forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Clan marko1
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 13/07/2011 : 14:57:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
E pa to i ja mislim! Kužiš, napravi se evaluacija u kom slućaju je negativni komentar zaslužen, a u kome nije. I to je to. Odluke neka se donose ekipno i demokratski pa ako ga većina forumaša podrži neka mu se negativni brišu!

Trljam ruke.
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 13/07/2011 : 15:00:31  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Ma dobro, to i ja mislim - kad je u pitanju zaista krupan i ozbiljan razlog, odnosno nešto što je očito namjerno skrivljeno. Takvi trebaju biti primjer drugima. Ali svejedno je besmisleno ostavljati ljudima negativne komentare kao ovaj spomenuti primjer kod Tomislava. Baš ružno izgleda taj jedan pored 458 pozitivnih.

Ali opet, imaš i ovu situaciju - netko ima 1 ili 2 negativna, ali recimo od prije više godina. U međuvremenu je dobivao samo pozitivne komentare. Znači, radi korektno (moguće da je to i zbog straha od trećeg negativnog, ali i zato što se čovjek zaista popravi s vremenom). Na posljetku, ako taj opet zabrazdi opet će dobiti negativne, pa sad vidi isplati li se muljati. Ne znam, teško je biti full objektivan. S jedne strane uvijek mislim da svatko zaslužuje drugu šansu, ali s druge strane kao kupac ne volim okružje s takvim osobama koje su nekoga zakinule, svjesno ili nesvjesno. Ali jedno sigurno znam - od ovog Marka ima i gorih ljudi, a nemaju čak niti jedan negativni. Neću nikoga imenovati niti prozivati jer onda ovaj topic ode u beskraj. I ovo mogu reći - nakon više godina bavljenja prodajom stripova neki bi zaista trebali nabaviti kvalitetnije fotoaparate (ili to izbjegavaju namjerno?). Danas i najjeftiniji dfigitalci mogu dovoljno zorno pokazati izgled nekog stripa. A sad mi pade na pamet i nešto što bi se moglo uvesti i kao pravilo aukcija - ubuduće fotografirati i prednju i zadnju stranu stripova, da se vidi i poleđina, koja se u najvećem broju slučajeva ne vidi i prešućuju se nedostaci na istima (čast iznimkama koji opišu sve anomalije stripova).

Edited by - wolf on 13/07/2011 15:09:06
Go to Top of Page

scanturion
Junior Member

Croatia
464 Posts

Member since 11/01/2002

Posted - 13/07/2011 : 22:46:58  Show Profile Show Extended Profile  Send scanturion a Private Message  Reply with Quote
A zamislite šta se meni desilo. Kupio sam strip za koji je tip napisao da je glancer. Priznajem da sliku stripa nisam ni gledao već me privukla ocjena glancer za 15 kuna i to još LMS4. Posao života. Ja platio 15 kuna kad ono dobijem Vanredni strip zabavnik (reprint LMS 4) i to još ima na 87 stranici ima napisani broj 87 i to penkalom. Đubre jedno me zajebalo. Umjesto LMS4 ja dobio VSZ (reprint). Ja onako ljut pišem mail: varalico, daj mi moj strip. Kad ono dođe izrazito bezobrazan odgovor: Žao mi je što nisi zadovoljan. Strip zadrži i javi mi broj računa na koji da ti vratim novac. Zamisli zlotvora, stripoubojice i huligana. Ne želim ja povrat novca, ja želim svoj LMS4. Glancer. Za 15 kuna. Ljudi moji, stripoljupci pomozite mi u ovom teškom trenutku. Da li da tužim forumu zlotvora,stripoubojicu i huligana ili da mu opalim negativni na aukcijama?

Nada je bogatstvo onih koji ništa nemaju.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 13/07/2011 : 23:08:14  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
LMS 4 glancer ti košta 800 evra, a ne 15kn. Ponadao si se da ćeš dobiti tako jeftino taj strip?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

scanturion
Junior Member

Croatia
464 Posts

Member since 11/01/2002

Posted - 13/07/2011 : 23:14:19  Show Profile Show Extended Profile  Send scanturion a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj

LMS 4 glancer ti košta 800 evra, a ne 15kn. Ponadao si se da ćeš dobiti tako jeftino taj strip?


Moj post čitati sa:
Sarcasm on
Sarcasm off

Nada je bogatstvo onih koji ništa nemaju.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 13/07/2011 : 23:17:22  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Trebalo je da odmah posumnjaš. Pa ko će ti prodati LMS 4 za 15kn?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10045 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 13/07/2011 : 23:20:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by scanturion
Da li da tužim forumu zlotvora,stripoubojicu i huligana ili da mu opalim negativni na aukcijama?


Budi ponosan, ne uzimaj natrag novac i tuži forumu tog mrskog nam stripoubicu !!!

... ili ...

Pošalješ mu broj računa, on ti vrati lovu !!!


Dilema, zar ne


Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

scanturion
Junior Member

Croatia
464 Posts

Member since 11/01/2002

Posted - 13/07/2011 : 23:25:22  Show Profile Show Extended Profile  Send scanturion a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj

Trebalo je da odmah posumnjaš. Pa ko će ti prodati LMS 4 za 15kn?


Cijeli moj post je bio samo sarkazam na prvi post od bihac-una. Kao što i ti i ja znamo da LMS4 glancer ne košta 15 kuna, tako bi netko trebao znati da glanceri vrijede, a ne da poslije kukaju kako ih je neko zajebao.

Nada je bogatstvo onih koji ništa nemaju.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 13/07/2011 : 23:27:00  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by scanturion

quote:
Originally posted by srdjandj

Trebalo je da odmah posumnjaš. Pa ko će ti prodati LMS 4 za 15kn?


Cijeli moj post je bio samo sarkazam na prvi post od bihac-una. Kao što i ti i ja znamo da LMS4 glancer ne košta 15 kuna, tako bi netko trebao znati da glanceri vrijede, a ne da poslije kukaju kako ih je neko zajebao.



Ma znam, vidiš da se i ja zezam. Uživaj!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

skviki
Average Member



Serbia
723 Posts

Member since 29/12/2006

Posted - 13/07/2011 : 23:32:48  Show Profile Show Extended Profile  Send skviki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

Ali jedno sigurno znam - od ovog Marka ima i gorih ljudi, a nemaju čak niti jedan negativni. Neću nikoga imenovati niti prozivati jer onda ovaj topic ode u beskraj.


Kao na primer osoba koja zaradjuje na konto PTT troskova.

Bolje je biti bogat nego ne biti !!!
Go to Top of Page

Dermentor
Average Member



Croatia
689 Posts

Member since 14/06/2010

Posted - 13/07/2011 : 23:51:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Dermentor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by scanturion



Cijeli moj post je bio samo sarkazam na prvi post od bihac-una. Kao što i ti i ja znamo da LMS4 glancer ne košta 15 kuna, tako bi netko trebao znati da glanceri vrijede, a ne da poslije kukaju kako ih je neko zajebao.
[/quote]

Oprosti sta ti moram reci ali ajd molim te kad nemas sta pametno reci bolje suti nego da kenjas. AKO JE COVJEK NA AUKCIJU STAVIO ODREDENI STRIP I NAPISAO DA JE GLANCER ONDA TO MORA BITI TAJ STRIP I TO ZAMISLI CUDA GLANCER. APSOLUTNO JE NEBITNA CIJENA!

Edited by - Dermentor on 13/07/2011 23:55:30
Go to Top of Page

rednazgul
New Member



Croatia
169 Posts

Member since 18/01/2011

Posted - 13/07/2011 : 23:51:26  Show Profile Show Extended Profile  Send rednazgul a Private Message  Reply with Quote
da.....poštarina 22 kune....ZAKON !!!!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40018 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/07/2011 : 00:01:55  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by scanturion

A zamislite šta se meni desilo. Kupio sam strip za koji je tip napisao da je glancer. Priznajem da sliku stripa nisam ni gledao već me privukla ocjena glancer za 15 kuna i to još LMS4. Posao života. Ja platio 15 kuna kad ono dobijem Vanredni strip zabavnik (reprint LMS 4) i to još ima na 87 stranici ima napisani broj 87 i to penkalom. Đubre jedno me zajebalo. Umjesto LMS4 ja dobio VSZ (reprint). Ja onako ljut pišem mail: varalico, daj mi moj strip. Kad ono dođe izrazito bezobrazan odgovor: Žao mi je što nisi zadovoljan. Strip zadrži i javi mi broj računa na koji da ti vratim novac. Zamisli zlotvora, stripoubojice i huligana. Ne želim ja povrat novca, ja želim svoj LMS4. Glancer. Za 15 kuna. Ljudi moji, stripoljupci pomozite mi u ovom teškom trenutku. Da li da tužim forumu zlotvora,stripoubojicu i huligana ili da mu opalim negativni na aukcijama?





Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 14/07/2011 : 00:33:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by scanturion

A zamislite šta se meni desilo. Kupio sam strip za koji je tip napisao da je glancer. Priznajem da sliku stripa nisam ni gledao već me privukla ocjena glancer za 15 kuna i to još LMS4. Posao života. Ja platio 15 kuna kad ono dobijem Vanredni strip zabavnik (reprint LMS 4) i to još ima na 87 stranici ima napisani broj 87 i to penkalom. Đubre jedno me zajebalo. Umjesto LMS4 ja dobio VSZ (reprint). Ja onako ljut pišem mail: varalico, daj mi moj strip. Kad ono dođe izrazito bezobrazan odgovor: Žao mi je što nisi zadovoljan. Strip zadrži i javi mi broj računa na koji da ti vratim novac. Zamisli zlotvora, stripoubojice i huligana. Ne želim ja povrat novca, ja želim svoj LMS4. Glancer. Za 15 kuna. Ljudi moji, stripoljupci pomozite mi u ovom teškom trenutku. Da li da tužim forumu zlotvora,stripoubojicu i huligana ili da mu opalim negativni na aukcijama?

A nemoj tužit zlotvora...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 14/07/2011 : 00:36:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by scanturion

A zamislite šta se meni desilo. Kupio sam strip za koji je tip napisao da je glancer. Priznajem da sliku stripa nisam ni gledao već me privukla ocjena glancer za 15 kuna i to još LMS4. Posao života. Ja platio 15 kuna kad ono dobijem Vanredni strip zabavnik (reprint LMS 4) i to još ima na 87 stranici ima napisani broj 87 i to penkalom. Đubre jedno me zajebalo. Umjesto LMS4 ja dobio VSZ (reprint). Ja onako ljut pišem mail: varalico, daj mi moj strip. Kad ono dođe izrazito bezobrazan odgovor: Žao mi je što nisi zadovoljan. Strip zadrži i javi mi broj računa na koji da ti vratim novac. Zamisli zlotvora, stripoubojice i huligana. Ne želim ja povrat novca, ja želim svoj LMS4. Glancer. Za 15 kuna. Ljudi moji, stripoljupci pomozite mi u ovom teškom trenutku. Da li da tužim forumu zlotvora,stripoubojicu i huligana ili da mu opalim negativni na aukcijama?

A nemoj tužit zlotvora...




odsad svi negativne zlotvoru, bez obzira tko je kriv!
Go to Top of Page

scanturion
Junior Member

Croatia
464 Posts

Member since 11/01/2002

Posted - 14/07/2011 : 07:02:56  Show Profile Show Extended Profile  Send scanturion a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dermentor

Oprosti sta ti moram reci ali ajd molim te kad nemas sta pametno reci bolje suti nego da kenjas. AKO JE COVJEK NA AUKCIJU STAVIO ODREDENI STRIP I NAPISAO DA JE GLANCER ONDA TO MORA BITI TAJ STRIP I TO ZAMISLI CUDA GLANCER. APSOLUTNO JE NEBITNA CIJENA!


Ako je na plotu,tarabi,ogradi napisano pi**a, ti si uvjeren da je to pi**a?
Ako je stavljena slika fiće, a napisano prodajem mercedes ti si uvjeren da ćeš kupnjom dobiti mercedes?
Ako je stavljena slika stripa išaranog,izgužvanog i stavljen je opis glancer, ti si uvjeren da ćeš dobiti glancera?

Nada je bogatstvo onih koji ništa nemaju.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 14/07/2011 : 09:59:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by scanturion

A zamislite šta se meni desilo. Kupio sam strip za koji je tip napisao da je glancer. Priznajem da sliku stripa nisam ni gledao već me privukla ocjena glancer za 15 kuna i to još LMS4. Posao života. Ja platio 15 kuna kad ono dobijem Vanredni strip zabavnik (reprint LMS 4) i to još ima na 87 stranici ima napisani broj 87 i to penkalom. Đubre jedno me zajebalo. Umjesto LMS4 ja dobio VSZ (reprint). Ja onako ljut pišem mail: varalico, daj mi moj strip. Kad ono dođe izrazito bezobrazan odgovor: Žao mi je što nisi zadovoljan. Strip zadrži i javi mi broj računa na koji da ti vratim novac. Zamisli zlotvora, stripoubojice i huligana. Ne želim ja povrat novca, ja želim svoj LMS4. Glancer. Za 15 kuna. Ljudi moji, stripoljupci pomozite mi u ovom teškom trenutku. Da li da tužim forumu zlotvora,stripoubojicu i huligana ili da mu opalim negativni na aukcijama?

A nemoj tužit zlotvora...




odsad svi negativne zlotvoru, bez obzira tko je kriv!


Trljam ruke.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/07/2011 : 10:48:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj

Trebalo je da odmah posumnjaš. Pa ko će ti prodati LMS 4 za 15kn?



neki retardirani luđak

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Dermentor
Average Member



Croatia
689 Posts

Member since 14/06/2010

Posted - 14/07/2011 : 15:26:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Dermentor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by scanturion

quote:
Originally posted by Dermentor

Oprosti sta ti moram reci ali ajd molim te kad nemas sta pametno reci bolje suti nego da kenjas. AKO JE COVJEK NA AUKCIJU STAVIO ODREDENI STRIP I NAPISAO DA JE GLANCER ONDA TO MORA BITI TAJ STRIP I TO ZAMISLI CUDA GLANCER. APSOLUTNO JE NEBITNA CIJENA!


Ako je na plotu,tarabi,ogradi napisano pi**a, ti si uvjeren da je to pi**a?
Ako je stavljena slika fiće, a napisano prodajem mercedes ti si uvjeren da ćeš kupnjom dobiti mercedes?
Ako je stavljena slika stripa išaranog,izgužvanog i stavljen je opis glancer, ti si uvjeren da ćeš dobiti glancera?



Prvo da netko stavi LMS4 na 15 kn aukciju sigurno ga ne bi prodao za toliko jer bi se bidalo do realne cjene, drugo vecina slika koje je postavio doticni clan izgledale su kao da moze izgledati kao glancer, ovo sta ti pises su krajnosti. Ti sprdas kupce a ne oni koji lazno oglasavaju svoje aukcije, krasno, kuda ovaj svjeet ide i kakvih sve ljudi ima pffffff!!
Go to Top of Page

scanturion
Junior Member

Croatia
464 Posts

Member since 11/01/2002

Posted - 14/07/2011 : 15:53:03  Show Profile Show Extended Profile  Send scanturion a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dermentor

Prvo da netko stavi LMS4 na 15 kn aukciju sigurno ga ne bi prodao za toliko jer bi se bidalo do realne cjene, drugo vecina slika koje je postavio doticni clan izgledale su kao da moze izgledati kao glancer, ovo sta ti pises su krajnosti. Ti sprdas kupce a ne oni koji lazno oglasavaju svoje aukcije, krasno, kuda ovaj svjeet ide i kakvih sve ljudi ima pffffff!!



Pa dobro da li si pročitao cijeli početni topic?
Kupac je dobio stripove i nije bio zadovoljan.
Prodavač prihvaća kritiku i spreman je vratiti novac uz to da kupcu ostaju dotični stripovi.
Kupac ne želi novac već druge (ispravne) stripove.
Prodavač ih moguće nema i šta sad?
Po meni prodavač je postupio profesionalno. Ponudio je povrat novca
i kupac zadržava primljene stripove.

Nada je bogatstvo onih koji ništa nemaju.
Go to Top of Page

Dermentor
Average Member



Croatia
689 Posts

Member since 14/06/2010

Posted - 14/07/2011 : 16:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Dermentor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by scanturion

quote:
Originally posted by Dermentor

Prvo da netko stavi LMS4 na 15 kn aukciju sigurno ga ne bi prodao za toliko jer bi se bidalo do realne cjene, drugo vecina slika koje je postavio doticni clan izgledale su kao da moze izgledati kao glancer, ovo sta ti pises su krajnosti. Ti sprdas kupce a ne oni koji lazno oglasavaju svoje aukcije, krasno, kuda ovaj svjeet ide i kakvih sve ljudi ima pffffff!!



Pa dobro da li si pročitao cijeli početni topic?
Kupac je dobio stripove i nije bio zadovoljan.
Prodavač prihvaća kritiku i spreman je vratiti novac uz to da kupcu ostaju dotični stripovi.
Kupac ne želi novac već druge (ispravne) stripove.
Prodavač ih moguće nema i šta sad?
Po meni prodavač je postupio profesionalno. Ponudio je povrat novca
i kupac zadržava primljene stripove.



Jesi li ti procitao cijeli topic i MOJ susret sa doticnim prodavacem!!!!!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 14/07/2011 : 17:58:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Vidio sam gospodin Marko ima 3 negativna. Dali to po pravilima znači izbacivanje?
Go to Top of Page

talicnitom
Junior Member



Serbia
439 Posts

Member since 12/10/2006

Posted - 14/07/2011 : 18:34:48  Show Profile Show Extended Profile  Send talicnitom a Yahoo! Message  Send talicnitom a Private Message  Reply with Quote
Al ste napali coveka, za 1 dan ste mu dali 3 negativne ocene.
Do tada nije imao nijednu, sve pozitivne.
Ja nisam saradjivao sa covekom ali na osnovu svega sto sam procitao i video u ocenama moram ipak da stanem na njegovu stranu.

Mislim da treba razumeti i ovaj sistem ocenjivanja.Smatram da se negativna ocena daje u slucajevima kada stvarno nema izbora i resenja ili u slucaju ne javljanja.
U ovom slucaju sa bihac-unom i marko1 bilo je resenja i nije moralo doci do paljbe negativnim ocenama.Zasto nije moralo?
Pa zato sto je prodavac ponudio resenje odmah

JA SE ISPRIĆAVAM AKO TI TAKO MISLIŠ ŽAO MI JE AKO ŽELIŠ VRATIT ČU TI NOVAC BEZ POVRATA STRIPOVA

Ovo je izuzetno vazno u celoj prici.Prodavac se ponudio da vrati novac i ostavi stripove kupcu.
Uostalom ako niste zadovoljni robom i to odmah iznesete prodavcu mislim da ne postoji veca predusretljivost od ove koju je izneo marko1. Gresim li?



Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 14/07/2011 : 18:40:10  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by talicnitom

Al ste napali coveka, za 1 dan ste mu dali 3 negativne ocene.
Do tada nije imao nijednu, sve pozitivne.




Pa ono, ljudska klasika.
Niko ne bi talasa, međutim kad krene linč svi se okuraže.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29211 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 14/07/2011 : 20:05:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Vidio sam gospodin Marko ima 3 negativna. Dali to po pravilima znači izbacivanje?


A da pročitaš pravila?

Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.18 seconds. Snitz Forums 2000