forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Clan marko1
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 24/07/2011 : 22:41:13  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Nažalost, bojim se da bi takva odlična inicijativa završila kao i onaj plakat koji je zasmetao našim političarima.

Edited by - wolf on 24/07/2011 22:41:27
Go to Top of Page

Stripor
New Member



Croatia
194 Posts

Member since 09/03/2011

Posted - 27/07/2011 : 09:00:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Stripor's Homepage  Send Stripor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DARKO18

Danas popodne otiđem sa familijom u Novalju (loše vrijeme ,nije za plažu),nađem kiosk ,gledam i nigdje ne vidim stripove.Pitam prodavačicu (starija gospođa cca 55 godina) dal imate stripova.Gospođa pita dalije za Vas ili vašeg sina.Odgovorim da je za mene (imam 39 godina),čudno me pogleda i teškom mukom izvači stripove sa gornje police (polica od izloga ali složeni da se uopće ne vide).Izaberem stripove ,nato gospođa pita mene zar nisma prestar za čitanje stripova .odgovaram da čitam inače samo sex časopise ,a stripove čitam samo na odmoru kad sam 24 sata sa ženom.gospođa se nasmije i veli vi muškarci ste svi isti.



LEGEN --- wait for it --- DARY!!!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 27/07/2011 : 10:37:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stripor

quote:
Originally posted by DARKO18

Danas popodne otiđem sa familijom u Novalju (loše vrijeme ,nije za plažu),nađem kiosk ,gledam i nigdje ne vidim stripove.Pitam prodavačicu (starija gospođa cca 55 godina) dal imate stripova.Gospođa pita dalije za Vas ili vašeg sina.Odgovorim da je za mene (imam 39 godina),čudno me pogleda i teškom mukom izvači stripove sa gornje police (polica od izloga ali složeni da se uopće ne vide).Izaberem stripove ,nato gospođa pita mene zar nisma prestar za čitanje stripova .odgovaram da čitam inače samo sex časopise ,a stripove čitam samo na odmoru kad sam 24 sata sa ženom.gospođa se nasmije i veli vi muškarci ste svi isti.



LEGEN --- wait for it --- DARY!!!


Originally quote by Barney Stinson

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 27/07/2011 10:38:16
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/07/2011 : 16:42:31  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DARKO18

Danas popodne otiđem sa familijom u Novalju (loše vrijeme ,nije za plažu),nađem kiosk ,gledam i nigdje ne vidim stripove.Pitam prodavačicu (starija gospođa cca 55 godina) dal imate stripova.Gospođa pita dalije za Vas ili vašeg sina.Odgovorim da je za mene (imam 39 godina),čudno me pogleda i teškom mukom izvači stripove sa gornje police (polica od izloga ali složeni da se uopće ne vide).Izaberem stripove ,nato gospođa pita mene zar nisma prestar za čitanje stripova .odgovaram da čitam inače samo sex časopise ,a stripove čitam samo na odmoru kad sam 24 sata sa ženom.gospođa se nasmije i veli vi muškarci ste svi isti.
quote:
Originally posted by wolf

Na običnim kioscima rijetkost je naći neoštećen, a kamoli glanc strip. Evo samo nekih od nebuloza s kojima se svatko od nas barem jednom susreo (a neki i svakodnevno):
- baba na kiosku (ali i mlađe trgovkinje) uredno strip stavlja na sunce pa lijepo požuti već drugi dan, a još veća glupost je da stavi i ostale primjerke iza toga, tako da manje-više svi požute; pa se onda čudi zašto ih nitko ne kupuje takve (mada se u pravilu najviše čude kad strip kupuje neki odrasli lik, pogotovo netko srednjih godina kao većina nas ovdje ); jednako mudro postupa naša baba i sa PC časopisima, pa možemo zamisliti uporabljivost DVD medija nakon višednevnog (ili tjednog) sunčanja
- što je strip skuplji to se više iživljava na njemu; primjer: zatiskivanje specijalaca, maxija ili giganata u one uske metalne okomite police (koje služe prvenstveno za dnevni tisak i križaljke) uz neminovno oštećivanje stripova; pa se naša draga baba opet iščuđuje kako to nitko ne želi kupiti maxi od 49 kn s takvim oštećenjima
- posuđivanje stripova iz kioska rodbini ili lokalnim prijatelji(ca)ma u kafiću, knjižari ili butiku; pa onda uredno tako višestruko pročitane stripove stavi natrag u prodaju; naravno, opet čuđenje naše babe kako ga nitko ne kupi tako lijepo izgužvanog i izlomljenih korica
- a ovo mi je najveći biser - lijepljenje etiketa sa cijenom na strip, iako uredno pišu cijene; kaže baba "To je radi evidencije i papirologije", iako večina kioska danas ima PC kase s barcode čitačima, za koje svi znamo čemu služe.

Najmanje problema bude u prodavaonicama koje su u lokalima, dakle, kad uđemo kroz vrata i nađemo ono što želimo uredno postavljeno u policu. Zato mrzim kioske

S druge strane, kad naletim na onaj gdje je neka mlada zgodna cura (koja se obavezno oskudno odjene za takav posao), nema većeg zadovoljstva nego kad se penje gore po policama i traži pravi strip (a mi usput parimo oči ).





meni niko ništa ne komentira

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/07/2011 : 16:43:11  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

... a tebi tako krivo što umjesto gospođe nije bila neka partijanerica sa Zrća



šta ima više vrsta hepatitisa

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 27/07/2011 : 20:08:34  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
Da. Svih slova abecede. Od a do ž.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/07/2011 : 21:39:09  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
dosta mu je ABC. ko namaz

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 28/07/2011 : 00:41:39  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
Ma dobro, ali stvarno je malo glupo sad odjednom ne valja nakon jednog komentara, valjda uvijek treba nešto da "pokrene" lavinu, uostalom ajde, nezna ocjenjivati, ali koliko sam skužio pa i vidio, stavi sliku. Ocjeni sam, ionako se nekad kriteriji znaju razlikovati.

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 28/07/2011 : 10:41:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bihac-una

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Tonka24

Vidio sam gospodin Marko ima 3 negativna. Dali to po pravilima znači izbacivanje?


A da pročitaš pravila?




Sta ti ovo znaci"A da procitas pravila"?

Evo pravila:

Što su to "Moji komentari"?

Komentari su ocjene koje ste dobili od ostalih sudionika na aukcijama po završenoj transakciji. Članovi sa velikim brojem pozitivnih komentara imaju veći ugled i smatraju se "sigurnijim" za obavljanje transakcije od članova sa nula ili jako malo pozitivnih komentara. Poželjno je nakon svake obavljene transakcije s nekim članom ostaviti komentar kako bi i ostali članovi imali uvid za vaša iskustva sa konkretnim članom, pogotovo ako su ona negativna. Upozoravamo vas da komentare nije moguć mijenjati, pa stoga negativne komentare ostavljajte samo u slučaju da ste sigurni da ste iscrpili sve druge opcije pregovora sa drugom stranom. Članovi sa više od tri negativna komentara od tri različita člana će biti izbačeni sa aukcija. Negativne ili neutralne komentare je moguće naknadno obrisati, a na iste je moguće i odgovoriti. U slučaju "osvetničkih" negativnih komentara (kada član koji zasluženo dobije negativni komentar vrati nezasluženi negativni komentar članu koji mu ga je ostavio), administrator će obrisati "osvetnički" negativni komentar, a izbaciti člana koji ga je ostavio.



Ili ih mjenjaj ili ih se drzi,iako mislim da bi ih trebao promijeniti a ne ih se drzati
Nemozes jednog Dmar npr. izbaciti jer je pokupio vec dva negativna od pitaj Boga koga i zasto,dobije jos jedan bez veze npr.i leti vani,nije to pravilo bas na mjestu"tri negativna,leti vani"


Znači nas petorica se dogovorimo,kupimo nešto od pojedinog člana,damo mu negativne i izbačen je s aukcija,svi zadovoljni osim njega.
Za tvoj negativni ok,iako je moje mišljenje da si mogao uzeti novac i primiti ispriku,ali ....svako svoje zna.
Ovi ostali što su naknadno dali negativne komentare nakon godinu dana,mislim da nisu u redu,jednostavno iz razloga što su čekali da netko krene pa se i oni eto ohrabrili.
Kad sam tek krenuo kupovati stripove,drugi mjesec sam kupio od člana DMAR-a neku oglednu aukciju za 10 kuna,nismo se najbolje razumjeli,i odmah sam mu dao negativnu ocjenu,ali nakog kraćeg objašnjenja s njegove strane,promijenio sam je u pozitivnu,jer je stvarno bila riječ o nesuglasici i sve pet.



Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 28/07/2011 : 17:47:40  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by makikatalinic

Ma dobro, ali stvarno je malo glupo sad odjednom ne valja nakon jednog komentara, valjda uvijek treba nešto da "pokrene" lavinu, uostalom ajde, nezna ocjenjivati, ali koliko sam skužio pa i vidio, stavi sliku. Ocjeni sam, ionako se nekad kriteriji znaju razlikovati.



ma da,pa ako je slika tu valjda mogu ljudi sami ocijenit jel glancer ili ne.



Ako ništa, čovjek ima bolji kriterij od ovih iz Limundo stranica

"Velikodušnost bez premca"
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 28/07/2011 : 18:47:45  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dermentor

Da se i ja javim sa svojim iskustvom sa doticnim gospodinom. Pred par tjedana sam vidio njegove aukcije za komadanta marka glanceri kako je on naveo po 15 kn. Naravno cijena mi je bila ok i ja bidao i osvojio aukcije. Dogovorio sam da cu doci po tih 6 stripova osobno u Sesvete iako zivim u Zapresicu (drugi kraj grada). Sve je bilo uredu dok nije dosao sa stripovima. Konverzacija je tekla ovako odprilike:
Ja:krenuo listati stripove
On: nemoras gledati stipovi su OK,
Ja: stari moj ovo ti nisu glanceri kao sto si naveo u aukciji (znaci svaki strip je lagano od valge podbuhao, prednja i straznja stranica odljepljne, ukratko u najboljem slucaju za 4 ako nisi bas strog)
On: jesu glanc su, jednom citani,
Ja: kao prvo glanceru su necitatni a kao drugo ovo nije samo jednom citano ovo su za cetvorku,
On : (ljuto) daj ovamo stripove nemoras ih uzeti, ja vec prodajem na aukcijama 10 godina i nemoj ti mene uciti sta je glancer, dobro mozda nije glanc (koja suprotnost u izjavi) al je za 5 , uostalom sta ti ocekujes po toj cijeni?
Ja: ocekujem glanc stip ako si napisao da je glanc bez obzira na cijenu, da si pravilno ocijenio strip ne bih bidao za njega,
On: nemoj vise bidati na moje aukcije, na tebi sam izgubio 8 kn jer su aukcije bile u vitrini (nisam mogao vjerovati koji bezobrazluk)
Ja: idem i dat cu ti negativni komentar,
On: nemoj ti meni dati nikakav komentar necu ni ja tebi,

Dodem kuci i vidim da mi je dao pozitivan komentar i napisao nesto kao sve pohvale, ja iskreno nisam mu jos dao nikakav komentar , jos nisam odlucio sta cu napraviti.

Evo to je moja prica pa vi prosudite sami, to mi je prvi takav dogadaj u godinu dana ali opet covjek se ne osjeca ugodno kad ga netko pokusa prevarit ma kakva cifra bila pogotovo kad je ta osoba jos i bezobrazna poslje toga.



Kad već daješ da drugi prosude, po meni nemaš pravo lupiti negativni komentar. Koliko sam shvatila, našli ste se i odjebali jedan drugog. Trgovina se uopće nije realizirala, i tu je po meni trebao biti neutralan komentar uz objašnjene - odbio sam uzeti stripove jer nisu bili očuvani kako je opisano.
Niti je on oštećen za stripove niti si ti popušio svoj novac. Dogodilo se samo gubljenje vremena i živciranje, ako bi svi mi zbog "duševnih boli" jedni drugima dijelili negativne komentare za tren bi pola nas bilo izbačeno s aukcija. Po meni bi neutralan komentar uz objašnjenje bila sasvim dovoljna kazna i upozorenje slijedećim kupcima. (Možda sam pretolerantna.)









Edited by - grofica Varga on 28/07/2011 18:50:08
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 28/07/2011 : 20:35:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

quote:
Originally posted by Dermentor

Da se i ja javim sa svojim iskustvom sa doticnim gospodinom. Pred par tjedana sam vidio njegove aukcije za komadanta marka glanceri kako je on naveo po 15 kn. Naravno cijena mi je bila ok i ja bidao i osvojio aukcije. Dogovorio sam da cu doci po tih 6 stripova osobno u Sesvete iako zivim u Zapresicu (drugi kraj grada). Sve je bilo uredu dok nije dosao sa stripovima. Konverzacija je tekla ovako odprilike:
Ja:krenuo listati stripove
On: nemoras gledati stipovi su OK,
Ja: stari moj ovo ti nisu glanceri kao sto si naveo u aukciji (znaci svaki strip je lagano od valge podbuhao, prednja i straznja stranica odljepljne, ukratko u najboljem slucaju za 4 ako nisi bas strog)
On: jesu glanc su, jednom citani,
Ja: kao prvo glanceru su necitatni a kao drugo ovo nije samo jednom citano ovo su za cetvorku,
On : (ljuto) daj ovamo stripove nemoras ih uzeti, ja vec prodajem na aukcijama 10 godina i nemoj ti mene uciti sta je glancer, dobro mozda nije glanc (koja suprotnost u izjavi) al je za 5 , uostalom sta ti ocekujes po toj cijeni?
Ja: ocekujem glanc stip ako si napisao da je glanc bez obzira na cijenu, da si pravilno ocijenio strip ne bih bidao za njega,
On: nemoj vise bidati na moje aukcije, na tebi sam izgubio 8 kn jer su aukcije bile u vitrini (nisam mogao vjerovati koji bezobrazluk)
Ja: idem i dat cu ti negativni komentar,
On: nemoj ti meni dati nikakav komentar necu ni ja tebi,

Dodem kuci i vidim da mi je dao pozitivan komentar i napisao nesto kao sve pohvale, ja iskreno nisam mu jos dao nikakav komentar , jos nisam odlucio sta cu napraviti.

Evo to je moja prica pa vi prosudite sami, to mi je prvi takav dogadaj u godinu dana ali opet covjek se ne osjeca ugodno kad ga netko pokusa prevarit ma kakva cifra bila pogotovo kad je ta osoba jos i bezobrazna poslje toga.



Kad već daješ da drugi prosude, po meni nemaš pravo lupiti negativni komentar. Koliko sam shvatila, našli ste se i odjebali jedan drugog. Trgovina se uopće nije realizirala, i tu je po meni trebao biti neutralan komentar uz objašnjene - odbio sam uzeti stripove jer nisu bili očuvani kako je opisano.
Niti je on oštećen za stripove niti si ti popušio svoj novac. Dogodilo se samo gubljenje vremena i živciranje, ako bi svi mi zbog "duševnih boli" jedni drugima dijelili negativne komentare za tren bi pola nas bilo izbačeno s aukcija. Po meni bi neutralan komentar uz objašnjenje bila sasvim dovoljna kazna i upozorenje slijedećim kupcima. (Možda sam pretolerantna.)

----------------------------------------------------------------------
Ma nisi pretolerantna,nego si potpuno u pravu.
Svako tko sam ne udari negativni komentar sam,bez utjecaja drugih,trebao bi ostati suzdržan i dalje a ne se uključivati u lov na vještice kada masa krene u linč.











Go to Top of Page

BOJ@N
Starting Member



Canada
73 Posts

Member since 27/08/2010

Posted - 31/07/2011 : 18:05:59  Show Profile Show Extended Profile  Send BOJ@N a Private Message  Reply with Quote
Meni nije jasno sto se ljudi ne raspitaju i gledaju fotografije detaljno prije kupovine. Ja uvijek trazim slike stripova prije kupovine i nikad nisam imao problema a kupovao sam odjednom 100 stripova Alan Ford i 46 knjiga Mr. No, i nisam nikakvih problema imao jer sam trazio detaljne informacije i slike. Bihac-una, pokusavam da budem objektivan ali si se radi male kolicine novca izblamirao na postu i vjerovatno unstio svaku buducu priliku da od Sawitcha opet kupis stripove.
Nije ti trebalo da se hvalis koliko si Sawitchu platio stripove. Nisi mu poklonio lovu, nego si kupijo stripove. Nisi jedini koji zivi u inostranstvu i ima love a ne vidis ostale da se hvale. Radi malo love si se izblamirao i posvadjao ne samo sa markom vec i sa ostalim ljudima ovdje.


As the ancient Tibetan philosophy states, “Don't start none, won't be none.”
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40018 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 31/07/2011 : 20:26:53  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Zlatne reci..

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10045 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 01/08/2011 : 02:00:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Shtef
Junior Member

Croatia
321 Posts

Member since 01/09/2007

Posted - 26/09/2011 : 16:12:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Shtef a Private Message  Reply with Quote
Molim Vas da mi se javite u vezi osvojenih stripova na aukcijama.
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 06/01/2012 : 20:41:11  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote
Vidim da je ova dobricina dobila jos jedan negativni,te jedan neutralni komentar,od zavrsetka ove rasprave oko njega.
Saldo:
4 negativna,pa me zanima jeli jos aktivan ili se drzimo pravila,4-ti negativni letis vani?????
Nesto sam cudno primjetio sto me podsjetilo na ovog lika,pa me zanima dali mu je nick Marko1 jos u pogonu??
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 06/01/2012 : 22:16:51  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote
Sta reci?????


http://www.stripovi.com/aukcije/zagor-zs-312/4506448/-HABICA

http://www.stripovi.com/aukcije/zagor-zs-broj-312-dzimi-gitara/4468943/Marko1

Edited by - bihac-una on 06/01/2012 22:18:10
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29211 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 06/01/2012 : 22:33:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Provjerit cu.

Trouble will find me
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 07/01/2012 : 00:55:55  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message  Reply with Quote
Sta je to sesvete?Jel to neki reon?
Mozda je isti lik...ako je,ja cu onda zahtevati da mi prvi posalje stripove koje sam osvojio kod njega.

Hmm,a ipak sa druge strane,covek ima preko 3000 realiziranih aukcija sa 184 razlicitih osoba,i u roku od 24 sata dobija sve te negativne.


HABICA
LOKACIJA
SESVETE ZAGREB, Hrvatska


MARKO1
# KOMENTAR KOMENTAR OD DATUM AUKCIJA
malo lošija naslovnica co11ector (2) 19.12.2011 23:29:00 4360214
Tako dugo se ne javiti za preuzimanje stripa - neprofesionalno.

Odgovor: ja nisam dužan tebi dostavljati strip u ruke jer ti nebi platila poštarinu i da još dodem gdje tebi odgovara molim te ljepo pa tko je onda neprofesionalan uplati novac na moj racun i strip ti pošaljem na tvoju adresu ili ti dodi do mene u sesvete POZDRAV ŽELJKO
Tereza (12) 08.03.2011 14:03:00 3257102

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 07/01/2012 : 01:38:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Hahahaha tip je slikao isti strip samo drugim fotaparatom ili mobitelom cirkus živi
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4093 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 07/01/2012 : 01:44:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Hahahaha tip je slikao isti strip samo drugim fotaparatom ili mobitelom cirkus živi



Mozda je Habica kupio strip od Marka,pa ga sada prodaje
Inace sa Markom sam saradjivao i sve je bilo u redu!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 07/01/2012 : 01:57:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
A može svašta biti... ali malo vjerovatno
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 07/01/2012 : 02:20:31  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kojot

quote:
Originally posted by Tonka24

Hahahaha tip je slikao isti strip samo drugim fotaparatom ili mobitelom cirkus živi



Mozda je Habica kupio strip od Marka,pa ga sada prodaje
Inace sa Markom sam saradjivao i sve je bilo u redu!


Mislis kupila
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4093 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 07/01/2012 : 21:33:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kerber

quote:
Originally posted by Kojot

quote:
Originally posted by Tonka24

Hahahaha tip je slikao isti strip samo drugim fotaparatom ili mobitelom cirkus živi



Mozda je Habica kupio strip od Marka,pa ga sada prodaje
Inace sa Markom sam saradjivao i sve je bilo u redu!


Mislis kupila

Ako ti tako kazes.....

Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000