forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Clan marko1
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 11/07/2011 : 12:32:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
PA GDJE SU TE NEGATIVNE OCJENE !!!!
Kupio sam od marka1 preko sto stripova u zadnjih godinu dana,od tih su mozda dva ili tri bila lošija od onoga što sam ja očekivao,ali to su većinom bile greške unutar stripa,koje ako ne čitaš svaki strip koji prodaješ jednostavno ne vidiš.Dobar postotak za mene,ja sam zadovoljan kupovinom od marka1.
Zašto vi,koji smatrate da ste oštećeni u pojedinim aukcijama,to svoje nezadovoljstvo jednostavno kaznili s negativnom ocjenom i gotovo....
Čovjek ima 150 pozitivnih komentara,jedan neutralan,gdje su negativni?
Sad svi koji posjete stranicu stripovi.com ovih par dana,
imat će priliku vidjeti poprilično negativnu sliku dotičnog prodavača,što opet nije u redu jer mu se ruši rejting a 150 pozitivnih komentara bas i nije malo.
Osobno,otkad sam prisutan na ovim aukcijama,nikad nisam bio prevaren od strane nikoga,pa zahvaljujem svima na dobrim odnosima,neka ostanu takvi i dalje,
Ovakve stvari bi se trebale rješavati privatno,ako ne ide negativna ocjena i gotovo...više ne kupujete od njega.Bar bi ja tako napravio,ali ima nas svakakvih,nije za zamjeriti...
Sad se ovdje počinju javno spominjati i neke stare pozajmice,koje nemaju veze s ovom temom,pa pozdravljam sve i THE END...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 11/07/2011 : 13:00:07  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Dosta sam kupovao od marka1 i mogu reći sve najbolje!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 11/07/2011 : 13:05:33  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bihac-una

savicu

kao prvo neznam zasto se trpas tamo gdje ti nije mjesto i gdje nisi pogodjen ni u kom pogledu ni sam cim??
Razumijem ja da si ti inventar stripova.com(drugarski ti to kazem),sto i sam znas i pises kako si non-stop tu,ali bog ti tvoj onaj u koga vjerujes pomogo,de radi svog posla a pusti mene i nemoj mene bez potrebe nazivati bezobraznim,drskim,da me Bog dragi nije dao da budem ovakav i onakav itd...

Para imam(Bog mi dao,hvala milion puta),ali vise radim za njih nego sto ti presjedis za kompom,stoga ih cijenim i cuvam ih,borim se za njih itd...

Kad sam ti u mjesec-dva slao do 1000€ i gledao da ti posaljem u najkracem mogucem roku da bi ti mogao na Ma-fest ici,tad si bio totalno drugi tip,sto samo govori o tvom karakteru, tvoj moto(dok valjas si dobar,dok mi nisi potreban si bezobraznik,ovakav i onakav).Zalosno savicu,zalosno ali nebitno.De ti gledaj da natrpas ti postova(mozda uspijes na vjecitoj listi izbiti na prvo mjesto),ali gledaj da to radis u pdf sport ili gdje drugdje,a nemoj trpati se tamo gdje ti nije mjesto

Neces zamjeriti,jer..........ovo je naravno sve bilo DRUGARSKI


Izrazito si bezobrazan i bahat.
Kako u komunikaciji sa Markom, tako i u komunikaciji sa Savićem.
Marko ti je uredno ponudio vraćanje love, ti si odbio, i sada tu plačeš po forumu.
Ako čovjek nema stripove koje ti tražiš, a očito je da oni moraju biti megasjajni, nikada otvarani, i usput mirisat na maćuhice, šta hoćeš da on napravi, osim da ti vrati novce?
Sve ove koji naknadno kukaju da ih je Marko "zajebao", ne žalim ni najmanje, jer umjesto da čovjeku daju negativan komentar ako ga je zaslužio, dali su mu priliku da "zajebe " prvog slijedećeg.
Da ne bi bilo zabune zajeb je namjerno u navodnicima, jer sa čovjekom nikada nisam imao posla.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 11/07/2011 : 13:12:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bihac-una

savicu

kao prvo neznam zasto se trpas tamo gdje ti nije mjesto i gdje nisi pogodjen ni u kom pogledu ni sam cim??
Razumijem ja da si ti inventar stripova.com(drugarski ti to kazem),sto i sam znas i pises kako si non-stop tu,ali bog ti tvoj onaj u koga vjerujes pomogo,de radi svog posla a pusti mene i nemoj mene bez potrebe nazivati bezobraznim,drskim,da me Bog dragi nije dao da budem ovakav i onakav itd...

Para imam(Bog mi dao,hvala milion puta),ali vise radim za njih nego sto ti presjedis za kompom,stoga ih cijenim i cuvam ih,borim se za njih itd...

Kad sam ti u mjesec-dva slao do 1000€ i gledao da ti posaljem u najkracem mogucem roku da bi ti mogao na Ma-fest ici,tad si bio totalno drugi tip,sto samo govori o tvom karakteru, tvoj moto(dok valjas si dobar,dok mi nisi potreban si bezobraznik,ovakav i onakav).Zalosno savicu,zalosno ali nebitno.De ti gledaj da natrpas ti postova(mozda uspijes na vjecitoj listi izbiti na prvo mjesto),ali gledaj da to radis u pdf sport ili gdje drugdje,a nemoj trpati se tamo gdje ti nije mjesto

Neces zamjeriti,jer..........ovo je naravno sve bilo DRUGARSKI



nije mi jasno zasto se sad ljutis na sawitcha
sawitch ima pravo dati svoje misljenje kao i svi drugi na ovoj temi (ili mislis da, po ovome podebljanome, samo ti i marko1 mozete pisati na ovu temu?)
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 11/07/2011 : 13:15:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Otto Kraus

PA GDJE SU TE NEGATIVNE OCJENE !!!!
Kupio sam od marka1 preko sto stripova u zadnjih godinu dana,od tih su mozda dva ili tri bila lošija od onoga što sam ja očekivao,ali to su većinom bile greške unutar stripa,koje ako ne čitaš svaki strip koji prodaješ jednostavno ne vidiš.Dobar postotak za mene,ja sam zadovoljan kupovinom od marka1.
Zašto vi,koji smatrate da ste oštećeni u pojedinim aukcijama,to svoje nezadovoljstvo jednostavno kaznili s negativnom ocjenom i gotovo....
Čovjek ima 150 pozitivnih komentara,jedan neutralan,gdje su negativni?


potpisujem!
Go to Top of Page

gombi
New Member



Slovenia
234 Posts

Member since 27/07/2010

Posted - 11/07/2011 : 13:44:29  Show Profile Show Extended Profile  Send gombi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Dosta sam kupovao od marka1 i mogu reći sve najbolje!



isto i ja...sve najbolje
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 11/07/2011 : 13:46:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Vidi se odmah da prodavač pod nickom Marko nije svetac kao što ga neki žele okarakterizirati ovdje... ne mora se za svaku sitnicu dati negativan komentar. Također slozio bi se da bihać una pretjeruje sa pojmom glancer sto je netko napisao mora biti ne otvaran sa mirisima...
Također istom nije trebalo da se blamira sa nekakvim posuđivanjima novca i poručujem mu ako si posudio ne 1000 nego 10 000 eura i ako si u krivu onda si u krivu a ne tis i nekom posudio novac i sad ti taj mora lizat dupe i ako si u krivu on mora reći " tako je u pravu si..."
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 11/07/2011 : 14:20:01  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Vidi se odmah da prodavač pod nickom Marko nije svetac kao što ga neki žele okarakterizirati ovdje... ne mora se za svaku sitnicu dati negativan komentar. Također slozio bi se da bihać una pretjeruje sa pojmom glancer sto je netko napisao mora biti ne otvaran sa mirisima...
Također istom nije trebalo da se blamira sa nekakvim posuđivanjima novca i poručujem mu ako si posudio ne 1000 nego 10 000 eura i ako si u krivu onda si u krivu a ne tis i nekom posudio novac i sad ti taj mora lizat dupe i ako si u krivu on mora reći " tako je u pravu si..."




Prijatelju, nitko nikoga ne prikazuje svecem ako nije s dotičnim imao problema. Ja osobno od ljudi s aukcija ne poznajem skoro nikoga i neću za bilo koga stavljati ruku u vatru ako ne znam što je imao s nekim drugim, ali ni potencirati loš rating iz istog razloga. Zato i služe komentari - pozitivni ako je u redu i negativni ako nije. Naravno, ne za svaku sitnicu, već kad se iscrpe svi prethodni putevi rješavanja nesporazuma. Shvaćam ljutnju ljudi koji se osjećaju zakinuti, ali svejedno su trebali na vrijeme ostaviti komentare, a ne čekati i po godinu dana. Ima po ovom pitanju i znatno više ljudi koji prodaju nešto kao 'super očuvano', 'odlično' i još oderu cijenu, a ono spomenuti tragovi od čaša ili masne mrlje i sl. U početku svog aukcijskog staža i ja sam imao neke takve slučajeve, ali nisam želio davati negativne komentare zato jer ih nije bilo od drugih ljudi (kako bi to ispalo da u startu počnem dijeliti negativne komentare, a sam još nisam imao reputacije?), a i nije bilo masovnije, nego po jedan ili dva stripa. Ono što mi je krivo je da nisam dobio ponudu za drugi ili zamjenu, ili povrat novca. Nije sad bitno o kome se radi, jer nije ni bilo u pitanju više od jednog ili dva stripa, a i nisu bili previsoke cijene. Ipak, zbog ovog slučaja ubuduće nikoga ne štedim, jer mislim da sam zavrijedio korektan odnos prema sebi, kao i svi ostali koji ovdje korektno kupuju stripove. Također za najveći dio ljudi s kojima sam surađivao mogu reći samo dobre stvari.

Ovo sa relacijom Bihac-Una - Sawitch ne želim komentirati, to su njihove stvari. Samo stojim iza svog prvog posta (kao i ostalih). Ali većina nas zna da ono što ima svojstvo glancera i košta. I kako reče Skviki - ne treba se ovdje biti mjesecima ili godinama da bi se znalo što je glancer. Ovdje smo manje više svi strip fanovi još odavno, i ne trebaju nam ni forumi ni aukcije da bismo znali okarakterizirati nešto kao glancer. Da li isti zaista i vrijede novca koji se za njih traže to je već tema za neku drugu raspravu.
Go to Top of Page

Dermentor
Average Member



Croatia
689 Posts

Member since 14/06/2010

Posted - 11/07/2011 : 14:46:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Dermentor a Private Message  Reply with Quote
Da se i ja javim sa svojim iskustvom sa doticnim gospodinom. Pred par tjedana sam vidio njegove aukcije za komadanta marka glanceri kako je on naveo po 15 kn. Naravno cijena mi je bila ok i ja bidao i osvojio aukcije. Dogovorio sam da cu doci po tih 6 stripova osobno u Sesvete iako zivim u Zapresicu (drugi kraj grada). Sve je bilo uredu dok nije dosao sa stripovima. Konverzacija je tekla ovako odprilike:
Ja:krenuo listati stripove
On: nemoras gledati stipovi su OK,
Ja: stari moj ovo ti nisu glanceri kao sto si naveo u aukciji (znaci svaki strip je lagano od valge podbuhao, prednja i straznja stranica odljepljne, ukratko u najboljem slucaju za 4 ako nisi bas strog)
On: jesu glanc su, jednom citani,
Ja: kao prvo glanceru su necitatni a kao drugo ovo nije samo jednom citano ovo su za cetvorku,
On : (ljuto) daj ovamo stripove nemoras ih uzeti, ja vec prodajem na aukcijama 10 godina i nemoj ti mene uciti sta je glancer, dobro mozda nije glanc (koja suprotnost u izjavi) al je za 5 , uostalom sta ti ocekujes po toj cijeni?
Ja: ocekujem glanc stip ako si napisao da je glanc bez obzira na cijenu, da si pravilno ocijenio strip ne bih bidao za njega,
On: nemoj vise bidati na moje aukcije, na tebi sam izgubio 8 kn jer su aukcije bile u vitrini (nisam mogao vjerovati koji bezobrazluk)
Ja: idem i dat cu ti negativni komentar,
On: nemoj ti meni dati nikakav komentar necu ni ja tebi,

Dodem kuci i vidim da mi je dao pozitivan komentar i napisao nesto kao sve pohvale, ja iskreno nisam mu jos dao nikakav komentar , jos nisam odlucio sta cu napraviti.

Evo to je moja prica pa vi prosudite sami, to mi je prvi takav dogadaj u godinu dana ali opet covjek se ne osjeca ugodno kad ga netko pokusa prevarit ma kakva cifra bila pogotovo kad je ta osoba jos i bezobrazna poslje toga.


Edited by - Dermentor on 11/07/2011 15:00:59
Go to Top of Page

rednazgul
New Member



Croatia
169 Posts

Member since 18/01/2011

Posted - 11/07/2011 : 14:47:38  Show Profile Show Extended Profile  Send rednazgul a Private Message  Reply with Quote
Predlažem Wolfa za arbitražnog suca u sporovima na forumu...
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2172 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 11/07/2011 : 15:03:59  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
Nezgodno je nekome dati neg.komentar, pogotovo ako ima prije tebe puno pozitivnih! svatko može pogriješiti!
Kao što sam napisao, marko1 mi je dao krivi strip koji sam još i preplatio. Na poslu sam mu dao sve pozitivne, i tek
kasnije sam gledao strip po strip. I vjerojatno mu ne bih dao negativn, jer u pitanju je 10-15 kn, 1 kava, ali
očekivao sam barem ispriku, a ne skromnu poruku tipa-Javim ti se kad nabavim drugi pa zamijenim.
Ostali stripovi su bili onakvi kakve sam bidao i vido na slikama i da je dao ispravao strip sigurno bih
i ja sad rekao da je kao prodavač sasvim ok.

A vidim da je 'oštećenima' gotovo svima koji su se nešto bunili rekao -Ne bidaj više kod mene!
Što će reći da ne priznaje grešku u bilo kojem slučaju, i ego mu ne dozvoljava da ne bude u pravu!
Go to Top of Page

Dermentor
Average Member



Croatia
689 Posts

Member since 14/06/2010

Posted - 11/07/2011 : 15:04:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dermentor a Private Message  Reply with Quote
Btw. potaknut napisima gore ostavio sam mu negativni komentar, da ljudi budu upozoreni...
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2172 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 11/07/2011 : 15:07:00  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
SLična rasprava bila je neki dan
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=40150
ali pokretač teme, darkwoodaxe, koji je ipak prevelik gospodin da bi se spuštao na niske razine, nije
zapravo ni napisao pravu pozadinu koja je iza 'tih komentara', gdje je na kraju ispao žrtva.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 11/07/2011 : 15:32:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by Tonka24

Vidi se odmah da prodavač pod nickom Marko nije svetac kao što ga neki žele okarakterizirati ovdje... ne mora se za svaku sitnicu dati negativan komentar. Također slozio bi se da bihać una pretjeruje sa pojmom glancer sto je netko napisao mora biti ne otvaran sa mirisima...
Također istom nije trebalo da se blamira sa nekakvim posuđivanjima novca i poručujem mu ako si posudio ne 1000 nego 10 000 eura i ako si u krivu onda si u krivu a ne tis i nekom posudio novac i sad ti taj mora lizat dupe i ako si u krivu on mora reći " tako je u pravu si..."




Prijatelju, nitko nikoga ne prikazuje svecem ako nije s dotičnim imao problema. Ja osobno od ljudi s aukcija ne poznajem skoro nikoga i neću za bilo koga stavljati ruku u vatru ako ne znam što je imao s nekim drugim, ali ni potencirati loš rating iz istog razloga. Zato i služe komentari - pozitivni ako je u redu i negativni ako nije. Naravno, ne za svaku sitnicu, već kad se iscrpe svi prethodni putevi rješavanja nesporazuma. Shvaćam ljutnju ljudi koji se osjećaju zakinuti, ali svejedno su trebali na vrijeme ostaviti komentare, a ne čekati i po godinu dana. Ima po ovom pitanju i znatno više ljudi koji prodaju nešto kao 'super očuvano', 'odlično' i još oderu cijenu, a ono spomenuti tragovi od čaša ili masne mrlje i sl. U početku svog aukcijskog staža i ja sam imao neke takve slučajeve, ali nisam želio davati negativne komentare zato jer ih nije bilo od drugih ljudi (kako bi to ispalo da u startu počnem dijeliti negativne komentare, a sam još nisam imao reputacije?), a i nije bilo masovnije, nego po jedan ili dva stripa. Ono što mi je krivo je da nisam dobio ponudu za drugi ili zamjenu, ili povrat novca. Nije sad bitno o kome se radi, jer nije ni bilo u pitanju više od jednog ili dva stripa, a i nisu bili previsoke cijene. Ipak, zbog ovog slučaja ubuduće nikoga ne štedim, jer mislim da sam zavrijedio korektan odnos prema sebi, kao i svi ostali koji ovdje korektno kupuju stripove. Također za najveći dio ljudi s kojima sam surađivao mogu reći samo dobre stvari.

Ovo sa relacijom Bihac-Una - Sawitch ne želim komentirati, to su njihove stvari. Samo stojim iza svog prvog posta (kao i ostalih). Ali većina nas zna da ono što ima svojstvo glancera i košta. I kako reče Skviki - ne treba se ovdje biti mjesecima ili godinama da bi se znalo što je glancer. Ovdje smo manje više svi strip fanovi još odavno, i ne trebaju nam ni forumi ni aukcije da bismo znali okarakterizirati nešto kao glancer. Da li isti zaista i vrijede novca koji se za njih traže to je već tema za neku drugu raspravu.


Ko iz knjige potpisujem da te nema trebalo bi te izmisliti
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 11/07/2011 : 15:37:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Dermentor eto što reći za slučaj ovog člana i nije jedini da su greške u poljima glancer ili ne i bahatost i arogantnost neš ti mene učiti nemoj više nikada bidati itd itd.... Sve u svemu bez obzira što se slažem sa "pravnikom vrhunske kvalitete " tipa wolf Marko po meni nije u pravu i točka.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 11/07/2011 : 15:52:44  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Marko po meni nije u pravu i točka.


Ne ulazeći u druge slučajeve, iz kojih je očito da je Marko lik sa prekratkim fitiljem i malo pomaknutim sistemom ocjenjivanja, činjenica je da je čovjek nakon reklamacije postupio točno onako kako treba posupiti.
Ponudio je ispriku, i refundiranje novaca, bez da čovjeka gnjavi sa vraćanjem stripova na svoju adresu.
Bihać-unino inaćenje je isprovociralo njegovu reakciju koja je bez ikakve dvojbe pretjerana, ali ja ga donekle razumijem.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 11/07/2011 15:54:36
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 11/07/2011 : 15:59:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Tonka24

Marko po meni nije u pravu i točka.


Ne ulazeći u druge slučajeve, iz kojih je očito da je Marko lik sa prekratkim fitiljem i malo pomaknutim sistemom ocjenjivanja, činjenica je da je čovjek nakon reklamacije postupio točno onako kako treba posupiti.
Ponudio je ispriku, i refundiranje novaca, bez da čovjeka gnjavi sa vraćanjem stripova na svoju adresu.
Bihać-unino inaćenje je isprovociralo njegovu reakciju koja je bez ikakve dvojbe pretjerana, ali ja ga donekle razumijem.



Nisam se ispravno i točno izrazio Marko krivo procijenjuje stripove i ponaša se poprilično bezobrazno kad mu se da kritika ispada kao da je on naj,naj... Sto se tiće bihaća une nakon onakve njegove reakcije opalio bi mu negativan komentar istog trenutka... umjesto da uzme novac čak mu je ponuđeno novac i stripovi on izmišlja toplu vodu...Bez ljutnje nikoga ne vrijeđam imam pravo komentirati i komentiram kako vidim stvari...možda pogrešno vidim sa aspekta drugih ljudi...
Go to Top of Page

mister m
Starting Member



Croatia
79 Posts

Member since 20/01/2010

Posted - 11/07/2011 : 18:14:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mister m a Private Message  Reply with Quote
Kupovao sam od Marka jednom i nikad više.Kao prvo nema pojma o ocjenjivanju stripova.Sad će netko napisati da je to individualno kako netko ocjenjuje strip.Pa dobro neka bude tako, jer tu su i slike pa svatko može vidjeti te famozne glancere i stripove u ocjeni 5 ili 5+++. (kakva je to ocjena 5+ ili 5++?)Kao drugo netko mu nabavlja stripove a on ih prodaje iz gušta ili zabave (vjerojatno mu je jako dosadno u životu pa onda pakira tu salatu od stripova i to šalje diljem lijepe naše i šire). O stripovima vjerojatno nema pojma kad me pita kakvi je to redovni zagor i extra, jel to od ludensa ili od SD.Dobro nema veze.
Stignu meni stripovi koje sam bidao na njegovih aukcijama.
Moram reći da su solidno izgledali na slici, recimo -5, kad ono kad ih gledaš sve poprskani sa nekakvim sokom ili vodom a to se na slici nije vidlo, a u jednom sam dobio i mrvice kruha.
Prije toga smo razmjenili mailom brojeve mobitela jer sam bio zainteresiran za još neke stripove, ali kad sam ove dobio, naravno odustao sam bez da sam mu to javio.U stvari nisam mu ni rekao da ću ih uzeti samo su me zanimali, što je on doživio kao PRODANO!!!
Za dva tjedna me on nazove svojim hrapavim glasom i galami kao kakvo je to ponašanje, da on je meni te stripove ostavio a ja se ne javljam, na što sam mu se izvinuo i rekao da te stripove ne trebam u takvoj očuvanosti.
Tip je arogantan do bola.
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4093 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 11/07/2011 : 18:19:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
Ja Imam pozitivno iskustvo sa Markom,takodje i sa Elvisom.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40018 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 11/07/2011 : 18:53:32  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bihac-una

savicu

kao prvo neznam zasto se trpas tamo gdje ti nije mjesto i gdje nisi pogodjen ni u kom pogledu ni sam cim??
Razumijem ja da si ti inventar stripova.com(drugarski ti to kazem),sto i sam znas i pises kako si non-stop tu,ali bog ti tvoj onaj u koga vjerujes pomogo,de radi svog posla a pusti mene i nemoj mene bez potrebe nazivati bezobraznim,drskim,da me Bog dragi nije dao da budem ovakav i onakav itd...

Para imam(Bog mi dao,hvala milion puta),ali vise radim za njih nego sto ti presjedis za kompom,stoga ih cijenim i cuvam ih,borim se za njih itd...

Kad sam ti u mjesec-dva slao do 1000€ i gledao da ti posaljem u najkracem mogucem roku da bi ti mogao na Ma-fest ici,tad si bio totalno drugi tip,sto samo govori o tvom karakteru, tvoj moto(dok valjas si dobar,dok mi nisi potreban si bezobraznik,ovakav i onakav).Zalosno savicu,zalosno ali nebitno.De ti gledaj da natrpas ti postova(mozda uspijes na vjecitoj listi izbiti na prvo mjesto),ali gledaj da to radis u pdf sport ili gdje drugdje,a nemoj trpati se tamo gdje ti nije mjesto

Neces zamjeriti,jer..........ovo je naravno sve bilo DRUGARSKI



Evo ovako.. Posto si moje stvarno iskrene i drugarske namere protumacio kao cinicne sada cu na taj bezobrazluk da ti odgovorim istom merom...

Covece, ti si od mene kupio stripove.. Sta sad ja treba da te ljubim u guzicu jer si kupio od mene? Onda bi Dveribad pola stare Jugoslavije trebao da ljubi u dupe jer im je prodao stripove... Cemu spominjanje toga sada? Hoces da ja ispisem kako si me cimao 1000 puta za svakakve budalastine i Savic ti je uvek pomogao i odgovorio odmah? Sta cemo sa tim? Sto ja to tebi ne trljam na nos... E moja pokondirena tikvo, dokopao se para pa nosom paras oblake... Bahat si, bezobrazan, nadmen i mislis da si popio svu pamet sveta... Sto se mene tice, komunikacije sa tobom, bar na prijateljskoj osnovi prekidam...

I da, javljam se na ovaj topic kao i na svaki drugi jer je ovo forum... Ako ne znas sta je to, ti idi malo proguglaj i vidi sta se radi na forumima i ko gde sme da pise...

A sto se mojih postova tice, ne znam zasto to svima pada u oci kada mene boli dupe za njima... Eto, ako je svima lakse, nabicu postove i bicu prvi na toj listi i sta onda????!!! Mogu sada za par sati da pisem i brisem i da nabijem par hiljada postova i to je to.. Cemu?! Ne interesuje me... Ne kopiraj neke druge sa glupostima vec pokusaj malo da se dohvatis bukvara i koje knjige, mozda i razvijes ganglije ili kakvu vec vrstu nervnog sistema posedujes...

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 11/07/2011 : 21:00:25  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message  Reply with Quote
u pravu ste... trebalo je odmah negativne komentare ostaviti, ali nikad nije prekasno... ostavljeni sada...

samo da napomenem za dezurne dusebriznike: covjek je ODBIO vratiti novac od aukcija i bio bezobrazan
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/07/2011 : 21:11:15  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
malo muzike pa se vračamo http://youtu.be/ZDO6_R_7S0Q

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 11/07/2011 : 21:26:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Eto, član Marko1 sada uz pozitivne komentare ima i 2 negativna i 1 neutralni. Da nema straha od povratne sprege, bilo bi toga sigurno i više...
Pregledao sam njegove aukcije i sasvim je jasno da čovjek ne zna ocjenjivati. Boljka je to od koje boluju i neki "izvikaniji" prodavači. Potrebno je na većinu njegovih ocjena oduzeti 1 ili 1.5 da bi se dobilo realno stanje. Slike nekada kazuju dovoljno, ali nekada i ne pa su brojčane ocjene ipak važne.
Njegove godine i velika količina stripova u prodaji ne čine ga nužno ni mudrim ni velikim znalcem što se tiče stripova. Eto ja imam 36 pa sam isto mamlaz kakav sam bio i sa 16. A o stripovima znam manje nego mnogi mladići ovdje koji čitaju više, pišu recenzije, raspravljaju iznad mojim mentalnih dosega itd. Želim reći da godine nisu garant ničega.
Moja pretpostavka je da član Marko1 nema ni volje ni vremena udubljivati se u problematiku pregledavanja i ocjenjivanja svakog stripa. Njemu je vjerovatno to stalo samo prodati, a to je najlakše tako što se stave ocjene 5-, 5, 5+ i glancer.
Dok recimo moja malenkost drži ocjenu 4 (nekada ne mogu prodati godinama) pa neki kupci kažu da mu je to za 5. Samo neka je bolje od očekivanog, ne volim razočarati ljude. A ako se netko i nađe razočaran (naravno da neki ocjenjuju još strožije), vratio bih novac bez pitanja i poklonio stripove koji su sporni.
Tu je po meni Bihać-una malo pogriješio. Trebao je prihvatiti povrat novca jer je malo nerealno očekivati od prodavača da ima te iste stripove (ali bolje očuvane).
Na kraju, nemam osjećaj da je Marko1 prevarant - samo zauzet drugim stvarima, nemaran, možda malo nervozan i neupućen u tajne kolekcionarskog ocjenjivanja (nezainteresiran). Možda bi mu trebalo sugerirati da malo pooštri kriterije ili da bude spreman vratiti novac ako kupac nije zadovoljan.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 11/07/2011 21:36:31
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 11/07/2011 : 21:26:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood


nije mi jasno šta si dosad čeka ako je lik zaslužia negativne?


mozda je problem prvi baciti kamen negativni

Be yourself; everyone else is already taken.

Edited by - ponki on 11/07/2011 21:27:35
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/07/2011 : 21:29:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Eto, član Marko1 sada uz pozitivne komentare ima i 2 negativna i 1 neutralni. Da nema straha od povratne sprege, bilo bi toga sigurno i više...
Pregledao sam njegove aukcije i sasvim je jasno da čovjek ne zna ocjenjivati. Boljka je to od koje boluju i neki "izvikaniji" prodavači. Potrebno je na svaku njegovu ocjenu oduzeti 1 ili 1.5 da bi se dobilo realno stanje. Slike nekada kazuju dovoljno, ali nekada i ne pa su brojčane ocjene ipak važne.
Njegove godine i velika količina stripova u prodaji ne čine ga nužno ni mudrim ni velikim znalcem što se tiče stripova. Eto ja imam 36 pa sam isto mamlaz kakav sam bio i sa 16. A o stripovima znam manje nego mnogi mladići ovdje koji čitaju više, pišu recenzije, raspravljaju iznad mojim mentalnih dosega itd. Želim reći da godine nisu garant ničega.
Moja pretpostavka je da član Marko1 nema ni volje ni vremena udubljivati se u problematiku pregledavanja i ocjenjivanja svakog stripa. Njemu je vjerovatno to stalo samo prodati, a to je najlakše tako što se stave ocjene 5-, 5 i glancer.
Dok recimo moja malenkost drži ocjenu 4 (nekada ne mogu prodati godinama) pa neki kupci kažu da mu je to za 5. Samo neka je bolje od očekivanog, ne volim razočarati ljude. A ako se netko i nađe razočaran (naravno da neki ocjenjuju još strožije), vratio bih novac bez pitanja i poklonio stripove koji su sporni.
Tu je po meni Bihać-una malo pogriješio. Trebao je prihvatiti povrat novca jer je malo nerealno očekivati od prodavača da ima te iste stripove (ali bolje očuvane).
Na kraju, nemam osjećaj da Marko1 nije prevarant - samo zauzet drugim stvarima, nemaran, možda malo nervozan i neupućen u tajne kolekcionarskog ocjenjivanja (nezainteresiran). Možda bi mu trebalo sugerirati da malo pooštri kriterije ili da bude spreman vratiti novac ako kupac nije zadovoljan.



u svakom slučaju

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000