forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Tražim film
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 27/09/2011 : 14:24:32  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
nebi rekao da je to vrsta... ne sjecam se ove plave glupace, a ni tip mi ne baca toliko na foresta :D
Go to Top of Page

konj87
Starting Member



Croatia
22 Posts

Member since 08/05/2010

Posted - 27/09/2011 : 19:26:18  Show Profile Show Extended Profile  Send konj87 a Private Message  Reply with Quote
Plave glupace sigurno ima, osim ako internet ne laže...
Neznam, mene je podsjetio na Foresta pa sam potražio film di oboje glume, no možda je ipak samo slučajnost da sam takav i uspio naći
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 27/09/2011 : 22:43:27  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message  Reply with Quote
ma nisam ja znalac, al taj mi je film bio odlican ko djetetu, a znam da je ta faca mutava glumila u dawsons creeku sa jos mutavih njuski, al i sad kad malo bolje pogledam, ako je species iz 1995 onda veoma lako, jer je dawson krenuo, 98 il 99 :)

anyway moglo bi biti, iako kazem one dvije slike mi ne bacaju na species, osobito slika di je ona... nekako se ne sjecam te slike iz filma :D
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8099 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 28/09/2011 : 00:08:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
i ja tražim jedan film, ustvari, samo pokušavam pronaći koji je
snimljen je negdje 70-ih, možda i početak osamdesetih, kada sam ga gledao na tv-u
krimić je i do kraja se ne zna tko je ubojica, a ključ po kojemu su otkrili ubojicu je fotografija na kojoj je nekoliko ljudi ispred usidrenog broda, čije ime je pomoglo u otkriću...toga se sjećam, ta fotografija s tim ljudima i imenom broda
mislim da glavni junak ima brkove

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25129 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 28/09/2011 : 00:15:31  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by konj87

quote:
Originally posted by mr murdoc

niko?

Ako je ovo Forest Whitaker onda bi to trebao bit Species (1995)



Nije Species.
A i ovo je svejedno pogresan topic za ovako nesto. Imamo "pogodi film" pa tamo postavljajte slike, dok ovde pomazemo ljudima u necemu drugom. Hvala.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

kucni duh
Advanced Member



Croatia
3943 Posts

Member since 21/03/2007

Posted - 28/09/2011 : 01:29:41  Show Profile Show Extended Profile  Send kucni duh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by d.r.p

Blue Valentine?


Go to Top of Page

kucni duh
Advanced Member



Croatia
3943 Posts

Member since 21/03/2007

Posted - 28/09/2011 : 01:35:25  Show Profile Show Extended Profile  Send kucni duh a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

i ja tražim jedan film, ustvari, samo pokušavam pronaći koji je
snimljen je negdje 70-ih, možda i početak osamdesetih, kada sam ga gledao na tv-u
krimić je i do kraja se ne zna tko je ubojica, a ključ po kojemu su otkrili ubojicu je fotografija na kojoj je nekoliko ljudi ispred usidrenog broda, čije ime je pomoglo u otkriću...toga se sjećam, ta fotografija s tim ljudima i imenom broda
mislim da glavni junak ima brkove




The Last of Sheila (1973) http://www.imdb.com/title/tt0070291/


Edited by - kucni duh on 28/09/2011 01:41:19
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8099 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 28/09/2011 : 07:54:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
svaka čast
HVALA

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

d.r.p
Senior Member

1598 Posts

Member since 09/08/2007

Posted - 28/09/2011 : 10:48:00  Show Profile Show Extended Profile  Send d.r.p a Private Message  Reply with Quote
Dakle,filmadžije drage,highlight filma je pjesma "Oh Carol" Neil Sedaka-e koju gl.lik pušta na autu(neki cool,fićo,spaček)ispred kuće djevojke koja se zove Carol(čini mi se).Scena podsjeća malo na "Say Anything" sa Cusackom.On je neki arhitekta koji pravi neki most u tom mjestu,ima bradu(čini mi se da je poznat lik))i zaljubljuje se u tu curu.To je neka pustara,na obali mora i tako to.Devedesete su u pitanju,čini mi se!
Zna li neko?

Edited by - d.r.p on 28/09/2011 10:52:24
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 30/09/2011 : 15:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Trebam i pomoć; tražim jedan film:

Radi se o jednom popularnom country pjevaču kojega za vrijeme velike turneje na jednom koncertu preplaši eksplozija na pozornici (kao dio predstave) i na nekoliko sekundi prestaje s pjevanjem. Kasnije razočaran što nitko u publici taj njegov kratki prekid nije primijetio odlazi s turneje gdje kasnije na nekom ranču upoznaje neku žensku itd. Za to vrijeme menađerica benda ubacuje zamjenskog pjevača koji imitira pravog itd...

Ne znam naravno ime filma i niti jednog glumca, jedina šansa mi je da je netko od filmofila s foruma to gledao!
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 03/10/2011 : 09:58:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

Trebam i pomoć; tražim jedan film:

Radi se o jednom popularnom country pjevaču kojega za vrijeme velike turneje na jednom koncertu preplaši eksplozija na pozornici (kao dio predstave) i na nekoliko sekundi prestaje s pjevanjem. Kasnije razočaran što nitko u publici taj njegov kratki prekid nije primijetio odlazi s turneje gdje kasnije na nekom ranču upoznaje neku žensku itd. Za to vrijeme menađerica benda ubacuje zamjenskog pjevača koji imitira pravog itd...

Ne znam naravno ime filma i niti jednog glumca, jedina šansa mi je da je netko od filmofila s foruma to gledao!



Pure Country

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 03/10/2011 : 13:03:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
To stari! Imaš pijacu kad se vidimo!
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 03/10/2011 : 13:14:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

To stari! Imaš pijacu kad se vidimo!



bolje me brani kad me napadnu na sljedećem okupljanju

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 03/10/2011 : 15:52:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Tko!?! Jel Paro i ekipa!?
Bez brige, riješit ćemo mi to.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16331 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 15/10/2011 : 16:03:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Ne trazim film, trazim BBC dokumentarac Russia A Journey with Jonathan Dimbleby.
Ako neko pronadje linkove, neka postavi ovde ili mi posalje PP.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 15/10/2011 16:03:36
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12896 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 15/10/2011 : 17:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Ne trazim film, trazim BBC dokumentarac Russia A Journey with Jonathan Dimbleby.
Ako neko pronadje linkove, neka postavi ovde ili mi posalje PP.



http://btjunkie.org/torrent/2008-Russia-A-Journey-with-Jonathan-Dimbleby-BBC/435879b652c59c876b39aa1f3068e5eba34258f245af

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16331 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 15/10/2011 : 17:49:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Hvala, ali ne znam gde treba da kliknem da bih skinuo onaj fajl sto se ubaceje u Mikro torent. Skidao sam nekoliko puta sa torenta, ali ovo mi je nejasno.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12896 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 15/10/2011 : 17:53:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Hvala, ali ne znam gde treba da kliknem da bih skinuo onaj fajl sto se ubaceje u Mikro torent. Skidao sam nekoliko puta sa torenta, ali ovo mi je nejasno.


Klikneš na veliki plavi natpis Download Torrent.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16331 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 15/10/2011 : 17:56:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Caleb

Hvala, ali ne znam gde treba da kliknem da bih skinuo onaj fajl sto se ubaceje u Mikro torent. Skidao sam nekoliko puta sa torenta, ali ovo mi je nejasno.


Klikneš na veliki plavi natpis Download Torrent.



Hvala, ne mogu da verujem da mi je promaklo. Odmah sam otisao na ono ispod Direct High Speed Download i Anonymous Torrent Download

HVala

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25129 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/10/2011 : 19:38:09  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Caleb

Hvala, ali ne znam gde treba da kliknem da bih skinuo onaj fajl sto se ubaceje u Mikro torent. Skidao sam nekoliko puta sa torenta, ali ovo mi je nejasno.


Klikneš na veliki plavi natpis Download Torrent.






I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000