forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Cactus Story
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

MisterYES
Average Member



Bosnia and Herzegovina
559 Posts

Member since 01/10/2003

Posted - 17/09/2011 : 21:32:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit MisterYES's Homepage  Send MisterYES a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav,
Da podijelim najnoviji uradak:








Kratki prateći clip
http://youtu.be/KqE89eSbsqs

Dakle mali experiment sa stilom i tehnikom. Tu sam za kritike (samo nježno)

Edited by - MisterYES on 18/09/2011 08:28:35

Torghal
Senior Member



Croatia
1981 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 17/09/2011 : 21:39:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
ODLICNO!!!Crtez pogotovo.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9322 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 17/09/2011 : 21:54:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
i meni je crtež super. i boje također

priča je malo neobična

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7098 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/09/2011 : 22:04:17  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
I meni su i crtez i boje odlicni! Prica je simpaticna, osim sto mi se ne svida bas crvena "papricica" u nezgodnom mjestu!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 17/09/2011 : 23:38:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

I meni su i crtez i boje odlicni! Prica je simpaticna, osim sto mi se ne svida bas crvena "papricica" u nezgodnom mjestu!



Meni se nesviđa što su stali na predigri.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10805 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 17/09/2011 : 23:57:11  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Simpaticno..

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

MisterYES
Average Member



Bosnia and Herzegovina
559 Posts

Member since 01/10/2003

Posted - 18/09/2011 : 08:46:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit MisterYES's Homepage  Send MisterYES a Private Message  Reply with Quote
Hvala,
Da pojasnim malo.
To je, prije svega, samo mala vjezba, da vidim koliko brzo mogu crtati na nacin koji mi je nov. I stilski i tehnicki.
Stilski da nije realisticno (da ne moram previse vremena gubiti pazeci na anatomiju i ostale zakone) ali ne ni previse stilizovano tako da forme ostaju bitne.
Tehnicki tako sto je u potpunosti tusiran samo i jedino kistom. I to jednim te istim za sve linije. 100% tno bez pera ikakvog (sem markera za rubove kadrova).
(Ranije sam kist koristio samo za vece crne plohe, ne za linije a kamo li detalje.)
Obojen je striktno sa Manga Studio.
Rezultat je da sam dnevno radio 2/3 table, jer mi ovako za jednu tablu treba 2-3 sata. Oko sat i 45 min za olovku i isto toliko za tuš.

U drugom stripu prije ovoga, koji je komplet uradjen digitalno u Mangi (ali ga necu jos moci postaviti ovdje dok ne izadje u trecem broju KISE, posto su me tako zamolili iz redakcije, ali bice izlozen na SKC-u) - mi je za tablu trebalo pak 2-3 dana. Uz to se sekunde nisam zabavio vec se patio sa tabletom i trpio ni malo bezazlene bolove zgloba i prstiju. A cisto sumnjam da je finalni proizvod u konacici bas bolji od ovog.

Sve u svemu, experiment uspio i naredni sigurno nece biti digitalan niti "stati na predigri" jer planiram bar 20-50 tabli u slicnom fazonu i naravno B&W posto me bojenje ovoga kostalo takodje ozbiljnih bolova u ruci.

Zivjeli

P.S.
Svakako da slovo Š ne spada u eng. jezik ali je tabla 4 nastala prva bez da sam znao ista prije i poslije nje, a pogotovo na kojem ce jeziku ostati. Poslije mi je bilo mrsko da to brisem jer je svakako u pitanju vjezba i koji god zapadnjak to eventualno vidi i pročita kako god da citaju to slovo, nece mnogo ni fuliti po pitanju zvuka.




Edited by - MisterYES on 19/09/2011 09:38:26
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 18/09/2011 : 10:56:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
@MY, LIJEPO TO RADIŠ, SAMO TAKO NASTAVI. Sve najbolje u daljnjem radu.:)

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

kreso_stanic
Senior Member



Croatia
1504 Posts

Member since 18/12/2002

Posted - 19/09/2011 : 01:19:03  Show Profile Show Extended Profile  Send kreso_stanic a Private Message  Reply with Quote
kul!

http://typotecture.net / http://www.klada.hr
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 19/09/2011 : 11:45:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Dobar.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000