forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Sajam knjiga Beograd - Okupljanje, soping itd.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

regar
Senior Member

Serbia
1187 Posts

Member since 15/02/2008

Posted - 25/10/2011 : 12:41:44  Show Profile Show Extended Profile  Send regar a Private Message  Reply with Quote
Neko me je pitao na prethodnoj strani da li sam bio na sajtu VC-a ili na standu kad sam cuo da ce u cetvrtak izaci nova Teksova knjiga. Bio sam na standu na sajmu, tamo mi je devojka koja radi to rekla. Ako su lagali mene i ja lazem vas.

INace citao sam Nekronomikon kad sam uzeo iz biblioteke. Sjajno je izdanje, dostojno Lavkrafta, 2.000 jeste povoljno, ali ne mogu bas toliko da se isprsim u ovom trenutku.

Vidim da su ovde ljudi uzimali tri knjige Hronike Dine za po 200 dinara, ja sam nasao samo dve (drugi i treci deo), pa cu videti u subotu da nadjem i trecu knjigu.

Od nekih novijih zanimljivih izdanja moram da istaknem da se pojavila nova knjiga o Serloku Holmsu. Posto sam bio u zurbi nisam video ko je napisao. Devojka na standu mi je samo rekla da je to zvanicni nastavak i da je taj pisac, posle dosta muke, dobio dozvolu da nastavi tamo gde je Artur Konan Dojl stao. To mi zvuci zanimljivo, pa cu potraziti u subotu.

Takodje vec neki vreme nisanim da uzmem i zvanicni nastavak Drakule u izdanju Carobne knjige.

Naravno najveci deo novca je ostavljen za stripove. Druga knjiga Konana je obavezna, a za dalje cemo videti.

I dalje ne moogu da se snadjem sa popustima Belog puta. Nije mi jasno koliko treba da pazarim i sta sve treba da kupim da bi ostvario. Rekao sam da na jednom izdanju pisu cetiri razalicite cene, u zavisnosti koliko pazaris. Mislim da su morali malo preglednije da urade te popuste, ili mozda i jesu, samo ja mentol nisam provalio. Doduse i tu sam imao malo vremena da se zadrzim pa nisam mogao previse da kalkulisem.

Oni koji odu ovih dana neka ostave neki post oko zanimljivih izdanja. Ako se dobro isplanira mogu se iskoristiti dobri popusti. Recimo ja sam zurio pa nisam uzeo tri knjige sa standa Lagune da bih na neki redovni imao dodatnih 10 odsto popusta. Tek kada sam dosao kuci video sam sta sam jos mogao da uzmem. Slicno je na jos nekoliko standova.

Bio sam manje od dva sata na sajmu, i to je premalo vremena za ozbiljniju kupovinu. U subotu kao sto rekoh popravni.

Žene imaju PROBLEM za svako rješenje!-
Stephen W. Howking
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39942 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 25/10/2011 : 13:07:47  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ako budes hteo da uzimas na Laguninom standu, mozes sa nama.. Planiramo da uzmemo zajedno knjige.. Imam i ja karticu sa popustom...
Go to Top of Page

regar
Senior Member

Serbia
1187 Posts

Member since 15/02/2008

Posted - 25/10/2011 : 13:38:58  Show Profile Show Extended Profile  Send regar a Private Message  Reply with Quote
Imam i ja karticu sa popustom, uzimacu nesto sigurno, ali dogovoricemo se, ima vremena

Žene imaju PROBLEM za svako rješenje!-
Stephen W. Howking
Go to Top of Page

kitaric
Average Member



Serbia
975 Posts

Member since 20/11/2004

Posted - 25/10/2011 : 15:15:24  Show Profile Show Extended Profile  Send kitaric a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Pa ne znam... Bolje mi je da uzmem Dinu komplet za 1100 dinara.. Zato razmisljam...



To je vec pitanje prioriteta, ali ako se dvoumis u vezi odnosa kvaliteta i cene tu nema dileme.

You tell anyone about this and I'll fucking kill you. I'm kidding, I'm kidding, we'll have him home by midnight.
Go to Top of Page

kitaric
Average Member



Serbia
975 Posts

Member since 20/11/2004

Posted - 25/10/2011 : 15:17:36  Show Profile Show Extended Profile  Send kitaric a Private Message  Reply with Quote
Dok se za Poove "Sabrane price" vec razmisljam da li vrede 3.000 kolika je bila cena u knjizari. Nekronomikon sam kupio za duplo nizu cenu, a daleko je bolje uradjen.

You tell anyone about this and I'll fucking kill you. I'm kidding, I'm kidding, we'll have him home by midnight.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 25/10/2011 : 16:59:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by anto

prijatelju svaka čast!
sa obzirom da si (relativno) skoro bio u egzistencijalno-materijalnoj krizi, a danas izdvajaš 200 jura na knjige&stripove, cenim da si izašao iz iste?


Dobro ceniš.
Drugi posao, nešto malo bolje plaćen. Žena dobila posao prvo na pola godine pa sada na 1 godinu. Uživat ću dok traje. Za sajam bi ionako bilo čak i da je kriza. To mi je jedino putovanje u čitavoj godini...


E bas mi je drago kad cujem ovako lepe vesti.


Izdržao sam krizni period i krenulo nabolje (taman kada sam htio da puknem). Hvala tebi i svima ostalima na podršci kada mi je bilo teško.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 25/10/2011 : 17:03:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by Obi-wan
Uglavnom, kod Alnarija imaš krasnih knjiga i kompleta po 200 dinara komad. Recimo Imperator 1-4 za 800 ili Dina 1-3 za 600.


Za 200 dinara? Kakvi su to formati knjiga, jel lošija oprema ili što da su tako jeftine? Jesi vidio Murkokovog Viteza sudbine kod Alnarija?


Viteza sudbine nema već par godina. U pitanju je kompletan serijal Runestaff u 4 knjige (omnibus) i ja tu ne vidim ni ne očekujem nastavak tj. drugu knjigu. Već sam rekao da je to vjerovatno najgore što sam čitao od fantastike. Nedavno sam nabavio Elric 1 i 2 pa ću Murkoku ipak dati drugu šansu...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39942 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 25/10/2011 : 17:08:39  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ja to sve skupljam u Plavoj ptici.. :) Imam Viteza sudbine I i II kao i Malnibonea..
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13415 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 25/10/2011 : 17:13:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Bio danas na sajmu i prvi utisak mi je da je dosta manje ljudi nego ranijih godina. Nije bilo gužva, mogao si slobodno da se šetaš, na laguninom sajtu gde je obično krkljanac, sad možeš da se prošetaš sa malo gurkanja.
Cene standardne, tj. sa malim popustima. Ima i jeftinih knjiga, ali su to starija izdanja koja verovatno izdavači žele da rasprodaju.

Uzeo samo Vrh bogova 1 i novu Lilit, mada idem u subotu ponovo, pa ću pazariti još ponešto. Za izdanja Fibre je savet da se požuri, rekao mi je jedan iz Darkwooda da su već rasprodali par (Put u Italiju npr.). Inače, izašao je Greystorm, prva dva broja
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13415 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 25/10/2011 : 17:14:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Inače Sale, ne znam jel ti trebaju Bajke, ali video sam ih na jednom mestu, oko 250 dinara su. Plavu pticu nisam video. mada generalno, nisam ni previše zagledao.

Pitao je neko koliko koštaju ona sabrana dela Poa, pa cena je 2000.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39942 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 25/10/2011 : 17:38:57  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Bajke mi trebaju ali mi je to skupo.. Bolje da cekam ZR pijacu i kupim po 50-100 dinara.. :) Plava ptica je za sada prioritet... Posto je GS? I da sam znao da ces ici danas napujdao bih te da mi uzmes komplet Dinu.. I opet pitanje, koliko dina ima knjiga? 3?
Go to Top of Page

sergio gardini
New Member



Serbia
226 Posts

Member since 18/07/2009

Posted - 25/10/2011 : 17:39:55  Show Profile Show Extended Profile  Send sergio gardini a Private Message  Reply with Quote
@ regar
Ja sam te pitao za štand, jer si u postu napisao da si bio na sajtu ništa strašno mali lapsus
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13415 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 25/10/2011 : 17:42:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
GS je 360, tj. rekao mi je Colt da je ista cena kao i za Caravan.

Dina ima 3 knjige, tj. alnarijevo izdanje ima 3. Mislim da originalno ima 6, ali je Alnari to zbio u spomenute 3 i jbg, da sam znao..
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39942 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 25/10/2011 : 17:49:02  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ako neko ide na sajam sutra neka mi uzme Dinu komplet kod Alnarija, dam mu pare u petak ili subotu..
Go to Top of Page

regar
Senior Member

Serbia
1187 Posts

Member since 15/02/2008

Posted - 25/10/2011 : 18:51:35  Show Profile Show Extended Profile  Send regar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sergio gardini

@ regar
Ja sam te pitao za štand, jer si u postu napisao da si bio na sajtu ništa strašno mali lapsus



Moja greska, izvinjavam se

Žene imaju PROBLEM za svako rješenje!-
Stephen W. Howking
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9590 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 25/10/2011 : 19:03:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Imrahil

Bio danas na sajmu i prvi utisak mi je da je dosta manje ljudi nego ranijih godina. Nije bilo gužva, mogao si slobodno da se šetaš, na laguninom sajtu gde je obično krkljanac, sad možeš da se prošetaš sa malo gurkanja.





quote:
Originally posted by Imrahil

GS je 360, tj. rekao mi je Colt da je ista cena kao i za Caravan.

Dina ima 3 knjige, tj. alnarijevo izdanje ima 3. Mislim da originalno ima 6, ali je Alnari to zbio u spomenute 3 i jbg, da sam znao..




jes, 6 knjiga, kod Alnarija po 2 u jednoj

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13415 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 25/10/2011 : 19:05:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Inače Vejderu, video sam figurice Jode, oko 800 dinrara.
Go to Top of Page

Svarog
Junior Member

444 Posts

Member since 03/06/2010

Posted - 25/10/2011 : 22:28:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Svarog a Private Message  Reply with Quote
Jel ta Dina na osnovu koje je snimljen onaj istoimeni film ili je nešto drugo?
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39942 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 25/10/2011 : 23:21:09  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Dina je valjda jedna jedina.. Ima i igrica koja je najbolja od svega.. Ali Dune 2000
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9590 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 25/10/2011 : 23:25:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Svarog

Jel ta Dina na osnovu koje je snimljen onaj istoimeni film ili je nešto drugo?



jes
imas Lincov iz '84. i mini-seriju Dune 2000 (po prvoj knjizi) i Children of Dune (po 2. i 3. knjizi)

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 25/10/2011 : 23:29:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message  Reply with Quote
Emperor : Battle for the Dune je mnogo bolja od Dune 2000.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39942 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 25/10/2011 : 23:32:28  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Colt

Emperor : Battle for the Dune je mnogo bolja od Dune 2000.



Kako kome.. Zimus sam predrljao posle sto godina igricu.. Vidim ja da cu morati opet..
Go to Top of Page

Svarog
Junior Member

444 Posts

Member since 03/06/2010

Posted - 25/10/2011 : 23:44:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Svarog a Private Message  Reply with Quote
Dajte neku preporuku za neku dobru SF knjigu ili SF+horor.
Kakve su Susret sa Ramom, Hiperion?

Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13415 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 25/10/2011 : 23:44:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Hiperion je odličan
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 25/10/2011 : 23:44:51  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
@Imrahile sto se ne javi da ides i ja sam bio danas.
Uzeo kod utopije par knjiga i moram da se pohvalim da sam uzeo prvi ovu novu knjigu Istorija americkih indijanaca.Odem oko 4 kaze nemaju,nije stiglo iz stamparije.Vidim ga oko 6 vuklja neke kutije i prepozna me kao evo ih stizu.Otrcao tamo i uzeo prvu iz kutije.Mocno izgleda a i mocan je sadrzaj.Bas sam srecan sto sam uzeo.
Pored toga uzeo Juliju 4,5,6,7,8 lilit 3 price sa DZ 3,dva zagora extra,knjigu DD15 i jos neke gluposti.Kad sam puko sve pare onda sam video Grejstorma

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000