forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Pitanje: LOTR Extended Blu-ray
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 01/10/2011 : 20:35:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Ovo je bila najava za regiju 2.
Zasto bi uopce Amerikanci stavljali na svoja izdanja HR titlove? To je regija 1, i titlovi koji se nalaze na njihovim izdanjima su u pravilu gotovo iskljucivo engleski, spanjolski, portugalski i/ili francuski.

Prijatelj je u par navrata preko Amazona kupio neka DVD izdanja koja su imala HR titl, a kod nas se nikad nisu ni mogla kupiti. Zato se nadam da je to i ovdje slucaj, inace bi stvarno bilo steta.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 01/10/2011 : 21:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante

Ovo je bila najava za regiju 2.
Zasto bi uopce Amerikanci stavljali na svoja izdanja HR titlove? To je regija 1, i titlovi koji se nalaze na njihovim izdanjima su u pravilu gotovo iskljucivo engleski, spanjolski, portugalski i/ili francuski.

zato kaj prstenovi na blu rayu nisu uopce kodirani ni na jednu od 3 regije (A, B, C)! Videl sam te najave i na američkom amazonu je jedno vrijeme stajal ta informacija, ali izlaskom filma takva informacija je povucena s onih stranica na kojima sam ju viđal (:
quote:
Originally posted by dante
Prijatelj je u par navrata preko Amazona kupio neka DVD izdanja koja su imala HR titl, a kod nas se nikad nisu ni mogla kupiti. Zato se nadam da je to i ovdje slucaj, inace bi stvarno bilo steta.


istina, na britanskom amazonu ima dosta izdanja s našim podnaslovima...kao i BD izdanja!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 02/10/2011 : 11:18:18  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosadazato kaj prstenovi na blu rayu nisu uopce kodirani ni na jednu od 3 regije (A, B, C)! Videl sam te najave i na američkom amazonu je jedno vrijeme stajal ta informacija, ali izlaskom filma takva informacija je povucena s onih stranica na kojima sam ju viđal (:


Filmovi nisu, ali bonus DVD diskovi na zalost jesu.
Ma u najgorem slucaju pricekati jedno 3-4 godine, siguran sam da ce izaci neko superextradeluxe izdanje LOTR-a i Hobbita zajedno

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 02/10/2011 : 12:49:59  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dante
siguran sam da ce izaci neko superextradeluxe izdanje LOTR-a i Hobbita zajedno




sumnjam.........Hobit verovatno ne bu tak los da bi se moral uz Prstenove prodavat! A kaj tice LOTR filma (u 3 djela) ovo je "ultimativno" izdanje, jer su stavil sve kaj imaju, za sad...jedino kaj nisu to stavil na BD diskove, pa same jenput budu stari dodaci na BD-u!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Stripor
New Member



Croatia
194 Posts

Member since 09/03/2011

Posted - 03/10/2011 : 10:17:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Stripor's Homepage  Send Stripor a Private Message  Reply with Quote
quote:

istina, na britanskom amazonu ima dosta izdanja s našim podnaslovima...kao i BD izdanja!



Ajde baci taj link jer ja nemogu naći... sve nešto sumnjam da ima...
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 03/10/2011 : 10:43:21  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
kaj ti treba!? adresa od amazona :)

hellboy-dvostruko izdanje ima naše podnaslove
parallax view-ima
i tak redom, samo treba provjeriti jer ponekad imaju ali im to ne piše na stranici!

prohujalo s vihorom-4-struko izdanje ima srpske, a na dodacima imaš i naše...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 03/10/2011 10:44:18
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 03/10/2011 : 13:13:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by dcopic

Nisam niti znao da postoji kakvo izdanje s 5 diskova!?
Ako ti se da, daj nabaci kakvu sliku!



http://www.amazon.com/Lord-Rings-Fellowship-Platinum-Collectors/dp/B000069F5H/ref=sr_1_27?s=movies-tv&ie=UTF8&qid=1317461025&sr=1-27

http://stuffedgarage.com/lordoftherings.htm

http://www.amazon.com/Lord-Rings-Platinum-Extended-Collectors/dp/B000634DCC/ref=sr_1_29?s=movies-tv&ie=UTF8&qid=1317461062&sr=1-29

za dvije kule su odlicne slike, na zalost nisam uspel najti iste i za preostala dva dijela filma...........




Hvala! Znam ta izdanja, vidio sam ih u knjižarama, barem drugi dio. Nisam to planirao kupovati, jer nisam baš ljubitelj figurica. Ali lijepo izgleda!
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 03/10/2011 : 14:01:53  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by dante
siguran sam da ce izaci neko superextradeluxe izdanje LOTR-a i Hobbita zajedno




sumnjam.........Hobit verovatno ne bu tak los da bi se moral uz Prstenove prodavat! A kaj tice LOTR filma (u 3 djela) ovo je "ultimativno" izdanje, jer su stavil sve kaj imaju, za sad...jedino kaj nisu to stavil na BD diskove, pa same jenput budu stari dodaci na BD-u!



Nikad ne podcjenjuj naviku Hollywooda da iskoristi svaku mogucu prigodu za izmusti jos novaca od fanova.
Siguran sam da ce kad tad izroniti neka kombo verzija.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Stripor
New Member



Croatia
194 Posts

Member since 09/03/2011

Posted - 03/10/2011 : 19:45:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Stripor's Homepage  Send Stripor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stripor

quote:

istina, na britanskom amazonu ima dosta izdanja s našim podnaslovima...kao i BD izdanja!



Ajde baci taj link jer ja nemogu naći... sve nešto sumnjam da ima...




Malo sam tupav... slabo čitam. Učinilo mi se je da si napisao da si našao ovdjespominjano izdanje sa HR titlovima... brzopletost!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000