forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Split -> Srbija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

itachi1uchiha
Starting Member



Serbia
98 Posts

Member since 08/03/2010

Posted - 30/06/2011 : 22:13:04  Show Profile Show Extended Profile  Send itachi1uchiha a Private Message  Reply with Quote
Nisam bas siguran dal mogu ovde postaviti, al aj

Imam jako povoljnu ponudu (aukcijsku) od clana sa foruma, bleach mangi od 1-5, jedini problem je to sto je on iz Splita a ja iz Backe Topole (Srbija), e sad, stvar je u tome da bi me duplo odrali za tih 5 tomova, pa da li ima neko u blizini Splita, ili u Splitu , da povoljnije salje u Srbiju, ili ima neku vezu, jer, stvarno bi mi pomogao ^^?

Unapred hvala :)

Yes Osifer

sawitch
Advanced Member



Serbia
39996 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 01/07/2011 : 08:52:45  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ceo forum muku muci sa tim...
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8232 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 01/07/2011 : 09:00:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Je li se može npr. poslat autobusom Split - Beograd?
Je li to netko pokuša?

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 01/07/2011 : 10:27:29  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by split85

Je li se može npr. poslat autobusom Split - Beograd?
Je li to netko pokuša?


Ja pokuša St - Novi Sad.
prošlo bez problema.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

itachi1uchiha
Starting Member



Serbia
98 Posts

Member since 08/03/2010

Posted - 01/07/2011 : 10:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send itachi1uchiha a Private Message  Reply with Quote
Sawitch, ahhaha, i ne sumnjam ^^'



A, i to sam bio razmisljao, al skontao sam da je previse komplikvano, jer sam na severu severa srbije x)

Ma iskombinovacemo nesto :D

Yes Osifer
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 01/07/2011 : 11:25:08  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Savjet svima (iako vjerujem da svi uglavnom i znaju) - nikako ne šaljite poštom stripove u paketima veće težine. Oderu carinu ili PDV (ovisi od države do države kako ima uređen stav oko stripova). Koje sam ja probleme nedavno imao s tim pa to je živi užas.

Možda bi mogao uskočiti netko tko je blizu granice i često je prelazi. Pošaljete njemu a on pređe granu i onda pošalje unutar Srbije. Naravno, ako je opcija autobusom neizvediva i ako se nađe dragovoljac koji bi to mogao učiniti.
Go to Top of Page

itachi1uchiha
Starting Member



Serbia
98 Posts

Member since 08/03/2010

Posted - 01/07/2011 : 13:18:47  Show Profile Show Extended Profile  Send itachi1uchiha a Private Message  Reply with Quote
Hvala za savet vuche :)

Yes Osifer
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2240 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 04/07/2011 : 17:49:25  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by itachi1uchiha

Nisam bas siguran dal mogu ovde postaviti, al aj

Imam jako povoljnu ponudu (aukcijsku) od clana sa foruma, bleach mangi od 1-5, jedini problem je to sto je on iz Splita a ja iz Backe Topole (Srbija), e sad, stvar je u tome da bi me duplo odrali za tih 5 tomova, pa da li ima neko u blizini Splita, ili u Splitu , da povoljnije salje u Srbiju, ili ima neku vezu, jer, stvarno bi mi pomogao ^^?

Unapred hvala :)


ko si ti?
Nisam znao da ima jos neko iz Topole ovde na stripovima?

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

itachi1uchiha
Starting Member



Serbia
98 Posts

Member since 08/03/2010

Posted - 04/07/2011 : 22:00:01  Show Profile Show Extended Profile  Send itachi1uchiha a Private Message  Reply with Quote
AHah, eto me :)

Znam jos jednog lika, na bds-u(bivsem) poznat kao 'profesor'... (moj razredni iz osnovne, koja sreca lol)

PM ;)

Yes Osifer
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000