forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Svi junaci tozinog stripa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 52

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 06/10/2011 : 11:18:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Uh, kako ovo dobro izgleda! Ti ljudima nabijas komplekse, sram te bilo!




Upravo tako. Ja ovo gledam, a ne mogu se smirit, znajuci da necu imati ovaj album.
Majko mila, koje mucenje ...

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 06/10/2011 : 17:04:44  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by D.J.

Uh, kako ovo dobro izgleda! Ti ljudima nabijas komplekse, sram te bilo!




Upravo tako. Ja ovo gledam, a ne mogu se smirit, znajuci da necu imati ovaj album.
Majko mila, koje mucenje ...

Da živiš u Dixielandu platio bi poštarinu i poslao bi ti.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7098 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 06/10/2011 : 19:03:37  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by D.J.

Uh, kako ovo dobro izgleda! Ti ljudima nabijas komplekse, sram te bilo!




Upravo tako. Ja ovo gledam, a ne mogu se smirit, znajuci da necu imati ovaj album.
Majko mila, koje mucenje ...



Eh da, trebao si se prijaviti za neki tekst u albumu i dobio bi ga i ti.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 06/10/2011 : 22:27:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Stigle i Deecayu sličice od Toze! Toza thanxx! Sličice su izvrsne, a i album zaista odlično izgleda...








“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 06/10/2011 22:29:17
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 06/10/2011 : 22:40:29  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
Uh.Dobro je.To sam ti ja slao i nerviram se vec nedelju dana sto ne stize,ali eto konacno je stiglo.Dobijate i albume sledece nedelje.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 06/10/2011 : 23:21:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by okiboki

Uh.Dobro je.To sam ti ja slao i nerviram se vec nedelju dana sto ne stize,ali eto konacno je stiglo.Dobijate i albume sledece nedelje.


Dobivamo i albume?! Opa braco! To se traži!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 07/10/2011 : 00:24:12  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 07/10/2011 : 00:44:47  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by okiboki

Uh.Dobro je.To sam ti ja slao i nerviram se vec nedelju dana sto ne stize,ali eto konacno je stiglo.Dobijate i albume sledece nedelje.


Dobivamo i albume?! Opa braco! To se traži!

Ako sam dobro razumeo Tozu svi koji su dobili slicice dobijaju i albume a to su ljudi koji su na neki nacin doprineli albumu.
Ja licno nisam pisao tekstove ali eto pomazem Tozi na drugi nacin i vise sam drugarski dobio album i slicice.Moram da se pohvalim da sam dobio album danas i stvarno fenomenalno izgleda.Mogli bi da trazite prava za izdavanje koliko je dobar

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 07/10/2011 : 01:14:50  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior




Druze, obecavam ti da ce biti i za tebe, samo da se kurtalisem od ovoga
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 07/10/2011 : 05:22:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
A vidite, ja sam jedan od onih koji nije nista dodao ovom albumu, ali ipak bi volio imati kopiju. Znas, navik'o sam se na Americki zivot, "hocu i jare i pare", ali ne pitajte mene ni zasta zauvrat...
Sta bi mi rodjena mati sad rekla da cuje ovo od mene... bolje i ne mislit o tome
:)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Bat Baterton
Average Member



Serbia
782 Posts

Member since 10/08/2010

Posted - 07/10/2011 : 09:35:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Bat Baterton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Dobivamo i albume?! Opa braco! To se traži!



Jedva čekam!
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 07/10/2011 : 13:03:15  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

A vidite, ja sam jedan od onih koji nije nista dodao ovom albumu, ali ipak bi volio imati kopiju. Znas, navik'o sam se na Americki zivot, "hocu i jare i pare", ali ne pitajte mene ni zasta zauvrat...
Sta bi mi rodjena mati sad rekla da cuje ovo od mene... bolje i ne mislit o tome
:)


Ajd videcemo i za vas smerikance nesto ... necu posle ja da budem kriv za novo bombardovanje
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 07/10/2011 : 13:04:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
@andjelt:
mudra odluka. Mozda jednog dana imas buducnost u politici, ko ce znat
;)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 07/10/2011 : 18:52:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Došao doma iz škole, promočen i pokisao, kad vidim došle sličice!


Hvala Tozi i Nobodyju!

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 07/10/2011 : 20:09:53  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
Drago mi je mali ako sam ti ulepsao dan ...

Meni je ovo sumorno petkovo popodne ulepsao Bojan Djukic na STRIPOLISU svojim inspirativnim predavanjem (postavicu kasnije slike), a nadam se da ce to uraditi i "orlovi" sad protiv italijana

Edited by - andjelt on 07/10/2011 20:10:35
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 07/10/2011 : 21:54:23  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
Kakav maler ! ja odstampao naslovnice pre dva dana i Atila mi upravo poslao naslovnicu farbanu iz njegovog pera ...
Nema veze, dace bog pa cemo napraviti jedno ULTIMATE drugo izdanje



Pricao sam sa Atilom, pa nam je palo na pamet da predlozimo VČ da pripreme jedan ovakav album,
ustupili bismo im naslovnicu, ove ofarbane slicice... oni neka se samo malo pozabave tekstom koji ce ipak biti
prilagodniji za komercijalno velikotirazno izdanje ... ovaj nas je nekako interan za nas sa foruma...

Edited by - andjelt on 07/10/2011 22:02:03
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7098 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 07/10/2011 : 23:00:02  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Ma dobro, nije ni tvoja uopce losa. Nisu ti boje ni priblizno toliko zive kao kod Attile, ali po tome podsjeca na onaj originalni stari album.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 08/10/2011 : 00:53:03  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
Danas na STRIPOLISU u Zrenjaninu, na predavanju Bojana Đukića “Kreаtivni proces rаdа nа stripu”

Edited by - andjelt on 08/10/2011 00:57:03
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 08/10/2011 : 11:50:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Zapravo mi je tvoja originalna naslovnica puno prirodnija od atiline...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39929 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 08/10/2011 : 14:48:13  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Meni slicice nista? ccc...
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 08/10/2011 : 15:01:02  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Meni slicice nista? ccc...



Vidim ja da ce definitivno morati da bude i to ultimate izdanje
Go to Top of Page

DrB
Senior Member



Serbia
1128 Posts

Member since 04/06/2003

Posted - 09/10/2011 : 14:56:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DrB a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjelt

[quote]Originally posted by sawitch

Meni slicice nista? ccc...



Vidim ja da ce definitivno morati da bude i to ultimate izdanje
[/quote

Za njega cu morati da nadjem vremena i tekst da napisem, ako je to uslov da se dobije :)
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 14/10/2011 : 15:40:59  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
Konacno sam danas poslao i sve albume. Javite se ljudi kad stignu cisto da znam, neki ce malo duze cekati, jer ce im slati ljudi kojima sam ja sad poslao.

Mnogo se zahvaljujem:
Okibokiju
Stavroneu
Kutuzovu
Bat Batertonu
Nobody-ju
Dee Cay-nu
koji su mi pomogli da sve albume dostavimo vlasnicima, a da tom prilikom ne bankrotiram zbog postarine

p.s.
Nadam se da ce i Grofica Varga postaviti sliku sa slicicama kao sto je obecala
trebalo bi ovih dana Dee Cay da joj dostavi ...
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 14/10/2011 : 19:22:14  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
Ja moram da kazem da nisam jos poslao albume ali uradicu to sto pre.Bolest me je sprecila da odem do poste ali kao sto rekoh bice poslato sledece nedelje.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

andjelt
Senior Member



Serbia
2217 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 14/10/2011 : 19:26:59  Show Profile Show Extended Profile  Send andjelt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by okiboki

Ja moram da kazem da nisam jos poslao albume ali uradicu to sto pre.Bolest me je sprecila da odem do poste ali kao sto rekoh bice poslato sledece nedelje.



mislim da to nece biti problem, ali opravdanje od lekara se podrazumeva ... naravno

e da, kako sad stvari stoje okiboki i ja cemo verovatno u sredu popodne biti na beogradskom sajmu knjiga, ako neko u isto vreme planira tamo mozemo da se sretnemo
Go to Top of Page
Page: of 52 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000