forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Terra Nova
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3488 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 27/09/2011 : 05:10:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
Gledao jos neko? Kako vam se cini?

Nadao sam se da ce biti vise Losta a manje Jurassic Parka, ali za sada gledljivo.

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 27/09/2011 : 15:28:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlaadisha

Gledao jos neko? Kako vam se cini?
Nadao sam se da ce biti vise Losta a manje Jurassic Parka, ali za sada gledljivo.


Pa kad si stigao?! Jučer je tek bila na tv-u... Prema teaseru je bilo puno dinosaura, a ja se nadam da neće samo to biti glavna okupacija akterima.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 27/09/2011 : 16:35:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Znači stiglo je! To moram pogledati.
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3488 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 27/09/2011 : 16:46:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Pa kad si stigao?! Jučer je tek bila na tv-u...

Pa gledao na TV-u. Ubise me reklame.

Edited by - Vlaadisha on 27/09/2011 18:45:25
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26469 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 27/09/2011 : 18:16:56  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
ljuti očaj
kako neko povratak u prošlost u doba dinosaura može pokvariti?
Priča nikakva,glumci nikakvi a kostimografija iz Mad Maxa(nikakva).

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 27/09/2011 : 18:48:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Ja se samo nadam da će biti što više dinosaura, a što manje ljudskih jadanja, cmizdrenja i patetike.

Kostimografija u Mad Maxu je zakon.
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3488 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 27/09/2011 : 18:48:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

ljuti očaj
kako neko povratak u prošlost u doba dinosaura može pokvariti?
Priča nikakva,glumci nikakvi a kostimografija iz Mad Maxa(nikakva).

Istina... Meni je i CGI ponegde zasmetao, ali ne koliko Stephen Lang kao commander Taylor.

No sigurno cu gledati jos koju epizodu; bilo je nekoliko dobrih serija koje su startovale losnjikavim pilotima.

Edited by - Vlaadisha on 27/09/2011 18:48:56
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3488 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 27/09/2011 : 18:49:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Ja se samo nadam da će biti što više dinosaura, a što manje ljudskih jadanja, cmizdrenja i patetike.



Znas sta se ja bojim? Da ce serija potonuti ako fokus bude na jurnjavi umesto na likovima...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 28/09/2011 : 13:06:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Meni je početak bio ok, ništa spektakularno, priča očito želi rabiti elemente Losta (misterije, suprotstavljena plemena) i Lost worlda (dinosauri), s daškom Earth 2 teraformiranja i prilagođavanja novom početku u uvjetima skoro pa golog opstanka... Premisa, distopijska budućnost i kroz procjep u vremenu, kolonizatori pokušavaju započeti ispočetka u negostoljubivom okolišu. Nekako mi je lagani nesrazmjer između inicijalnog stava i ponašanja ljudi u budućnosti i ležernog pacifističkog stava zajednice u Terra Novi - baš da su odabrali najmoralnije ljude da krenu u stvaranje nove budućnosti, kad je budućnost korumpirana i dekadentna, s kontrolom rađanja?! Šteta što nismo više vidjeli od budućnosti, da malo steknemo više dojmova koliko je negostoljubiva, i je li zaista bio dobar odabir odlazak u prošlost... Bijeg iz zatvora totalno neuvjerljiv i prelagan, opet u kontri s totalitarističkim režimom kakvoga su htjeli pokazati. Malo normalne doze patetike i navlačenja u međuuobiteljskim odnosima obitelji Shannon, no to će se nadam korigirati u daljnjim epizodama. Efekti i okoliš jako dobri s obzirom na tv produkciju...

Sigurno ću je pratiti, meni i nije tako loša, treba pustiti seriju da se malo razvije. Neću suditi prema pilotu...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 30/09/2011 : 21:02:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Dobro si to recenzirao, svaka čast!
Ja sam zadovoljan početkom serije i obavezno gledam dalje.
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 02/10/2011 : 12:09:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Odgledah sinoć pilot epizodu. Imao sam utisak kao da gledam neki film š produkcije. Loša gluma, loši dijalozi, scenario prepun banalnosti, predvidiv i stereotipan. Šta znam, ja sam ovo uzeo da gledam jer mi je ideja bila zanimljiva, mada ni dinosaurusi nisu odmogli , i neću odustati nakon jedne epizode, ali ako nastave u ovom stilu, adio.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2414 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 14/10/2011 : 21:47:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Meni je početak bio ok, ništa spektakularno, priča očito želi rabiti elemente Losta (misterije, suprotstavljena plemena) i Lost worlda (dinosauri), s daškom Earth 2 teraformiranja i prilagođavanja novom početku u uvjetima skoro pa golog opstanka... Premisa, distopijska budućnost i kroz procjep u vremenu, kolonizatori pokušavaju započeti ispočetka u negostoljubivom okolišu. Nekako mi je lagani nesrazmjer između inicijalnog stava i ponašanja ljudi u budućnosti i ležernog pacifističkog stava zajednice u Terra Novi - baš da su odabrali najmoralnije ljude da krenu u stvaranje nove budućnosti, kad je budućnost korumpirana i dekadentna, s kontrolom rađanja?! Šteta što nismo više vidjeli od budućnosti, da malo steknemo više dojmova koliko je negostoljubiva, i je li zaista bio dobar odabir odlazak u prošlost... Bijeg iz zatvora totalno neuvjerljiv i prelagan, opet u kontri s totalitarističkim režimom kakvoga su htjeli pokazati. Malo normalne doze patetike i navlačenja u međuuobiteljskim odnosima obitelji Shannon, no to će se nadam korigirati u daljnjim epizodama. Efekti i okoliš jako dobri s obzirom na tv produkciju...

Sigurno ću je pratiti, meni i nije tako loša, treba pustiti seriju da se malo razvije. Neću suditi prema pilotu...

Dee, ovo mu dodje kao recenzija.
U svakom slučaju u potpunosti se slažem sa tobom...

Carpe diem
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000