forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Svi junaci tozinog stripa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 52

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 25/08/2011 : 18:34:05  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
dizajn odlično izgleda
samo ti ipak ubaci dijakritičke znakove i izbriši crticu kod riječi Darkwood-a.
Meni je svejedno, ali ako vide delboj i Curunir...biće belaja
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 25/08/2011 : 18:40:38  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

dizajn odlično izgleda
samo ti ipak ubaci dijakritičke znakove i izbriši crticu kod riječi Darkwood-a.
Meni je svejedno, ali ako vide delboj i Curunir...biće belaja



Ma naravno druze ... posle radimo finese i lekturu ... sad da mu postavimo okvire . .... promenjeno

Edited by - andjelt on 25/08/2011 18:46:13
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 25/08/2011 : 19:38:13  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
Ovako, tekstove cemo staviti u izvornom dijaletku u kom ih je autor pisao, ispod svakog teksta potpisacemo autora, dogovoricemo se da li imenom i prezimenom ili nickname-om. Ove stranice stavljam samo kao polaznu tacku, svako ko ima sugestiju neka napise .

Ovo bi trebala biti 2 stranica (stranica na ledjima najavne strane)


Go to Top of Page

alanford
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1169 Posts

Member since 31/03/2009

Posted - 25/08/2011 : 22:12:21  Show Profile Show Extended Profile  Send alanford a Yahoo! Message  Send alanford a Private Message  Reply with Quote
Bravo majstore! Odlicno izgleda!!
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 26/08/2011 : 00:23:50  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 26/08/2011 : 12:43:36  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
TEKST KOJI JE POSLAO KANDRAKS:

Ispovjest matorog Kandraksa


Za mene je Zagor vise od stripa jer sam nekada davno razmisljao i zivio u utopiji
isto kao i on. Na pocetku naseg druzenja (a to je bogami bilo prije nekih 25 godina)
bio sam mali i naivan! Smatrao sam da nikad necu odrasti, da cu zauvjek ostati
klinac i da cu Zagorove avanture citati do kraja zivota! Nista mi drugo nece
trebati i bicu najsretnije dijete na svijetu! Tako je i nas Zagor utuvio sebi
u glavu da ispravi svaku "krivu Drinu" u Darkvudu i on ne odustaje od svog sna
bez obzira na kakvu prepreku naidje. Naivno zar ne?! Ali vremena se ipak mjenjaju
i ja lagano odrastam i sve manje posvecujem paznju Zagoru jer pobogu ima toliko
drugih, zanimljivijih stvari na svijetu! Da zlo bude vece i moji prijatelji jedan za
drugim dizu ruke od stripova i nalaze zanimaciju u necemu drugom (uglavnom curama i
alkoholu)! E sad ovdje je Zagor isp`o veca faca od mene jer se nije predao vec je
odlucio da nastavi sa svojim besmislenim idealima, dok sam ja, cim sam postao "veliki"
zaboravio na sve nase zajednicke akcije i derneke i okrenuo mu ledja!!! Podlo zar ne?!
Elem, vremenom se Kandraksu sve manje svidja ideja da bude "veliki" i on odluci da u
pomoc pozove starog prijatelja Zagorelog koji mu kao i bezbroj puta do tada pruza ruke
spasa i avantura se ponovo nastavlja! Zagor jeste naivan strip ali ja ga bas gotivim
zbog toga jer citajuci avanture Duha Sa Sjekirom zaboravim na sve probleme oko sebe!!!
Opet se osjecam sretno i bar na trenutak se vratim u dane djetinjstva kada je sve izgledalo
puno bolje! U tom trenutku za mene postoji samo mocvara Mo-Hi-La sa svojim stanovnicima
u novoj borbi protiv zla! Matori Patrice, puno ti hvala na svemu...
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 27/08/2011 : 14:39:04  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
Evo cika Bane je napisao tekst u vezi naslovnica, edicija ZS, LMS, dnevnika ... i mnogo mu hvala na tome

IZ PRVE RUKE

''Zlatno doba'' Dnevnikovih izdanja je trajalo mnogo duže nego što sam ja tamo bio prisutan, Počelo je sa inicijativom Mitra (Frederik Ešton) Miloševića da se pokrene serija strip izdanja. Možemo samo nagađati koji su ga razlozi naveli na to. Najvažniji je svakako njegova urednička povezanost sa nemačkim i italijanskim izdavačima. Postalo je evidentno da Forum i DENO imaju uspeha sa stripovima, a Milošević je uočio ogromnu Bonelijevu produkciju koju su Forum i DENO zaobilazili.
Indikativno je da je sve počelo u podrumskoj redakciji u ulici Jovana Đorđevića (tamo sam nosio moje nesuvisle pokušaje upisivanja teksta u stripove) u kojoj su stvoreni X-100 romani i gde su nastali pokušaji izdavanja magazina sa stripovima i tekstovima, nešto kao PZ ali su tekstovi nisu bili za decu (''Panorama'' iz pedesetih). I tako godinama, a onda za samo par leta od početka ekspanzije LMS i ZS, podignuta je desetospratnica na Bulevaru 23. Oktobra. To sigurno nije bilo od novca koji su zaradili dnevni list i Lovačke novine.
Redakcija zabavnih izdanja je narasla na 110 zaposlenih (među njima i crtači stripa) i preimenovana u OOUR Izdavačka delatnost.
Na tržištu od 18 miliona stanovnika, platama koje su obezbeđivale pristojan život, bez eksplozije drugih medija, stripovi su išli sami od sebe.
Tiraži su bili enormni, 50 do 100 hiljada primeraka. Da bi rešila deficit stranog materijala, redakcija je osnovala Pan Art Studio za sopstvenu proizvodnju stripova.
Što se cenzure tiče, ne sećam se nijedne intervencije nekoga ''od gore'', ali je zato autocenzura tipa ''neću da rizikujem'' bila vrlo prisutna. Sve što se kosilo sa nekakvim opštim moralom (nasilje i seks) je prepravljano ili sečeno po nalogu urednika. S obzorom da je urednica LMS i ZS i inače bila jako konzervativna, nije bilo ništa neobično da je se u ''cenzuri'' preterivalo. Da se ne bi dobila etiketa stranog plaćenika i špijuna zaduženog za propagiranje stranih vrednosti, brisane su zastave, menjana imena država, docrtavana brada i hipi frizura na Lenjina... sve u ime da je redakcija neutralna u svemu što bi neko mogao nazvati politikom. Istovremeno, političare je baš bolelo uvo za tamo neke stripove.
Tako je to lepo išlo sve do kraja osamdesetih, a onda....
Pravednija društvena uređenja od tog ''komunizma'' su uspela da sve to unište za samo nekoliko godina.
Dnevnik je opljačkan do armature, a svi zaposleni razjureni. Zgrada Dnevnika je u rukama ko zna koga i tamo više nema nikoga koji bi bio u stanju da revitalizuje izdavaštvo.
Bane Kerac

Edited by - andjelt on 28/08/2011 10:08:46
Go to Top of Page

J.Stickman
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
377 Posts

Member since 28/10/2009

Posted - 27/08/2011 : 22:53:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit J.Stickman's Homepage  Send J.Stickman a Private Message  Reply with Quote
Nisam ja neki stručnjak za Zagora ( pročitao par onih koji su me zanimali, Vukodlak, Sindrom Belzebub ), ali uz ovo obilje tekstova i sličica, što je, vidi se rađeno s golemom ljubavlju, šteta je što se entuzijasti koji vole ovog junaka ne okupe pa ne izdaju, barem 500 komada ovoga. Ja bih recimo kupio, iako Zagora niti volim niti mirišem, čisto zbog ljubavi s kojom se ovo radi a koja se tako lako osjeti.

https://www.instagram.com/avet_rio_gribaje/

Edited by - J.Stickman on 27/08/2011 22:54:19
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 28/08/2011 : 10:07:41  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by J.Stickman

Nisam ja neki stručnjak za Zagora ( pročitao par onih koji su me zanimali, Vukodlak, Sindrom Belzebub ), ali uz ovo obilje tekstova i sličica, što je, vidi se rađeno s golemom ljubavlju, šteta je što se entuzijasti koji vole ovog junaka ne okupe pa ne izdaju, barem 500 komada ovoga. Ja bih recimo kupio, iako Zagora niti volim niti mirišem, čisto zbog ljubavi s kojom se ovo radi a koja se tako lako osjeti.



hvala ti druze, i drago nam je ako si zbog ovoga bar malo vise zavoleo zagora.
Sto se tice stampanja i tiraza ovoga, to bas ne bi bilo pametno, jer za to nemamo nikakvu dozvolu i bilo bi problema.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16944 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 29/08/2011 : 08:27:51  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Ovaj projekt je stvarno nešto predivno, svaka čast.
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 29/08/2011 : 11:39:59  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
Nobody je napisao tekst o malom coveku sa velikim stomakom, hvala ti mnogo druze

Chico (cico (tal.), čiko (yu)), mehikanac iz Santa Cruza, potomak slavnih konkvistadora iz Španije, kao sin i brat obilne obitelji, sa punim imenom Chico Kyetano Lopez Martinez i Gonzales je najbolji prijatelj Zagora, koji ga vjerno slijedi u nevoljama i pustolovinama, na prijateljskima obhodnjama indijanskih plemena, a najradije na svadbenim gozbama i ljetnom zborovanju trapera. Svake godine je i stalni član kod ,,pojavljivanja,, Zagora na skupu svih indijanskih poglavica, jer ,,magija,, Zagora jednostavno ne bi funkcionirala bez Chica, s tome i sam Zagor ne bi bio bijeli bog, izaslanik manitua i zaštitnik svih slabijih.
Ciko, kojeg scenariti predstavljaju kao šeprtlju, ljevog čovjeka i uvaljivača u nevolje, je uistinu čovjek sa puno znanja kako umskih tako i tehničkih, a bez tih znanja bi bile Zagor pustolovine več odavno okončane jer u koliko pustolovina ja Chico Zarogu spasao život ni sami neznamo (ako ne uračunamo u koliko pustolovina je Chico Zagora uvalio u nevolje), ali samo jedmo je dovoljno. Njegove pustolovine prikazuje preko 20 samostalih stripova u kojima se upoznamo, u šta je mali meksikanac sve sposoban, gdje se sve nalazio i kojim poslom se bavio, da bih došao do zasluženog doručka, predručka, ručka, ….
Ciko je znani kao izvrstan poznavač lokalne i svjetske kulinarike po okusu a ponajviše po njuhu i to miljama daleko. Zato se ga, ponajviše pred zimom, boje sva indijanska plemena, jer je u stanju tekom obiska isprazniti kompletne zalihe cijelog sela. A prema osobnom izgledu je od indijanaca dobio nadimak ,,mali čovijek sa velikim trbuhom,,.
Ponekad se čovjek pita, kako jedan ,,atlet,, poput Chica može da ima takvu trbušinu? Jeste, da ponekad jede i pije kao ,,životinja,, ali pored svih dijeta sa šumskim bobicama, divljim korenjima, stradanja tekom odsutnosti Zagora, sa jednim dolarom u džepu, pored svih pešačenjima preko cijele Amerike i još dalje, stazama svih vrsta, neviđenim preprekama, …. Chico ne može da smršavi.
Jedina mana Chicu so žene, koje nikako ne umije da osvoji njihova srca osim pokoje grdosije, koje se onda ne može, da se riješi, a druga mana je njegov dobar prijatelj i skitnica Trampi, zbog kojeg se pored svakog susreta uvali u nevolje i rezultati toga so kao izbačenje iz sela, javno blamiranje, puno batina, a ponajviše smola i perje.
NOBODY
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 29/08/2011 : 12:41:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Tozo ja sam gotov sa tekstom, još ga malo doradim pa ti šaljem!

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 29/08/2011 : 14:20:48  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Tozo ja sam gotov sa tekstom, još ga malo doradim pa ti šaljem!



vazi druze
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 29/08/2011 : 15:21:06  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
ljudi, ajd da budemo malo kreativni veceras... o cemu se radi, slicie od 29-64 imace imena osobe koja je na njima. Slicice od 1-28 imace saljiva imena, poput onih koje mozete videti na slicicama. Shvatate ideju, replike iz filmova, pesama, slicno ...
Pomozite mi da za neke od ovih slicica pronadjem bolji i efektniji naslov ... samo ovu br 21, ne dam da se menja, ubijam to je najbolji na svetu naslov, kod bih mogli sve tako da smislimo ...
Ajd pomozite, bice zabavno da se zezamo veceras oko toga ...

1. domacin covek
2. svi se cude sto ovako zivim
3.4. lovac na jelene
5. ide jaro na daleke pute
6. akrofobija
7. inace ce bit kod sudije za prekrsaje
8. da shvatis nema vremena
9. paljeni su polileni u svih devet carskih soba
10. vaspitna
11. ne bih dao zora jos da svane
12. nicija nije gorela do zore
13. sto pijes kad ti skodi ?
14. on meni rec
15. ja njemu rec
16. astrofizicar
17. zagorova putovanja
18. kontakt
19. ... i u sumi pokraj starog panja
20. novcanik
21. sat na ruci kosulja cipele odelo
22. kremenko
23. usamljeni jahac
24. gazda buzda
25. ne pitaj sta je jeo, taj je jeo sta je hteo
26. cetvrti covek
27. zlatna groznica
28. sedma sila




Edited by - andjelt on 29/08/2011 15:56:16
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 30/08/2011 : 00:43:20  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
... jbg, ni jedan ideja ... bas mi nekako avetinjski deluje ovaj forum ...

nego evo tekst koji je napisao Bat Baterton - hvala ti druze na tome

Prijateljstvo za ceo život

Ni jedan covek ne voli da bude usamljen u životu, pa tako ni naš junak Zagor. Iako se u pocetku protivio ideji da mu se pridruži debeli Meksikanac, iako Ciko nema fizicke predispozicije da prati Zagora na adekvatan nacin, želja za pravim prijateljstvom i deljenje svih životnih problema sa bliskom osobom nadjacava sve.

To veliko prijateljstvo traje evo vec 50 godina. I pored toga što su potpuno razliciti tipovi i po mnogim stvarima se ne slažu, ni jedan ni drugi svoj život ne bi mogli da zamisle bez svog saputnika. I njihovo druženje je vremenom, naravno, evoluiralo, nekada davno je Zagor bio mnogo grublji prema Ciku, naviknut na samostalni život i ritam, iznerviran što ga usporava debeljko koji stalno nešto zanoveta. Danas se to svodi na samo povremena "podjebavanja" tek toliko da njihov odnos više lici na današnja muška prijateljstva i da se odagnaju zli jezici koji tvrde da je njihovo prijateljstvo možda i malo nastrano.

Kažu da stresne i opasne situacije zbližavaju ljude, a njih dvojica su ih prošli toliko. I proci ce ih još i iz njih ce izaci još jaci i bliži. A ko zna, možda se jednog dana obojica i ožene, na lepši pol svakako nisu imuni što smo mogli da vidimo dosta puta do sada.

Nadam se da smo svi mi, koji smo odrasli uz naše junake Zagora i Cika, naucili ponešto iz njihovog iskrenog prijateljstva.
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 30/08/2011 : 00:44:23  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
Evo i teksta kog je napisao D.J. - hvala ti druze

“Sivi” likovi

Važan dio Zagorovog svijeta od ranih dana cine “sivi” likovi: oni za koje se ne može uvijek sa sigurnošcu reci da li su “dobri” ili “loši”. Nesumnjivo, oni su i jedni od najnezaboravnijih likova serijala. Po broju pojavljivanja, (a vjerovatno i po simpaticnosti) od “sivih” likova posebno se isticu Guitar Jim (Džimi Gitara) i profesor Adolfo Verybad.

Guitar Jim, taj šarmantni trubadur, lutalica i lopov sa sakrivenim revolverom u tajnom pretincu u gitari, pojavljuje se ni manje ni više nego cak 5 puta u regularnoj Zagorovoj seriji i dva puta u specijalnim brojevima, od kojih jedanput u posebnom kratkom stripu u kojem je glavni junak. Može se reci da je Zagorova reakcija prema Jimu baš kao i naša reakcija: želimo mu pružiti još jednu šansu i baš kad ocekujemo da ce nas opet iznevjeriti, on ispadne heroj.

Drugi spomenuti “sivac”, ujedno i drugi najveci genije Zagorovog serijala, profesor Adolf Verybad (koji se kao i Jim pojavljuje 5 puta u regularnoj seriji). Najveci genije je naravno, ujedno i Zagorov najveci neprijatelj — Hellingen. No za razliku od Hellingena, Verybad nema zle namjere pri konstrukciju svojih paklenih naprava, seruma i slicnog: on je jednostavno zaposlen i katkada cak i prisiljen pomoci vojsci Sjedinjenih Država. Ipak s druge strane, on se obicno toliko uživi u svoje izume da zaboravi koliko ce zrtava oni uzrokovati. Nadasve svemu tome, njegov simpatican izgled sa izbuljenim ocima i nakostriješenom kosom, kao uostalom i smiješno ime i prezime, cine ga istovremeno još jednim u nizu Nolittinih komicnih likova.

Kad govorimo o “sivim” likovima ne možemo zaobici ni jednog od najupecatljivijih i najpopularnijih likova Zagorovog svijeta, koji je u svemu super! Radi se naravno o jednom, jedinom Mikeu Gordonu, poznatijem kao Supermike (Sila-Majk). Ako uzmemo 10 citatelja Zagora i pitamo ih koji im je najomiljeniji Zagorov neprijatelj, 9 od 10 njih odgovorit ce Hellingen ili Supermike. Iako se pojavio u samo dvije price, Supermike je jednostavno neponovljiv karakter. Da je sve s njime i ostalo samo na prvoj Nolittinoj prici i to bi bilo dovoljno za jak dojam. Naime, on je prvi neprijatelj koji je toliko isfrustrirao i ponizio Zagora da je ovaj po prvi put izgubio samopouzdanje do te mjere da smo se mi citatelji zaista zabrinuli za njegovo opstanak u Darkvudu! Nolitta je predstavljajuci nam protivnika koji je fizicki cak superironiji od Zagora, uzdigao Zagorove druge kvalitete, a to su hrabrost i požrtvovanost. Naravno, Supermikea ne bi svrstavali u ovu grupu “sivih” likova da on u svojem drugom pojavljivanju nije promijenio stranu i pomogao Zagoru. No i to je ucinio sa ne baš potpuno iskrenim motivima, tako da je on na scenaristicki mudar nacin ipak ostao zagonetka od koje se ne zna što se slijedece može ocekivati, a nama je preostalo da priželjkujemo njegov eventualni drugi povratak!

U “sivim” likovima takoder imamo i jednu ženu: prelijepu vampiricu Yleniju Vargu koja nam je predstavljena kao tragican lik pošto je vampir Baron Rakosi ubio ljubav njenog života, a nju samu pretvorio u vampira. Ylenia iz epizode u epizodu pokazuje dobre, a i loše osobine. Katkad pomažuci Zagoru, a katkad predstavljajuci smrtnu opasnost po njega i njegove prijatelje. No unatoc svemu predstavljena je na nacin da je citatelji simpatiziraju.

Naravno ne smijemo zaboraviti ni odvažnog i tvrdoglavog indijanca koji iako je definitivno “pozitivac”, jedno vrijeme bio u ozbiljnom sukobu sa Zagorom. To je naravno ratnik bez plemena, Vuk Samotnjak, koji je uz Zagora glavni lik jedne neobicne zimske avanture. On se kao lik istice i po tome što je (kao i Supermike prije njega) uspio iznervirati i zaintigrirati Zagora kao malo tko drugi.

I za kraj, imamo zanimljiv i neobican slucaj Nata Murda, beskrupoloznog, hladnokrvnog ubojice koji je postao jedan od najvecih Zagorovih neprijatelja samo da bi u njihovom zadnjem susretu (dosta scenaristicki neuvjerljivo) prešao na dobru stranu, kao tajanstveni Kapetan Midnight, branilac siromašnih u Škotskoj.

To je 5 vjerovatno najvažnijih “sivih” likova Zagorovog svijeta! Neki od njih su u toj cudnoj kategoriji radi svoje ekcentricnosti i sebicnosti (kao Guitar Jim, Verybad i Supermike); drugi, zato jer su rehabilitirani kriminalci (Nat Murdo, (opet) Supermike); a treci, radi neobicnog spleta okolnosti u kojima se nalaze (Ylenia i Vuk Samotnjak). U svakom slucaju svi oni cine maštoviti Zagorov svijet još zanimljivijim i bogatijim
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9322 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 30/08/2011 : 00:49:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
ja bi recimo br 16 nazvao fizičar a broj 17 kemičar a na br 20 sam umro od smijeha

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 30/08/2011 : 01:02:14  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote

2. svi se cude sto ovako zivim Zagor Crnogorac
3.4. lovac na jelene dodji da ti čiko nešto šapne
5. ide jaro na daleke pute paparaci
14. on meni rec 15. ja njemu rec on meni reč, ja njemu šaku u nos
17. zagorova putovanja konobaru, otvaraj flašu
19. ... i u sumi pokraj starog panja gde li je sada Frida...
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 30/08/2011 : 01:10:21  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
definitivno ide FIZIČAR , HEMIČAR i PAPARACO
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 30/08/2011 : 01:16:21  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
ovo je ideja MR BROOKSA :) i meni najbolji naslov do sada ... oko mene sve je belo ...

Edited by - andjelt on 30/08/2011 01:17:13
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 30/08/2011 : 01:50:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
ovo je najveca rezolucija te slike koje imam druze, evo je:


http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 30/08/2011 : 02:02:55  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
Hvala ti druze, ali treba nam crno bela ova slika i ako moze u vecoj rezoluciji i kompletna. Na poledjini naseg albuma bila je neka reklama za ladu valjda, na italijanskom albumu bio je nastavak ove slike

ako neko uspe da pronadje bilo bi fenomenalno... znaci crno bela i cela
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 30/08/2011 : 02:38:33  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
evo kako bi to trebalo da izgleda



e ovu kompletnu sliku kad bi crno-belu u malo vecoj rezoluciji

... ili kad bi nam neko ko ima italijanski album skenirao jednu i drugu stranu ...

Edited by - andjelt on 30/08/2011 02:40:51
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 01/09/2011 : 04:39:17  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote

ovo bi mogla komotno biti naslovnica
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 01/09/2011 : 04:42:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
very nice!
gdje si ovo nasao? ili si ovo sam napravio/dizajniro...?
izgleda mi kao Donatelijev Zagor...
;)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page
Page: of 52 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000