forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR EX 204 THUNDERMAN
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Barney
Average Member



Croatia
685 Posts

Member since 20/03/2011

Posted - 07/10/2011 : 20:02:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Barney a Private Message  Reply with Quote
danas sam ga kupio i pospremio u vitrinu i sada je u drustvu sa jos 203 glancera xD
radite vi sada sta god zelite... bidajte na stripove, gledajte neki film i papajte kokice... barite komade... (manite se alkohola), ja fino odoh u vitrinu uzet ovu pricu i malo ju citat (na hrvacki xD) a zavrsit cu kraj price sa ZS Covek Munja jer stvarno mi se neda cekat jos mjesec dana da izadje Vuk samotnjak a kad izadje necu imat strpljenja da zavrsim ovu pricu, znam da cu odmah poceti citati pocetak Vuka Samotnjaka

P.S. - svi koji veceras navijate za "vatrene" protiv Grka... NE GUBITE ZIVCE, SJETITE SE DA NAM JE SVAKU TEKMU TAK :)
http://www.youtube.com/watch?v=2dvYG_hJxyM

Žene gutaju tablete da muškarce ne bi boljela glava
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18737 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 07/10/2011 : 21:12:33  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
držim palčeve za vatrene, a tempo mjesečno je za Zagora prespor.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

premujanin
Junior Member

Croatia
378 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 08/10/2011 : 11:46:41  Show Profile Show Extended Profile  Send premujanin a Private Message  Reply with Quote
vatreni se ugasili... ali ostane nam ovaj novi extra da guštamo i čekamo sljedeći!
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1862 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 09/10/2011 : 00:38:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
Eh, da, ovo me vraća natrag kroz vrijeme... Kad vidim ovu naslovnicu, doslovno mogu osjetiti onu staru, malčice hrapavu naslovnicu Zlatne serije...

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4783 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 09/10/2011 : 12:42:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Vuk SAMOTNJAK IMA KULTNI STATUS...

sangue navajo
Go to Top of Page

miskod66
New Member



Serbia
170 Posts

Member since 13/04/2010

Posted - 09/10/2011 : 14:19:12  Show Profile Show Extended Profile  Send miskod66 a Private Message  Reply with Quote
Sjajna prica! Ipak, naslov jeste malo bezveze, meni uvek ostaje Covek Munja.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16946 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 09/10/2011 : 19:47:36  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hajo

Eh, da, ovo me vraća natrag kroz vrijeme... Kad vidim ovu naslovnicu, doslovno mogu osjetiti onu staru, malčice hrapavu naslovnicu Zlatne serije...



Da
Imam dosta ZS iz tog vremena i sve su malko hrapave...
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 10/10/2011 : 00:51:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Bas je bio los papir naslovnica ovog perioda ZS,vrlo je tesko ocuvati strip a da ne bude ostecenja.
Go to Top of Page

senad7
Senior Member



Sweden
1713 Posts

Member since 06/08/2004

Posted - 10/10/2011 : 06:23:57  Show Profile Show Extended Profile  Send senad7 a Private Message  Reply with Quote
Tad je bila kriza u Dnevniku pa su stripovi iz tog perioda bili loseg kvaliteta a i tiraz je bio umanjen.

Sudbina stripa ovisi o intiligenciji citatelja.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18737 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 10/10/2011 : 10:08:10  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
i opet Ludens uzima naslovnice iz tutto edicije, čas tamo čas vamo...ko če to razumjet?..ne smeta mi ali je zanimljivo, to tako šalju materiale iz Bonellija izgleda?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2918 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 10/10/2011 : 12:40:24  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

i opet Ludens uzima naslovnice iz tutto edicije, čas tamo čas vamo...ko če to razumjet?..ne smeta mi ali je zanimljivo, to tako šalju materiale iz Bonellija izgleda?



U stvari ne uzimaju. I ova je iz originalne serije.





Uporedi pa ćeš videti. Potpis je kao na originalu. Koren levog drveta, boje, donji kraj lijane...

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

premujanin
Junior Member

Croatia
378 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 10/10/2011 : 15:37:41  Show Profile Show Extended Profile  Send premujanin a Private Message  Reply with Quote
Hmmm...al opet na ovoj originalnoj je "ferri g." između nogu a na extra pored desnog koljena kao na tutto! Stalno nešto mixaju :)
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2918 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 10/10/2011 : 15:54:50  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by premujanin

Hmmm...al opet na ovoj originalnoj je "ferri g." između nogu a na extra pored desnog koljena kao na tutto! Stalno nešto mixaju :)



Prebacili su ga jer bi bio pokriven naslovom. Često to rade. Uporedi...

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 11/10/2011 : 11:05:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Ova epizoda je kraljevski šund... Volio sam je kao mlad, a i dandanas mi je simpa. Mora čovjek voljeti ovakve stvari. Još kad vidim Gambin crtež ovo me lijepo podsjeti na one fantastične epizode iz Malog Rendžera, Teleskopulos, ili slične horor epizode.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000