forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Clan marko1
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/07/2011 : 21:30:50  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ponki

quote:
Originally posted by lwood


nije mi jasno šta si dosad čeka ako je lik zaslužia negativne?


mozda je problem prvi baciti kamen negativni



ma dobro ,stoji i to.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 11/07/2011 : 23:02:16  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
ko da je bitno...
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 12/07/2011 : 00:43:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
dajte negativne,nemojte biti stisnuti...
dajte negativne,nemojte biti stisnuti...
dajte negativne,nemojte biti stisnuti...
dajte negativne,nemojte biti stisnuti...
dajte negativne,nemojte biti stisnuti...
dajte negativne,nemojte biti stisnuti...
dajte negativne,nemojte biti stisnuti...
dajte negativne,nemojte biti stisnuti...
dajte negativne,nemojte biti stisnuti...
dajte negativne,nemojte biti stisnuti...
dajte negativne,nemojte biti stisnuti...
dajte negativne,nemojte biti stisnuti...
dajte negativne,nemojte biti stisnuti...
dajte negativne,nemojte biti stisnuti...
dajte negativne,nemojte biti stisnuti...
dajte negativne,nemojte biti stisnuti...


nije mi vas žao,trubi se i govori stalno,ali za kurac...
nije mi vas žao,trubi se i govori stalno,ali za kurac...
nije mi vas žao,trubi se i govori stalno,ali za kurac...
nije mi vas žao,trubi se i govori stalno,ali za kurac...
nije mi vas žao,trubi se i govori stalno,ali za kurac...
nije mi vas žao,trubi se i govori stalno,ali za kurac...
nije mi vas žao,trubi se i govori stalno,ali za kurac...
nije mi vas žao,trubi se i govori stalno,ali za kurac...
nije mi vas žao,trubi se i govori stalno,ali za kurac...
nije mi vas žao,trubi se i govori stalno,ali za kurac...


u slučaju osvetničkog negativnog,reagirat će moderatori...
u slučaju osvetničkog negativnog,reagirat će moderatori...
u slučaju osvetničkog negativnog,reagirat će moderatori...
u slučaju osvetničkog negativnog,reagirat će moderatori...
u slučaju osvetničkog negativnog,reagirat će moderatori...
u slučaju osvetničkog negativnog,reagirat će moderatori...
u slučaju osvetničkog negativnog,reagirat će moderatori...
u slučaju osvetničkog negativnog,reagirat će moderatori...
u slučaju osvetničkog negativnog,reagirat će moderatori...


niste nikog ubili ako ste dali negativni...
niste nikog ubili ako ste dali negativni...
niste nikog ubili ako ste dali negativni...
niste nikog ubili ako ste dali negativni...
niste nikog ubili ako ste dali negativni...
niste nikog ubili ako ste dali negativni...
niste nikog ubili ako ste dali negativni...
niste nikog ubili ako ste dali negativni...
niste nikog ubili ako ste dali negativni...


ne čekajte pola godine za realizaciju aukcija...
ne čekajte pola godine za realizaciju aukcija...
ne čekajte pola godine za realizaciju aukcija...
ne čekajte pola godine za realizaciju aukcija...
ne čekajte pola godine za realizaciju aukcija...
ne čekajte pola godine za realizaciju aukcija...
ne čekajte pola godine za realizaciju aukcija...
ne čekajte pola godine za realizaciju aukcija...

prijavljujte sumnjive radnje,kad se već dogode,zna biti kasno...
prijavljujte sumnjive radnje,kad se već dogode,zna biti kasno...
prijavljujte sumnjive radnje,kad se već dogode,zna biti kasno...
prijavljujte sumnjive radnje,kad se već dogode,zna biti kasno...
prijavljujte sumnjive radnje,kad se već dogode,zna biti kasno...
prijavljujte sumnjive radnje,kad se već dogode,zna biti kasno...
prijavljujte sumnjive radnje,kad se već dogode,zna biti kasno...
prijavljujte sumnjive radnje,kad se već dogode,zna biti kasno...
prijavljujte sumnjive radnje,kad se već dogode,zna biti kasno...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 12/07/2011 : 01:13:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
globinjo, pokvarila ti se tastatura
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4093 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 12/07/2011 : 05:43:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

globinjo, pokvarila ti se tastatura



Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 12/07/2011 : 08:39:20  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote
Ljudi mi zamjere zasto nisam uzeo pare,zasto nisam uzeo pare,pa opet ponovo.Ljudi moji,ko mi od vas garantuje da bih te pare ikad dobio??Haloooo....daj razmislite malo!Ja sam s tim covjekom komunicirao,telefonirao i iz svega toga sam donio odluku kakvu sam i donio.Necu pare ,hocu stripove koje sam toliko dugo s tobom dogovarao,s tobom potrosio dosta vremena,telefonirao itd...
Od prvog momenta je bio drzak(kontam,covjek ima los dan,nema veze,desi se i meni,)haj da neki posao napravimo.Ali,kad sam dobio taj"jebeni paket"koji cu vam pokazati sad(postavicu slike),tad sam vidio koja je to bezobrastina,bahatost i nepostivanje dogovorenog,stoga sam se zainatio i rekao da necu tih para nazad,vec hocu ono sto sam i posteno platio.Neznam u cemu je tu problem???Vecina bi reagovala tako,izrevoltirana i razocarana do bola!
Dobiti 12 na mjesto 13 stripova koje sam kupio,zatim onako ih spakovati da ih posta mora ponovo pakovati,pa zatim pogrijesiti adresu u svom nemaru koji granica nema,pa zatim nigdje glancera a ja kupio ih,i kao slag na tortu,umjesto da shvati moje razocarenje i da pokusa rijesiti kao normalan covjek ,nakon dva meila me naziva govnom i uzima mi clanove porodice u usta,pa to je dno dna
Razmislite prvo prije komentara,postavite sebe u poziciju moju pa onda komentirajte.
Ja ako nisam tolerantan i posten covjek,onda neznam onda ko bi taj bio,ali imam i ja svoj ponos i nesto sto se ne moze vise tolerisati ja iznesem javno.Nisam ostavio negativne,ostavicu ih sigurno(pravila stripova.com"tri negativna,kljuc),vidjecemo jeli tako.?????
Nepostene radnje uvijek cu pokazati,prikazati i pomoci u njihovom sprecavanju i to je to.
Kome se moj nacin ne svidja,neka me zaobidje u velikom luku,takodje tako radim u suprotnom smijeru
Go to Top of Page

wanderer
Advanced Member



United Arab Emirates
3489 Posts

Member since 18/08/2004

Posted - 12/07/2011 : 08:45:21  Show Profile Show Extended Profile  Send wanderer a Private Message  Reply with Quote
marko1 je na aukcijama odgovorio na moj komentar, ali taj njegov odgovor je daleko od istine...

covjek je bio bezobrazan i drsko je odbio vratiti novac, u slucaju potrebe, mogu i njegov zadnji mail okaciti na forum iz kojeg se vidi prilozeno...

Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 12/07/2011 : 09:11:10  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote


Slika adrese(ispusten jedan postanski broj)



Slika naljepnice(da je nekorektna adresa itd)



Slika druge naljepnice Njemacke poste gdje stoji(ko ne razuimije),da je posiljka nazalost bila ostecena i od strane Njemacke poste u zastitnu kesicu upakovana.

Pa da se u jednu kovertu moze 1,5kg stripova jednostavno ubaciti bez ikakave zastite mi nejde u glavu.Jednostavno mislim nedovoljno i neozbiljno shvatanje ovog posla.
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 12/07/2011 : 11:50:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
Pa da se u jednu kovertu moze 1,5kg stripova jednostavno ubaciti bez ikakave zastite mi nejde u glavu.Jednostavno mislim nedovoljno i neozbiljno shvatanje ovog posla.
-----------------------------------------------------------------------
Za nekoga su stripovi užitak i rekreacija,a neki to shvaćaju kao posao...
Zanimljivo a istovremeno i žalosno.
Go to Top of Page

Stripor
New Member



Croatia
194 Posts

Member since 09/03/2011

Posted - 12/07/2011 : 12:20:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Stripor's Homepage  Send Stripor a Private Message  Reply with Quote
Za loše pakiranje nema opravdanja. Nitko ne može reći da je čovjek u stanju na aukcije staviti 1564 artikla a da iste nema vremena zapakirati kako treba...
Iskreno izgleda da Marko1 malo previše radi na sistem APP. Jer ako se toliko puta na njega ima isti prigovor, onda dolazimo u sferu svjesnog zavaravanja kupaca...


...jesam li spomenuo da čovjek ima 1564 aukcije aktivne...
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 12/07/2011 : 14:35:44  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wanderer

u pravu ste... trebalo je odmah negativne komentare ostaviti, ali nikad nije prekasno... ostavljeni sada...

samo da napomenem za dezurne dusebriznike: covjek je ODBIO vratiti novac od aukcija i bio bezobrazan




Pa nije valjda da smo svi dežurni dušebrižnici? Ako ima objektivnih razloga za negativne komentare onda ih davajte, tako da svi možemo imati potpunu sliku o nekom tko se bavi stripovima. To nam je, na kraju krajeva, svima u interesu.
Ja samo ponavljam da ne mogu i neću prozivati nikoga ako nisam s istim imao probleme, ali time ga ni u kojem slučaju ne amnestiram niti branim. Ako se baviš nekim poslom onda iza njega trebaš i stajati. Ja Marka niti ne poznajem niti znam kakva je on osoba u stvarnom životu. Bio on veliki poštenjak ili veliki smrad ja to nemam na temelju čega zaključiti, barem iz dosadašnjih osobnih iskustava.

Doduše, ovaj posljednji paket od njega nisam stigao provjeravati i analizirati stripove zbog izbivanja na putu, ali oni raniji su bili ok i u rangu cijene koja je bila. Baš ću pogledati pa ćemo vidjeti što će ispasti iz toga. Sam paket je solidno spakiran pa u tom pogledu nemam što prigovoriti. Ali ipak, vidjet ćemo što krije paket unutra.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 12/07/2011 : 16:29:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bihac-una

Ljudi mi zamjere zasto nisam uzeo pare,zasto nisam uzeo pare,pa opet ponovo.Ljudi moji,ko mi od vas garantuje da bih te pare ikad dobio??Haloooo....daj razmislite malo!Ja sam s tim covjekom komunicirao,telefonirao i iz svega toga sam donio odluku kakvu sam i donio.Necu pare ,hocu stripove koje sam toliko dugo s tobom dogovarao,s tobom potrosio dosta vremena,telefonirao itd...
Od prvog momenta je bio drzak(kontam,covjek ima los dan,nema veze,desi se i meni,)haj da neki posao napravimo.Ali,kad sam dobio taj"jebeni paket"koji cu vam pokazati sad(postavicu slike),tad sam vidio koja je to bezobrastina,bahatost i nepostivanje dogovorenog,stoga sam se zainatio i rekao da necu tih para nazad,vec hocu ono sto sam i posteno platio.Neznam u cemu je tu problem???Vecina bi reagovala tako,izrevoltirana i razocarana do bola!
Dobiti 12 na mjesto 13 stripova koje sam kupio,zatim onako ih spakovati da ih posta mora ponovo pakovati,pa zatim pogrijesiti adresu u svom nemaru koji granica nema,pa zatim nigdje glancera a ja kupio ih,i kao slag na tortu,umjesto da shvati moje razocarenje i da pokusa rijesiti kao normalan covjek ,nakon dva meila me naziva govnom i uzima mi clanove porodice u usta,pa to je dno dna
Razmislite prvo prije komentara,postavite sebe u poziciju moju pa onda komentirajte.
Ja ako nisam tolerantan i posten covjek,onda neznam onda ko bi taj bio,ali imam i ja svoj ponos i nesto sto se ne moze vise tolerisati ja iznesem javno.Nisam ostavio negativne,ostavicu ih sigurno(pravila stripova.com"tri negativna,kljuc),vidjecemo jeli tako.?????
Nepostene radnje uvijek cu pokazati,prikazati i pomoci u njihovom sprecavanju i to je to.
Kome se moj nacin ne svidja,neka me zaobidje u velikom luku,takodje tako radim u suprotnom smijeru


Nemoj se ljutiti. Sasvim je jasno da si ti ovdje oštećen, da si u pravu i potpuno shvatam tvoje razočarenje. Ja sam htio reći da kada naletiš na takav posao, najlakše je prebiti troškove u tvom slučaju prihvatiti povrat novca. Ako ga ne bude, to je onda ipak druga priča (inozemstvo dodatno komplicira situaciju). Naravno da si ti zaslužio svoje pošteno plaćene stripove. No, moraš biti realan. Ti glanceri ne postoje pa ih Marko1 ne može poslati. Desilo mi se slično par puta pa sam se morao boriti da nešto izvučem iz trgovine. Progutaš razočaranje i tjeraš dalje. Ja sada jako biram s kim ću trgovati - imam 10-20 ljudi za koje znam da su pošteni i da neće biti problema i uglavnom se držim njih. Čak i kada vidim strip koji mi je neophodan kod sumnjivog prodavača, ne kupujem. To je na žalost naša realnost i ne vrijedi se previše nervirati. Dobro što si iznio situaciju ovdje da svi vide o čemu je riječ...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 12/07/2011 : 16:44:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Sudeći po svemu ovome, ako budem išta bidao ovih dana to sigurno neće biti od ovog lika...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 12/07/2011 : 16:49:09  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Sudeći po svemu ovome, ako budem išta bidao ovih dana to sigurno neće biti od ovog lika...



Lijepu reklamu si je ipak sa tim napravio
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 12/07/2011 : 16:50:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Ja samo mogu reći da sam u ovom slučaju naučio na tuđoj greški.
Nažalost, taj NETKO je to isto skupo platio...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/07/2011 : 20:29:24  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

globinjo, pokvarila ti se tastatura



pokvaria mu se disk

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 12/07/2011 : 21:42:15  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by bihac-una

Ljudi mi zamjere zasto nisam uzeo pare,zasto nisam uzeo pare,pa opet ponovo.Ljudi moji,ko mi od vas garantuje da bih te pare ikad dobio??Haloooo....daj razmislite malo!Ja sam s tim covjekom komunicirao,telefonirao i iz svega toga sam donio odluku kakvu sam i donio.Necu pare ,hocu stripove koje sam toliko dugo s tobom dogovarao,s tobom potrosio dosta vremena,telefonirao itd...
Od prvog momenta je bio drzak(kontam,covjek ima los dan,nema veze,desi se i meni,)haj da neki posao napravimo.Ali,kad sam dobio taj"jebeni paket"koji cu vam pokazati sad(postavicu slike),tad sam vidio koja je to bezobrastina,bahatost i nepostivanje dogovorenog,stoga sam se zainatio i rekao da necu tih para nazad,vec hocu ono sto sam i posteno platio.Neznam u cemu je tu problem???Vecina bi reagovala tako,izrevoltirana i razocarana do bola!
Dobiti 12 na mjesto 13 stripova koje sam kupio,zatim onako ih spakovati da ih posta mora ponovo pakovati,pa zatim pogrijesiti adresu u svom nemaru koji granica nema,pa zatim nigdje glancera a ja kupio ih,i kao slag na tortu,umjesto da shvati moje razocarenje i da pokusa rijesiti kao normalan covjek ,nakon dva meila me naziva govnom i uzima mi clanove porodice u usta,pa to je dno dna
Razmislite prvo prije komentara,postavite sebe u poziciju moju pa onda komentirajte.
Ja ako nisam tolerantan i posten covjek,onda neznam onda ko bi taj bio,ali imam i ja svoj ponos i nesto sto se ne moze vise tolerisati ja iznesem javno.Nisam ostavio negativne,ostavicu ih sigurno(pravila stripova.com"tri negativna,kljuc),vidjecemo jeli tako.?????
Nepostene radnje uvijek cu pokazati,prikazati i pomoci u njihovom sprecavanju i to je to.
Kome se moj nacin ne svidja,neka me zaobidje u velikom luku,takodje tako radim u suprotnom smijeru


Nemoj se ljutiti. Sasvim je jasno da si ti ovdje oštećen, da si u pravu i potpuno shvatam tvoje razočarenje. Ja sam htio reći da kada naletiš na takav posao, najlakše je prebiti troškove u tvom slučaju prihvatiti povrat novca. Ako ga ne bude, to je onda ipak druga priča (inozemstvo dodatno komplicira situaciju). Naravno da si ti zaslužio svoje pošteno plaćene stripove. No, moraš biti realan. Ti glanceri ne postoje pa ih Marko1 ne može poslati. Desilo mi se slično par puta pa sam se morao boriti da nešto izvučem iz trgovine. Progutaš razočaranje i tjeraš dalje. Ja sada jako biram s kim ću trgovati - imam 10-20 ljudi za koje znam da su pošteni i da neće biti problema i uglavnom se držim njih. Čak i kada vidim strip koji mi je neophodan kod sumnjivog prodavača, ne kupujem. To je na žalost naša realnost i ne vrijedi se previše nervirati. Dobro što si iznio situaciju ovdje da svi vide o čemu je riječ...





Druze Obi,ne ljutim se ja uopste ni na koga od ovdje prisutnih,(mislim na one koji iznose svoja misljenja bez vrijedjanja),bilo vas je dosta.Covjek ima pravo da iznese svoje misljenje,svidjelo se to nekom ili ne.Ali ne na nacin da se vrijedja i jos je uz to"drugarski".Hahaha,pa gdje to ima???
Ali nebitno idemo dalje
Sto se tice moje zelje da dobijem nove stripove,to sam uradio jer sam mi je Marko1 u tel.razgovoru garantovao da cu dobiti sve super ocuvane stripove i da ih ima preko 5000 komada.Pa sam radi toga mislio,kad imas tako puno daj mi prave,zasto si mi poslao ove koji su losi???
Ali vidim ja da on nema nista od toga i sad mu ih dzaba.
Ja sam mu rekao da ce ga ti stripovi kostati puno vise,i uspio sam u tome,naplatio sam ih u svakom pogledu.
Moja misija je ovdje zavrsena


PS:zaboravih upisati da sam mu ostavio negativne komentare,ima ih ukupno tri,sto znaci KLJUC.
Dali ce to stripovi.com ispostovati,ostaje da vidimo

Drug Hajdukovac je na potezu

Edited by - bihac-una on 12/07/2011 22:01:12
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 12/07/2011 : 22:36:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Imam pitanje za moderatore. Zanima me da li misle "amnestirati" neke od članova koji imaju negativne komentare, a dobili su ih sasvim slučajno ili su se pak ispričali i izgladili sve to? Jer koliko vidim, stvarno ima takvih ljudi koji su oštećeni zbog nekog nesporazuma. Evo primjera radi, baš gledam člana Ontarioweb. Nisam od čovjeka ništa kupovao, a mislio bih uskoro uzeti nešto Caravana. Sad vidim da čovjek ima jako puno pozitivnih (što znači da nije šarlatan već ozbiljna osoba koja dobro radi posao aukcionera), ali ima i dva negativna. Čak je čovjek dao svoje odgovore na te negativne (za koje mislim da su iskreni). Dakle, da li možete tako u tom slučaju počistiti te negativne komentare da bi čovjek mogao dalje nastaviti rad na ovo sajtu?

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 12/07/2011 : 22:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
P.S Naveo sam ovo kao primjer. Tek toliko da neki ne misle da nekog zastupam ili slično.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 13/07/2011 : 00:05:10  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Imam pitanje za moderatore. Zanima me da li misle "amnestirati" neke od članova koji imaju negativne komentare, a dobili su ih sasvim slučajno ili su se pak ispričali i izgladili sve to? Jer koliko vidim, stvarno ima takvih ljudi koji su oštećeni zbog nekog nesporazuma. Evo primjera radi, baš gledam člana Ontarioweb. Nisam od čovjeka ništa kupovao, a mislio bih uskoro uzeti nešto Caravana. Sad vidim da čovjek ima jako puno pozitivnih (što znači da nije šarlatan već ozbiljna osoba koja dobro radi posao aukcionera), ali ima i dva negativna. Čak je čovjek dao svoje odgovore na te negativne (za koje mislim da su iskreni). Dakle, da li možete tako u tom slučaju počistiti te negativne komentare da bi čovjek mogao dalje nastaviti rad na ovo sajtu?



Je li to predlažeš nešto u stilu poništavanja kaznenih bodova u prometnim prekršajima nakon 2 godine?

Mada je ovo dobro pitanje. Ako je netko pogriješio a to je i ispravio kako se tretiraju ispravljeni grijesi prošlosti?
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11445 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 13/07/2011 : 08:44:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Nikako, triba mu ostavit negativni da stoji i amen.
Ima dobar razlog zašto ga je dobija...

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 13/07/2011 : 12:31:16  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Baš i nisu svi negativni komentari s razlogom. Evo primjer člana Tomislav. Čovjek ima 458 pozitivnih komentara, jedan negativni i jedan neutralan. Sad pazi zašto mu je lik dao negativni - očekivao je da mu se trgovac prvi javi (iako mu je lijepo u mailu kod osvojene aukcije stajalo da se prvo on javi prodavaču), a tamo gdje je neutralni ne piše ništa. Tako da baš i nisu svi negativni komentari potrebni i trebalo bi takve brisati (makar je iz istog jasno da je besmislen, ali svejedno čovjeku nepotrebno nagrđuje reputaciju).

Naravno, ima i onih komentara koji su s razlogom jer je trgovac bio bezobrazan i sl., a takvi se u pravilu rijetko mijenjaju.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 13/07/2011 : 14:24:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Eto vidiš wolf da kužiš o čemu pričam. Plus što ja Tomislava osobno znam i što mi je jednom zabunom dao krivi strip koji je bio glanc, al' jbg nije mi taj trebao. Ja ga nazovem i on dođe autom do mene i zamjeni ga. E u takvom bi slučaju brisanje dosjeea bilo poželjno!
A to što je naš @Paka01 nemilosrdan, to je druga stvar...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

dicmanjac
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 23/01/2011

Posted - 13/07/2011 : 14:33:38  Show Profile Show Extended Profile  Send dicmanjac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Otto Kraus

PA GDJE SU TE NEGATIVNE OCJENE !!!!
Kupio sam od marka1 preko sto stripova u zadnjih godinu dana,od tih su mozda dva ili tri bila lošija od onoga što sam ja očekivao,ali to su većinom bile greške unutar stripa,koje ako ne čitaš svaki strip koji prodaješ jednostavno ne vidiš.Dobar postotak za mene,ja sam zadovoljan kupovinom od marka1.
Zašto vi,koji smatrate da ste oštećeni u pojedinim aukcijama,to svoje nezadovoljstvo jednostavno kaznili s negativnom ocjenom i gotovo....
Čovjek ima 150 pozitivnih komentara,jedan neutralan,gdje su negativni?


potpisujem!


i ja potpisujem...ja imam super iskustvo sa njim. posalje stripove i prije nego mu platiš,sa porukom da netrebaš žurit za platit,ako nemaš love. skidam kapu.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11445 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 13/07/2011 : 14:38:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
@wolf i Zlotvor:
Ne znan za vas, al ja ako vidin da neko ima negativan komentar, obavezno ga pročitam prvo da vidim o čemu se radi. U tome primjeru šta si ti navea wolf, negativni komentar bi jednostavno zanemarija i amen I da, smatran da takve negativne triba brisat... Al ako je neko jednom davno nešto stvarno zajeba i za to dobija negativni, tu ne vidin razloga zašto bi ga se tribalo maknit.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000