forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Aukcije -dodatne opcije koje se plačaju.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/06/2011 : 01:04:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Doslovno nisam imao pojma da to postoji. Ja sam stavio 5 aukcija u vitrinu i došao mi je račun od 25 kuna za to... trenutno imam 14 aukcija u vitrini i ja bi trebao platiti preko 100 kuna?!!
Može li mi netko reći gdje je ovo pisalo kao neke opcije jer ja nisam znao da se naplačuje i sigurno ne bi stavio 14 stripova na taj način nego 3 ili 4.

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 30/06/2011 : 01:08:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Da je pročitat prvo, a?
http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-faq

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12896 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 30/06/2011 : 01:09:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Doslovno nisam imao pojma da to postoji. Ja sam stavio 5 aukcija u vitrinu i došao mi je račun od 25 kuna za to... trenutno imam 14 aukcija u vitrini i ja bi trebao platiti preko 100 kuna?!!
Može li mi netko reći gdje je ovo pisalo kao neke opcije jer ja nisam znao da se naplačuje i sigurno ne bi stavio 14 stripova na taj način nego 3 ili 4.


Zato se prije otvaranja aukcija uvijek pročita FAQ, ovdje.

http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-faq

I ondje ćeš naći ova objašnjenja.

quote:
Da li je korištenje stripovi.com aukcija besplatno?

Učlanjenje na aukcije je besplatno. Međutim, prodavači plaćaju naknadu stripovi.com za prodaju stripova na aukcijama, i to prema sljedećem modelu:

- moguće je besplatno staviti na prodaju neograničen broj stripova
- provizija se plaća samo na prodane stripove, i to u iznosu od 3% od konačne cijene (+ PDV)
- dodatne opcije se naplaćuju posebno, kao što je objašnjeno niže u tekstu.

Kupci ne plaćaju nikakvu proviziju stripovi.com aukcijama.

quote:
Što je "Stavi u vitrinu" opcija?

To je opcija koja vam omogućava da vaš predmet bude što uočljiviji među ostalim aukcijama. Predmeti u vitrini se uvijek nalaze na početku liste sa predmetima na početnoj stranici i u svojoj pripadajućoj kategoriji! Ova opcija nije besplatna i njena cijena je 5 kn (+ PDV), bez obzira da li predmet na kraju aukcije bude prodan ili ne.


quote:
Što je "Podebljaj naslov" opcija?

To je opcija koja vam omogućava da vaš predmet bude što uočljiviji među ostalim aukcijama, tako što naslov predmeta bude ispisan masnim slovima. Ova opcija nije besplatna i njena cijena je 1 kn (+ PDV), bez obzira da li predmet na kraju aukcije bude prodan ili ne.


quote:
Što je "Prikaži u drugoj boji" opcija?

To je opcija koja vam omogućava da vaš predmet bude što uočljiviji među ostalim aukcijama, tako što predmet bude prikazan u naračastom kvadratu. Ova opcija nije besplatna i njena cijena je 2 kn (+ PDV), bez obzira da li predmet na kraju aukcije bude prodan ili ne.


Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 30/06/2011 : 01:09:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
To sam i ja reka

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12896 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 30/06/2011 : 01:12:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

To sam i ja reka


Oprosti, nisam vidio tvoj post na vrijeme.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/06/2011 : 01:12:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Bushido hvala stvarno nisam išao za time. Ništa kontaktirat ću markosa pa ču vidjeti dali će mi uvažiti.
Paka mene zanima zasto si tako reagirao? Misliš da se meni čita svako slovo na stripovi.com?
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 30/06/2011 : 01:16:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Kako tako?
Pa samo sam ti kopira link i to je to. Ne znan, čini mi se logična stvar prvo pročitat kako aukcije funkcioniraju prije nego ih se počme koristit. Niko te ne napada

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12896 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 30/06/2011 : 01:17:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Paka mene zanima zasto si tako reagirao? Misliš da se meni čita svako slovo na stripovi.com?


Pusti Paku, nije on mislio ništa loše.

Ne moraš čitati svako slovo, ali se podrazumijeva da se barem pročitaju pravila vezana za forum i aukcije. POGOTOVO za aukcije, s obzirom da su tu tvoji novci u pitanju.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/06/2011 : 01:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ok malo mi je zvučalo cinički. Sve 5
Ne potpuno ste u pravu nisam pročitao, Nadam se da će markos uvažiti jer logički je da ne bi postavio 14 aukcija po 5 kuna.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 30/06/2011 : 01:21:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ma praktički svako misec dana neko otvori upravo ovakav topic... Sićam se da smo nedavno isto nekome objašnjavali, ne mogu se sitit sad kome.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/06/2011 : 01:23:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
A jbt još ja razmišljam hoču li svaku stavit u vitrinu pa eto nisam htio biti sebičan stavio sam samo 14 da i drugi imaju prostora
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26474 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 30/06/2011 : 06:43:22  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Opet si se istaka logikom
Da je vitrina besplatna onda bi svi stavljali stripove u vitrinu pa onda ne bi bila posebna.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/06/2011 : 13:22:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Jesam nešto mi je bilo sumljivo ali uopće nisam išao za time...
Go to Top of Page

spiritoconlascure
New Member



Croatia
288 Posts

Member since 24/11/2010

Posted - 30/06/2011 : 16:02:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit spiritoconlascure's Homepage  Send spiritoconlascure a Private Message  Reply with Quote
ma nema šanse da ti to uvaži...tvoja je greška.već je bilo par sličnih slučajeva do sada i nije bilo ni govora da im se dug "oprosti".
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29202 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/06/2011 : 16:18:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
odakle ti to "nema šanse"? Samo u zadnjih mjesec dana je bilo 3 ljudi koji su stavili greškom hrpu stripova u vitrinu i svima sam to izbrisao.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/06/2011 : 16:36:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Nema šanse?
Čovjek mi je obrisao dug
Go to Top of Page

spiritoconlascure
New Member



Croatia
288 Posts

Member since 24/11/2010

Posted - 30/06/2011 : 16:54:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit spiritoconlascure's Homepage  Send spiritoconlascure a Private Message  Reply with Quote
aha ok,moja greška...valjda sam ja gledao za one koji su vidjeli tek nakon isteka aukcija.svaka čast markose
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 30/06/2011 : 16:56:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Nema šanse?
Čovjek mi je obrisao dug


Ups, evo i ja stavio neke aukcije greškom u vitrinu...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 30/06/2011 : 17:46:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
Prva liga,može i moj dug dole dok traje ovo ljetno-blagdansko raspoloženje ili ću biti prisiljen platiti,u najgorem slučaju?
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/06/2011 : 17:48:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Daj što se glupirate? Mislite da sam satavio namjerno.
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 30/06/2011 : 18:43:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
Kakvo glupiranje,pa red se javiti na topicu koji te bar malo zainteresira,zar ne?
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 30/06/2011 : 19:59:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
ma ajde, momak se malo zajebo, šta sad..očito nema iskustva s aukcijama.
Isto se dogodilo meni prije par mjeseci na aukcije.hr
došo mi račun za vitrine, dodatne fotke ištatijaznam, pa moram dat lovu, a ništa nisam prodo. eto još jedan danak neiskustvu.
Da je Tonka poslao pm Markosu, opet bi završilo isto, samo što niko ne bi znao. ako ništa drugo barem je bio iskren prema ostalima.
Tonka, nemoj da te tolko pogađa zajebancija na tvoj račun..vidim ja da ne možeš ti kontra tog zadarskog temperamenta

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 30/06/2011 : 21:02:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Ajme, ajme molim te nemoj mi spominjati gdje živim i u kakvom okruženju jedva čekam pobić odavde još koji misec i odoh hvala Bogu
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000