjeseci?



Minimum.
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 17/03/2011 : 15:24:54  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message  Reply with Quote
pisi propalo izgleda da je najbolje od sada samo kratke serijale uzimati , ovi dugi su uzas , samo sekiracija i nista vise . Kraci serijali su izgleda jedino moguci postali za nas kolekcionare

feka
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/03/2011 : 16:30:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ja san od VČ pročita samo priču Grendel i strašno mi se svidila

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 17/03/2011 : 18:13:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
Ma ja cu uzimati kad god nesto izdaju od Martija, bilo koji izdavac. Nesto i nismo u situaciji da biramo. Stvarno je problem neizdavanja VC Martija tehnicki, ali mi nije jasno cemu odlaganje na jos tri mjeseca...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37745 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/03/2011 : 18:33:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
slaba prodaja?

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 18/03/2011 : 12:04:40  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
Ma super. Zastoji na sve strane. Svi ćemo na kraju na Libellusu završiti.

quote:
Originally posted by Paka01

Ja san od VČ pročita samo priču Grendel i strašno mi se svidila


Morgana ti je pomutila racionalni sud. Priča je baš pilana.

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37745 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 18/03/2011 : 12:32:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
Nego, izgleda da je to bio prvi cetvrtak koji nije "veseli" - nije izaslo nijedno izdanje Veselog cetvrtka ili se varam?


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.15 seconds. Snitz Forums 2000